do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: BORONÓW - TARNOWSKIE GÓRY

TRELEK
TRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 11
TRELEK

BORONÓW - UL. POZNAŃSKA (SZKOŁA)
TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-03-11 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Panoramę wsi wieńczy neobarokowy kościół parafialny p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego  wybudowany w latach 1922-1923. Pod przewodnictwem miejscowego Proboszcza parafianie podejmują wiele inicjatyw służących odnowie wsi oraz zachowaniu dziedzictwa kulturowego historycznego miejscowości. Duża część tych działań np. obchody tradycyjnych świąt, dożynki wiejskie, realizowana jest na terenie otaczającym Kościół Parafialny p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego, a część  również w samym kościele. Z tego punktu widzenia kościół i otaczający go teren posiadają szczególne znaczenie dla zaspokajania potrzeb społeczno-duchowych mieszkańców wsi Zborowskie. Ze względu na cechy funkcjonalno-przestrzenne  terenu, na którym znajduje się kościółek jak i sam zabytkowy charakter tej świątyni i kościół i teren mogą w jeszcze większym stopniu realizować potrzeby lokalnej społeczności. 

Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu działa w czasie pokoju, kryzysu i wojny, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Rodowód jednostki sięga 1957 roku, kiedy to w Krakowie powstała kampania rozpoznawcza stacjonująca w koszarach 16. Batalionu Szturmowo-Rozpoznawczego. Na przestrzeni lat jednostka zmieniała swoją lokalizację (Dziwnów na Wyspie Wolin) oraz charakter organizacyjny (z kampanii przeistaczając się w 1. Batalion Szturmowy). W 1986 roku została przeniesiona do Lublińca.

Steblów od dawien dawna był częścią parafii św. Mikołaja w Lublińcu. Jednak mieszkańcy pragnęli mieć własny kościół, z powodu znacznej odległości do kościoła parafialnego. Starania te zostały uwieńczone sukcesem w 1981 r., kiedy uzyskano zezwolenie na przeniesienie zabytkowego kościoła pw. św. Anny z centrum Lublińca na teren dzielnicy Steblów, i otrzymano zgodę na wybudowanie nowego kościoła.
zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (BORONÓW » TARNOWSKIE GÓRY)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. BORONÓW - UL. POZNAŃSKA (SZKOŁA)4:50D11:20S13:45D20:15Dm
2. BORONÓW - UL. WOJSKA POLSKIEGO (RSP)4:51D11:21S13:46D20:16Dm
3. KOSZĘCIN - RYNEK4:58D11:28S13:53D20:23Dm
4. KOSZĘCIN - SZKOŁA4:59D11:29S13:54D20:24Dm
5. KOSZĘCIN - ŚW. TRÓJCA5:01D11:31S13:56D20:26Dm
6. KALETY - DRUTARNIA I5:06D11:36S14:01D20:31Dm
7. KALETY - OSIEDLE5:09D11:39S14:04D20:34Dm
8. KALETY - ŻWIRKI I WIGURY5:10D11:40S14:05D20:35Dm
9. KALETY - KOŚCIÓŁ5:12D11:42S14:07D20:37Dm
10. KALETY - OSIEDLE KRÓLÓW5:14D11:44S14:09D20:39Dm
11. KALETY - DOM KULTURY5:16D11:46S14:11D20:41Dm
12. KALETY - KUCZÓW I5:20D11:50S14:15D20:45Dm
13. KALETY - KUCZÓW II5:21D11:51S14:16D20:46Dm
14. KALETY - MIOTEK SKRZYŻOWANIE I5:23D11:53S14:18D20:48Dm
15. KALETY - MIOTEK, ZARACH5:25D11:55S14:20D20:50Dm
16. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - HUTA5:30D12:00S14:25D20:55Dm
17. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - RYNEK5:32D12:02S14:27D20:57Dm
18. TARNOWSKIE GÓRY - LASOWICE I5:39D12:09S14:34D21:04Dm
19. TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC5:41D12:11S14:36D21:06Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (TARNOWSKIE GÓRY » BORONÓW)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC5:55D12:45S18:20Dm21:30Dm
2. TARNOWSKIE GÓRY - LASOWICE II5:57D12:47S18:22Dm21:32Dm
3. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - RYNEK6:04D12:54S18:29Dm21:39Dm
4. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - HUTA6:06D12:56S18:31Dm21:41Dm
5. KALETY - MIOTEK, ZARACH6:11D13:01S18:36Dm21:46Dm
6. KALETY - MIOTEK SKRZYŻOWANIE I6:13D13:03S18:38Dm21:48Dm
7. KALETY - KUCZÓW II6:15D13:05S18:40Dm21:50Dm
8. KALETY - KUCZÓW I6:16D13:06S18:41Dm21:51Dm
9. KALETY - DOM KULTURY6:20D13:10S18:45Dm21:55Dm
10. KALETY - OSIEDLE KRÓLÓW6:22D13:12S18:47Dm21:57Dm
11. KALETY - KOŚCIÓŁ6:24D13:14S18:49Dm21:59Dm
12. KALETY - ŻWIRKI I WIGURY6:26D13:16S18:51Dm22:01Dm
13. KALETY - OSIEDLE6:27D13:17S18:52Dm22:02Dm
14. KALETY - DRUTARNIA I6:30D13:20S18:55Dm22:05Dm
15. KOSZĘCIN - ŚW. TRÓJCA6:35D13:25S19:00Dm22:10Dm
16. KOSZĘCIN - SZKOŁA6:37D13:27S19:02Dm22:12Dm
17. KOSZĘCIN - RYNEK6:38D13:28S19:03Dm22:13Dm
18. BORONÓW - UL. WOJSKA POLSKIEGO (RSP)6:45D13:35S19:10Dm22:20Dm
19. BORONÓW - UL. POZNAŃSKA (SZKOŁA)6:46D13:36S19:11Dm22:21Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ