Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 | Kurs 4 |
---|---|---|---|---|
1. Olszyna - ul. Akacjowa | 6:50S | 15:30S | ||
2. Kalina - ul. Józefa Lompy | 6:52S | 15:32S | ||
3. Herby - ul. Katowicka (Szkoła) | 6:55S | 15:34S | ||
4. Herby - Centrum | 7:00S | 15:35S | ||
5. Herby nowe | 7:01S | 15:36S | ||
6. Kolonia lisów | 7:03S | 15:38S | ||
7. Lisów - Centrum | 7:06S | 14:34S | 15:40S | |
8. Lisów - Bruk | 7:07S | X | 15:41S | |
9. Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła) | 7:11S | 8:16S | X | X |
10. Kochanowice - ul. Główna (rondo) | 7:13S | 8:17S | X | 15:44S |
11. Jawornica | 7:14S | 8:19S | X | 15:46S |
12. Lubliniec - Klonowa 1 | 7:15S | 8:21S | X | X |
13. Lubliniec - Klonowa 2 | 7:17S | 8:23S | X | X |
14. Lubliniec - Powstańców 1 | 7:18S | 8:24S | X | X |
15. Lubliniec - Plebiscytowa | 7:21S | 8:27S | X | X |
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | 7:24S | 8:30S | X | X |
17. Lubliniec - Grunwaldzka | 7:25S | 8:31S | X | X |
18. Lubliniec - al. Solidarności 1 | 7:26S | 8:32S | X | X |
19. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) | 7:27S | 8:34S | 14:52S | 16:00S |