do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Boronów - Tarnowskie góry

TRELEK
TRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 12
TRELEK

Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)
Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-04-16 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek wzniesiony został w roku 1754 w stylu zborów ewangelickich z XVIII wieku. Kościół zwrócony częścią ołtarzową ku przodowi. Wieżę w kształcie kwadratu dobudowano od strony wschodniej w 1820 roku, natomiast w 1865 roku nadbudowano jej górną część o konstrukcji szkieletowej, zakańczając strzelistą wieżyczką. Cały budynek oparty na rzucie prostokąta, murowany, potynkowany, przykryty wysokim dachem czterospadowym. Wewnątrz ołtarz ambonowy, rokokowy, flankowany, z dwiema skośnie ustawionymi kolumnami, zwieńczony Okiem Opatrzności. Do bardziej interesujących elementów wyposażenia należy także metalowa chrzcielnica z 1855 roku, oraz organy z rokokowym ornamentem.

Kapliczka Św. Jana Nepomucena powstała w 1925 r. Znajduje się w miejscowości Hucisko przy ul. Różanej.

Została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 59/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Decyzję o budowie ratusza podjęto w 1848 roku, kiedy to zakupiono działkę pod ten cel. Projekt wykonał architekt Niedner. Sama jednak budowa rozpoczęła się dopiero po wielkim pożarze miasta. Kamień węgielny położono z datą: 24.05.1862r. Jest to również rok ukończenia budowy.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:55D7:40S9:00D14:30S15:35Dm17:25Dm
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)6:56D7:41S9:01D14:31S15:36Dm17:26Dm
3. Hucisko - ul. Spokojna7:00D7:45S9:05D14:35S15:40Dm17:30Dm
4. Babienica - Główna7:06D7:51S9:11D14:41S15:46Dm17:36Dm
5. Psary - Główna 2 (Szkoła)7:08D7:53S9:13D14:43S15:48Dm17:38Dm
6. Psary - Główna 17:10D7:55S9:15D14:45S15:50Dm17:40Dm
7. Psary - ul. Poznańska7:12D7:57S9:17D14:47S15:52Dm17:42Dm
8. Piasek - pl. Powstańców7:15D8:00S9:20D14:50S15:55Dm17:45Dm
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)7:18D8:03S9:23D14:53S15:58Dm17:48Dm
10. Kalety - Miotek kościół7:22D8:07S9:27D14:57S16:02Dm17:52Dm
11. Kalety - Miotek, Zarach7:24D8:09S9:29D14:59S16:04Dm17:54Dm
12. Miasteczko śląskie - Huta7:29D8:14S9:34D15:04S16:09Dm17:59Dm
13. Miasteczko śląskie - Rynek7:31D8:16S9:36D15:06S16:11Dm18:01Dm
14. Tarnowskie góry - Lasowice II7:38D8:23S9:43D15:13S16:18Dm18:08Dm
15. Tarnowskie góry - Dworzec7:40D8:25S9:45D15:15S16:20Dm18:10Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6
1. Tarnowskie góry - Dworzec8:05D10:15D13:35S14:40D15:25S16:38Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II8:07D10:17D13:37S14:42D15:27S16:40Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek8:14D10:24D13:44S14:49D15:34S16:47Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta8:16D10:26D13:46S14:51D15:36S16:49Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach8:21D10:31D13:51S14:56D15:41S16:54Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II8:23D10:33D13:53S14:58D15:43S16:56Dm
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)8:27D10:37D13:57S15:02D15:47S17:00Dm
8. Piasek - pl. Powstańców8:30D10:40D14:00S15:05D15:50S17:03Dm
9. Psary - Główna 18:35D10:45D14:05S15:10D15:55S17:08Dm
10. Psary - Główna 2 (Szkoła)8:37D10:47D14:07S15:12D15:57S17:10Dm
11. Babienica - Główna8:39D10:49D14:09S15:14D15:59S17:12Dm
12. Hucisko - ul. Spokojna8:45D10:55D14:15S15:20D16:05S17:18Dm
13. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)8:49D10:59D14:19S15:24D16:09S17:22Dm
14. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)8:50D11:00D14:20S15:25D16:10S17:23Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ