Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 |
---|---|---|
1. Lubliniec - Klonowa 2 | 13:56S35 | 14:46S124 |
2. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | X | X |
3. Lubliniec - Grunwaldzka | X | X |
4. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka | 14:01S35 | 14:51S124 |
5. Lubliniec - al. Solidarności 1 | 14:02S35 | 14:52S124 |
6. Lisowice - Lubliniecka | 14:04S35 | 14:54S124 |
7. Lisowice - Napłatki | 14:06S35 | 14:56S124 |
8. Pawonków - Lustrzaniec | 14:08S35 | 14:58S124 |
9. Pawonków - Lubliniecka | 14:12S35 | 15:02S124 |
10. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy) | 14:15S35 | 15:05S124 |
11. Pawonków - Szkoła | 14:20S35 | 15:10S124 |
12. Kośmidry - ul. Lubliniecka 2 | 14:25S35 | 15:15S124 |
13. Kośmidry - ul. Lubliniecka 3 | 14:27S35 | 15:17S124 |
14. Koszwice - ul. Lubliniecka | 14:30S35 | 15:20S124 |
15. Koszwice - Strażacka | 14:35S35 | 15:25S124 |
16. Pawonków - Szkoła | 14:40S35 | 15:30S124 |
17. Łagiewniki wielkie - Pietraszowice ul. Główna 2 | 14:46S35 | 15:36S124 |
18. Łagiewniki wielkie - Remiza OSP | 14:51S35 | 15:41S124 |
Przystanek | Kurs 1 |
---|---|
1. Łagiewniki wielkie - Remiza OSP | 7:20S |
2. Łagiewniki wielkie - Pietraszowice ul. Główna 2 | 7:25S |
3. Pawonków - Szkoła | 7:37S |
4. Koszwice - Strażacka | 7:44S |
5. Koszwice - ul. Lubliniecka | 7:46S |
6. Kośmidry - ul. Lubliniecka 3 | 7:48S |
7. Kośmidry - ul. Lubliniecka 2 | 7:49S |
8. Pawonków - Szkoła | 7:55S |
9. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy) | 8:00S |
10. Pawonków - Lubliniecka | 8:02S |
11. Pawonków - Lustrzaniec | 8:04S |
12. Lisowice - Napłatki | 8:06S |
13. Lisowice - Lubliniecka | 8:08S |
14. Lubliniec - al. Solidarności 1 | 8:13S |
15. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka | X |
16. Lubliniec - Grunwaldzka | 8:15S |
17. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | 8:16S |
18. Lubliniec - Klonowa 2 | 8:19S |