do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Pludry

GAWENDA
ul. K. Świerczewskiego 15,
42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 7
GAWENDA

Lubliniec - Plebiscytowa
Pludry - (dworzec PKP)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
t - nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-09-03 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15,
42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kapliczka na rzucie prostokąta, z dwuspadowym dachem. W bocznych ścianach niewielkie okna o łukowym zwieńczeniu. Obszerne wejście o łukowym zwieńczeniu, zamknięte metalowymi drzwiami. W szczycie zawieszona skrzynka z figurą Matki Bożej Niepokalanej. Do dachu w szczycie przybity drewniany krzyż.

Tablica upamiętniająca Konrada Mańkę, harcerza i organizatora lublinieckiego ruchu oporu, zamordowanego przez hitlerowców 14 lipca 1942 roku. Tablica umieszczona na budynku, w którym mieszkał i działał w latach 1939-40.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Lubliniec » Pludry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Lubliniec - Plebiscytowa7:32Det8:35Det13:25D14:25Det15:25Detm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:35Det8:38Det13:28D14:28Det15:28Detm
3. Lubliniec - al. Solidarności 17:36Det8:39Det13:29D14:29Det15:29Detm
4. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:38Det8:41Det13:31D14:31Det15:31Detm
5. Lipie śląskie - Lubliniecka7:40Det8:43Det13:33D14:33Det15:33Detm
6. Lisowice - Lubliniecka7:42Det8:45Det13:35D14:35Det15:35Detm
7. Lisowice - Napłatki7:44Det8:47Det13:37D14:37Det15:37Detm
8. Pawonków - Lustrzaniec7:46Det8:49Det13:39D14:39Det15:39Detm
9. Pawonków - Lubliniecka7:48Det8:51Det13:41D14:41Det15:41Detm
10. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:49Det8:52Det13:42D14:42Det15:42Detm
11. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:52Det8:55Det13:45D14:45Det15:45Detm
12. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:55Det8:58Det13:48D14:48Det15:48Detm
13. Pludry7:58Det9:01Det13:51D14:51Det15:51Detm
14. Pludry - (dworzec PKP)8:01Det9:04Det13:54D14:54Det15:54Detm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Pludry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Pludry - (dworzec PKP)7:02Det8:04D9:10Det13:56Det14:56Detm
2. Pludry7:05Det8:07D9:13Det13:59Det14:59Detm
3. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:08Det8:10D9:16Det14:02Det15:02Detm
4. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:11Det8:13D9:19Det14:05Det15:05Detm
5. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:14Det8:16D9:22Det14:08Det15:08Detm
6. Pawonków - Lubliniecka7:15Det8:17D9:23Det14:09Det15:09Detm
7. Pawonków - Lustrzaniec7:17Det8:19D9:25Det14:11Det15:11Detm
8. Lisowice - Napłatki7:19Det8:21D9:27Det14:13Det15:13Detm
9. Lisowice - Lubliniecka7:21Det8:23D9:29Det14:15Det15:15Detm
10. Lipie śląskie - Lubliniecka7:23Det8:25D9:31Det14:17Det15:17Detm
11. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:25Det8:27D9:33Det14:19Det15:19Detm
12. Lubliniec - al. Solidarności 17:27Det8:29D9:35Det14:21Det15:21Detm
13. Lubliniec - Plebiscytowa7:30Det8:32D9:38Det14:24Det15:24Detm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ