do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Boronów - Tarnowskie góry

TRELEK
TRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 11
TRELEK

Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)
Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-03-11 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kapliczka Murowana Matki Boskiej powstała na początku XX wieku. Znajduje się przy ul. 3 Maja 105.

Na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r. została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Budynek mieszkalny znajduje się przy ul. Wolności 4 w Boronowie. Pochodzi z początku XX wieku.

Został wpisany do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Czworak powstał w I połowie XIX wieku. Obecnie pełni funkcję budynku mieszkalnego. Znajduje się przy ul. Grojec 3 w miejscowości Grojec.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)4:50D11:20S13:45D20:15Dm
2. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)4:51D11:21S13:46D20:16Dm
3. Koszęcin - Rynek4:58D11:28S13:53D20:23Dm
4. Koszęcin - Szkoła4:59D11:29S13:54D20:24Dm
5. Koszęcin - Św. Trójca5:01D11:31S13:56D20:26Dm
6. Kalety - Drutarnia I5:06D11:36S14:01D20:31Dm
7. Kalety - Osiedle5:09D11:39S14:04D20:34Dm
8. Kalety - Żwirki i Wigury5:10D11:40S14:05D20:35Dm
9. Kalety - Kościół5:12D11:42S14:07D20:37Dm
10. Kalety - Osiedle Królów5:14D11:44S14:09D20:39Dm
11. Kalety - Dom kultury5:16D11:46S14:11D20:41Dm
12. Kalety - Kuczów I5:20D11:50S14:15D20:45Dm
13. Kalety - Kuczów II5:21D11:51S14:16D20:46Dm
14. Kalety - Miotek skrzyżowanie I5:23D11:53S14:18D20:48Dm
15. Kalety - Miotek, Zarach5:25D11:55S14:20D20:50Dm
16. Miasteczko śląskie - Huta5:30D12:00S14:25D20:55Dm
17. Miasteczko śląskie - Rynek5:32D12:02S14:27D20:57Dm
18. Tarnowskie góry - Lasowice i5:39D12:09S14:34D21:04Dm
19. Tarnowskie góry - Dworzec5:41D12:11S14:36D21:06Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Tarnowskie góry - Dworzec5:55D12:45S18:20Dm21:30Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II5:57D12:47S18:22Dm21:32Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:04D12:54S18:29Dm21:39Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta6:06D12:56S18:31Dm21:41Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach6:11D13:01S18:36Dm21:46Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie I6:13D13:03S18:38Dm21:48Dm
7. Kalety - Kuczów II6:15D13:05S18:40Dm21:50Dm
8. Kalety - Kuczów I6:16D13:06S18:41Dm21:51Dm
9. Kalety - Dom kultury6:20D13:10S18:45Dm21:55Dm
10. Kalety - Osiedle Królów6:22D13:12S18:47Dm21:57Dm
11. Kalety - Kościół6:24D13:14S18:49Dm21:59Dm
12. Kalety - Żwirki i Wigury6:26D13:16S18:51Dm22:01Dm
13. Kalety - Osiedle6:27D13:17S18:52Dm22:02Dm
14. Kalety - Drutarnia I6:30D13:20S18:55Dm22:05Dm
15. Koszęcin - Św. Trójca6:35D13:25S19:00Dm22:10Dm
16. Koszęcin - Szkoła6:37D13:27S19:02Dm22:12Dm
17. Koszęcin - Rynek6:38D13:28S19:03Dm22:13Dm
18. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)6:45D13:35S19:10Dm22:20Dm
19. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:46D13:36S19:11Dm22:21Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ