do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

TRELEK
TRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 31
TRELEK

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)
Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
s - nie kursuje w święta
v - nie kursuje w dniach 2 V, 2 XI
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-11-02 do 2019-08-03
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Najstarszym zapisem, świadczącym o istnieniu lublinieckiego kościoła, jest krótkie stwierdze­nie, które znalazło się w części „C” Registrum Wyadsense (Rejestr Ujazdowski), stanowiącej rozdział „Liber fundationis episkopatus Wratislaviensis” – tj. Księgi uposażenia (dochodów) biskupstwa wroc­ławskiego z tytułu dziesięciny płaconej przez wsie i miasta określone w tej księdze. Część „C” owej księgi, to rejestr sporządzony w miejscowości Ujazd, która – wraz z okolicznymi terenami położonymi w pobliżu Góry Św. Anny – była własnością biskupstwa wrocławskiego. Pozycja 208 tego rejestru, to łaciński zapis: ”208 item in Lublin – sunt XXX mansi solventes fertones exteptis marcis, quas habet ecclesia”, co w wolnym tłumaczeniu na język polski znaczy: „jest 30 łanów uprawnych przynoszących dochód oprócz tych, które miał kościół…”. Księga, z której pochodzi powyższy fragment była tworzona w okresie od 1295 do 1305 roku. Wynika z tego, że w Lublińcu (najstarsza nazwa Lublin), co najmniej od tego okresu, istniał kościół.

W niedzielę 8 listopada 1936 roku obchodzono uroczyście 600-lecie kościoła parafialnego św. Mikołaja w Lublińcu. Niestety, nie wiadomo jaki dokument przyjęto za podstawę do ustalenia rocznicy.

Tablica upamiętniająca Konrada Mańkę, harcerza i organizatora lublinieckiego ruchu oporu, zamordowanego przez hitlerowców 14 lipca 1942 roku. Tablica umieszczona na budynku, w którym mieszkał i działał w latach 1939-40.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 31 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15D7:35D8:006s8:45Sv11:00D11:006s12:10Sv13:20D14:006s14:30Sv15:40Dm17:55Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16D7:36D8:016s8:46Sv11:01D11:016s12:11Sv13:21D14:016s14:31Sv15:41Dm17:56Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:18D7:38D8:036s8:48Sv11:03D11:036s12:13Sv13:23D14:036s14:33Sv15:43Dm17:58Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:19D7:39D8:046s8:49Sv11:04D11:046s12:14Sv13:24D14:046s14:34Sv15:44Dm17:59Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:21D7:41D8:066s8:51Sv11:06D11:066s12:16Sv13:26D14:066s14:36Sv15:46Dm18:01Dm
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:24D7:44D8:096s8:54Sv11:09D11:096s12:19Sv13:29D14:096s14:39Sv15:49Dm18:04Dm
7. Lubliniec - Powstańców 15:26D7:46D8:116s8:56Sv11:11D11:116s12:21Sv13:31D14:116s14:41Sv15:51Dm18:06Dm
8. Lubliniec - Powstańców 25:28D7:48D8:136s8:58Sv11:13D11:136s12:23Sv13:33D14:136s14:43Sv15:53Dm18:08Dm
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:30D7:50D8:156s9:00Sv11:15D11:156s12:25Sv13:35D14:156s14:45Sv15:55Dm18:10Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:31D7:51D8:166s9:01Sv11:16D11:166s12:26Sv13:36D14:166s14:46Sv15:56Dm18:11Dm
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:33D7:53D8:186s9:03Sv11:18D11:186s12:28Sv13:38D14:186s14:48Sv15:58Dm18:13Dm
12. Wierzbie - ul. Główna5:35D7:55D8:206s9:05Sv11:20D11:206s12:30Sv13:40D14:206s14:50Sv16:00Dm18:15Dm
13. Irki5:39D7:59D8:246s9:09Sv11:24D11:246s12:34Sv13:44D14:246s14:54Sv16:04Dm18:19Dm
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:41D8:01D8:266s9:11Sv11:26D11:266s12:36Sv13:46D14:266s14:56Sv16:06Dm18:21Dm
15. Koszęcin - Rynek5:42D8:02D8:276s9:12Sv11:27D11:276s12:37Sv13:47D14:276s14:57Sv16:07Dm18:22Dm
16. Strzebiń - Prądy5:45D8:05D8:306s9:15Sv11:30D11:306s12:40Sv13:50D14:306s15:00Sv16:10Dm18:25Dm
17. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia5:47D8:07D8:326s9:17Sv11:32D11:326s12:42Sv13:52D14:326s15:02Sv16:12Dm18:27Dm
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)5:48D6:58Sv8:08D8:336s9:18Sv11:33D11:336s12:43Sv13:53D14:336s15:03Sv16:13Dm18:28Dm
19. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka5:50D7:00Sv8:10D8:356s9:20Sv11:35D11:356s12:45Sv13:55D14:356s15:05Sv16:15Dm18:30Dm
20. Bukowiec - (na żądanie)5:52D7:02Sv8:12D8:376s9:22Sv11:37D11:376s12:47Sv13:57D14:376s15:07Sv16:17Dm18:32Dm
21. Bukowiec5:53D7:03Sv8:13D8:386s9:23Sv11:38D11:386s12:48Sv13:58D14:386s15:08Sv16:18Dm18:33Dm
22. Psary - Skrzyżowanie5:55D7:05Sv8:15D8:406s9:25Sv11:40D11:406s12:50Sv14:00D14:406s15:10Sv16:20Dm18:35Dm
23. Piasek - pl. Powstańców5:57D7:07Sv8:17D8:426s9:27Sv11:42D11:426s12:52Sv14:02D14:426s15:12Sv16:22Dm18:37Dm
24. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:00D7:10Sv8:20D8:456s9:30Sv11:45D11:456s12:55Sv14:05D14:456s15:15Sv16:25Dm18:40Dm
25. Kalety - Mokrus6:02D7:12Sv8:22D8:476s9:32Sv11:47D11:476s12:57Sv14:07D14:476s15:17Sv16:27Dm18:42Dm
26. Kalety - Miotek kościół6:03D7:13Sv8:23D8:486s9:33Sv11:48D11:486s12:58Sv14:08D14:486s15:18Sv16:28Dm18:43Dm
27. Kalety - Miotek, Zarach6:05D7:15Sv8:25D8:506s9:35Sv11:50D11:506s13:00Sv14:10D14:506s15:20Sv16:30Dm18:45Dm
28. Miasteczko śląskie - Huta6:09D7:19Sv8:29D8:546s9:39Sv11:54D11:546s13:04Sv14:14D14:546s15:24Sv16:34Dm18:49Dm
29. Miasteczko śląskie - Rynek6:10D7:20Sv8:30D8:556s9:40Sv11:55D11:556s13:05Sv14:15D14:556s15:25Sv16:35Dm18:50Dm
30. Tarnowskie góry - Lasowice i6:16D7:26Sv8:36D9:016s9:46Sv12:01D12:016s13:11Sv14:21D15:016s15:31Sv16:41Dm18:56Dm
31. Tarnowskie góry - Dworzec6:19D7:29Sv8:39D9:046s9:49Sv12:04D12:046s13:14Sv14:24D15:046s15:34Sv16:44Dm18:59Dm
32. Tarnowskie góry - Dworzec7:30Sv
33. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 017:32Sv
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 31 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13
1. Tarnowskie góry - Dworzec6:25D7:35Sv8:45D9:306s11:00Sv12:10D12:306s13:20Sv14:30D15:306s15:40Sv16:50Dm19:15Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II6:28D7:38Sv8:48D9:336s11:03Sv12:13D12:336s13:23Sv14:33D15:336s15:43Sv16:53Dm19:18Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:34D7:44Sv8:54D9:396s11:09Sv12:19D12:396s13:29Sv14:39D15:396s15:49Sv16:59Dm19:24Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta6:35D7:45Sv8:55D9:406s11:10Sv12:20D12:406s13:30Sv14:40D15:406s15:50Sv17:00Dm19:25Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach6:39D7:49Sv8:59D9:446s11:14Sv12:24D12:446s13:34Sv14:44D15:446s15:54Sv17:04Dm19:29Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II6:41D7:51Sv9:01D9:466s11:16Sv12:26D12:466s13:36Sv14:46D15:466s15:56Sv17:06Dm19:31Dm
7. Kalety - Mokrus6:42D7:52Sv9:02D9:476s11:17Sv12:27D12:476s13:37Sv14:47D15:476s15:57Sv17:07Dm19:32Dm
8. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:44D7:54Sv9:04D9:496s11:19Sv12:29D12:496s13:39Sv14:49D15:496s15:59Sv17:09Dm19:34Dm
9. Piasek - pl. Powstańców6:47D7:57Sv9:07D9:526s11:22Sv12:32D12:526s13:42Sv14:52D15:526s16:02Sv17:12Dm19:37Dm
10. Psary - Skrzyżowanie6:49D7:59Sv9:09D9:546s11:24Sv12:34D12:546s13:44Sv14:54D15:546s16:04Sv17:14Dm19:39Dm
11. Bukowiec6:51D8:01Sv9:11D9:566s11:26Sv12:36D12:566s13:46Sv14:56D15:566s16:06Sv17:16Dm19:41Dm
12. Bukowiec - (na żądanie)6:52D8:02Sv9:12D9:576s11:27Sv12:37D12:576s13:47Sv14:57D15:576s16:07Sv17:17Dm19:42Dm
13. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka6:54D8:04Sv9:14D9:596s11:29Sv12:39D12:596s13:49Sv14:59D15:596s16:09Sv17:19Dm19:44Dm
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)6:56D8:06Sv9:16D10:016s11:31Sv12:41D13:016s13:51Sv15:01D16:016s16:11Sv17:21Dm19:46Dm
15. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia6:57D8:07Sv9:17D10:026s11:32Sv12:42D13:026s13:52Sv15:02D16:026s17:22Dm19:47Dm
16. Strzebiń - Prądy6:59D8:09Sv9:19D10:046s11:34Sv12:44D13:046s13:54Sv15:04D16:046s17:24Dm19:49Dm
17. Koszęcin - Rynek7:02D8:12Sv9:22D10:076s11:37Sv12:47D13:076s13:57Sv15:07D16:076s17:27Dm19:52Dm
18. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:03D8:13Sv9:23D10:086s11:38Sv12:48D13:086s13:58Sv15:08D16:086s17:28Dm19:53Dm
19. Irki7:05D8:15Sv9:25D10:106s11:40Sv12:50D13:106s14:00Sv15:10D16:106s17:30Dm19:55Dm
20. Wierzbie - ul. Główna7:09D8:19Sv9:29D10:146s11:44Sv12:54D13:146s14:04Sv15:14D16:146s17:34Dm19:59Dm
21. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:11D8:21Sv9:31D10:166s11:46Sv12:56D13:166s14:06Sv15:16D16:166s17:36Dm20:01Dm
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:13D8:23Sv9:33D10:186s11:48Sv12:58D13:186s14:08Sv15:18D16:186s17:38Dm20:03Dm
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:14D8:24Sv9:34D10:196s11:49Sv12:59D13:196s14:09Sv15:19D16:196s17:39Dm20:04Dm
24. Lubliniec - Powstańców 27:16D8:26Sv9:36D10:216s11:51Sv13:01D13:216s14:11Sv15:21D16:216s17:41Dm20:06Dm
25. Lubliniec - Powstańców 17:18D8:28Sv9:38D10:236s11:53Sv13:03D13:236s14:13Sv15:23D16:236s17:43Dm20:08Dm
26. Lubliniec - Plebiscytowa7:20D8:30Sv9:40D10:256s11:55Sv13:05D13:256s14:15Sv15:25D16:256s17:45Dm20:10Dm
27. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:23D8:33Sv9:43D10:286s11:58Sv13:08D13:286s14:18Sv15:28D16:286s17:48Dm20:13Dm
28. Lubliniec - Grunwaldzka7:25D8:35Sv9:45D10:306s12:00Sv13:10D13:306s14:20Sv15:30D16:306s17:50Dm20:15Dm
29. Lubliniec - al. Solidarności 27:26D8:36Sv9:46D10:316s12:01Sv13:11D13:316s14:21Sv15:31D16:316s17:51Dm20:16Dm
30. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:28D8:38Sv9:48D10:336s12:03Sv13:13D13:336s14:23Sv15:33D16:336s17:53Dm20:18Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ