do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Lubliniec

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

ARWIS
ul. Stalowa 8,
42-300 Myszków
tel.:512 172 805

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 20
ARWIS

Lubliniec - Stalmacha
Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1)

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
A - kursuje od poniedziałku do piątku
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-10-05 do 2018-12-31
Za rozkład odpowiada:
Agnieszka Szpak ARWIS
ul. Stalowa 8,
42-300 Myszków
tel.:512 172 805

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

W 1849 roku kupiec Salomon Courant i restaurator Łazarz Radlauer na skrzyżowaniu obecnej ul. Mickiewicza i Św. Anny wybudowali restaurację i kręgielnię. Restauracja z salą wykorzystywana była do celów kulturalnych i rozrywkowych, odbywały się w niej imprezy teatralne i operetkowe, koncerty i występy, a także działał tu sklep towarzyski. W skład posesji wchodziły również zabudowania gospodarskie oraz budynek mieszkalny, w którym na początku 1884 r. zamieszkali rodzice i rodzeństwo Edyty Stein.

Ośrodek położony jest wśród Lasów Lublinieckich, nad 120 hektarowym zbiornikiem wodnym Posmyk z własnym molem.

Lasy Lublinieckie słyną z mikroklimatu, malowniczych ścieżek spacerowych i niekończących się tras rowerowych oraz dzikiej zwierzyny.
To doskonałe miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju, aktywnej rekreacji i organizacji imprez okolicznościowych.

Rok powstania: XVIII w.

Figura na dwuwarstwowym, schodkowym stopniu. Święty przedstawiony w kontrapoście, w standardowym stroju, bez stuły. Głowę zwraca w kierunku dużego krzyża trzymanego na lewym ramieniu i podtrzymywanego prawą ręką. Postument w formie słupa o prostokątnym przekroju, na płaskiej stopce. Wydatny, płaski, daszkowy gzyms, ku dołowi zwężający się esowatym profilem. Figura stoi pośrodku wyłożonego kostką rynku, ocieniona przez rozłożysty klon.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 20 (Lubliniec » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Stalmacha7:05A
2. Lubliniec - Pusta Kuźnica ZHP7:23A
3. Lubliniec - Pusta Kuźnica sklep7:24A
4. Lubliniec - Kokotek Szkoła7:25A
5. Lubliniec - Posmyk wieś7:29A
6. Lubliniec - Posmyk osiedle silesiana7:31A
7. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)7:41A
8. Lubliniec - ul. Droniowicka (Gimnazjum 2)7:43A
9. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)7:45A
10. Lubliniec - Stalmacha7:48A
11. Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1)7:50A
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 20 (Lubliniec » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1)13:45A15:35A
2. Lubliniec - Stalmacha13:47A15:37A
3. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)13:50A15:40A
4. Lubliniec - ul. Droniowicka (Gimnazjum 2)13:52A15:42A
5. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)13:54A15:44A
6. Lubliniec - Posmyk osiedle silesiana14:05A15:55A
7. Lubliniec - Posmyk wieś14:07A15:57A
8. Lubliniec - Kokotek Szkoła14:09A15:59A
9. Lubliniec - Pusta Kuźnica sklep14:11A16:01A
10. Lubliniec - Pusta Kuźnica ZHP14:12A16:02A
11. Lubliniec - Stalmacha14:27A16:17A

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ