do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

TRELEK BUS
TRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 31
TRELEK BUS

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) - tymczasowy
Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01

Objaśnienia:
6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-10-01 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Wieża ciśnień została wybudowana w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Wykonawcom udało się ukończyć inwestycję przed wybuchem drugiej wojny światowej. Zanim do Lublińca wkroczyły wojska niemieckie na dachu wieży było ulokowane stanowisko polskiego wojska tj. żołnierzy 74 GPP. Niemieckim samolotom nie udało się 1 września 1939r. zniszczyć budowli. Zrzucone bomby zamiast trafić w więżę uderzyły w przydrożny krzyż umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej oraz Kochcickiej.

Budynek wzniesiony został w roku 1754 w stylu zborów ewangelickich z XVIII wieku. Kościół zwrócony częścią ołtarzową ku przodowi. Wieżę w kształcie kwadratu dobudowano od strony wschodniej w 1820 roku, natomiast w 1865 roku nadbudowano jej górną część o konstrukcji szkieletowej, zakańczając strzelistą wieżyczką. Cały budynek oparty na rzucie prostokąta, murowany, potynkowany, przykryty wysokim dachem czterospadowym. Wewnątrz ołtarz ambonowy, rokokowy, flankowany, z dwiema skośnie ustawionymi kolumnami, zwieńczony Okiem Opatrzności. Do bardziej interesujących elementów wyposażenia należy także metalowa chrzcielnica z 1855 roku, oraz organy z rokokowym ornamentem.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 31 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) - tymczasowy5:15D7:35D8:0068:45S11:00D11:0012:10S13:20D14:00614:30S17:05Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16D7:36D8:0168:46S11:01D11:0112:11S13:21D14:01614:31S17:06Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:18D7:38D8:0368:48S11:03D11:0312:13S13:23D14:03614:33S17:08Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:19D7:39D8:0468:49S11:04D11:0412:14S13:24D14:04614:34S17:09Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:21D7:41D8:0668:51S11:06D11:0612:16S13:26D14:06614:36S17:11Dm
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:24D7:44D8:0968:54S11:09D11:0912:19S13:29D14:09614:39S17:14Dm
7. Lubliniec - Powstańców 15:26D7:46D8:1168:56S11:11D11:1112:21S13:31D14:11614:41S17:16Dm
8. Lubliniec - Powstańców 25:28D7:48D8:1368:58S11:13D11:1312:23S13:33D14:13614:43S17:18Dm
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:30D7:50D8:1569:00S11:15D11:1512:25S13:35D14:15614:45S17:20Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:31D7:51D8:1669:01S11:16D11:1612:26S13:36D14:16614:46S17:21Dm
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:33D7:53D8:1869:03S11:18D11:1812:28S13:38D14:18614:48S17:23Dm
12. Wierzbie - ul. Główna5:35D7:55D8:2069:05S11:20D11:2012:30S13:40D14:20614:50S17:25Dm
13. Irki5:39D7:59D8:2469:09S11:24D11:2412:34S13:44D14:24614:54S17:29Dm
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:41D8:01D8:2669:11S11:26D11:2612:36S13:46D14:26614:56S17:31Dm
15. Koszęcin - Rynek5:42D8:02D8:2769:12S11:27D11:2712:37S13:47D14:27614:57S17:32Dm
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:43D8:03D8:2869:13S11:28D11:2812:38S13:48D14:28614:58S17:33Dm
17. Strzebiń - Prądy5:45D8:05D8:3069:15S11:30D11:3012:40S13:50D14:30615:00S17:35Dm
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia5:47D8:07D8:3269:17S11:32D11:3212:42S13:52D14:32615:02S17:37Dm
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)5:48D6:58S8:08D8:3369:18S11:33D11:3312:43S13:53D14:33615:03S17:38Dm
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka5:50D7:00S8:10D8:3569:20S11:35D11:3512:45S13:55D14:35615:05S17:40Dm
21. Bukowiec - (na żądanie)5:52D7:02S8:12D8:3769:22S11:37D11:3712:47S13:57D14:37615:07S17:42Dm
22. Bukowiec5:53D7:03S8:13D8:3869:23S11:38D11:3812:48S13:58D14:38615:08S17:43Dm
23. Psary - ul. Poznańska5:55D7:05S8:15D8:4069:25S11:40D11:4012:50S14:00D14:40615:10S17:45Dm
24. Piasek - pl. Powstańców5:57D7:07S8:17D8:4269:27S11:42D11:4212:52S14:02D14:42615:12S17:47Dm
25. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:00D7:10S8:20D8:4569:30S11:45D11:4512:55S14:05D14:45615:15S17:50Dm
26. Kalety - Mokrus6:02D7:12S8:22D8:4769:32S11:47D11:4712:57S14:07D14:47615:17S17:52Dm
27. Kalety - Miotek kościół6:03D7:13S8:23D8:4869:33S11:48D11:4812:58S14:08D14:48615:18S17:53Dm
28. Kalety - Miotek, Zarach6:05D7:15S8:25D8:5069:35S11:50D11:5013:00S14:10D14:50615:20S17:55Dm
29. Miasteczko śląskie - Huta6:09D7:19S8:29D8:5469:39S11:54D11:5413:04S14:14D14:54615:24S17:59Dm
30. Miasteczko śląskie - Rynek6:10D7:20S8:30D8:5569:40S11:55D11:5513:05S14:15D14:55615:25S18:00Dm
31. Tarnowskie góry - Lasowice i6:16D7:26S8:36D9:0169:46S12:01D12:0113:11S14:21D15:01615:31S18:06Dm
32. Tarnowskie góry - Dworzec6:19D7:29S8:39D9:0469:49S12:04D12:0413:14S14:24D15:04615:34S18:09Dm
33. Tarnowskie góry - Dworzec7:30S
34. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 017:32S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 31 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Tarnowskie góry - Dworzec6:25D7:35S8:45D9:30611:00S12:10D12:30613:20S14:30D15:30615:40S18:25Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II6:28D7:38S8:48D9:33611:03S12:13D12:33613:23S14:33D15:33615:43S18:28Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:34D7:44S8:54D9:39611:09S12:19D12:39613:29S14:39D15:39615:49S18:34Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta6:35D7:45S8:55D9:40611:10S12:20D12:40613:30S14:40D15:40615:50S18:35Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach6:39D7:49S8:59D9:44611:14S12:24D12:44613:34S14:44D15:44615:54S18:39Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II6:41D7:51S9:01D9:46611:16S12:26D12:46613:36S14:46D15:46615:56S18:41Dm
7. Kalety - Mokrus6:42D7:52S9:02D9:47611:17S12:27D12:47613:37S14:47D15:47615:57S18:42Dm
8. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:44D7:54S9:04D9:49611:19S12:29D12:49613:39S14:49D15:49615:59S18:44Dm
9. Piasek - pl. Powstańców6:47D7:57S9:07D9:52611:22S12:32D12:52613:42S14:52D15:52616:02S18:47Dm
10. Psary - ul. Poznańska6:49D7:59S9:09D9:54611:24S12:34D12:54613:44S14:54D15:54616:04S18:49Dm
11. Bukowiec6:51D8:01S9:11D9:56611:26S12:36D12:56613:46S14:56D15:56616:06S18:51Dm
12. Bukowiec - (na żądanie)6:52D8:02S9:12D9:57611:27S12:37D12:57613:47S14:57D15:57616:07S18:52Dm
13. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka6:54D8:04S9:14D9:59611:29S12:39D12:59613:49S14:59D15:59616:09S18:54Dm
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)6:56D8:06S9:16D10:01611:31S12:41D13:01613:51S15:01D16:01616:11S18:56Dm
15. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia6:57D8:07S9:17D10:02611:32S12:42D13:02613:52S15:02D16:02618:57Dm
16. Strzebiń - Prądy6:59D8:09S9:19D10:04611:34S12:44D13:04613:54S15:04D16:04618:59Dm
17. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:01D8:11S9:21D10:06611:36S12:46D13:06613:56S15:06D16:06619:01Dm
18. Koszęcin - Rynek7:02D8:12S9:22D10:07611:37S12:47D13:07613:57S15:07D16:07619:02Dm
19. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:03D8:13S9:23D10:08611:38S12:48D13:08613:58S15:08D16:08619:03Dm
20. Irki7:05D8:15S9:25D10:10611:40S12:50D13:10614:00S15:10D16:10619:05Dm
21. Wierzbie - ul. Główna7:09D8:19S9:29D10:14611:44S12:54D13:14614:04S15:14D16:14619:09Dm
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:11D8:21S9:31D10:16611:46S12:56D13:16614:06S15:16D16:16619:11Dm
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:13D8:23S9:33D10:18611:48S12:58D13:18614:08S15:18D16:18619:13Dm
24. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:14D8:24S9:34D10:19611:49S12:59D13:19614:09S15:19D16:19619:14Dm
25. Lubliniec - Powstańców 27:16D8:26S9:36D10:21611:51S13:01D13:21614:11S15:21D16:21619:16Dm
26. Lubliniec - Powstańców 17:18D8:28S9:38D10:23611:53S13:03D13:23614:13S15:23D16:23619:18Dm
27. Lubliniec - Plebiscytowa7:20D8:30S9:40D10:25611:55S13:05D13:25614:15S15:25D16:25619:20Dm
28. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:23D8:33S9:43D10:28611:58S13:08D13:28614:18S15:28D16:28619:23Dm
29. Lubliniec - Grunwaldzka7:25D8:35S9:45D10:30612:00S13:10D13:30614:20S15:30D16:30619:25Dm
30. Lubliniec - al. Solidarności 27:26D8:36S9:46D10:31612:01S13:11D13:31614:21S15:31D16:31619:26Dm
31. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) - tymczasowy7:28D8:38S9:48D10:33612:03S13:13D13:33614:23S15:33D16:33619:28Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ