Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: Ciasna - Zborowskie

MOTOMIXMOTOMIX
ul. Kluczborska 30, 46-300 Olesno,
tel.: 693 597 319

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Tablica pamiątkowa upamiętniająca ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010 r.

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 37 (Ciasna » Zborowskie)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)15:47S
2. Glinica - ul. Asfaltowa15:57S
3. Lubliniec - al. Solidarności 114:30S16:05S
4. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)14:32S16:07S
5. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka14:35S16:08S
6. Lubliniec - Powstańców 114:37S16:10S
7. Lubliniec - Klonowa 214:38S16:11S
8. Jawornica14:40S16:13S
9. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (Szkoła)14:42S16:15S
10. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (skrzyżowanie)14:44S16:17S
11. Kochcice - ul. Zamkowa (Kochcice-PGR)14:46S16:19S
12. Kochcice - ul. Kochcicka (Biały Ług)14:47S16:20S
13. Pawełki - Kulińskie14:48S16:21S
14. Pawełki - Główna14:50S16:23S
15. Glinica - Brzezinkowe 114:52S16:25S
16. Zborowskie - Głowna 314:54S16:27S
17. Zborowskie - Głowna 214:56S
18. Zborowskie - Głowna 114:58S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 37 (Zborowskie » Ciasna)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Zborowskie - Głowna 16:50S
2. Zborowskie - Głowna 26:52S
3. Zborowskie - Głowna 36:54S
4. Glinica - Brzezinkowe 16:56S
5. Pawełki - Główna6:58S
6. Pawełki - Kulińskie7:00S
7. Kochcice - ul. Kochcicka (Biały Ług)7:01S
8. Kochcice - ul. Zamkowa (Kochcice-PGR)7:02S
9. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (skrzyżowanie)7:05S14:16S
10. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (Szkoła)7:07S14:18S
11. Jawornica7:09S14:20S
12. Lubliniec - Klonowa 27:11S14:22S
13. Lubliniec - Powstańców 17:12S14:23S
14. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:13S14:24S
15. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:15S
16. Lubliniec - al. Solidarności 27:16S
17. Glinica - ul. Asfaltowa7:24S
18. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)7:34S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)