do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: TRUSKOLASY - CZĘSTOCHOWA

PKS CZĘSTOCHOWA
PKS CZĘSTOCHOWA
ul. Krasińskiego 14/24
42-200 Częstochowa
Informacje o aktualnym kursowaniu:
tel.: 34 379 11 45 (w godzinach 7:00 - 15:00)

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 24
PKS CZĘSTOCHOWA

TRUSKOLASY - RYNEK (PRZEDSZKOLE)
CZĘSTOCHOWA - DWORZEC A.

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-09-03 do 2018-12-31
Za rozkład odpowiada:
PKS Częstochowa S.A. w Częstochowie
ul. Krasińskiego 14/24
42-200 Częstochowa
Informacje o aktualnym kursowaniu:
tel.: 34 379 11 45 (w godzinach 7:00 - 15:00)

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu działa w czasie pokoju, kryzysu i wojny, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Rodowód jednostki sięga 1957 roku, kiedy to w Krakowie powstała kampania rozpoznawcza stacjonująca w koszarach 16. Batalionu Szturmowo-Rozpoznawczego. Na przestrzeni lat jednostka zmieniała swoją lokalizację (Dziwnów na Wyspie Wolin) oraz charakter organizacyjny (z kampanii przeistaczając się w 1. Batalion Szturmowy). W 1986 roku została przeniesiona do Lublińca.

W Cesarstwie Habsburgów Zamek Lubliniecki oraz inne dobra miasta przez 55 lat były przedmiotem zastawów, a od 1587 roku kolejno własnością rodów, m. in. Kochcickich. od 1645 roku hr. Cellarych, a od 1727 roku de Garnier. W 1742 r. w wyniku I wojny śląskiej, Dolny Śląsk i Księstwo Opolskie weszły w skład Królestwa Prus. Dlatego zamek stał się własnością kolejnych rodów m. in. hr. F. Grotowskiego i hr. A. Renarda, az wreszcie państwa pruskiego.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 24 (TRUSKOLASY » CZĘSTOCHOWA)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. TRUSKOLASY - RYNEK (PRZEDSZKOLE)5:20D
2. PIŁA PIERWSZA - SKRZYŻOWANIE5:22D
3. BRZEZINKI5:23D
4. KULEJE - UL. SZKOLNA5:24D7:15S
5. KULEJE - KOLEJOWA (PKP)5:25D7:16S
6. NOWINY I - UL. DŁUGA5:26D7:17S
7. NOWINY - UL. DŁUGA (OSP)5:27D7:18S
8. NOWINY - SKRZYŻOWANIE5:28D7:19S
9. BÓR ZAPILSKI I5:30D7:21S
10. BÓR ZAPILSKI5:31D7:22S
11. CZARNA WIEŚ - UL. SŁONECZNA I5:32D7:23S
12. WĘGLOWICE - SZKOŁA5:34D7:25S
13. PUSZCZEW II5:35D7:26S
14. PUSZCZEW I5:36D7:27S
15. HERBY - UL. SPORTOWA5:44D7:35S
16. HERBY - CENTRUM5:45D7:37S
17. HERBY - NADLEŚNICTWO5:47D7:39S
18. PIETRZAKI5:49D7:42S
19. TRZEPIZURY - UL. LUBLINIECKA5:52D7:45S
20. TRZEPIZURY - SKRZYŻOWANIE5:53D7:46S
21. BLACHOWNIA - WRĘCZYCKA5:56D7:49S
22. BLACHOWNIA - WRĘCZYCKA (STACJA PALIW)5:58D7:51S
23. BLACHOWNIA - RÓŻNA5:59D7:52S
24. BLACHOWNIA - KOŚCIUSZKI6:00D7:53S
25. BLACHOWNIA - GRABOWA6:02D7:55S
26. BLACHOWNIA - KLONOWA6:03D7:57S
27. BLACHOWNIA - LEŚNA II6:04D7:58S
28. BLACHOWNIA - LEŚNA I6:05D7:59S
29. BLACHOWNIA - URZĄD MIEJSKI6:06D8:00S
30. BLACHOWNIA - DPS6:07D8:01S
31. BLACHOWNIA - OŚRODEK ZDROWIA6:08D8:02S
32. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (DWORZEC PKP)6:09D8:04S
33. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA III6:10D8:05S
34. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA II6:12D8:07S
35. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA I6:13D8:08S
36. WYRAZÓW - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:14D8:10S
37. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA6:16D8:12S
38. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA (MARYNARSKA)6:17D8:13S
39. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DWORZEC PKP6:18D8:14S
40. CZĘSTOCHOWA - ENERGETYKÓW6:20D8:16S
41. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DOSPEL6:21D8:18S
42. CZĘSTOCHOWA - KAWODRZA DOLNA6:23D8:20S
43. CZĘSTOCHOWA - PRZESTRZENNA6:24D8:21S
44. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KINGI6:25D8:23S
45. CZĘSTOCHOWA - ŚW. BARBARY6:27D8:25S
46. CZĘSTOCHOWA - SKWER SOKOŁÓW6:29D8:27S
47. CZĘSTOCHOWA - KORCZAKA6:30D8:28S
48. CZĘSTOCHOWA - DWORZEC A.6:32D8:30S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 24 (CZĘSTOCHOWA » TRUSKOLASY)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. CZĘSTOCHOWA - DWORZEC A.14:30D15:55S22:45Dm
2. CZĘSTOCHOWA - KORCZAKA14:32D15:57S22:47Dm
3. CZĘSTOCHOWA - SKWER SOKOŁÓW14:33D15:58S22:48Dm
4. CZĘSTOCHOWA - ŚW. BARBARY14:35D16:00S22:50Dm
5. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KINGI14:37D16:02S22:52Dm
6. CZĘSTOCHOWA - PRZESTRZENNA14:37D16:04S22:53Dm
7. CZĘSTOCHOWA - KAWODRZA DOLNA14:39D16:05S22:54Dm
8. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DOSPEL14:40D16:06S22:55Dm
9. CZĘSTOCHOWA - ENERGETYKÓW14:41D16:08S22:56Dm
10. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DWORZEC PKP14:43D16:10S22:57Dm
11. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA (MARYNARSKA)14:45D16:11S22:58Dm
12. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA14:46D16:12S22:59Dm
13. WYRAZÓW - UL. CZĘSTOCHOWSKA14:49D16:14S23:00Dm
14. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA I14:50D16:15S23:01Dm
15. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA II14:52D16:17S23:02Dm
16. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA III14:54D16:19S23:03Dm
17. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (DWORZEC PKP)14:55D16:20S23:05Dm
18. BLACHOWNIA - OŚRODEK ZDROWIA14:56D16:21S23:06Dm
19. BLACHOWNIA - SZKOŁA14:57D16:22S23:07Dm
20. BLACHOWNIA - URZĄD MIEJSKI14:58D16:23S23:08Dm
21. BLACHOWNIA - LEŚNA I14:59D16:24S23:09Dm
22. BLACHOWNIA - LEŚNA II15:00D16:25S23:10Dm
23. BLACHOWNIA - KLONOWA15:01D16:26S23:11Dm
24. BLACHOWNIA - GRABOWA15:02D16:27S23:12Dm
25. BLACHOWNIA - KOŚCIUSZKI15:04D16:29S23:13Dm
26. BLACHOWNIA - RÓŻNA15:05D16:30S23:14Dm
27. BLACHOWNIA - WRĘCZYCKA (STACJA PALIW)15:06D16:31S23:15Dm
28. BLACHOWNIA - WRĘCZYCKA15:08D16:32S23:16Dm
29. TRZEPIZURY - SKRZYŻOWANIE15:11D16:35S23:19Dm
30. TRZEPIZURY - UL. LUBLINIECKA15:12D16:36S23:20Dm
31. PIETRZAKI15:15D16:39S23:23Dm
32. HERBY - NADLEŚNICTWO15:17D16:41S23:25Dm
33. HERBY - CENTRUM15:19D16:43S23:27Dm
34. HERBY - UL. SPORTOWA15:20D16:44S23:29Dm
35. PUSZCZEW I15:28D16:52S23:37Dm
36. PUSZCZEW II15:29D16:53S23:38Dm
37. WĘGLOWICE - SZKOŁA15:30D16:54S23:39Dm
38. CZARNA WIEŚ - UL. SŁONECZNA I15:32D16:56S23:41Dm
39. BÓR ZAPILSKI15:33D16:57S23:42Dm
40. BÓR ZAPILSKI I15:34D16:58S23:43Dm
41. NOWINY - SKRZYŻOWANIE15:36D17:00S23:45Dm
42. NOWINY - UL. DŁUGA (OSP)15:37D17:01S23:46Dm
43. NOWINY I - UL. DŁUGA15:38D17:02S23:47Dm
44. KULEJE - KOLEJOWA (PKP)15:39D17:03S23:48Dm
45. KULEJE - UL. SZKOLNA15:40D17:04S23:49Dm
46. BRZEZINKI15:41D23:51Dm
47. PIŁA PIERWSZA - SKRZYŻOWANIE15:42D23:52Dm
48. TRUSKOLASY - RYNEK (PRZEDSZKOLE)15:44D23:54Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ