do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWA

SIGMA BUS
SIGMA BUS
ul. Sąspów 204 A
32-048 Jerzmanowice
tel.: 508 314 466,
508 324 664

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 1
SIGMA BUS

LUBLINIEC - NIEPODLEGŁOŚCI
CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku
6 - kursuje w soboty
+ kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
d - nie kursuje w dniu 1.I w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-03-11 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
SIGMA BUS Dratwa, Wawro
ul. Sąspów 204 A
32-048 Jerzmanowice
tel.: 508 314 466,
508 324 664

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

"Diabielski kamień" jest czerwonym granitem będący pozostałością zlodowacenia środkowopolskiego. Granit jest skałą magmową głębinową. Skały magmowe głębinowe zastygają na dużej głębokości, poszczególne kryształy tych skał są dobrze wykształcone. Granit ten zbudowany jest ze skaleni potasowych (o barwie czerwonej lub różowoczerwonej) z zielonkawą obwódką oligoklazu, kwarcu, hornblendy (ciemny kolor) oraz biotytu (o ciemnej barwie). Obwód kamienia wynosi 510 cm a wysokość 180 cm. Głaz został objęty ochroną prawną w 1957 roku poprzez uznanie za pomnij przyrody nieożywionej.

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

Miejscowość Kochanowice należała wcześniej do parafii Lubecko. W 1785 roku utworzono  lokalię  w  Lisowie, do  której  przyłączono  również  Kochanowice. W latach 1812–1815 właściciel Kochanowic, Sylwiusz von Aulock, uczestniczył w kampanii wojennej Prus przeciwko wojskom napoleońskim. Szlachcic uczynił wówczas ślub, że jeśli powróci szczęśliwie do domu, wybuduje z własnych środków kościół w Kochanowicach. Kamień węgielny pod kościół wmurowano 12 marca 1822 roku, a już we wrześniu 1823 roku umieszczono kulę na wieży kościoła. Świątynia jest obiektem późnoklasycystycznym, wybudowanym w stylu empire,   a jej poświęcenie miało miejsce 5 października 1823 roku. W tym samym roku przeniesiono siedzibę dotychczasowej lokalii z Lisowa do Kochanowic, a jej pierwszym  duszpasterzem  został  ks.  Johann  Bernhard.  Elementy wyposażenia kościoła pochodzą od różnych  darczyńców.  Obraz  św.  Wawrzyńca  podarował ks. Schmidt z Nysy, obraz Matki Boskiej Częstochowskiej ufundował zarządca majątku w Kochanowicach – Jakub Graca, a figury św. Sebastiana i św. Rocha podarował ks. Jan Wieczorek z Lubecka.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 1 (LUBLINIEC » CZĘSTOCHOWA)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16Kurs 17Kurs 18Kurs 19
1. LUBLINIEC - NIEPODLEGŁOŚCI5:30D6:006+d6:35D8:00D8:106+d9:00D10:10D10:106+d11:00D12:406+d12:45D13:45D14:406+d15:10D16:10D17:006+d17:10D18:08D20:30D
2. LUBLINIEC - RONDO WŁ. OPOLCZYKA5:32D6:026+d6:37D8:02D8:126+d9:02D10:12D10:126+d11:02D12:426+d12:47D13:47D14:426+d 15:12D16:12D17:026+d17:12D18:10D20:32D
3. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI 15:33D6:036+d6:38D8:03D8:136+d9:03D10:13D10:136+d11:03D12:436+d12:48D13:48D14:436+d15:13D16:13D17:036+d17:13D18:11D20:33D
4. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA5:34D6:046+d6:39D8:04D8:146+d9:04D10:14D10:146+d11:04D12:446+d12:49D13:49D14:446+d15:14D16:14D17:046+d17:14D18:12D20:34D
5. LUBLINIEC - UL. SOBIESKIEGO (LICEUM)5:35D6:056+d6:40D8:05D8:156+d9:05D10:15D10:156+d11:05D12:456+d12:50D13:50D14:456+d15:15D16:15D17:056+d17:15D18:13D20:35D
6. LUBLINIEC - UL. POWSTAŃCÓW (PRZEDSZKOLE)5:37D6:066+d6:41D8:06D8:166+d9:06D10:16D10:166+d11:06D12:466+d12:51D13:56D14:466+d15:16D16:16D17:066+d17:16D18:14D20:36D
7. LUBLINIEC - POWSTAŃCÓW 15:39D6:096+d6:44D8:09D8:196+d9:09D10:19D10:196+d11:09D12:496+d12:54D13:54D14:496+d15:19D16:19D17:096+d17:19D18:17D20:39D
8. LUBLINIEC - KLONOWA 25:43D6:146+d6:49D8:14D8:246+d9:14D10:24D10:246+d11:14D12:546+d12:59D13:59D14:546+d15:24D16:24D17:146+d17:24D18:22D20:44D
9. LUBLINIEC - KLONOWA 15:40D6:116+d6:46D8:11D8:216+d9:11D10:21D10:216+d11:11D12:516+d12:56D13:56D14:516+d15:21D16:21D17:116+d17:21D18:19D20:41D
10. JAWORNICA5:45D6:156+d6:50D8:15D8:256+d9:15D10:25D10:256+d11:15D12:556+d13:00D14:00D14:556+d15:25D16:25D17:156+d17:25D18:23D20:45D
11. KOCHANOWICE - UL. CZĘSTOCHOWSKA (SZKOŁA)5:50D6:206+d6:55D8:20D8:306+d9:20D10:30D10:306+d11:20D13:006+d13:05D14:05D15:006+d15:30D16:30D17:206+d17:30D18:28D20:50D
12. LISÓW - BRUK5:53D6:236+d6:58D8:23D8:336+d9:23D10:33D10:336+d11:23D13:036+d13:08D14:08D15:036+d15:33D16:33D17:236+d17:33D18:31D20:53D
13. LISÓW - CENTRUM5:54D6:246+d6:59D8:24D8:346+d9:24D10:34D10:346+d11:24D13:046+d13:09D14:09D15:046+d15:34D16:34D17:246+d17:34D18:32D20:54D
14. KOLONIA LISÓW5:57D6:276+d7:02D8:27D8:376+d9:27D10:37D10:376+d11:27D13:076+d13:12D14:12D15:076+d15:37D16:37D17:276+d17:37D18:35D20:57D
15. HERBY NOWE6:00D6:306+d7:05D8:30D8:406+d9:30D10:40D10:406+d11:30D13:106+d13:15D14:15D15:106+d15:40D16:40D17:306+d17:40D18:38D21:00D
16. HERBY - CENTRUM6:01D6:316+d7:06D8:31D8:416+d9:31D10:41D10:416+d11:31D13:116+d13:16D14:16D15:116+d15:41D16:41D17:316+d17:41D18:39D21:01D
17. HERBY - NADLEŚNICTWO6:02D6:326+d7:08D8:32D8:426+d9:32D10:42D10:426+d11:32D13:126+d13:17D14:17D15:126+d15:42D16:42D17:326+d17:42D18:40D21:02D
18. PIETRZAKI - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:05D6:356+d7:10D8:35D8:456+d9:35D10:45D10:456+d11:35D13:156+d13:20D14:20D15:156+d15:45D16:45D17:356+d17:45D18:43D21:05D
19. TRZEPIZURY - UL. LUBLINIECKA6:08D6:386+d7:13D8:38D8:486+d9:38D10:48D10:486+d11:38D13:186+d13:23D14:23D15:186+d15:48D16:48D17:386+d17:48D18:46D21:08D
20. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA III6:10D6:406+d7:15D8:40D8:506+d9:40D10:50D10:506+d11:40D13:206+d13:25D14:25D15:206+d15:50D16:50D17:406+d17:50D18:48D21:10D
21. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA II6:11D6:416+d7:16D8:41D8:516+d9:41D10:51D10:516+d11:41D13:216+d13:26D14:26D15:216+d15:51D16:51D17:416+d17:51D18:49D21:11D
22. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA I6:12D6:426+d7:17D8:42D8:526+d9:42D10:52D10:526+d11:42D13:226+d13:27D14:27D15:226+d15:52D16:52D17:426+d17:52D18:50D21:12D
23. WYRAZÓW - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:13D6:436+d7:18D8:43D8:536+d9:43D10:53D10:536+d11:43D13:236+d13:28D14:28D15:236+d15:53D16:53D17:436+d17:53D18:51D21:13D
24. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA6:14D6:446+d7:19D8:44D8:546+d9:44D10:54D10:546+d11:44D13:246+d13:29D14:29D15:246+d15:54D16:54D17:446+d17:54D18:52D21:14D
25. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA (MARYNARSKA)6:15D6:456+d7:20D8:45D8:556+d9:45D10:55D10:556+d11:45D13:256+d13:30D14:30D15:256+d15:55D16:55D17:456+d17:55D18:53D21:15D
26. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DWORZEC PKP6:16D6:466+d7:21D8:46D8:566+d9:46D10:56D10:566+d11:46D13:266+d13:31D14:31D15:266+d15:56D16:56D17:466+d17:56D18:54D21:16D
27. CZĘSTOCHOWA - ENERGETYKÓW6:17D6:476+d7:23D8:47D8:576+d9:47D10:57D10:576+d11:47D13:276+d13:32D14:32D15:276+d15:57D16:57D17:476+d17:57D18:55D21:17D
28. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DOSPEL6:19D6:496+d7:24D8:49D8:596+d9:49D10:59D10:596+d11:49D13:296+d13:33D14:33D15:296+d15:59D16:59D17:496+d17:59D18:57D21:19D
29. CZĘSTOCHOWA - KAWODRZA DOLNA6:20D6:506+d7:25D8:50D9:006+d9:50D11:00D11:006+d11:50D13:306+d13:35D14:35D15:306+d16:00D17:00D17:506+d18:00D18:58D21:20D
30. CZĘSTOCHOWA - PRZESTRZENNA6:21D6:516+d7:26D8:51D9:016+d9:51D11:01D11:016+d11:51D13:316+d13:36D14:36D15:316+d16:01D17:01D17:516+d18:01D18:59D21:21D
31. CZĘSTOCHOWA - ŚW. JADWIGII6:22D6:526+d7:27D8:52D9:026+d9:52D11:02D11:026+d11:52D13:326+d13:37D14:37D15:326+d16:02D17:02D17:526+d18:02D19:00D21:22D
32. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KINGI6:23D6:536+d7:28D8:53D9:036+d9:53D11:03D11:036+d11:53D13:336+d13:38D14:38D15:336+d16:03D17:03D17:536+d18:03D19:01D21:23D
33. CZĘSTOCHOWA - ŚW. BARBARY6:24D6:546+d7:29D8:54D9:046+d9:54D11:04D11:046+d11:54D13:346+d13:39D14:39D15:346+d16:04D17:04D17:546+d18:04D19:02D21:24D
34. CZĘSTOCHOWA - ŚW. AUGUSTYNA6:25D6:556+d7:30D8:55D9:056+d9:55D11:05D11:056+d11:55D13:356+d13:40D14:40D15:356+d16:05D17:05D17:556+d18:04D19:03D21:25D
35. CZĘSTOCHOWA - SKWER SOKOŁÓW6:26D6:566+d7:31D8:56D9:066+d9:56D11:06D11:066+d11:56D13:366+d13:41D14:41D15:366+d16:06D17:06D17:566+d18:05D19:04D21:26D
36. CZĘSTOCHOWA - KORCZAKA6:27D6:576+d7:32D8:57D9:076+d9:57D11:07D11:076+d11:57D13:376+d13:42D14:42D15:376+d16:07D17:07D17:576+d18:07D19:05D21:27D
37. CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO6:28D6:586+d7:33D8:58D9:086+d9:58D11:08D11:086+d11:58D13:386+d13:43D14:43D15:386+d16:08D17:08D17:586+d18:08D19:06D21:28D
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 1 (CZĘSTOCHOWA » LUBLINIEC)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16Kurs 17Kurs 18Kurs 19
1. CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO5:30D7:00D7:006+d7:35D9:10D9:106+d10:00D11:10D11:406+d12:40D13:406+d14:05D15:15D16:006+d16:15D17:10D18:006+d19:10D22:10D
2. CZĘSTOCHOWA - KORCZAKA5:32D7:02D7:026+d7:37D9:12D9:126+d10:02D11:12D11:426+d12:42D13:426+d14:07D15:17D16:026+d16:17D17:12D18:026+d19:12D22:12D
3. CZĘSTOCHOWA - SKWER SOKOŁÓW5:33D7:03D7:036+d7:38D9:13D9:136+d10:03D11:13D11:436+d12:43D13:436+d14:08D15:18D16:036+d16:18D17:13D18:036+d19:13D22:13D
4. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KAZIMIERZA5:35D7:05D7:056+d7:40D9:15D9:156+d10:05D11:15D11:456+d12:45D13:456+d14:10D15:12D16:056+d16:20D17:15D18:056+d19:15D22:15D
5. CZĘSTOCHOWA - ŚW. BARBARY (SZPITAL)5:36D7:06D7:066+d7:41D9:16D9:166+d10:06D11:16D11:466+d12:46D13:466+d14:11D15:21D16:066+d16:21D17:16D18:066+d19:16D22:16D
6. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KINGI5:37D7:07D7:076+d7:42D9:17D9:176+d10:07D11:17D11:476+d12:47D13:476+d14:12D15:22D16:076+d16:22D17:17D18:076+d19:17D22:17D
7. CZĘSTOCHOWA - ŚW. JADWIGII5:38D7:08D7:086+d7:43D9:18D9:186+d10:08D11:18D11:486+d12:48D13:486+d14:13D15:23D16:086+d16:23D17:18D18:086+d19:18D22:18D
8. CZĘSTOCHOWA - PRZESTRZENNA5:39D7:09D7:096+d7:44D9:19D9:196+d10:09D11:19D11:496+d12:49D13:496+d14:14D15:24D16:096+d16:24D17:19D18:096+d19:19D22:19D
9. CZĘSTOCHOWA - KAWODRZA DOLNA5:40D7:10D7:106+d7:45D9:20D9:206+d10:10D11:20D11:506+d12:50D13:506+d14:15D15:25D16:106+d16:25D17:20D18:106+d19:20D22:20D
10. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DOSPEL5:41D7:11D7:116+d7:46D9:21D9:216+d10:11D11:21D11:516+d12:51D13:516+d14:16D15:26D16:116+d16:26D17:21D18:116+d19:21D22:21D
11. CZĘSTOCHOWA - ENERGETYKÓW5:42D7:12D7:126+d7:47D9:22D9:226+d10:12D11:22D11:526+d12:52D13:526+d14:17D15:27D16:126+d16:27D17:22D18:126+d19:22D22:22D
12. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DWORZEC PKP5:43D7:13D7:136+d7:48D9:23D9:236+d10:13D11:23D11:536+d12:53D13:536+d14:18D15:28D16:136+d16:28D17:23D18:136+d19:23D22:23D
13. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA (MARYNARSKA)5:44D7:14D7:146+d7:49D9:24D9:246+d10:14D11:24D11:546+d12:54D13:546+d14:19D15:29D16:146+d16:29D17:24D18:146+d19:24D22:24D
14. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA5:45D7:15D7:156+d7:50D9:25D9:256+d10:15D11:25D11:556+d12:55D13:556+d14:20D15:30D16:156+d16:30D17:25D18:156+d19:25D22:25D
15. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA I5:46D7:16D7:166+d7:51D9:26D9:266+d10:16D11:26D11:566+d12:56D13:566+d14:21D15:31D16:166+d16:31D17:26D18:166+d19:26D22:26D
16. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA II5:47D7:17D7:176+d7:52D9:27D9:276+d10:17D11:27D11:576+d12:57D13:576+d14:22D15:32D16:176+d16:32D17:27D18:176+d19:27D22:27D
17. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA III5:48D7:18D7:186+d7:53D9:28D9:286+d10:15D11:25D11:586+d12:58D13:586+d14:23D15:33D16:186+d16:33D17:28D18:186+d19:28D22:28D
18. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (DWORZEC PKP)5:49D7:19D7:196+d7:54D9:29D9:296+d10:19D11:29D11:596+d12:59D13:596+d14:24D15:34D16:196+d16:34D17:29D18:196+d19:29D22:29D
19. TRZEPIZURY - UL. LUBLINIECKA5:51D7:21D7:216+d7:56D9:31D9:316+d10:21D11:31D12:016+d13:01D14:016+d14:26D15:36D16:216+d16:36D17:31D18:216+d19:31D22:31D
20. PIETRZAKI - UL. CZĘSTOCHOWSKA5:52D7:22D7:226+d7:57D9:32D9:326+d10:22D11:32D12:026+d13:02D14:026+d14:27D15:37D16:226+d16:37D17:32D18:226+d19:32D22:32D
21. HERBY - NADLEŚNICTWO5:56D7:26D7:266+d8:01D9:36D9:366+d10:26D11:36D12:066+d13:06D14:066+d14:31D15:41D16:266+d16:41D17:36D18:266+d19:36D22:36D
22. HERBY - CENTRUM5:58D7:28D7:286+d8:03D9:38D9:386+d10:28D11:38D12:086+d13:08D14:086+d14:33D15:43D16:286+d16:43D17:38D18:286+d19:38D22:38D
23. HERBY NOWE6:00D7:30D7:306+d8:05D9:40D9:406+d10:30D11:40D12:106+d13:10D14:106+d14:35D15:45D16:306+d16:45D17:40D18:306+d19:40D22:40D
24. KOLONIA LISÓW6:02D7:32D7:326+d8:07D9:42D9:426+d10:32D11:42D12:126+d13:12D14:126+d14:37D15:47D16:326+d16:47D17:42D18:326+d19:42D22:42D
25. LISÓW - CENTRUM6:05D7:35D7:356+d8:10D9:45D9:456+d10:35D11:45D12:156+d13:15D14:156+d14:40D15:50D16:356+d16:50D17:45D18:356+d19:45D22:45D
26. LISÓW - BRUK6:06D7:36D7:366+d8:11D9:46D9:466+d10:36D11:46D12:166+d13:16D14:166+d14:41D15:51D16:366+d16:51D17:46D18:366+d19:46D22:46D
27. KOCHANOWICE - UL. WOLNOŚCI (CENTRUM)6:09D7:39D7:396+d8:14D9:49D9:496+d10:39D11:49D12:156+d13:19D14:196+d14:44D15:54D16:396+d16:54D17:49D18:396+d19:49D22:49D
28. KOCHANOWICE - UL. GŁÓWNA (RONDO)6:11D7:41D7:416+d8:16D9:51D9:516+d10:41D11:51D12:216+d13:21D14:216+d14:46D15:56D16:416+d16:56D17:51D18:416+d19:51D22:51D
29. JAWORNICA6:13D7:43D7:436+d8:18D9:53D9:536+d10:43D11:53D12:236+d13:23D14:236+d14:48D15:58D16:436+d16:58D17:53D18:436+d19:53D22:53D
30. LUBLINIEC - KLONOWA 16:15D7:45D7:456+d8:20D9:55D9:556+d10:45D11:55D12:256+d13:25D14:256+d14:50D16:00D16:456+d17:00D17:55D18:456+d19:55D22:55D
31. LUBLINIEC - KLONOWA 26:17D7:47D7:476+d8:22D9:57D9:576+d10:47D11:57D12:276+d13:27D14:276+d14:52D16:02D16:476+d17:02D17:57D18:476+d19:57D22:57D
32. LUBLINIEC - POWSTAŃCÓW 16:18D7:48D7:486+d8:23D9:58D9:586+d10:48D11:58D12:286+d13:28D14:286+d14:53D16:03D16:486+d17:03D17:58D18:486+d19:58D22:58D
33. LUBLINIEC - PLEBISCYTOWA6:20D7:50D7:506+d8:25D10:00D10:006+d10:50D12:00D12:306+d13:30D14:306+d14:55D16:05D16:506+d17:05D18:00D18:506+d20:00D23:00D
34. LUBLINIEC - UL. SOBIESKIEGO (LICEUM)6:22D7:52D7:526+d8:27D10:02D10:026+d10:52D12:02D12:326+d13:32D14:326+d14:57D16:07D16:526+d17:07D18:02D18:526+d20:02D23:02D
35. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA6:23D7:53D7:536+d8:28D10:03D10:036+d10:53D12:03D12:336+d13:33D14:336+d14:58D16:08D16:536+d17:08D18:03D18:536+d20:03D23:00D
36. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI 16:24D7:54D7:546+d8:29D10:04D10:046+d10:54D12:04D12:346+d13:34D14:346+d14:59D16:09D16:546+d17:09D18:04D18:546+d20:04D23:04D
37. LUBLINIEC - NIEPODLEGŁOŚCI6:26D7:56D7:566+d8:31D10:06D10:066+d10:56D12:06D12:366+d13:36D14:366+d15:01D16:11D16:566+d17:11D18:06D18:566+d20:06D23:06D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ