do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: BORONÓW - TARNOWSKIE GÓRY

TRELEK
TRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 12
TRELEK

BORONÓW - UL. POZNAŃSKA (SZKOŁA)
TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-04-16 do 2018-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Ciasna, podobnie jak Zborowskie, znajdowała się na obszarze parafii lubeckiej i jeszcze na krótko przed wkopaniem kamieni na nowej granicy między Niemcami i Polską niektórzy jej mieszkańcy łudzili się, że wszystko zostanie po staremu i nie każą im chodzić do budującego się już kościoła w Zborowskiem. Ponieważ jednak granica stała się w roku 1922 faktem dokonanym a nieuchronne stało się również przyłączenie do nowej parafii. Ciasna weszła w skład kuracji w Zborowskiem, dla której jednostką nadrzędną stał się dekanat oleski (Archipresbyterat Rosenberg) z trzynastoma parafiami.

W Cesarstwie Habsburgów Zamek Lubliniecki oraz inne dobra miasta przez 55 lat były przedmiotem zastawów, a od 1587 roku kolejno własnością rodów, m. in. Kochcickich. od 1645 roku hr. Cellarych, a od 1727 roku de Garnier. W 1742 r. w wyniku I wojny śląskiej, Dolny Śląsk i Księstwo Opolskie weszły w skład Królestwa Prus. Dlatego zamek stał się własnością kolejnych rodów m. in. hr. F. Grotowskiego i hr. A. Renarda, az wreszcie państwa pruskiego.

Kościół p.w. św. Urbana w Wędzinie jest obiektem nowym, wybudowanym przed kilku lat, w nowym miejscu przy ulicy Lompy w Wędzinie. W miejscu gdzie znajdował się już nieistniejący  budynek kościoła znajduje się przepiękna kapliczka z krzyżem w centralnej części.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (BORONÓW » TARNOWSKIE GÓRY)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6
1. BORONÓW - UL. POZNAŃSKA (SZKOŁA)6:55D7:40S9:00D14:30S15:35Dm17:25Dm
2. BORONÓW - UL. WOLNOŚCI (NADRZECZNA)6:56D7:41S9:01D14:31S15:36Dm17:26Dm
3. HUCISKO - UL. SPOKOJNA7:00D7:45S9:05D14:35S15:40Dm17:30Dm
4. BABIENICA - GŁÓWNA7:06D7:51S9:11D14:41S15:46Dm17:36Dm
5. PSARY - GŁÓWNA 2 (SZKOŁA)7:08D7:53S9:13D14:43S15:48Dm17:38Dm
6. PSARY - GŁÓWNA 17:10D7:55S9:15D14:45S15:50Dm17:40Dm
7. PSARY - UL. POZNAŃSKA (SKRZYŻOWANIE)7:12D7:57S9:17D14:47S15:52Dm17:42Dm
8. PIASEK - PL. POWSTAŃCÓW7:15D8:00S9:20D14:50S15:55Dm17:45Dm
9. WOŹNIKI - UL. MIODOWA (SOŚNICA)7:18D8:03S9:23D14:53S15:58Dm17:48Dm
10. KALETY - MIOTEK KOŚCIÓŁ7:22D8:07S9:27D14:57S16:02Dm17:52Dm
11. KALETY - MIOTEK, ZARACH7:24D8:09S9:29D14:59S16:04Dm17:54Dm
12. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - HUTA7:29D8:14S9:34D15:04S16:09Dm17:59Dm
13. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - RYNEK7:31D8:16S9:36D15:06S16:11Dm18:01Dm
14. TARNOWSKIE GÓRY - LASOWICE II7:38D8:23S9:43D15:13S16:18Dm18:08Dm
15. TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC7:40D8:25S9:45D15:15S16:20Dm18:10Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (TARNOWSKIE GÓRY » BORONÓW)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6
1. TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC8:05D10:15D13:35S14:40D15:25S16:38Dm
2. TARNOWSKIE GÓRY - LASOWICE II8:07D10:17D13:37S14:42D15:27S16:40Dm
3. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - RYNEK8:14D10:24D13:44S14:49D15:34S16:47Dm
4. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - HUTA8:16D10:26D13:46S14:51D15:36S16:49Dm
5. KALETY - MIOTEK, ZARACH8:21D10:31D13:51S14:56D15:41S16:54Dm
6. KALETY - MIOTEK SKRZYŻOWANIE II8:23D10:33D13:53S14:58D15:43S16:56Dm
7. WOŹNIKI - UL. MIODOWA (SOŚNICA)8:27D10:37D13:57S15:02D15:47S17:00Dm
8. PIASEK - PL. POWSTAŃCÓW8:30D10:40D14:00S15:05D15:50S17:03Dm
9. PSARY - GŁÓWNA 18:35D10:45D14:05S15:10D15:55S17:08Dm
10. PSARY - GŁÓWNA 2 (SZKOŁA)8:37D10:47D14:07S15:12D15:57S17:10Dm
11. BABIENICA - GŁÓWNA8:39D10:49D14:09S15:14D15:59S17:12Dm
12. HUCISKO - UL. SPOKOJNA8:45D10:55D14:15S15:20D16:05S17:18Dm
13. BORONÓW - UL. WOLNOŚCI (NADRZECZNA)8:49D10:59D14:19S15:24D16:09S17:22Dm
14. BORONÓW - UL. POZNAŃSKA (SZKOŁA)8:50D11:00D14:20S15:25D16:10S17:23Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ