do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: CZĘSTOCHOWA - TARNOWSKIE GÓRY

UNI METAL
UNI METAL
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 14
UNI METAL

CZĘSTOCHOWA - DWORZEC PKP (UL. WOLNOŚCI)
TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
S - kursuje w dniach nauki szkolnej;
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli;
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII;
d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII;
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII;
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII;
p – nie kursuje 2.V oraz w piątek po dniu Bożego Ciała;
F – kursuje 1.I, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII;
G – kursuje 6.I, 1.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI;
K – nie kursuje 3.V oraz w dzień Bożego Ciała.
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-12-10 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
P.P.H.U. Uni Metal Joanna Michalska
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Historia Pawonkowa nierozerwalnie związana jest z historią miejscowego kościoła. Pierwszy drewniany - modrzewiowy kościół w Pawonkowie istniał już w 1376 roku.

Po pożarze wzniesiono następny ok. 1500 roku, który dotrwał do końca XVIII w. Do parafii należały miejscowości Pludry, Pietraszów, Zawadzkie, Łagiewniki Małe, Skrzydłowice i Dzielna. Pierwszym proboszczem o którym istnieje zapis w dokumentach parafialnych jest ksiądz proboszcz Jerzy Częstochomista. W XVII wieku fundatorem kościoła był ówczesny właściciel części Pawonkowa von Lassota, który miał decydujący głos w sprawie obsadzenia ówczesnej parafii.

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Miejscowość należała kiedyś do parafii Pawonków, która po 1921r. pozostała w granicach Polski wraz z kościołem parafialnym. Dla pozostałych mieszkańców utworzona została kuracja 31.VIII 1926 r. i rozpoczęto budowę kościoła, który został konsekrowany przez biskupa wrocławskiego W. Wojciecha 12.VI 1929 r. Kościół filialny w Pludrach, wybudowany w 1933r r., konsekrowany przez bpa Jana Wieczorka 12.VI 1983 r.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 14 (CZĘSTOCHOWA » TARNOWSKIE GÓRY)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11
1. CZĘSTOCHOWA - DWORZEC PKP (UL. WOLNOŚCI)6:10Dp7:301-7dGK9:40Dp11:001-7aFGK13:20Dp14:401-7aFGK16:20Dp17:401-7aFGK19:50Dmp21:101-7aFGKn
2. CZĘSTOCHOWA - JAGIELLOŃSKA6:15Dp7:351-7dGK9:45Dp11:051-7aFGK13:25Dp14:451-7aFGK16:25Dp17:451-7aFGK19:55Dmp21:151-7aFGKn
3. CZĘSTOCHOWA - SABINOWSKA6:18Dp7:381-7dGK9:48Dp11:081-7aFGK13:28Dp14:481-7aFGK16:28Dp17:481-7aFGK19:57Dmp21:171-7aFGKn
4. SOBUCZYNA - SZAFIROWA6:25Dp7:451-7dGK9:55Dp11:151-7aFGK13:35Dp14:551-7aFGK16:35Dp17:551-7aFGK20:03Dmp21:231-7aFGKn
5. NIERADA - TARGOWA 606:28Dp7:481-7dGK9:58Dp11:181-7aFGK13:38Dp14:581-7aFGK16:38Dp17:581-7aFGK20:06Dmp21:261-7aFGKn
6. ŁYSIEC - GÓRNY6:30Dp7:501-7dGK10:00Dp11:201-7aFGK13:40Dp15:001-7aFGK16:40Dp18:001-7aFGK20:08Dmp21:281-7aFGKn
7. ŁYSIEC6:31Dp7:511-7dGK10:01Dp11:211-7aFGK13:41Dp15:011-7aFGK16:41Dp18:011-7aFGK20:09Dmp21:291-7aFGKn
8. ŁYSIEC - SKRZYŻOWANIE6:32Dp7:521-7dGK10:02Dp11:221-7aFGK13:42Dp15:021-7aFGK16:42Dp18:021-7aFGK20:10Dmp21:301-7aFGKn
9. ŁYSIEC - OSIEDLE6:33Dp7:531-7dGK10:03Dp11:231-7aFGK13:43Dp15:031-7aFGK16:43Dp18:031-7aFGK20:11Dmp21:311-7aFGKn
10. KLEPACZKA6:34Dp7:541-7dGK10:04Dp11:241-7aFGK13:44Dp15:041-7aFGK16:44Dp18:041-7aFGK20:12Dmp21:321-7aFGKn
11. STARCZA - KOŚCIÓŁ6:36Dp7:561-7dGK10:06Dp11:261-7aFGK13:46Dp15:061-7aFGK16:46Dp18:061-7aFGK20:14Dmp21:341-7aFGKn
12. STARCZA - SZKOŁA6:37Dp7:571-7dGK10:07Dp11:271-7aFGK13:47Dp15:071-7aFGK16:47Dp18:071-7aFGK20:15Dmp21:351-7aFGKn
13. STARCZA - SPACEROWA6:38Dp7:581-7dGK10:08Dp11:281-7aFGK13:48Dp15:081-7aFGK16:48Dp18:081-7aFGK20:16Dmp21:361-7aFGKn
14. STARCZA - GÓRKA6:39Dp7:591-7dGK10:09Dp11:291-7aFGK13:49Dp15:091-7aFGK16:49Dp18:091-7aFGK20:17Dmp21:371-7aFGKn
15. STARCZA - BRZOZOWA6:40Dp8:001-7dGK10:10Dp11:301-7aFGK13:50Dp15:101-7aFGK16:50Dp18:101-7aFGK20:18Dmp21:381-7aFGKn
16. STARCZA - SKLEP6:41Dp8:011-7dGK10:11Dp11:311-7aFGK13:51Dp15:111-7aFGK16:51Dp18:111-7aFGK20:19Dmp21:391-7aFGKn
17. STARCZA - ZIMNA WODA6:42Dp8:021-7dGK10:12Dp11:321-7aFGK13:52Dp15:121-7aFGK16:52Dp18:121-7aFGK20:20Dmp21:401-7aFGKn
18. STARCZA - SKRZYŻOWANIE-SZKOLNA6:44Dp8:041-7dGK10:14Dp11:341-7aFGK13:54Dp15:141-7aFGK16:54Dp18:141-7aFGK20:22Dmp21:421-7aFGKn
19. DROGOBYCZA6:45Dp8:051-7dGK10:15Dp11:351-7aFGK13:55Dp15:151-7aFGK16:55Dp18:151-7aFGK20:23Dmp21:431-7aFGKn
20. KAMIENICA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (SZKOŁA)6:46Dp8:061-7dGK10:16Dp11:361-7aFGK13:56Dp15:161-7aFGK16:56Dp18:161-7aFGK20:24Dmp21:441-7aFGKn
21. KAMIENICA - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:47Dp8:071-7dGK10:17Dp11:371-7aFGK13:57Dp15:171-7aFGK16:57Dp18:171-7aFGK20:25Dmp21:451-7aFGKn
22. LUBSZA6:51Dp8:111-7dGK10:21Dp11:411-7aFGK14:01Dp15:211-7aFGK17:01Dp18:211-7aFGK20:29Dmp21:491-7aFGKn
23. LUBSZA - SKRZYŻOWANIE6:53Dp8:131-7dGK10:23Dp11:431-7aFGK14:03Dp15:231-7aFGK17:03Dp18:231-7aFGK20:31Dmp21:511-7aFGKn
24. WOŹNIKI - UL. KWIATOWA (LIGOTA WOŹNICKA)6:56Dp8:161-7dGK10:26Dp11:461-7aFGK14:06Dp15:261-7aFGK17:06Dp18:261-7aFGK20:34Dmp21:541-7aFGKn
25. GNIAZDÓW - WOŹNICKAX6:50SXXXXXXXXX
26. WOŹNIKI6:59Dp7:00S8:191-7dGK10:29Dp11:491-7aFGK14:09Dp15:291-7aFGK17:09Dp18:291-7aFGK20:37Dmp21:571-7aFGKn
27. WOŹNIKI - UL. DWORCOWA (DWORZEC PKP)7:01Dp7:02S8:211-7dGK10:31Dp11:511-7aFGK14:11Dp15:311-7aFGK17:11Dp18:311-7aFGK20:39Dmp21:591-7aFGKn
28. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (ŚLIWA)7:04Dp7:05S8:241-7dGK10:34Dp11:541-7aFGK14:14Dp15:341-7aFGK17:14Dp18:341-7aFGK20:42Dmp22:021-7aFGKn
29. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY LEŚNICZÓWKA)7:06Dp7:07S8:261-7dGK10:36Dp11:561-7aFGK14:16Dp15:361-7aFGK17:16Dp18:361-7aFGK20:44Dmp22:041-7aFGKn
30. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY)7:07Dp7:08S8:271-7dGK10:37Dp11:571-7aFGK14:17Dp15:371-7aFGK17:17Dp18:371-7aFGK20:45Dmp22:051-7aFGKn
31. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY I)7:08Dp7:09S8:281-7dGK10:38Dp11:581-7aFGK14:18Dp15:381-7aFGK17:18Dp18:381-7aFGK20:46Dmp22:061-7aFGKn
32. WOŹNIKI - UL. MIODOWA (SOŚNICA)7:10Dp7:11S8:301-7dGK10:40Dp12:001-7aFGK14:20Dp15:401-7aFGK17:20Dp18:401-7aFGK20:48Dmp22:081-7aFGKn
33. KALETY - MIOTEK SKRZYŻOWANIE I7:14Dp7:15S8:341-7dGK10:44Dp12:041-7aFGK14:24Dp15:441-7aFGK17:24Dp18:441-7aFGK20:52Dmp22:121-7aFGKn
34. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - RYNEK7:22Dp7:23S8:421-7dGK10:52Dp12:121-7aFGK14:32Dp15:521-7aFGK17:32Dp18:521-7aFGK21:00Dmp22:201-7aFGKn
35. TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC7:30Dp7:31S8:501-7dGK11:00Dp12:201-7aFGK14:40Dp16:001-7aFGK17:40Dp19:001-7aFGK21:07Dmp22:271-7aFGKn
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 14 (TARNOWSKIE GÓRY » CZĘSTOCHOWA)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. TARNOWSKIE GÓRY - DWORZEC4:50Dp6:001-7dGK8:15Dp9:351-7aFGK11:55Dp13:151-7aFGK14:55Dp14:55S16:151-7aFGK16:15S18:30Dmp19:501-7aFGKn
2. MIASTECZKO ŚLĄSKIE - RYNEK4:57Dp6:081-7dGK8:23Dp9:431-7aFGK12:03Dp13:231-7aFGK15:03Dp15:03S16:231-7aFGK16:23S18:37Dmp19:571-7aFGKn
3. KALETY - MIOTEK KOŚCIÓŁ5:05Dp6:161-7dGK8:31Dp9:511-7aFGK12:11Dp13:311-7aFGK15:11Dp15:11S16:311-7aFGK16:31S18:45Dmp20:051-7aFGKn
4. WOŹNIKI - UL. MIODOWA (SOŚNICA)5:08Dp6:191-7dGK8:34Dp9:541-7aFGK12:14Dp13:341-7aFGK15:14Dp15:14S16:341-7aFGK16:34S18:48Dmp20:081-7aFGKn
5. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY I)5:10Dp6:211-7dGK8:36Dp9:561-7aFGK12:16Dp13:361-7aFGK15:16Dp15:16S16:361-7aFGK16:36S18:50Dmp20:101-7aFGKn
6. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY)5:11Dp6:221-7dGK8:37Dp9:571-7aFGK12:17Dp13:371-7aFGK15:17Dp15:17S16:371-7aFGK16:37S18:51Dmp20:111-7aFGKn
7. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (DYRDY LEŚNICZÓWKA)5:12Dp6:231-7dGK8:38Dp9:581-7aFGK12:18Dp13:381-7aFGK15:18Dp15:18S16:381-7aFGK16:38S18:52Dmp20:121-7aFGKn
8. WOŹNIKI - UL. ASFALTOWA (ŚLIWA)5:14Dp6:251-7dGK8:40Dp10:001-7aFGK12:20Dp13:401-7aFGK15:20Dp15:20S16:401-7aFGK16:40S18:54Dmp20:141-7aFGKn
9. WOŹNIKI - UL. DWORCOWA (DWORZEC PKP)5:17Dp6:281-7dGK8:43Dp10:031-7aFGK12:23Dp13:431-7aFGK15:23Dp15:23S16:431-7aFGK16:43S18:57Dmp20:171-7aFGKn
10. WOŹNIKI5:19Dp6:301-7dGK8:45Dp10:051-7aFGK12:25Dp13:451-7aFGK15:25Dp15:25S16:451-7aFGK16:45S18:59Dmp20:191-7aFGKn
11. GNIAZDÓW - WOŹNICKAXXXXXXX15:33SXXX
12. WOŹNIKI - UL. KWIATOWA (LIGOTA WOŹNICKA)5:22Dp6:331-7dGK8:48Dp10:081-7aFGK12:28Dp13:481-7aFGK15:28Dp16:481-7aFGK19:02Dmp20:221-7aFGKn
13. LUBSZA - SKRZYŻOWANIE5:26Dp6:371-7dGK8:52Dp10:121-7aFGK12:32Dp13:521-7aFGK15:32Dp16:521-7aFGK19:06Dmp20:261-7aFGKn
14. LUBSZA5:28Dp6:391-7dGK8:54Dp10:141-7aFGK12:34Dp13:541-7aFGK15:34Dp16:541-7aFGK19:08Dmp20:281-7aFGKn
15. KAMIENICA - UL. CZĘSTOCHOWSKA5:32Dp6:431-7dGK8:58Dp10:181-7aFGK12:38Dp13:581-7aFGK15:38Dp16:581-7aFGK19:12Dmp20:321-7aFGKn
16. KAMIENICA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (SZKOŁA)5:33Dp6:441-7dGK8:59Dp10:191-7aFGK12:39Dp13:591-7aFGK15:39Dp16:591-7aFGK19:13Dmp20:331-7aFGKn
17. DROGOBYCZA5:34Dp6:451-7dGK9:00Dp10:201-7aFGK12:40Dp14:001-7aFGK15:40Dp17:001-7aFGK19:14Dmp20:341-7aFGKn
18. STARCZA - SKRZYŻOWANIE-SZKOLNA5:35Dp6:461-7dGK9:01Dp10:211-7aFGK12:41Dp14:011-7aFGK15:41Dp17:011-7aFGK19:15Dmp20:351-7aFGKn
19. STARCZA - ZIMNA WODA5:37Dp6:481-7dGK9:03Dp10:231-7aFGK12:43Dp14:031-7aFGK15:43Dp17:031-7aFGK19:17Dmp20:371-7aFGKn
20. STARCZA - SKLEP5:38Dp6:491-7dGK9:04Dp10:241-7aFGK12:44Dp14:041-7aFGK15:44Dp17:041-7aFGK19:18Dmp20:381-7aFGKn
21. STARCZA - BRZOZOWA5:39Dp6:501-7dGK9:05Dp10:251-7aFGK12:45Dp14:051-7aFGK15:45Dp17:051-7aFGK19:19Dmp20:391-7aFGKn
22. STARCZA - GÓRKA5:40Dp6:511-7dGK9:06Dp10:261-7aFGK12:46Dp14:061-7aFGK15:46Dp17:061-7aFGK19:20Dmp20:401-7aFGKn
23. STARCZA - SPACEROWA5:41Dp6:521-7dGK9:07Dp10:271-7aFGK12:47Dp14:071-7aFGK15:47Dp17:071-7aFGK19:21Dmp20:411-7aFGKn
24. STARCZA - SZKOŁA5:42Dp6:531-7dGK9:08Dp10:281-7aFGK12:48Dp14:081-7aFGK15:48Dp17:081-7aFGK19:22Dmp20:421-7aFGKn
25. STARCZA - KOŚCIÓŁ5:43Dp6:541-7dGK9:09Dp10:291-7aFGK12:49Dp14:091-7aFGK15:49Dp17:091-7aFGK19:23Dmp20:431-7aFGKn
26. KLEPACZKA5:45Dp6:561-7dGK9:11Dp10:311-7aFGK12:51Dp14:111-7aFGK15:51Dp17:111-7aFGK19:25Dmp20:451-7aFGKn
27. ŁYSIEC - OSIEDLE5:46Dp6:571-7dGK9:12Dp10:321-7aFGK12:52Dp14:121-7aFGK15:52Dp17:121-7aFGK19:26Dmp20:461-7aFGKn
28. ŁYSIEC - SKRZYŻOWANIE5:47Dp6:581-7dGK9:13Dp10:331-7aFGK12:53Dp14:131-7aFGK15:53Dp17:131-7aFGK19:27Dmp20:471-7aFGKn
29. ŁYSIEC5:48Dp6:591-7dGK9:14Dp10:341-7aFGK12:54Dp14:141-7aFGK15:54Dp17:141-7aFGK19:28Dmp20:481-7aFGKn
30. ŁYSIEC - GÓRNY5:49Dp7:001-7dGK9:15Dp10:351-7aFGK12:55Dp14:151-7aFGK15:55Dp17:151-7aFGK19:29Dmp20:491-7aFGKn
31. NIERADA - TARGOWA 1445:50Dp7:011-7dGK9:16Dp10:361-7aFGK12:56Dp14:161-7aFGK15:56Dp17:161-7aFGK19:30Dmp20:501-7aFGKn
32. SOBUCZYNA - SZAFIROWA5:53Dp7:041-7dGK9:19Dp10:391-7aFGK12:59Dp14:191-7aFGK15:59Dp17:191-7aFGK19:33Dmp20:531-7aFGKn
33. CZĘSTOCHOWA - SABINOWSKA5:59Dp7:101-7dGK9:25Dp10:451-7aFGK13:05Dp14:251-7aFGK16:05Dp17:251-7aFGK19:39Dmp20:591-7aFGKn
34. CZĘSTOCHOWA - JAGIELLOŃSKA6:01Dp7:131-7dGK9:28Dp10:481-7aFGK13:08Dp14:281-7aFGK16:08Dp17:281-7aFGK19:41Dmp21:011-7aFGKn
35. CZĘSTOCHOWA - DWORZEC A. (NA ŻĄDANIE)6:05Dp7:171-7dGK9:32Dp10:521-7aFGK13:12Dp14:321-7aFGK16:12Dp17:321-7aFGK19:45Dmp21:051-7aFGKn
36. CZĘSTOCHOWA - DWORZEC PKP (UL. WOLNOŚCI)6:07Dp7:201-7dGK9:35Dp10:551-7aFGK13:15Dp14:351-7aFGK16:15Dp17:351-7aFGK19:47Dmp21:071-7aFGKn

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ