do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWA

TKA BUS
Dariusz Stefanek
ul. Dębiany 19
28-506 Czarnocin
tel.: 503 554 730

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 3
TKA BUS

LUBLINIEC - PL. NIEPODLEGŁOŚCI
CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO

Objaśnienia:
Nie kursuje: 1.I- Nowy Rok; Pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych; 25.XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-03-11 do 2018-12-31
Za rozkład odpowiada:
Przewóz Osób Dariusz Stefanek
Dariusz Stefanek
ul. Dębiany 19
28-506 Czarnocin
tel.: 503 554 730

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Zwiedzanie kościoła indywidualnie i grup pod opieką przewodnika zgłaszać do Pana Jana Myrcika.
 
Kościół Świętej Trójcy w Koszęcinie jest kościołem parafialnym, związanym z wielowiekową bogatą tradycją religijną. Jest także wielkim zabytkiem naszej kultury.

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 3 (LUBLINIEC » CZĘSTOCHOWA)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15
1. LUBLINIEC - PL. NIEPODLEGŁOŚCIPoniedziałek-Piątek: 5:255:556:257:438:2510:4011:0512:1513:3014:2515:0016:1517:1518:1019:10
Sobota: 5:558:2511:1013:1016:2018:35
Niedziela: 6:409:4013:1016:2018:35
2. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCIPoniedziałek-Piątek: 5:275:576:277:458:2710:4211:0712:1713:3214:2715:0216:1717:1718:1219:12
Sobota: 5:578:2711:1213:1216:2218:37
Niedziela: 6:429:4213:1216:2218:37
3. LUBLINIEC - GRUNWALDZKAPoniedziałek-Piątek: 5:285:586:287:468:2810:4311:0812:1813:3314:2815:0316:1817:1818:1319:13
Sobota: 5:588:2811:1313:1316:2318:38
Niedziela: 6:439:4313:1316:2318:38
4. LUBLINIEC - LICEUMPoniedziałek-Piątek: 5:306:006:307:488:3010:4511:1012:2013:3514:3015:0516:2017:2018:1519:15
Sobota: 6:008:3011:1513:1516:2518:40
Niedziela: 6:459:4513:1516:2518:40
5. LUBLINIEC - PRZEDSZKOLEPoniedziałek-Piątek: 5:336:036:337:518:3310:4811:1312:2313:3814:3315:0816:2317:2318:1819:18
Sobota: 6:038:3311:1813:1816:2818:43
Niedziela: 6:489:4813:1816:2818:43
6. LUBLINIEC - POWSTAŃCÓW 1Poniedziałek-Piątek: 5:356:056:357:538:3510:5011:1512:2513:4014:3515:1016:2517:2518:2019:20
Sobota: 6:058:3511:2013:2016:3018:45
Niedziela: 6:509:5013:2016:3018:45
7. SADÓW - UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (PRZEDSZKOLE)Poniedziałek-Piątek: 5:376:076:377:558:3710:5211:1712:2713:4214:3715:1216:2717:2718:2219:22
Sobota: 6:078:3711:2213:2216:3218:47
Niedziela: 6:529:5213:2216:3218:47
8. SADÓW - UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (SZKOŁA)Poniedziałek-Piątek: 5:396:096:397:578:3910:5411:1912:2913:4414:3915:1416:2917:2918:2419:24
Sobota: 6:098:3911:2413:2416:3418:49
Niedziela: 6:549:5413:2416:3418:49
9. SADÓW - UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (SKRZYŻOWANIE)Poniedziałek-Piątek: 5:406:106:407:588:4010:5511:2012:3013:4514:4015:1516:3017:3018:2519:25
Sobota: 6:108:4011:2513:2516:3518:50
Niedziela: 6:559:5513:2516:3518:50
10. WIERZBIE - UL. GŁÓWNAPoniedziałek-Piątek: 5:426:126:428:008:4210:5711:2212:3213:4714:4215:1716:3217:3218:2719:27
Sobota: 6:128:4211:2713:2716:3718:52
Niedziela: 6:579:5713:2716:3718:52
11. KOSZĘCIN - UL. LUBLINIECKAPoniedziałek-Piątek: 5:466:166:468:048:4611:0111:2612:3613:5114:4615:2116:3617:3618:3119:31
Sobota: 6:168:4611:3113:3116:4118:56
Niedziela: 7:0110:0113:3116:4118:56
12. KOSZĘCIN - RYNEKPoniedziałek-Piątek: 5:486:186:488:068:4811:0311:2812:3813:5314:4815:2316:3817:3818:3319:33
Sobota: 6:188:4811:3313:3316:4318:58
Niedziela: 7:0310:0313:3316:4318:58
13. BORONÓW - UL. WOJSKA POLSKIEGO (RSP)Poniedziałek-Piątek: 5:566:266:568:148:5611:1111:3612:4614:0114:5615:3116:4617:4618:4119:41
Sobota: 6:268:5611:4113:4116:5119:06
Niedziela: 7:1110:1113:4116:5119:06
14. BORONÓW - UL. POZNAŃSKA (SZKOŁA)Poniedziałek-Piątek: 5:586:286:588:168:5811:1311:3812:4814:0314:5815:3316:4817:4818:4319:43
Sobota: 6:288:5811:4313:4316:5319:08
Niedziela: 7:1310:1313:4316:5319:08
15. DĘBOWA GÓRA 1Poniedziałek-Piątek: 6:026:327:028:209:0211:4212:5214:0715:3716:5217:5218:4719:47
Sobota: 6:329:0211:4713:4716:5719:12
Niedziela: 7:1710:1713:4716:5719:12
16. LEŚNIAKIPoniedziałek-Piątek: 6:056:357:058:239:0511:4512:5514:1015:4016:5517:5518:5019:50
Sobota: 6:359:0511:5013:5017:0019:15
Niedziela: 7:2010:2013:5017:0019:15
17. KORZONEKPoniedziałek-Piątek: 6:076:377:078:259:0711:4712:5714:1215:4216:5717:5718:5219:52
Sobota: 6:379:0711:5213:5217:0219:17
Niedziela: 7:2210:2213:5217:0219:17
18. KORZONEK 1Poniedziałek-Piątek: 6:096:397:098:279:0911:4912:5914:1415:4416:5917:5918:5419:54
Sobota: 6:399:0911:5413:5417:0419:19
Niedziela: 7:2410:2413:5417:0419:19
19. KONOPISKAPoniedziałek-Piątek: 6:126:427:128:309:1211:5213:0214:1715:4717:0218:0218:5719:57
Sobota: 6:429:1211:5713:5717:0719:22
Niedziela: 7:2710:2713:5717:0719:22
20. KONOPISKA - RYNEKPoniedziałek-Piątek: 6:146:447:148:329:1411:5413:0414:1915:4917:0418:0418:5919:59
Sobota: 6:449:1411:5913:5917:0919:24
Niedziela: 7:2910:2913:5917:0919:24
21. WYGODAPoniedziałek-Piątek: 6:176:477:178:359:1711:5713:0714:2215:5217:0718:0719:0220:02
Sobota: 6:479:1712:0214:0217:1219:27
Niedziela: 7:3210:3214:0217:1219:27
22. CZĘSTOCHOWA - DŹBÓWPoniedziałek-Piątek: 6:216:517:218:399:2112:0113:1114:2615:5617:1118:1119:0620:06
Sobota: 6:519:2112:0614:0617:1619:31
Niedziela: 7:3610:3614:0617:1619:31
23. CZĘSTOCHOWA - HOENE-WROŃSKIEGOPoniedziałek-Piątek: 6:276:577:278:459:2712:0713:1714:3216:0217:1718:1719:1220:12
Sobota: 6:579:2712:1214:1217:2219:37
Niedziela: 7:4210:4214:1217:2219:37
24. CZĘSTOCHOWA - SŁOWACKIEGOPoniedziałek-Piątek: 6:296:597:298:479:2912:0913:1914:3416:0417:1918:1919:1420:14
Sobota: 6:599:2912:1414:1417:2419:39
Niedziela: 7:4410:4414:1417:2419:39
25. CZĘSTOCHOWA - PAMIĘCI NARODOWEJPoniedziałek-Piątek: 6:327:027:328:509:3212:1213:2214:3716:0717:2218:2219:1720:17
Sobota: 7:029:3212:1714:1717:2719:42
Niedziela: 7:4710:4714:1717:2719:42
26. CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGOPoniedziałek-Piątek: 6:357:057:358:539:3512:1513:2514:4016:1017:2518:2519:2020:20
Sobota: 7:059:3512:2014:2017:3019:45
Niedziela: 7:5010:5014:2017:3019:45
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 3 (CZĘSTOCHOWA » LUBLINIEC)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14
1. CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGOPoniedziałek-Piątek: 6:407:208:539:4010:4512:2013:3014:5515:5516:2517:3018:3019:3020:30
Sobota: 7:209:5013:1014:3017:3019:45
Niedziela: 8:0011:1014:3017:3019:45
2. CZĘSTOCHOWA - SŁOWACKIEGOPoniedziałek-Piątek: 6:437:238:569:4310:4812:2313:3314:5815:5816:2817:3318:3319:3320:33
Sobota: 7:239:5313:1314:3317:3319:48
Niedziela: 8:0311:1314:3317:3319:48
3. CZĘSTOCHOWA - HOENE-WROŃSKIEGOPoniedziałek-Piątek: 6:457:258:589:4510:5012:2513:3515:0016:0016:3017:3518:3519:3520:35
Sobota: 7:259:5513:1514:3517:3519:50
Niedziela: 8:0511:1514:3517:3519:50
4. CZĘSTOCHOWA - DŹBÓWPoniedziałek-Piątek: 6:517:319:049:5110:5612:3113:4115:0616:0616:3617:4118:4119:4120:41
Sobota: 7:3110:0113:2114:4117:4119:56
Niedziela: 8:1111:2114:4117:4119:56
5. WYGODAPoniedziałek-Piątek: 6:557:359:089:5511:0012:3513:4515:1016:1016:4017:4518:4519:4520:45
Sobota: 7:3510:0513:2514:4517:4520:00
Niedziela: 8:1511:2514:4517:4520:00
6. KONOPISKA - RYNEKPoniedziałek-Piątek: 6:587:389:119:5811:0312:3813:4815:1316:1316:4317:4818:4819:4820:48
Sobota: 7:3810:0813:2814:4817:4820:03
Niedziela: 8:1811:2814:4817:4820:03
7. KONOPISKAPoniedziałek-Piątek: 7:007:409:1310:0011:0512:4013:5015:1516:1516:4517:5018:5019:5020:50
Sobota: 7:4010:1013:3014:5017:5020:05
Niedziela: 8:2011:3014:5017:5020:05
8. KORZONEK 1Poniedziałek-Piątek: 7:037:439:1610:0311:0812:4313:5315:1816:1816:4817:5318:5319:5320:53
Sobota: 7:4310:1313:3314:5317:5320:08
Niedziela: 8:2311:3314:5317:5320:08
9. KORZONEKPoniedziałek-Piątek: 7:057:459:1810:0511:1012:4513:5515:2016:2016:5017:5518:5519:5520:55
Sobota: 7:4510:1513:3514:5517:5520:10
Niedziela: 8:2511:3514:5517:5520:10
10. LEŚNIAKIPoniedziałek-Piątek: 7:077:479:2010:0711:1212:4713:5715:2216:2216:5217:5718:5719:5720:57
Sobota: 7:4710:1713:3714:5717:5720:12
Niedziela: 8:2711:3714:5717:5720:12
11. DĘBOWA GÓRA 1Poniedziałek-Piątek: 7:107:509:2310:1011:1512:5014:0015:2516:2516:5518:0019:0020:0021:00
Sobota: 7:5010:2013:4015:0018:0020:15
Niedziela: 8:3011:4015:0018:0020:15
12. BORONÓW - UL. POZNAŃSKA (SZKOŁA)Poniedziałek-Piątek: 7:147:549:2710:1411:1912:5414:0415:2916:2916:5918:0419:0420:0421:04
Sobota: 7:5410:2413:4415:0418:0420:19
Niedziela: 8:3411:4415:0418:0420:19
13. BORONÓW - UL. WOJSKA POLSKIEGO (RSP)Poniedziałek-Piątek: 7:167:569:2910:1611:2112:5614:0615:3116:3117:0118:0619:0620:0621:06
Sobota: 7:5610:2613:4615:0618:0620:21
Niedziela: 8:3611:4615:0618:0620:21
14. KOSZĘCIN - RYNEKPoniedziałek-Piątek: 7:248:049:3710:2411:2913:0414:1415:3916:3917:0918:1419:1420:1421:14
Sobota: 8:0410:3413:5415:1418:1420:29
Niedziela: 8:4411:5415:1418:1420:29
15. KOSZĘCIN - UL. LUBLINIECKAPoniedziałek-Piątek: 7:268:069:3910:2611:3113:0614:1615:4116:4117:1118:1619:1620:1621:16
Sobota: 8:0610:3613:5615:1618:1620:31
Niedziela: 8:4611:5615:1618:1620:31
16. WIERZBIE - UL. GŁÓWNAPoniedziałek-Piątek: 7:308:109:4310:3011:3513:1014:2015:4516:4517:1518:2019:2020:2021:20
Sobota: 8:1010:4014:0015:2018:2020:35
Niedziela: 8:5012:0015:2018:2020:35
17. SADÓW - UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (SKRZYŻOWANIE)Poniedziałek-Piątek: 7:328:129:4510:3211:3713:1214:2215:4716:4717:1718:2219:2220:2221:22
Sobota: 8:1210:4214:0215:2218:2220:37
Niedziela: 8:5212:0215:2218:2220:37
18. SADÓW - UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (SZKOŁA)Poniedziałek-Piątek: 7:338:139:4610:3311:3813:1314:2315:4816:4817:1818:2319:2320:2321:23
Sobota: 8:1310:4314:0315:2318:2320:38
Niedziela: 8:5312:0315:2318:2320:38
19. SADÓW - UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (PRZEDSZKOLE)Poniedziałek-Piątek: 7:358:159:4810:3511:4013:1514:2515:5016:5017:2018:2519:2520:2521:25
Sobota: 8:1510:4514:0515:2518:2520:40
Niedziela: 8:5512:0515:2518:2520:40
20. LUBLINIEC - POWSTAŃCÓW 1Poniedziałek-Piątek: 7:388:189:5110:3811:4313:1814:2815:5316:5317:2318:2819:2820:2821:28
Sobota: 8:1810:4814:0815:2818:2820:43
Niedziela: 8:5812:0815:2818:2820:43
21. LUBLINIEC - PLEBISCYTOWAPoniedziałek-Piątek: 7:408:209:5310:4011:4513:2014:3015:5516:5517:2518:3019:3020:3021:30
Sobota: 8:2010:5014:1015:3018:3020:45
Niedziela: 9:0012:1015:3018:3020:45
22. LUBLINIEC - PL. NIEPODLEGŁOŚCIPoniedziałek-Piątek: 7:438:239:5610:4311:4813:2314:3315:5816:5817:2818:3319:3320:3321:33
Sobota: 8:2310:5314:1315:3318:3320:48
Niedziela: 9:0312:1315:3318:3320:48

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ