Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 |
---|---|
1. Częstochowa - Dworzec a. | 7:551,5,6,7 |
2. Blachownia - ul. Częstochowska (dworzec PKP) | 8:131,5,6,7 |
3. Herby - Centrum | 8:231,5,6,7 |
4. Lubliniec - al. Solidarności 2 | 8:451,5,6,7 |
5. Dobrodzień - ul. Solna | 9:131,5,6,7 |
6. Opole - pl. Kopernika | 10:001,5,6,7 |
7. Brzeg - Dworzec a. | 10:431,5,6,7 |
8. Wrocław - Dworzec a. | 11:351,5,6,7 |
9. Iłowa - Czyżówek 123 | 13:331,5,6,7 |
10. Granica państwa - Pl/de | 14:051,5,6,7 |
11. Berlin - Schönefeld flughafen | 15:451,5,6,7 |
12. Berlin südkreuz - Hildegrad-knef-platz | 16:101,5,6,7 |
13. Berlin zob - Masurenallee 4-6 | 16:201,5,6,7 |
Przystanek | Kurs 1 |
---|---|
1. Berlin zob - Masurenallee 4-6 | 9:504,5,6,7 |
2. Berlin südkreuz - Hildegrad-knef-platz | 10:054,5,6,7 |
3. Berlin - Schönefeld flughafen | 10:304,5,6,7 |
4. Granica państwa - Pl/de | 12:054,5,6,7 |
5. Iłowa - Czyżówek 123 | 12:434,5,6,7 |
6. Wrocław - Dworzec a. | 14:454,5,6,7 |
7. Brzeg - Dworzec a. | 15:334,5,6,7 |
8. Opole - pl. Kopernika | 16:154,5,6,7 |
9. Dobrodzień - ul. Solna | 17:034,5,6,7 |
10. Lubliniec - al. Solidarności 1 | 17:304,5,6,7 |
11. Herby - Centrum | 17:534,5,6,7 |
12. Blachownia - ul. Częstochowska (dworzec PKP) | 18:034,5,6,7 |
13. Częstochowa - Dworzec a. | 18:154,5,6,7 |