do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Gwoździany

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

GAWENDA
ul. K. Świerczewskiego 15,
42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 17
GAWENDA

Lubliniec - Stalmacha
Gwoździany - ul. Lubliniecka

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-01-28 do 2019-06-30
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15,
42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek przy ul. Paderewskiego 7 zbudowano w latach 1894-1895 jako siedzibę "stanów powiatowych". W okresie międzywojennym znajdowało się tu starostwo powiatowe.

Na obiekcie dostępne 3 stawy do wędkowania. Całkowita powierzchnia lustra wody na łowiskach to około 1 ha. Istnieje możliwość wypożyczenia wędki i ugrilowania złowionej ryby.

Złowione ryby nie należy wypuszczać z powrotem do wody, należy je przetrzymywać w siatce i po zakończeniu łowienia przekazać obsłudze.

Miejsce atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, teren wyposażony w liczne wiaty, ławki i grill bar.

Łowisko Leśnica to komercyjny obiekt, na którym nie wymagana jest od wędkarzy karta wędkarska.

Polowy schron piechoty do ognia bocznego. Jego uzbrojenie miały stanowić dwa ckm-y na podstawie polowej. Schron zachowany w stosunkowo dobrym stanie, gdyż znajduje się na terenie posesji. Jedna ze strzelnic jest zamurowana, ściany pobielone. Obiekt do niedawna służył jako składzik, teraz zarośnięty pajęczynami. Schronu przed wojną najprawdopodobniej nie zdążono obsypać ziemią. Nosi ślady ostrzału.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 17 (Lubliniec » Gwoździany)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Lubliniec - Stalmacha15:28S
2. Lubliniec - Grunwaldzka15:32S
3. Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 215:36S
4. Lubliniec - al. Solidarności 215:41S
5. Lubliniec - Częstochowska15:51S
6. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)X
7. Lubliniec - Klonowa 211:54SX17:09S
8. Lubliniec - Powstańców 111:55SX17:10S
9. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka11:59S15:53S17:14S
10. Lubliniec - al. Solidarności 212:00S15:54S17:15S
11. Lubliniec - GrunwaldzkaXXX
12. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)XXX
13. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)12:03S15:57S17:18S
14. Lipie śląskie - Lubliniecka12:05S15:59S17:20S
15. Lisowice - Lubliniecka12:07S16:01S17:22S
16. Lisowice - Napłatki12:09S16:03S17:24S
17. Pawonków - Lustrzaniec12:11S16:05S17:26S
18. Pawonków - Lubliniecka12:13S16:07S17:28S
19. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)12:14S16:08S17:29S
20. Pawonków - Cegielnia12:17S16:11S17:32S
21. Gwoździany - ul. Lubliniecka12:20S16:14S17:35S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 17 (Gwoździany » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Gwoździany - ul. Lubliniecka6:46S13:10S
2. Pawonków - Cegielnia6:49S13:13S
3. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)6:52S8:00S13:16S
4. Pawonków - Lubliniecka6:53S8:01S13:17S
5. Pawonków - Lustrzaniec6:55S8:03S13:19S
6. Lisowice - Napłatki6:57S8:05S13:21S
7. Lisowice - Lubliniecka6:59S8:07S13:23S
8. Lipie śląskie - Lubliniecka7:01S8:09S13:25S
9. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:03S8:11S13:27S
10. Lubliniec - al. Solidarności 27:05S8:13S13:29S
11. Lubliniec - Grunwaldzka7:06S8:14SX
12. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:08S8:16SX
13. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)7:10S8:18S13:32S
14. Lubliniec - Powstańców 17:11S8:19S13:33S
15. Lubliniec - Klonowa 27:12S8:20S13:34S
16. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:15S
17. Lubliniec - Częstochowska7:17S
18. Lubliniec - al. Solidarności 17:24S
19. Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 27:27S
20. Lubliniec - Grunwaldzka7:36S
21. Lubliniec - Stalmacha7:44S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ