Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 | Kurs 4 | Kurs 5 | Kurs 6 | Kurs 7 | Kurs 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Koszęcin - Rynek | 7:15D | 8:04D | 8:55D | 10:20D | 11:20D | 12:20D | 13:05D | 14:00D |
2. Koszęcin - ul. Lubliniecka | 7:17D | 8:06D | 8:57D | 10:22D | 11:22D | 12:22D | 13:07D | 14:02D |
3. Irki | 7:20D | 8:09D | 9:00D | 10:25D | 11:25D | 12:25D | 13:10D | 14:05D |
4. Wierzbie - ul. Główna | 7:24D | 8:13D | 9:04D | 10:29D | 11:29D | 12:29D | 13:14D | 14:09D |
5. Rusinowice - ul. Dworcowa (Dworzec PKP) | X | X | 9:08D | X | X | X | X | X |
6. Rusinowice - ul. Piaskowa (Straż) | X | X | 9:09D | X | X | X | X | X |
7. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie) | 7:27D | 8:16D | 9:12D | 10:32D | 11:32D | 12:32D | 13:17D | 14:12D |
8. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła) | 7:28D | 8:17D | 9:13D | 10:33D | 11:33D | 12:33D | 13:18D | 14:13D |
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole) | 7:30D | 8:19D | 9:15D | 10:35D | 11:35D | 12:35D | 13:20D | 14:15D |
10. Sadów - (kopce) | 7:32D | 8:21D | 9:17D | 10:37D | 11:37D | 12:37D | 13:22D | 14:17D |
11. Lubliniec - Powstańców 2 | 7:36D | 8:25D | 9:21D | 10:41D | 11:41D | 12:41D | 13:26D | 14:21D |
12. Lubliniec - Plebiscytowa | 7:38D | 8:27D | 9:23D | 10:43D | 11:43D | 12:43D | 13:28D | 14:23D |
14. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka | 7:42D | 8:31D | 9:27D | 10:47D | 11:47D | 12:47D | 13:32D | 14:27D |
15. Lubliniec - al. Solidarności 1 | 7:43D | 8:32D | 9:28D | 10:48D | 11:48D | 12:48D | 13:33D | 14:28D |
16. Lubliniec - Grunwaldzka | 7:44D | 8:33D | 9:29D | 10:49D | 11:49D | 12:49D | 13:34D | 14:29D |
17. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | 7:46D | 8:35D | 9:31D | 10:51D | 11:51D | 12:51D | 13:36D | 14:31D |