Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 |
---|---|---|---|
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) | 08:00D | 12:40D | 15:40D |
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka | 08:01D | 12:41D | 15:41D |
3. Lubliniec - al. Solidarności 1 | 08:03D | 12:43D | 15:43D |
4. Lubliniec - Grunwaldzka | 08:04D | 12:44D | 15:44D |
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | 08:06D | 12:46D | 15:46D |
6. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6) | 08:09D | 12:49D | 15:49D |
7. Lubliniec - Powstańców 1 | 08:11D | 12:51D | 15:51D |
8. Lubliniec - Powstańców 2 | 08:13D | 12:53D | 15:53D |
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole) | 08:15D | 12:55D | 15:55D |
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła) | 08:16D | 12:56D | 15:56D |
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie) | 08:18D | 12:58D | 15:58D |
12. Wierzbie - ul. Główna | 08:20D | 13:00D | 16:00D |
13. Irki | 08:24D | 13:04D | 16:04D |
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka | 08:26D | 13:06D | 16:06D |
15. Koszęcin - Rynek | 08:27D | 13:07D | 16:07D |
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie) | 08:28D | 13:08D | 16:08D |
17. Strzebiń - Prądy | 08:30D | 13:01D | 16:10D |
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia | 08:32D | 13:12D | 16:12D |
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem) | 08:33D | 13:13D | 16:13D |
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka | 08:35D | 13:15D | 16:15D |
21. Bukowiec - (na żądanie) | 08:37D | 13:17D | 16:17D |
22. Bukowiec | 08:38D | 13:18D | 16:18D |
23. Psary - Skrzyżowanie | 08:39D | 13:19D | 16:19D |
24. Piasek - pl. Powstańców | 08:41D | 13:21D | 16:21D |
25. Psary - ul. Powstańców | 08:43D | 13:23D | 16:23D |
26. Psary - Główna 1 | 08:44D | 13:24D | 16:24D |
27. Psary - Główna 2 (Szkoła) | 08:45D | 13:25D | 16:25D |
28. Babienica - Główna | 08:47D | 13:27D | 16:27D |
29. Babienica - Główna 1 | 08:48D | 13:28D | 16:28D |
30. Kamienica śl. - ul. Częstochowska | 08:50D | 13:30D | 16:30D |
31. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła) | 08:52D | 13:32D | 16:32D |
32. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie) | 08:54D | 13:34D | 16:34D |
33. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół) | 08:56D | 13:36D | 16:36D |
34. Kamieńskie młyny - ul. Romanowska | 08:58D | 13:38D | 16:38D |
35. Pakuły - ul. Wolna | 09:00D | 13:40D | 16:40D |
36. Kamienica śl. - ul. Częstochowska | 09:05D | 13:45D | 16:45D |
37. Lubsza | 09:08D | 13:48D | 16:48D |
38. Lubsza - ul. Ligocka | 09:10D | 13:50D | 16:50D |
39. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka) | 09:13D | 13:53D | 16:53D |
40. Woźniki - ul. Florianek | 09:16D | 13:56D | 16:56D |
41. Woźniki | 09:17D | 13:57D | 16:57D |
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 |
---|---|---|---|
1. Woźniki | 6:30D | 9:20D | 14:20D |
2. Woźniki - ul. Florianek | 6:31D | 9:21D | 14:21D |
3. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka) | 6:34D | 9:24D | 14:24D |
4. Lubsza - ul. Ligocka | 6:37D | 9:27D | 14:27D |
5. Lubsza | 6:39D | 9:29D | 14:29D |
6. Kamienica śl. - ul. Częstochowska | 6:42D | 9:32D | 14:32D |
7. Pakuły - ul. Wolna | 6:47D | 9:37D | 14:37D |
8. Kamieńskie młyny - ul. Romanowska | 6:49D | 9:39D | 14:39D |
9. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół) | 6:51D | 9:41D | 14:41D |
10. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie) | 6:53D | 9:43D | 14:43D |
11. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła) | 6:55D | 9:45D | 14:45D |
12. Kamienica śl. - ul. Częstochowska | 6:57D | 9:47D | 14:47D |
13. Babienica - Główna 1 | 6:59D | 9:49D | 14:49D |
14. Babienica - Główna | 7:00D | 9:50D | 14:50D |
15. Psary - Główna 2 (Szkoła) | 7:02D | 9:52D | 14:52D |
16. Psary - Główna 1 | 7:03D | 9:53D | 14:53D |
17. Psary - ul. Powstańców | 7:04D | 9:54D | 14:54D |
18. Piasek - pl. Powstańców | 7:06D | 9:56D | 14:56D |
19. Psary - Skrzyżowanie | 7:08D | 9:58D | 14:58D |
20. Bukowiec | 7:09D | 9:59D | 14:59D |
21. Bukowiec - (na żądanie) | 7:10D | 10:00D | 15:00D |
22. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka | 7:12D | 10:02D | 15:02D |
23. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem) | 7:14D | 10:04D | 15:04D |
24. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia | 7:15D | 10:05D | 15:05D |
25. Strzebiń - Prądy | 7:17D | 10:07D | 15:07D |
26. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie) | 7:19D | 10:09D | 15:09D |
27. Koszęcin - Rynek | 7:20D | 10:10D | 15:10D |
28. Koszęcin - ul. Lubliniecka | 7:21D | 10:11D | 15:11D |
29. Irki | 7:23D | 10:13D | 15:13D |
30. Wierzbie - ul. Główna | 7:27D | 10:17D | 15:17D |
31. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie) | 7:29D | 10:19D | 15:19D |
32. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła) | 7:31D | 10:21D | 15:21D |
33. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole) | 7:32D | 10:22D | 15:22D |
34. Lubliniec - Powstańców 2 | 7:34D | 10:24D | 15:24D |
35. Lubliniec - Powstańców 1 | 7:36D | 10:26D | 15:26D |
36. Lubliniec - Plebiscytowa | 7:38D | 10:28D | 15:28D |
37. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | 7:41D | 10:31D | 15:31D |
38. Lubliniec - Grunwaldzka | 7:43D | 10:33D | 15:33D |
39. Lubliniec - al. Solidarności 2 | 7:44D | 10:34D | 15:34D |
40. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) | 7:46D | 10:36D | 15:36D |