do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Gwoździany

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

GAWENDA
ul. K. Świerczewskiego 15,
42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 17
GAWENDA

Lubliniec - Stalmacha
Gwoździany - ul. Lubliniecka

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-01-28 do 2019-06-30
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15,
42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

Budynek starej portierni powstał na przełomie XIX/XX w. i założony został na planie zbliżonym do kwadratu. Budynek wzniesiony jest z cegły otynkowanej i nakryty jest wielospadowym dachem z dachówki w którym mieści się ślepa wystawka. Budynek jest jednokondygnacyjny z dwukondygnacyjną wieżą w narożu. W przyziemiu wieży znajduje się małe okno zamknięte łukiem odcinkowym. Powyżej wieża wsparta jest podporą i po obu stronach której mieści dwa okna w półkoliście zamkniętych wnękach. Wieża nakryta jest dachem płaskim. Pozostałe elewacje budynku zawierają proste otwory drzwiowe i okienne zaakcentowane masywnymi parapetami.

Budynek portierni szpitala jest parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek wzniesiony został z cegły i otynkowany. Budynek nakryty jest dachem wielospadowym z wystawką. Budynek posiada prostokątne otwory okienne i drzwiowe obwiedzione tynkowanymi opaskami.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 17 (Lubliniec » Gwoździany)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Lubliniec - Stalmacha15:28S
2. Lubliniec - Grunwaldzka15:32S
3. Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 215:36S
4. Lubliniec - al. Solidarności 215:41S
5. Lubliniec - Częstochowska15:51S
6. Lubliniec - NiepodległościX
7. Lubliniec - Klonowa 211:54SX17:09S
8. Lubliniec - Powstańców 111:55SX17:10S
9. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka11:59S15:53S17:14S
10. Lubliniec - al. Solidarności 212:00S15:54S17:15S
11. Lubliniec - GrunwaldzkaXXX
12. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)XXX
13. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)12:03S15:57S17:18S
14. Lipie śląskie - Lubliniecka12:05S15:59S17:20S
15. Lisowice - Lubliniecka12:07S16:01S17:22S
16. Lisowice - Napłatki12:09S16:03S17:24S
17. Pawonków - Lustrzaniec12:11S16:05S17:26S
18. Pawonków - Lubliniecka12:13S16:07S17:28S
19. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)12:14S16:08S17:29S
20. Pawonków - Cegielnia12:17S16:11S17:32S
21. Gwoździany - ul. Lubliniecka12:20S16:14S17:35S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 17 (Gwoździany » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Gwoździany - ul. Lubliniecka6:46S13:10S
2. Pawonków - Cegielnia6:49S13:13S
3. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)6:52S8:00S13:16S
4. Pawonków - Lubliniecka6:53S8:01S13:17S
5. Pawonków - Lustrzaniec6:55S8:03S13:19S
6. Lisowice - Napłatki6:57S8:05S13:21S
7. Lisowice - Lubliniecka6:59S8:07S13:23S
8. Lipie śląskie - Lubliniecka7:01S8:09S13:25S
9. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:03S8:11S13:27S
10. Lubliniec - al. Solidarności 27:05S8:13S13:29S
11. Lubliniec - Grunwaldzka7:06S8:14SX
12. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:08S8:16SX
13. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)7:10S8:18S13:32S
14. Lubliniec - Powstańców 17:11S8:19S13:33S
15. Lubliniec - Klonowa 27:12S8:20S13:34S
16. Lubliniec - Niepodległości7:15S
17. Lubliniec - Częstochowska7:17S
18. Lubliniec - al. Solidarności 17:24S
19. Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 27:27S
20. Lubliniec - Grunwaldzka7:36S
21. Lubliniec - Stalmacha7:44S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ