do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Pludry

GAWENDA
ul. K. Świerczewskiego 15,
42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 7
GAWENDA

Lubliniec - Plebiscytowa
Pludry - (dworzec PKP)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
t - nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-09-03 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15,
42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek przy ul. Sobieskiego powstał na przełomie XIX/XX w. i pełni funkcje więzienia. Budynek zbudowany jest z czerwonej, nieotynkowanej cegły. Otoczony jest wysokim murem. Budynek składa się z kilku połączonych ze sobą brył pod dachami dwuspadowymi. Elewacja szczytowa budynku zawiera okulusy oraz tynkowaną blendę. Elewacje te zwieńczone zostały sterczynami. Elewacje dłuższe zakończone są ceglanym gzymsem.

Ośrodek położony jest wśród Lasów Lublinieckich, nad 120 hektarowym zbiornikiem wodnym Posmyk z własnym molem.

Lasy Lublinieckie słyną z mikroklimatu, malowniczych ścieżek spacerowych i niekończących się tras rowerowych oraz dzikiej zwierzyny.
To doskonałe miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju, aktywnej rekreacji i organizacji imprez okolicznościowych.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Lubliniec » Pludry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Lubliniec - Plebiscytowa7:32Det8:35Det13:25D14:25Det15:25Detm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:35Det8:38Det13:28D14:28Det15:28Detm
3. Lubliniec - al. Solidarności 17:36Det8:39Det13:29D14:29Det15:29Detm
4. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:38Det8:41Det13:31D14:31Det15:31Detm
5. Lipie śląskie - Lubliniecka7:40Det8:43Det13:33D14:33Det15:33Detm
6. Lisowice - Lubliniecka7:42Det8:45Det13:35D14:35Det15:35Detm
7. Lisowice - Napłatki7:44Det8:47Det13:37D14:37Det15:37Detm
8. Pawonków - Lustrzaniec7:46Det8:49Det13:39D14:39Det15:39Detm
9. Pawonków - Lubliniecka7:48Det8:51Det13:41D14:41Det15:41Detm
10. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:49Det8:52Det13:42D14:42Det15:42Detm
11. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:52Det8:55Det13:45D14:45Det15:45Detm
12. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:55Det8:58Det13:48D14:48Det15:48Detm
13. Pludry7:58Det9:01Det13:51D14:51Det15:51Detm
14. Pludry - (dworzec PKP)8:01Det9:04Det13:54D14:54Det15:54Detm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Pludry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Pludry - (dworzec PKP)7:02Det8:04D9:10Det13:56Det14:56Detm
2. Pludry7:05Det8:07D9:13Det13:59Det14:59Detm
3. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:08Det8:10D9:16Det14:02Det15:02Detm
4. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:11Det8:13D9:19Det14:05Det15:05Detm
5. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:14Det8:16D9:22Det14:08Det15:08Detm
6. Pawonków - Lubliniecka7:15Det8:17D9:23Det14:09Det15:09Detm
7. Pawonków - Lustrzaniec7:17Det8:19D9:25Det14:11Det15:11Detm
8. Lisowice - Napłatki7:19Det8:21D9:27Det14:13Det15:13Detm
9. Lisowice - Lubliniecka7:21Det8:23D9:29Det14:15Det15:15Detm
10. Lipie śląskie - Lubliniecka7:23Det8:25D9:31Det14:17Det15:17Detm
11. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:25Det8:27D9:33Det14:19Det15:19Detm
12. Lubliniec - al. Solidarności 17:27Det8:29D9:35Det14:21Det15:21Detm
13. Lubliniec - Plebiscytowa7:30Det8:32D9:38Det14:24Det15:24Detm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ