do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWA

SIGMA BUS
SIGMA BUS
ul. Sąspów 204 A
32-048 Jerzmanowice
tel.: 508 314 466,
508 324 664

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 1
SIGMA BUS

LUBLINIEC - NIEPODLEGŁOŚCI
CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku
6 - kursuje w soboty
+ kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
d - nie kursuje w dniu 1.I w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-03-11 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
SIGMA BUS Dratwa, Wawro
ul. Sąspów 204 A
32-048 Jerzmanowice
tel.: 508 314 466,
508 324 664

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

"Diabielski kamień" jest czerwonym granitem będący pozostałością zlodowacenia środkowopolskiego. Granit jest skałą magmową głębinową. Skały magmowe głębinowe zastygają na dużej głębokości, poszczególne kryształy tych skał są dobrze wykształcone. Granit ten zbudowany jest ze skaleni potasowych (o barwie czerwonej lub różowoczerwonej) z zielonkawą obwódką oligoklazu, kwarcu, hornblendy (ciemny kolor) oraz biotytu (o ciemnej barwie). Obwód kamienia wynosi 510 cm a wysokość 180 cm. Głaz został objęty ochroną prawną w 1957 roku poprzez uznanie za pomnij przyrody nieożywionej.

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu działa w czasie pokoju, kryzysu i wojny, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Rodowód jednostki sięga 1957 roku, kiedy to w Krakowie powstała kampania rozpoznawcza stacjonująca w koszarach 16. Batalionu Szturmowo-Rozpoznawczego. Na przestrzeni lat jednostka zmieniała swoją lokalizację (Dziwnów na Wyspie Wolin) oraz charakter organizacyjny (z kampanii przeistaczając się w 1. Batalion Szturmowy). W 1986 roku została przeniesiona do Lublińca.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 1 (LUBLINIEC » CZĘSTOCHOWA)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16Kurs 17Kurs 18
1. LUBLINIEC - NIEPODLEGŁOŚCI5:30D6:006+d6:35D8:00D8:106+d9:00D10:10D10:106+d11:00D12:406+d12:45D13:45D14:406+d15:10D16:10D17:006+d17:10D18:08D
2. LUBLINIEC - RONDO WŁ. OPOLCZYKA5:32D6:026+d6:37D8:02D8:126+d9:02D10:12D10:126+d11:02D12:426+d12:47D13:47D14:426+d 15:12D16:12D17:026+d17:12D18:10D
3. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI 15:33D6:036+d6:38D8:03D8:136+d9:03D10:13D10:136+d11:03D12:436+d12:48D13:48D14:436+d15:13D16:13D17:036+d17:13D18:11D
4. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA5:34D6:046+d6:39D8:04D8:146+d9:04D10:14D10:146+d11:04D12:446+d12:49D13:49D14:446+d15:14D16:14D17:046+d17:14D18:12D
5. LUBLINIEC - UL. SOBIESKIEGO (LICEUM)5:35D6:056+d6:40D8:05D8:156+d9:05D10:15D10:156+d11:05D12:456+d12:50D13:50D14:456+d15:15D16:15D17:056+d17:15D18:13D
6. LUBLINIEC - UL. POWSTAŃCÓW (PRZEDSZKOLE)5:37D6:066+d6:41D8:06D8:166+d9:06D10:16D10:166+d11:06D12:466+d12:51D13:56D14:466+d15:16D16:16D17:066+d17:16D18:14D
7. LUBLINIEC - POWSTAŃCÓW 15:39D6:096+d6:44D8:09D8:196+d9:09D10:19D10:196+d11:09D12:496+d12:54D13:54D14:496+d15:19D16:19D17:096+d17:19D18:17D
8. LUBLINIEC - KLONOWA 25:43D6:146+d6:49D8:14D8:246+d9:14D10:24D10:246+d11:14D12:546+d12:59D13:59D14:546+d15:24D16:24D17:146+d17:24D18:22D
9. LUBLINIEC - KLONOWA 15:40D6:116+d6:46D8:11D8:216+d9:11D10:21D10:216+d11:11D12:516+d12:56D13:56D14:516+d15:21D16:21D17:116+d17:21D18:19D
10. JAWORNICA5:45D6:156+d6:50D8:15D8:256+d9:15D10:25D10:256+d11:15D12:556+d13:00D14:00D14:556+d15:25D16:25D17:156+d17:25D18:23D
11. KOCHANOWICE - UL. CZĘSTOCHOWSKA (SZKOŁA)5:50D6:206+d6:55D8:20D8:306+d9:20D10:30D10:306+d11:20D13:006+d13:05D14:05D15:006+d15:30D16:30D17:206+d17:30D18:28D
12. LISÓW - BRUK5:53D6:236+d6:58D8:23D8:336+d9:23D10:33D10:336+d11:23D13:036+d13:08D14:08D15:036+d15:33D16:33D17:236+d17:33D18:31D
13. LISÓW - CENTRUM5:54D6:246+d6:59D8:24D8:346+d9:24D10:34D10:346+d11:24D13:046+d13:09D14:09D15:046+d15:34D16:34D17:246+d17:34D18:32D
14. KOLONIA LISÓW5:57D6:276+d7:02D8:27D8:376+d9:27D10:37D10:376+d11:27D13:076+d13:12D14:12D15:076+d15:37D16:37D17:276+d17:37D18:35D
15. HERBY NOWE6:00D6:306+d7:05D8:30D8:406+d9:30D10:40D10:406+d11:30D13:106+d13:15D14:15D15:106+d15:40D16:40D17:306+d17:40D18:38D
16. HERBY - CENTRUM6:01D6:316+d7:06D8:31D8:416+d9:31D10:41D10:416+d11:31D13:116+d13:16D14:16D15:116+d15:41D16:41D17:316+d17:41D18:39D
17. HERBY - NADLEŚNICTWO6:02D6:326+d7:08D8:32D8:426+d9:32D10:42D10:426+d11:32D13:126+d13:17D14:17D15:126+d15:42D16:42D17:326+d17:42D18:40D
18. PIETRZAKI - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:05D6:356+d7:10D8:35D8:456+d9:35D10:45D10:456+d11:35D13:156+d13:20D14:20D15:156+d15:45D16:45D17:356+d17:45D18:43D
19. TRZEPIZURY - UL. LUBLINIECKA6:08D6:386+d7:13D8:38D8:486+d9:38D10:48D10:486+d11:38D13:186+d13:23D14:23D15:186+d15:48D16:48D17:386+d17:48D18:46D
20. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA III6:10D6:406+d7:15D8:40D8:506+d9:40D10:50D10:506+d11:40D13:206+d13:25D14:25D15:206+d15:50D16:50D17:406+d17:50D18:48D
21. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA II6:11D6:416+d7:16D8:41D8:516+d9:41D10:51D10:516+d11:41D13:216+d13:26D14:26D15:216+d15:51D16:51D17:416+d17:51D18:49D
22. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA I6:12D6:426+d7:17D8:42D8:526+d9:42D10:52D10:526+d11:42D13:226+d13:27D14:27D15:226+d15:52D16:52D17:426+d17:52D18:50D
23. WYRAZÓW - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:13D6:436+d7:18D8:43D8:536+d9:43D10:53D10:536+d11:43D13:236+d13:28D14:28D15:236+d15:53D16:53D17:436+d17:53D18:51D
24. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA6:14D6:446+d7:19D8:44D8:546+d9:44D10:54D10:546+d11:44D13:246+d13:29D14:29D15:246+d15:54D16:54D17:446+d17:54D18:52D
25. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA (MARYNARSKA)6:15D6:456+d7:20D8:45D8:556+d9:45D10:55D10:556+d11:45D13:256+d13:30D14:30D15:256+d15:55D16:55D17:456+d17:55D18:53D
26. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DWORZEC PKP6:16D6:466+d7:21D8:46D8:566+d9:46D10:56D10:566+d11:46D13:266+d13:31D14:31D15:266+d15:56D16:56D17:466+d17:56D18:54D
27. CZĘSTOCHOWA - ENERGETYKÓW6:17D6:476+d7:23D8:47D8:576+d9:47D10:57D10:576+d11:47D13:276+d13:32D14:32D15:276+d15:57D16:57D17:476+d17:57D18:55D
28. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DOSPEL6:19D6:496+d7:24D8:49D8:596+d9:49D10:59D10:596+d11:49D13:296+d13:33D14:33D15:296+d15:59D16:59D17:496+d17:59D18:57D
29. CZĘSTOCHOWA - KAWODRZA DOLNA6:20D6:506+d7:25D8:50D9:006+d9:50D11:00D11:006+d11:50D13:306+d13:35D14:35D15:306+d16:00D17:00D17:506+d18:00D18:58D
30. CZĘSTOCHOWA - PRZESTRZENNA6:21D6:516+d7:26D8:51D9:016+d9:51D11:01D11:016+d11:51D13:316+d13:36D14:36D15:316+d16:01D17:01D17:516+d18:01D18:59D
31. CZĘSTOCHOWA - ŚW. JADWIGII6:22D6:526+d7:27D8:52D9:026+d9:52D11:02D11:026+d11:52D13:326+d13:37D14:37D15:326+d16:02D17:02D17:526+d18:02D19:00D
32. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KINGI6:23D6:536+d7:28D8:53D9:036+d9:53D11:03D11:036+d11:53D13:336+d13:38D14:38D15:336+d16:03D17:03D17:536+d18:03D19:01D
33. CZĘSTOCHOWA - ŚW. BARBARY6:24D6:546+d7:29D8:54D9:046+d9:54D11:04D11:046+d11:54D13:346+d13:39D14:39D15:346+d16:04D17:04D17:546+d18:04D19:02D
34. CZĘSTOCHOWA - ŚW. AUGUSTYNA6:25D6:556+d7:30D8:55D9:056+d9:55D11:05D11:056+d11:55D13:356+d13:40D14:40D15:356+d16:05D17:05D17:556+d18:04D19:03D
35. CZĘSTOCHOWA - SKWER SOKOŁÓW6:26D6:566+d7:31D8:56D9:066+d9:56D11:06D11:066+d11:56D13:366+d13:41D14:41D15:366+d16:06D17:06D17:566+d18:05D19:04D
36. CZĘSTOCHOWA - KORCZAKA6:27D6:576+d7:32D8:57D9:076+d9:57D11:07D11:076+d11:57D13:376+d13:42D14:42D15:376+d16:07D17:07D17:576+d18:07D19:05D
37. CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO6:28D6:586+d7:33D8:58D9:086+d9:58D11:08D11:086+d11:58D13:386+d13:43D14:43D15:386+d16:08D17:08D17:586+d18:08D19:06D
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 1 (CZĘSTOCHOWA » LUBLINIEC)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16Kurs 17Kurs 18
1. CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO5:30D7:00D7:006+d7:35D9:10D9:106+d10:00D11:10D11:406+d12:40D13:406+d14:05D15:15D16:006+d16:15D17:10D18:006+d19:10D
2. CZĘSTOCHOWA - KORCZAKA5:32D7:02D7:026+d7:37D9:12D9:126+d10:02D11:12D11:426+d12:42D13:426+d14:07D15:17D16:026+d16:17D17:12D18:026+d19:12D
3. CZĘSTOCHOWA - SKWER SOKOŁÓW5:33D7:03D7:036+d7:38D9:13D9:136+d10:03D11:13D11:436+d12:43D13:436+d14:08D15:18D16:036+d16:18D17:13D18:036+d19:13D
4. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KAZIMIERZA5:35D7:05D7:056+d7:40D9:15D9:156+d10:05D11:15D11:456+d12:45D13:456+d14:10D15:12D16:056+d16:20D17:15D18:056+d19:15D
5. CZĘSTOCHOWA - ŚW. BARBARY (SZPITAL)5:36D7:06D7:066+d7:41D9:16D9:166+d10:06D11:16D11:466+d12:46D13:466+d14:11D15:21D16:066+d16:21D17:16D18:066+d19:16D
6. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KINGI5:37D7:07D7:076+d7:42D9:17D9:176+d10:07D11:17D11:476+d12:47D13:476+d14:12D15:22D16:076+d16:22D17:17D18:076+d19:17D
7. CZĘSTOCHOWA - ŚW. JADWIGII5:38D7:08D7:086+d7:43D9:18D9:186+d10:08D11:18D11:486+d12:48D13:486+d14:13D15:23D16:086+d16:23D17:18D18:086+d19:18D
8. CZĘSTOCHOWA - PRZESTRZENNA5:39D7:09D7:096+d7:44D9:19D9:196+d10:09D11:19D11:496+d12:49D13:496+d14:14D15:24D16:096+d16:24D17:19D18:096+d19:19D
9. CZĘSTOCHOWA - KAWODRZA DOLNA5:40D7:10D7:106+d7:45D9:20D9:206+d10:10D11:20D11:506+d12:50D13:506+d14:15D15:25D16:106+d16:25D17:20D18:106+d19:20D
10. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DOSPEL5:41D7:11D7:116+d7:46D9:21D9:216+d10:11D11:21D11:516+d12:51D13:516+d14:16D15:26D16:116+d16:26D17:21D18:116+d19:21D
11. CZĘSTOCHOWA - ENERGETYKÓW5:42D7:12D7:126+d7:47D9:22D9:226+d10:12D11:22D11:526+d12:52D13:526+d14:17D15:27D16:126+d16:27D17:22D18:126+d19:22D
12. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DWORZEC PKP5:43D7:13D7:136+d7:48D9:23D9:236+d10:13D11:23D11:536+d12:53D13:536+d14:18D15:28D16:136+d16:28D17:23D18:136+d19:23D
13. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA (MARYNARSKA)5:44D7:14D7:146+d7:49D9:24D9:246+d10:14D11:24D11:546+d12:54D13:546+d14:19D15:29D16:146+d16:29D17:24D18:146+d19:24D
14. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA5:45D7:15D7:156+d7:50D9:25D9:256+d10:15D11:25D11:556+d12:55D13:556+d14:20D15:30D16:156+d16:30D17:25D18:156+d19:25D
15. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA I5:46D7:16D7:166+d7:51D9:26D9:266+d10:16D11:26D11:566+d12:56D13:566+d14:21D15:31D16:166+d16:31D17:26D18:166+d19:26D
16. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA II5:47D7:17D7:176+d7:52D9:27D9:276+d10:17D11:27D11:576+d12:57D13:576+d14:22D15:32D16:176+d16:32D17:27D18:176+d19:27D
17. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA III5:48D7:18D7:186+d7:53D9:28D9:286+d10:15D11:25D11:586+d12:58D13:586+d14:23D15:33D16:186+d16:33D17:28D18:186+d19:28D
18. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (DWORZEC PKP)5:49D7:19D7:196+d7:54D9:29D9:296+d10:19D11:29D11:596+d12:59D13:596+d14:24D15:34D16:196+d16:34D17:29D18:196+d19:29D
19. TRZEPIZURY - UL. LUBLINIECKA5:51D7:21D7:216+d7:56D9:31D9:316+d10:21D11:31D12:016+d13:01D14:016+d14:26D15:36D16:216+d16:36D17:31D18:216+d19:31D
20. PIETRZAKI - UL. CZĘSTOCHOWSKA5:52D7:22D7:226+d7:57D9:32D9:326+d10:22D11:32D12:026+d13:02D14:026+d14:27D15:37D16:226+d16:37D17:32D18:226+d19:32D
21. HERBY - NADLEŚNICTWO5:56D7:26D7:266+d8:01D9:36D9:366+d10:26D11:36D12:066+d13:06D14:066+d14:31D15:41D16:266+d16:41D17:36D18:266+d19:36D
22. HERBY - CENTRUM5:58D7:28D7:286+d8:03D9:38D9:386+d10:28D11:38D12:086+d13:08D14:086+d14:33D15:43D16:286+d16:43D17:38D18:286+d19:38D
23. HERBY NOWE6:00D7:30D7:306+d8:05D9:40D9:406+d10:30D11:40D12:106+d13:10D14:106+d14:35D15:45D16:306+d16:45D17:40D18:306+d19:40D
24. KOLONIA LISÓW6:02D7:32D7:326+d8:07D9:42D9:426+d10:32D11:42D12:126+d13:12D14:126+d14:37D15:47D16:326+d16:47D17:42D18:326+d19:42D
25. LISÓW - CENTRUM6:05D7:35D7:356+d8:10D9:45D9:456+d10:35D11:45D12:156+d13:15D14:156+d14:40D15:50D16:356+d16:50D17:45D18:356+d19:45D
26. LISÓW - BRUK6:06D7:36D7:366+d8:11D9:46D9:466+d10:36D11:46D12:166+d13:16D14:166+d14:41D15:51D16:366+d16:51D17:46D18:366+d19:46D
27. KOCHANOWICE - UL. WOLNOŚCI (CENTRUM)6:09D7:39D7:396+d8:14D9:49D9:496+d10:39D11:49D12:156+d13:19D14:196+d14:44D15:54D16:396+d16:54D17:49D18:396+d19:49D
28. KOCHANOWICE - UL. GŁÓWNA (RONDO)6:11D7:41D7:416+d8:16D9:51D9:516+d10:41D11:51D12:216+d13:21D14:216+d14:46D15:56D16:416+d16:56D17:51D18:416+d19:51D
29. JAWORNICA6:13D7:43D7:436+d8:18D9:53D9:536+d10:43D11:53D12:236+d13:23D14:236+d14:48D15:58D16:436+d16:58D17:53D18:436+d19:53D
30. LUBLINIEC - KLONOWA 16:15D7:45D7:456+d8:20D9:55D9:556+d10:45D11:55D12:256+d13:25D14:256+d14:50D16:00D16:456+d17:00D17:55D18:456+d19:55D
31. LUBLINIEC - KLONOWA 26:17D7:47D7:476+d8:22D9:57D9:576+d10:47D11:57D12:276+d13:27D14:276+d14:52D16:02D16:476+d17:02D17:57D18:476+d19:57D
32. LUBLINIEC - POWSTAŃCÓW 16:18D7:48D7:486+d8:23D9:58D9:586+d10:48D11:58D12:286+d13:28D14:286+d14:53D16:03D16:486+d17:03D17:58D18:486+d19:58D
33. LUBLINIEC - PLEBISCYTOWA6:20D7:50D7:506+d8:25D10:00D10:006+d10:50D12:00D12:306+d13:30D14:306+d14:55D16:05D16:506+d17:05D18:00D18:506+d 20:00D
34. LUBLINIEC - UL. SOBIESKIEGO (LICEUM)6:22D7:52D7:526+d8:27D10:02D10:026+d10:52D12:02D12:326+d13:32D14:326+d14:57D16:07D16:526+d17:07D18:02D18:526+d20:02D
35. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA6:23D7:53D7:536+d8:28D10:03D10:036+d10:53D12:03D12:336+d13:33D14:336+d14:58D16:08D16:536+d17:08D18:03D18:536+d20:03D
36. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI 16:24D7:54D7:546+d8:29D10:04D10:046+d10:54D12:04D12:346+d13:34D14:346+d14:59D16:09D16:546+d17:09D18:04D18:546+d20:04D
37. LUBLINIEC - NIEPODLEGŁOŚCI6:26D7:56D7:566+d8:31D10:06D10:066+d10:56D12:06D12:366+d13:36D14:366+d15:01D16:11D16:566+d17:11D18:06D18:566+d20:06D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ