do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: LUBLINIEC - KOCHANOWICE

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58
42-700 Jawornica (Lubliniec)

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 18
TRANS GREGOR

LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWSKA
KOCHANOWICE - UL. WOLNOŚCI (CENTRUM)

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-09-03 do 2018-12-09
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58
42-700 Jawornica (Lubliniec)

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu działa w czasie pokoju, kryzysu i wojny, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Rodowód jednostki sięga 1957 roku, kiedy to w Krakowie powstała kampania rozpoznawcza stacjonująca w koszarach 16. Batalionu Szturmowo-Rozpoznawczego. Na przestrzeni lat jednostka zmieniała swoją lokalizację (Dziwnów na Wyspie Wolin) oraz charakter organizacyjny (z kampanii przeistaczając się w 1. Batalion Szturmowy). W 1986 roku została przeniesiona do Lublińca.

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 18 (LUBLINIEC » KOCHANOWICE)
PrzystanekKurs 1
1. LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWSKA15:30S
2. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA15:34S
3. LUBLINIEC - KLONOWA 215:36S
4. HARBUŁTOWICE15:43S
5. DRONIOWICE15:45S
6. MOCHAŁA15:48S
7. HADRA - SZKOŁA15:50S
8. CHWOSTEK15:54S
9. LISÓW - BRUK15:57S
10. KOCHANOWICE - UL. WOLNOŚCI (CENTRUM)16:00S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 18 (KOCHANOWICE » LUBLINIEC)
PrzystanekKurs 1
1. KOCHANOWICE - UL. WOLNOŚCI (CENTRUM)7:45S
2. LISÓW - BRUK7:48S
3. CHWOSTEK7:51S
4. HADRA - SZKOŁA7:55S
5. MOCHAŁA7:58S
6. DRONIOWICE8:01S
7. HARBUŁTOWICE8:03S
8. LUBLINIEC - KLONOWA 28:10S
9. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA8:12S
10. LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWSKA8:15S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ