Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 | Kurs 4 | Kurs 5 |
---|---|---|---|---|---|
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła) | 7:05S1-5W | 13:051-5W | 17:051-5W | ||
2. Zumpy | 7:07S1-5W | 13:071-5W | 17:071-5W | ||
3. Olszyna - ul. Akacjowa | 7:10S1-5W | 13:101-5W | 17:101-5W | ||
4. Kalina - ul. Józefa Lompy | 7:14S1-5W | 13:141-5W | 17:141-5W | ||
5. Herby - Centrum | 7:17S1-5W | 9:30S1-5W | 13:171-5W | 15:20S1-5W | 17:171-5W |
6. Herby nowe | 7:19S1-5W | 9:32S1-5W | 13:191-5W | 15:22S1-5W | 17:191-5W |
7. Kolonia lisów | 7:22S1-5W | 9:35S1-5W | 13:221-5W | 15:25S1-5W | 17:221-5W |
8. Lisów - Centrum | 7:25S1-5W | 9:38S1-5W | 13:251-5W | 15:28S1-5W | 17:251-5W |
9. Lisów - Bruk | 7:26S1-5W | 9:39S1-5W | 13:261-5W | 15:29S1-5W | 17:261-5W |
10. Kochanowice - ul. Wolności (centrum) | 7:29S1-5W | 9:45S1-5W | 13:291-5W | 15:32S1-5W | 17:291-5W |
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo) | 7:31S1-5W | 9:47S1-5W | 13:311-5W | 15:34S1-5W | 17:311-5W |
12. Jawornica | 7:34S1-5W | 9:49S1-5W | 13:341-5W | 15:37S1-5W | 17:341-5W |
13. Lubliniec - Klonowa 1 | 7:36S1-5W | 9:52S1-5W | 13:361-5W | 15:39S1-5W | 17:361-5W |
14. Lubliniec - Klonowa 2 | 7:38S1-5W | 9:55S1-5W | 13:381-5W | 15:41S1-5W | 17:381-5W |
15. Lubliniec - Powstańców 1 | 7:41S1-5W | 9:56S1-5W | 13:411-5W | 15:44S1-5W | 17:411-5W |
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | 7:45S1-5W | 9:58S1-5W | 13:451-5W | 15:48S1-5W | 17:451-5W |
17. Lubliniec - Grunwaldzka | 7:46S1-5W | 9:59S1-5W | 13:461-5W | 15:49S1-5W | 17:461-5W |
18. Lubliniec - al. Solidarności 2 | 7:47S1-5W | 10:01S1-5W | 13:471-5W | 15:50S1-5W | 17:471-5W |
19. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka | 7:48S1-5W | 10:03S1-5W | 13:481-5W | 15:51S1-5W | 17:481-5W |
20. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) | 7:50S1-5W | 10:05S1-5W | 13:501-5W | 15:53S1-5W | 18:001-5W |