do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

UWAGA: Niedawno zaktualizowano rozkład na tej linii.

TRELEK BUS
TRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11,
42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 31
TRELEK BUS

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)
Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01

UWAGA: Niedawno zaktualizowano rozkład na tej linii.

ZMIANA
Objaśnienia:
6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-10-01 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11,
42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Pochodzący z przełomu XIX i XX wieku pałac był świadkiem historycznych wydarzeń. To w nim m.in. Wojciech Korfanty podpisał odezwę do ludności Śląska, wzywającą ich do zbrojnego powstania przeciw ówczesnemu podziałowi tych ziem pomiędzy Niemcami a Polską. Przez kilkanaście lat pałac pełnił funkcję ośrodka rehabilitacyjnego. Obecnie w jego wnętrzach znajduje się luksusowy hotel i restauracja.

Najstarszym zapisem, świadczącym o istnieniu lublinieckiego kościoła, jest krótkie stwierdze­nie, które znalazło się w części „C” Registrum Wyadsense (Rejestr Ujazdowski), stanowiącej rozdział „Liber fundationis episkopatus Wratislaviensis” – tj. Księgi uposażenia (dochodów) biskupstwa wroc­ławskiego z tytułu dziesięciny płaconej przez wsie i miasta określone w tej księdze. Część „C” owej księgi, to rejestr sporządzony w miejscowości Ujazd, która – wraz z okolicznymi terenami położonymi w pobliżu Góry Św. Anny – była własnością biskupstwa wrocławskiego. Pozycja 208 tego rejestru, to łaciński zapis: ”208 item in Lublin – sunt XXX mansi solventes fertones exteptis marcis, quas habet ecclesia”, co w wolnym tłumaczeniu na język polski znaczy: „jest 30 łanów uprawnych przynoszących dochód oprócz tych, które miał kościół…”. Księga, z której pochodzi powyższy fragment była tworzona w okresie od 1295 do 1305 roku. Wynika z tego, że w Lublińcu (najstarsza nazwa Lublin), co najmniej od tego okresu, istniał kościół.

W niedzielę 8 listopada 1936 roku obchodzono uroczyście 600-lecie kościoła parafialnego św. Mikołaja w Lublińcu. Niestety, nie wiadomo jaki dokument przyjęto za podstawę do ustalenia rocznicy.

Zwiedzanie kościoła indywidualnie i grup pod opieką przewodnika zgłaszać do Pana Jana Myrcika.
 
Kościół Świętej Trójcy w Koszęcinie jest kościołem parafialnym, związanym z wielowiekową bogatą tradycją religijną. Jest także wielkim zabytkiem naszej kultury.
zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 31 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15D7:35D8:0068:45S11:00D11:0012:10S13:20D14:00614:30S17:05Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16D7:36D8:0168:46S11:01D11:0112:11S13:21D14:01614:31S17:06Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:18D7:38D8:0368:48S11:03D11:0312:13S13:23D14:03614:33S17:08Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:19D7:39D8:0468:49S11:04D11:0412:14S13:24D14:04614:34S17:09Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:21D7:41D8:0668:51S11:06D11:0612:16S13:26D14:06614:36S17:11Dm
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:24D7:44D8:0968:54S11:09D11:0912:19S13:29D14:09614:39S17:14Dm
7. Lubliniec - Powstańców 15:26D7:46D8:1168:56S11:11D11:1112:21S13:31D14:11614:41S17:16Dm
8. Lubliniec - Powstańców 25:28D7:48D8:1368:58S11:13D11:1312:23S13:33D14:13614:43S17:18Dm
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:30D7:50D8:1569:00S11:15D11:1512:25S13:35D14:15614:45S17:20Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:31D7:51D8:1669:01S11:16D11:1612:26S13:36D14:16614:46S17:21Dm
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:33D7:53D8:1869:03S11:18D11:1812:28S13:38D14:18614:48S17:23Dm
12. Wierzbie - ul. Główna5:35D7:55D8:2069:05S11:20D11:2012:30S13:40D14:20614:50S17:25Dm
13. Irki5:39D7:59D8:2469:09S11:24D11:2412:34S13:44D14:24614:54S17:29Dm
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:41D8:01D8:2669:11S11:26D11:2612:36S13:46D14:26614:56S17:31Dm
15. Koszęcin - Rynek5:42D8:02D8:2769:12S11:27D11:2712:37S13:47D14:27614:57S17:32Dm
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:43D8:03D8:2869:13S11:28D11:2812:38S13:48D14:28614:58S17:33Dm
17. Strzebiń - Prądy5:45D8:05D8:3069:15S11:30D11:3012:40S13:50D14:30615:00S17:35Dm
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia5:47D8:07D8:3269:17S11:32D11:3212:42S13:52D14:32615:02S17:37Dm
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)5:48D6:58S8:08D8:3369:18S11:33D11:3312:43S13:53D14:33615:03S17:38Dm
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka5:50D7:00S8:10D8:3569:20S11:35D11:3512:45S13:55D14:35615:05S17:40Dm
21. Bukowiec - (na żądanie)5:52D7:02S8:12D8:3769:22S11:37D11:3712:47S13:57D14:37615:07S17:42Dm
22. Bukowiec5:53D7:03S8:13D8:3869:23S11:38D11:3812:48S13:58D14:38615:08S17:43Dm
23. Psary - ul. Poznańska5:55D7:05S8:15D8:4069:25S11:40D11:4012:50S14:00D14:40615:10S17:45Dm
24. Piasek - pl. Powstańców5:57D7:07S8:17D8:4269:27S11:42D11:4212:52S14:02D14:42615:12S17:47Dm
25. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:00D7:10S8:20D8:4569:30S11:45D11:4512:55S14:05D14:45615:15S17:50Dm
26. Kalety - Mokrus6:02D7:12S8:22D8:4769:32S11:47D11:4712:57S14:07D14:47615:17S17:52Dm
27. Kalety - Miotek kościół6:03D7:13S8:23D8:4869:33S11:48D11:4812:58S14:08D14:48615:18S17:53Dm
28. Kalety - Miotek, Zarach6:05D7:15S8:25D8:5069:35S11:50D11:5013:00S14:10D14:50615:20S17:55Dm
29. Miasteczko śląskie - Huta6:09D7:19S8:29D8:5469:39S11:54D11:5413:04S14:14D14:54615:24S17:59Dm
30. Miasteczko śląskie - Rynek6:10D7:20S8:30D8:5569:40S11:55D11:5513:05S14:15D14:55615:25S18:00Dm
31. Tarnowskie góry - Lasowice i6:16D7:26S8:36D9:0169:46S12:01D12:0113:11S14:21D15:01615:31S18:06Dm
32. Tarnowskie góry - Dworzec6:19D7:29S8:39D9:0469:49S12:04D12:0413:14S14:24D15:04615:34S18:09Dm
33. Tarnowskie góry - Dworzec7:30S
34. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 017:32S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 31 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Tarnowskie góry - Dworzec6:25D7:35S8:45D9:30611:00S12:10D12:30613:20S14:30D15:30615:40S18:25Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II6:28D7:38S8:48D9:33611:03S12:13D12:33613:23S14:33D15:33615:43S18:28Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:34D7:44S8:54D9:39611:09S12:19D12:39613:29S14:39D15:39615:49S18:34Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta6:35D7:45S8:55D9:40611:10S12:20D12:40613:30S14:40D15:40615:50S18:35Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach6:39D7:49S8:59D9:44611:14S12:24D12:44613:34S14:44D15:44615:54S18:39Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II6:41D7:51S9:01D9:46611:16S12:26D12:46613:36S14:46D15:46615:56S18:41Dm
7. Kalety - Mokrus6:42D7:52S9:02D9:47611:17S12:27D12:47613:37S14:47D15:47615:57S18:42Dm
8. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:44D7:54S9:04D9:49611:19S12:29D12:49613:39S14:49D15:49615:59S18:44Dm
9. Piasek - pl. Powstańców6:47D7:57S9:07D9:52611:22S12:32D12:52613:42S14:52D15:52616:02S18:47Dm
10. Psary - ul. Poznańska6:49D7:59S9:09D9:54611:24S12:34D12:54613:44S14:54D15:54616:04S18:49Dm
11. Bukowiec6:51D8:01S9:11D9:56611:26S12:36D12:56613:46S14:56D15:56616:06S18:51Dm
12. Bukowiec - (na żądanie)6:52D8:02S9:12D9:57611:27S12:37D12:57613:47S14:57D15:57616:07S18:52Dm
13. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka6:54D8:04S9:14D9:59611:29S12:39D12:59613:49S14:59D15:59616:09S18:54Dm
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)6:56D8:06S9:16D10:01611:31S12:41D13:01613:51S15:01D16:01616:11S18:56Dm
15. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia6:57D8:07S9:17D10:02611:32S12:42D13:02613:52S15:02D16:02618:57Dm
16. Strzebiń - Prądy6:59D8:09S9:19D10:04611:34S12:44D13:04613:54S15:04D16:04618:59Dm
17. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:01D8:11S9:21D10:06611:36S12:46D13:06613:56S15:06D16:06619:01Dm
18. Koszęcin - Rynek7:02D8:12S9:22D10:07611:37S12:47D13:07613:57S15:07D16:07619:02Dm
19. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:03D8:13S9:23D10:08611:38S12:48D13:08613:58S15:08D16:08619:03Dm
20. Irki7:05D8:15S9:25D10:10611:40S12:50D13:10614:00S15:10D16:10619:05Dm
21. Wierzbie - ul. Główna7:09D8:19S9:29D10:14611:44S12:54D13:14614:04S15:14D16:14619:09Dm
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:11D8:21S9:31D10:16611:46S12:56D13:16614:06S15:16D16:16619:11Dm
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:13D8:23S9:33D10:18611:48S12:58D13:18614:08S15:18D16:18619:13Dm
24. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:14D8:24S9:34D10:19611:49S12:59D13:19614:09S15:19D16:19619:14Dm
25. Lubliniec - Powstańców 27:16D8:26S9:36D10:21611:51S13:01D13:21614:11S15:21D16:21619:16Dm
26. Lubliniec - Powstańców 17:18D8:28S9:38D10:23611:53S13:03D13:23614:13S15:23D16:23619:18Dm
27. Lubliniec - Plebiscytowa7:20D8:30S9:40D10:25611:55S13:05D13:25614:15S15:25D16:25619:20Dm
28. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:23D8:33S9:43D10:28611:58S13:08D13:28614:18S15:28D16:28619:23Dm
29. Lubliniec - Grunwaldzka7:25D8:35S9:45D10:30612:00S13:10D13:30614:20S15:30D16:30619:25Dm
30. Lubliniec - al. Solidarności 27:26D8:36S9:46D10:31612:01S13:11D13:31614:21S15:31D16:31619:26Dm
31. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:28D8:38S9:48D10:33612:03S13:13D13:33614:23S15:33D16:33619:28Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ