do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: CZĘSTOCHOWA - TARNOWSKIE GÓRY

UNI METAL
UNI METAL
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 14
UNI METAL

CZĘSTOCHOWA - DWORZEC PKP (UL. WOLNOŚCI)
TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
S - kursuje w dniach nauki szkolnej;
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli;
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII;
d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26..XII;
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII;
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII;
F – kursuje 1.I, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII;
G – kursuje 06.I, 01.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI;
K – nie kursuje 3.V oraz w dzień Bożego Ciała;
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-03-11 do 2018-12-31
Za rozkład odpowiada:
P.P.H.U. Uni Metal Joanna Michalska
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Muzeum Paleontologiczne w Lisowicach powstało w 2008r. z inicjatywy mieszkańców Lisowic w oparciu o największe polskie odkrycia paleontologiczne. Środki na jego utworzenie, oraz ciągły rozwój pochodzą z budżetu Gminy Pawonków i różnego rodzaju środków UE.

Trwające osiem lat (2006 - 2013) wykopaliska doprowadziły do odkrycia kości pierwszego polskiego dinozaura drapieżnego Smoka z Lisowic ( nazwa potoczna ), oraz największego na świecie dicynodonta, prawdopodobnie jednego z ostatnich przedstawicieli tego wymarłego pod koniec triasu gatunku gadów ssakokształtnych.

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 14 (CZĘSTOCHOWA » TARNOWSKIE GÓRY)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11
1. CZĘSTOCHOWA - DWORZEC PKP (UL. WOLNOŚCI)6:20D7:401-7dGK9:40D11:051-7aFGK13:10D14:301-7aFGK15:55D17:151-7aFGK19:20Dm20:401-7aFGKn
2. CZĘSTOCHOWA - JAGIELLOŃSKA 016:25D7:451-7dGK9:45D11:101-7aFGK13:15D14:351-7aFGK16:00D17:201-7aFGK19:25Dm20:451-7aFGKn
3. CZĘSTOCHOWA - SABINOWA 026:27D7:471-7dGK9:47D11:121-7aFGK13:17D14:371-7aFGK16:02D17:221-7aFGK19:27Dm20:471-7aFGKn
4. SOBUCZYNA - SZAFIROWA 56:33D7:531-7dGK9:53D11:181-7aFGK13:23D14:431-7aFGK16:08D17:281-7aFGK19:33Dm20:531-7aFGKn
5. NIERADA - TARGOWA 1446:36D7:561-7dGK9:56D11:211-7aFGK13:26D14:461-7aFGK16:11D17:311-7aFGK19:36Dm20:561-7aFGKn
6. ŁYSIEC - GÓRNY6:38D7:581-7dGK9:58D11:231-7aFGK13:28D14:481-7aFGK16:13D17:331-7aFGK19:38Dm20:581-7aFGKn
7. ŁYSIEC6:39D7:591-7dGK9:59D11:241-7aFGK13:29D14:491-7aFGK16:14D17:341-7aFGK19:39Dm20:591-7aFGKn
8. ŁYSIEC - SKRZYŻOWANIE6:40D8:001-7dGK10:00D11:251-7aFGK13:30D14:501-7aFGK16:15D17:351-7aFGK19:40Dm21:001-7aFGKn
9. ŁYSIEC - OSIEDLE6:41D8:011-7dGK10:01D11:261-7aFGK13:31D14:511-7aFGK16:16D17:361-7aFGK19:41Dm21:011-7aFGKn
10. KLEPACZKA6:42D8:021-7dGK10:02D11:271-7aFGK13:32D14:521-7aFGK16:17D17:371-7aFGK19:42Dm21:021-7aFGKn
11. STARCZA - KOŚCIÓŁ6:44D8:041-7dGK10:04D11:291-7aFGK13:34D14:541-7aFGK16:19D17:391-7aFGK19:44Dm21:041-7aFGKn
12. STARCZA - SZKOŁA6:45D8:051-7dGK10:05D11:301-7aFGK13:35D14:551-7aFGK16:20D17:401-7aFGK19:45Dm21:051-7aFGKn
13. STARCZA - SPACEROWA6:46D8:061-7dGK10:06D11:311-7aFGK13:36D14:561-7aFGK16:21D17:411-7aFGK19:46Dm21:061-7aFGKn
14. STARCZA - GÓRKA6:47D8:071-7dGK10:07D11:321-7aFGK13:37D14:571-7aFGK16:22D17:421-7aFGK19:47Dm21:071-7aFGKn
15. STARCZA - BRZOZOWA6:49D8:081-7dGK10:08D11:331-7aFGK13:38D14:581-7aFGK16:23D17:431-7aFGK19:48Dm21:081-7aFGKn
16. STARCZA - SKLEP6:50D8:091-7dGK10:09D11:341-7aFGK13:39D14:591-7aFGK16:24D17:441-7aFGK19:49Dm21:091-7aFGKn
17. STARCZA - ZIMNA WODA6:51D8:101-7dGK10:10D11:351-7aFGK13:40D15:001-7aFGK16:25D17:451-7aFGK19:50Dm21:101-7aFGKn
18. STARCZA - SKRZYŻOWANIE-SZKOLNA6:53D8:121-7dGK10:12D11:371-7aFGK13:42D15:021-7aFGK16:27D17:471-7aFGK19:52Dm21:121-7aFGKn
19. DROGOBYCZA6:54D8:131-7dGK10:13D11:381-7aFGK13:43D15:031-7aFGK16:28D17:481-7aFGK19:53Dm21:131-7aFGKn
20. KAMIENICA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (SZKOŁA)6:56D8:141-7dGK10:14D11:391-7aFGK13:44D15:041-7aFGK16:29D17:491-7aFGK19:54Dm21:141-7aFGKn
21. KAMIENICA - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:58D6:58S8:151-7dGK10:15D11:401-7aFGK13:45D15:051-7aFGK16:30D17:501-7aFGK19:55Dm21:151-7aFGKn
22. LUBSZA7:03D7:03S8:191-7dGK10:19D11:441-7aFGK13:49D15:091-7aFGK16:34D17:541-7aFGK19:59Dm21:191-7aFGKn
23. LUBSZA - SKRZYŻOWANIE7:05D7:05S8:211-7dGK10:21D11:461-7aFGK13:51D15:111-7aFGK16:36D17:561-7aFGK20:01Dm21:211-7aFGKn
24. WOŹNIKI - UL. KWIATOWA (LIGOTA WOŹNICKA)7:09D7:09S8:241-7dGK10:24D11:491-7aFGK13:54D15:141-7aFGK16:39D17:591-7aFGK20:04Dm21:241-7aFGKn
25. WOŹNIKI7:12D7:12S8:271-7dGK10:27D11:521-7aFGK13:57D15:171-7aFGK16:42D18:021-7aFGK20:07Dm21:271-7aFGKn
26. WOŹNIKI - UL. DWORCOWA (DWORZEC PKP)7:14D7:14S8:291-7dGK10:29D11:541-7aFGK13:59D15:191-7aFGK16:44D18:041-7aFGK20:09Dm21:291-7aFGKn
27. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (ŚLIWA)7:17D7:17S8:321-7dGK10:32D11:571-7aFGK14:02D15:221-7aFGK16:47D18:071-7aFGK20:12Dm21:321-7aFGKn
28. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY LEŚNICZÓWKA)7:19D7:19S8:341-7dGK10:34D11:591-7aFGK14:04D15:241-7aFGK16:49D18:091-7aFGK20:14Dm21:341-7aFGKn
29. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY)7:20D7:20S8:351-7dGK10:35D12:001-7aFGK14:05D15:251-7aFGK16:50D18:101-7aFGK20:15Dm21:351-7aFGKn
30. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY I)7:21D7:21S8:361-7dGK10:36D12:011-7aFGK14:06D15:261-7aFGK16:51D18:111-7aFGK20:16Dm21:361-7aFGKn
31. WOŹNIKI - UL. MIODOWA (SOŚNICA)7:23D7:23S8:381-7dGK10:38D12:031-7aFGK14:08D15:281-7aFGK16:53D18:131-7aFGK20:18Dm21:381-7aFGKn
32. KALETY - MIOTEK SKRZYŻOWANIE I7:27D7:27S8:421-7dGK10:42D12:071-7aFGK14:12D15:321-7aFGK16:57D18:171-7aFGK20:22Dm21:421-7aFGKn
33. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - RYNEK7:35D7:35S8:501-7dGK10:50D12:151-7aFGK14:20D15:401-7aFGK17:05D18:251-7aFGK20:30Dm21:501-7aFGKn
34. TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC7:42D7:42S8:571-7dGK10:57D12:221-7aFGK14:27D15:471-7aFGK17:12D18:321-7aFGK20:37Dm21:571-7aFGKn
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 14 (TARNOWSKIE GÓRY » CZĘSTOCHOWA)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC5:00D6:001-7dGK8:20D9:451-7aFGK11:50D13:101-7aFGK14:35D14:35S15:551-7aFGK15:55S18:00Dm19:201-7aFGKn
2. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - RYNEK5:07D6:071-7dGK8:27D9:521-7aFGK11:57D13:171-7aFGK14:42D14:42S16:021-7aFGK16:03S18:07Dm19:271-7aFGKn
3. KALETY - MIOTEK KOŚCIÓŁ5:15D6:151-7dGK8:35D10:001-7aFGK12:05D13:251-7aFGK14:50D14:50S16:101-7aFGK16:12S18:15Dm19:351-7aFGKn
4. WOŹNIKI - UL. MIODOWA (SOŚNICA)5:18D6:181-7dGK8:38D10:031-7aFGK12:08D13:281-7aFGK14:53D14:53S16:131-7aFGK16:16S18:18Dm19:381-7aFGKn
5. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY I)5:20D6:201-7dGK8:40D10:051-7aFGK12:10D13:301-7aFGK14:55D14:55S16:151-7aFGK16:18S18:20Dm19:401-7aFGKn
6. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY)5:21D6:211-7dGK8:41D10:061-7aFGK12:11D13:311-7aFGK14:56D14:56S16:161-7aFGK16:19S18:21Dm19:411-7aFGKn
7. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY LEŚNICZÓWKA)5:22D6:221-7dGK8:42D10:071-7aFGK12:12D13:321-7aFGK14:57D14:57S16:171-7aFGK16:21S18:22Dm19:421-7aFGKn
8. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (ŚLIWA)5:24D6:241-7dGK8:44D10:091-7aFGK12:14D13:341-7aFGK14:59D14:59S16:191-7aFGK16:23S18:24Dm19:441-7aFGKn
9. WOŹNIKI - UL. DWORCOWA (DWORZEC PKP)5:27D6:271-7dGK8:47D10:121-7aFGK12:17D13:371-7aFGK15:02D15:02S16:221-7aFGK16:26S18:27Dm19:471-7aFGKn
10. WOŹNIKI5:29D6:291-7dGK8:49D10:141-7aFGK12:19D13:391-7aFGK15:04D15:04S16:241-7aFGK16:28S18:29Dm19:491-7aFGKn
11. WOŹNIKI - UL. KWIATOWA (LIGOTA WOŹNICKA)5:32D6:321-7dGK8:52D10:171-7aFGK12:22D13:421-7aFGK15:07D16:271-7aFGK18:32Dm19:521-7aFGKn
12. LUBSZA - SKRZYŻOWANIE5:36D6:371-7dGK8:56D10:211-7aFGK12:26D13:461-7aFGK15:11D16:311-7aFGK18:36Dm19:561-7aFGKn
13. LUBSZA5:38D6:391-7dGK8:58D10:231-7aFGK12:28D13:481-7aFGK15:13D16:331-7aFGK18:38Dm19:581-7aFGKn
14. KAMIENICA - UL. CZĘSTOCHOWSKA5:42D6:441-7dGK9:02D10:271-7aFGK12:32D13:521-7aFGK15:17D16:371-7aFGK18:42Dm20:021-7aFGKn
15. KAMIENICA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (SZKOŁA)5:43D6:461-7dGK9:03D10:281-7aFGK12:33D13:531-7aFGK15:18D16:381-7aFGK18:43Dm20:031-7aFGKn
16. DROGOBYCZA5:44D6:471-7dGK9:04D10:291-7aFGK12:34D13:541-7aFGK15:19D16:391-7aFGK18:44Dm20:041-7aFGKn
17. STARCZA - SKRZYŻOWANIE-SZKOLNA5:45D6:481-7dGK9:05D10:301-7aFGK12:35D13:551-7aFGK15:20D16:401-7aFGK18:45Dm20:051-7aFGKn
18. STARCZA - ZIMNA WODA5:47D6:501-7dGK9:07D10:321-7aFGK12:37D13:571-7aFGK15:22D16:421-7aFGK18:47Dm20:071-7aFGKn
19. STARCZA - SKLEP5:48D6:511-7dGK9:08D10:331-7aFGK12:38D13:581-7aFGK15:23D16:431-7aFGK18:48Dm20:081-7aFGKn
20. STARCZA - BRZOZOWA5:49D6:531-7dGK9:09D10:341-7aFGK12:39D13:591-7aFGK15:24D16:441-7aFGK18:49Dm20:091-7aFGKn
21. STARCZA - GÓRKA5:50D6:551-7dGK9:10D10:351-7aFGK12:40D14:001-7aFGK15:25D16:451-7aFGK18:50Dm20:101-7aFGKn
22. STARCZA - SPACEROWA5:51D6:561-7dGK9:11D10:361-7aFGK12:41D14:011-7aFGK15:25D16:461-7aFGK18:51Dm20:111-7aFGKn
23. STARCZA - SZKOŁA5:52D6:571-7dGK9:12D10:371-7aFGK12:42D14:021-7aFGK15:27D16:471-7aFGK18:52Dm20:121-7aFGKn
24. STARCZA - KOŚCIÓŁ5:53D6:581-7dGK9:13D10:381-7aFGK12:43D14:031-7aFGK15:28D16:491-7aFGK18:53Dm20:131-7aFGKn
25. KLEPACZKA5:55D7:001-7dGK9:15D10:401-7aFGK12:45D14:051-7aFGK15:30D16:501-7aFGK18:55Dm20:151-7aFGKn
26. ŁYSIEC - OSIEDLE5:56D7:011-7dGK9:16D10:411-7aFGK12:46D14:061-7aFGK15:31D16:511-7aFGK18:56Dm20:161-7aFGKn
27. ŁYSIEC - SKRZYŻOWANIE5:57D7:021-7dGK9:17D10:421-7aFGK12:47D14:071-7aFGK15:32D16:521-7aFGK18:57Dm20:171-7aFGKn
28. ŁYSIEC5:58D7:031-7dGK9:18D10:431-7aFGK12:48D14:081-7aFGK15:33D16:531-7aFGK18:58Dm20:181-7aFGKn
29. ŁYSIEC - GÓRNY5:59D7:041-7dGK9:19D10:441-7aFGK12:49D14:091-7aFGK15:34D16:541-7aFGK18:59Dm20:191-7aFGKn
30. NIERADA - TARGOWA 1446:00D7:051-7dGK9:20D10:451-7aFGK12:50D14:101-7aFGK15:35D16:551-7aFGK19:00Dm20:201-7aFGKn
31. SOBUCZYNA - SZAFIROWA 56:03D7:081-7dGK9:23D10:481-7aFGK12:53D14:131-7aFGK15:38D16:581-7aFGK19:03Dm20:231-7aFGKn
32. CZĘSTOCHOWA - SABINOWA 026:09D7:141-7dGK9:29D10:541-7aFGK12:59D14:191-7aFGK15:44D17:041-7aFGK19:09Dm20:291-7aFGKn
33. CZĘSTOCHOWA - JAGIELLOŃSKA 016:11D7:161-7dGK9:31D10:561-7aFGK13:01D14:211-7aFGK15:46D17:061-7aFGK19:11Dm20:311-7aFGKn
34. CZĘSTOCHOWA - DWORZEC A. (NA ŻĄDANIE)6:15D7:201-7dGK9:35D11:001-7aFGK13:05D14:251-7aFGK15:50D17:101-7aFGK19:15Dm20:351-7aFGKn
35. CZĘSTOCHOWA - DWORZEC PKP (UL. WOLNOŚCI)6:17D7:221-7dGK9:37D11:021-7aFGK13:07D14:271-7aFGK15:52D17:121-7aFGK19:17Dm20:371-7aFGKn

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ