do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWA

SIGMA BUS
SIGMA BUS
ul. Sąspów 204 A
32-048 Jerzmanowice
tel.: 508 314 466,
508 324 664

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 1
SIGMA BUS

LUBLINIEC - PL. NIEPODLEGŁOŚCI
CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku
6 - kursuje w soboty
+ kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
d - nie kursuje w dniu 1.I w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-03-11 do 2018-12-31
Za rozkład odpowiada:
SIGMA BUS Dratwa, Wawro
ul. Sąspów 204 A
32-048 Jerzmanowice
tel.: 508 314 466,
508 324 664

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kościół rzymskokatolicki w dekanacie Lubliniec, diecezji gliwickiej. Znajduje się na granicy Lublińca i wsi Jawornica, jednak administracyjnie należy do Jawornicy w gminie Kochanowice.

Steblów od dawien dawna był częścią parafii św. Mikołaja w Lublińcu. Jednak mieszkańcy pragnęli mieć własny kościół, z powodu znacznej odległości do kościoła parafialnego. Starania te zostały uwieńczone sukcesem w 1981 r., kiedy uzyskano zezwolenie na przeniesienie zabytkowego kościoła pw. św. Anny z centrum Lublińca na teren dzielnicy Steblów, i otrzymano zgodę na wybudowanie nowego kościoła.

Miejscowość Kochanowice należała wcześniej do parafii Lubecko. W 1785 roku utworzono  lokalię  w  Lisowie, do  której  przyłączono  również  Kochanowice. W latach 1812–1815 właściciel Kochanowic, Sylwiusz von Aulock, uczestniczył w kampanii wojennej Prus przeciwko wojskom napoleońskim. Szlachcic uczynił wówczas ślub, że jeśli powróci szczęśliwie do domu, wybuduje z własnych środków kościół w Kochanowicach. Kamień węgielny pod kościół wmurowano 12 marca 1822 roku, a już we wrześniu 1823 roku umieszczono kulę na wieży kościoła. Świątynia jest obiektem późnoklasycystycznym, wybudowanym w stylu empire,   a jej poświęcenie miało miejsce 5 października 1823 roku. W tym samym roku przeniesiono siedzibę dotychczasowej lokalii z Lisowa do Kochanowic, a jej pierwszym  duszpasterzem  został  ks.  Johann  Bernhard.  Elementy wyposażenia kościoła pochodzą od różnych  darczyńców.  Obraz  św.  Wawrzyńca  podarował ks. Schmidt z Nysy, obraz Matki Boskiej Częstochowskiej ufundował zarządca majątku w Kochanowicach – Jakub Graca, a figury św. Sebastiana i św. Rocha podarował ks. Jan Wieczorek z Lubecka.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 1 (LUBLINIEC » CZĘSTOCHOWA)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16Kurs 17Kurs 18Kurs 19
1. LUBLINIEC - PL. NIEPODLEGŁOŚCI5:30D6:006+d6:35D8:00D8:106+d9:00D10:10D10:106+d11:00D12:406+d12:45D13:45D14:406+d15:10D16:10D17:006+d17:10D18:08D20:30D
2. LUBLINIEC - RONDO WŁ. OPOLCZYKA5:32D6:026+d6:37D8:02D8:126+d9:02D10:12D10:126+d11:02D12:426+d12:47D13:47D14:426+d 15:12D16:12D17:026+d17:12D18:10D20:32D
3. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI5:33D6:036+d6:38D8:03D8:136+d9:03D10:13D10:136+d11:03D12:436+d12:48D13:48D14:436+d15:13D16:13D17:036+d17:13D18:11D20:33D
4. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA5:34D6:046+d6:39D8:04D8:146+d9:04D10:14D10:146+d11:04D12:446+d12:49D13:49D14:446+d15:14D16:14D17:046+d17:14D18:12D20:34D
5. LUBLINIEC - LICEUM5:35D6:056+d6:40D8:05D8:156+d9:05D10:15D10:156+d11:05D12:456+d12:50D13:50D14:456+d15:15D16:15D17:056+d17:15D18:13D20:35D
6. LUBLINIEC - PRZEDSZKOLE5:37D6:066+d6:41D8:06D8:166+d9:06D10:16D10:166+d11:06D12:466+d12:51D13:56D14:466+d15:16D16:16D17:066+d17:16D18:14D20:36D
7. LUBLINIEC - POWSTAŃCÓW 15:39D6:096+d6:44D8:09D8:196+d9:09D10:19D10:196+d11:09D12:496+d12:54D13:54D14:496+d15:19D16:19D17:096+d17:19D18:17D20:39D
8. LUBLINIEC - KLONOWA 25:43D6:146+d6:49D8:14D8:246+d9:14D10:24D10:246+d11:14D12:546+d12:59D13:59D14:546+d15:24D16:24D17:146+d17:24D18:22D20:44D
9. LUBLINIEC - KLONOWA 15:40D6:116+d6:46D8:11D8:216+d9:11D10:21D10:216+d11:11D12:516+d12:56D13:56D14:516+d15:21D16:21D17:116+d17:21D18:19D20:41D
10. JAWORNICA5:45D6:156+d6:50D8:15D8:256+d9:15D10:25D10:256+d11:15D12:556+d13:00D14:00D14:556+d15:25D16:25D17:156+d17:25D18:23D20:45D
11. KOCHANOWICE - UL. CZĘSTOCHOWSKA (SZKOŁA)5:50D6:206+d6:55D8:20D8:306+d9:20D10:30D10:306+d11:20D13:006+d13:05D14:05D15:006+d15:30D16:30D17:206+d17:30D18:28D20:50D
12. LISÓW - BRUK5:53D6:236+d6:58D8:23D8:336+d9:23D10:33D10:336+d11:23D13:036+d13:08D14:08D15:036+d15:33D16:33D17:236+d17:33D18:31D20:53D
13. LISÓW - CENTRUM5:54D6:246+d6:59D8:24D8:346+d9:24D10:34D10:346+d11:24D13:046+d13:09D14:09D15:046+d15:34D16:34D17:246+d17:34D18:32D20:54D
14. KOLONIA LISÓW5:57D6:276+d7:02D8:27D8:376+d9:27D10:37D10:376+d11:27D13:076+d13:12D14:12D15:076+d15:37D16:37D17:276+d17:37D18:35D20:57D
15. HERBY NOWE6:00D6:306+d7:05D8:30D8:406+d9:30D10:40D10:406+d11:30D13:106+d13:15D14:15D15:106+d15:40D16:40D17:306+d17:40D18:38D21:00D
16. HERBY - CENTRUM6:01D6:316+d7:06D8:31D8:416+d9:31D10:41D10:416+d11:31D13:116+d13:16D14:16D15:116+d15:41D16:41D17:316+d17:41D18:39D21:01D
17. HERBY - NADLEŚNICTWO6:02D6:326+d7:08D8:32D8:426+d9:32D10:42D10:426+d11:32D13:126+d13:17D14:17D15:126+d15:42D16:42D17:326+d17:42D18:40D21:02D
18. PIETRZAKI - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:05D6:356+d7:10D8:35D8:456+d9:35D10:45D10:456+d11:35D13:156+d13:20D14:20D15:156+d15:45D16:45D17:356+d17:45D18:43D21:05D
19. TRZEPIZURY - UL. LUBLINIECKA6:08D6:386+d7:13D8:38D8:486+d9:38D10:48D10:486+d11:38D13:186+d13:23D14:23D15:186+d15:48D16:48D17:386+d17:48D18:46D21:08D
20. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA III6:10D6:406+d7:15D8:40D8:506+d9:40D10:50D10:506+d11:40D13:206+d13:25D14:25D15:206+d15:50D16:50D17:406+d17:50D18:48D21:10D
21. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA II6:11D6:416+d7:16D8:41D8:516+d9:41D10:51D10:516+d11:41D13:216+d13:26D14:26D15:216+d15:51D16:51D17:416+d17:51D18:49D21:11D
22. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA I6:12D6:426+d7:17D8:42D8:526+d9:42D10:52D10:526+d11:42D13:226+d13:27D14:27D15:226+d15:52D16:52D17:426+d17:52D18:50D21:12D
23. WYRAZÓW - UL. CZĘSTOCHOWSKA6:13D6:436+d7:18D8:43D8:536+d9:43D10:53D10:536+d11:43D13:236+d13:28D14:28D15:236+d15:53D16:53D17:436+d17:53D18:51D21:13D
24. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA6:14D6:446+d7:19D8:44D8:546+d9:44D10:54D10:546+d11:44D13:246+d13:29D14:29D15:246+d15:54D16:54D17:446+d17:54D18:52D21:14D
25. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA (MARYNARSKA)6:15D6:456+d7:20D8:45D8:556+d9:45D10:55D10:556+d11:45D13:256+d13:30D14:30D15:256+d15:55D16:55D17:456+d17:55D18:53D21:15D
26. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DWORZEC PKP6:16D6:466+d7:21D8:46D8:566+d9:46D10:56D10:566+d11:46D13:266+d13:31D14:31D15:266+d15:56D16:56D17:466+d17:56D18:54D21:16D
27. CZĘSTOCHOWA - ENERGETYKÓW6:17D6:476+d7:23D8:47D8:576+d9:47D10:57D10:576+d11:47D13:276+d13:32D14:32D15:276+d15:57D16:57D17:476+d17:57D18:55D21:17D
28. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DOSPEL6:19D6:496+d7:24D8:49D8:596+d9:49D10:59D10:596+d11:49D13:296+d13:33D14:33D15:296+d15:59D16:59D17:496+d17:59D18:57D21:19D
29. CZĘSTOCHOWA - KAWODRZA DOLNA6:20D6:506+d7:25D8:50D9:006+d9:50D11:00D11:006+d11:50D13:306+d13:35D14:35D15:306+d16:00D17:00D17:506+d18:00D18:58D21:20D
30. CZĘSTOCHOWA - PRZESTRZENNA6:21D6:516+d7:26D8:51D9:016+d9:51D11:01D11:016+d11:51D13:316+d13:36D14:36D15:316+d16:01D17:01D17:516+d18:01D18:59D21:21D
31. CZĘSTOCHOWA - ŚW. JADWIGII6:22D6:526+d7:27D8:52D9:026+d9:52D11:02D11:026+d11:52D13:326+d13:37D14:37D15:326+d16:02D17:02D17:526+d18:02D19:00D21:22D
32. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KINGI6:23D6:536+d7:28D8:53D9:036+d9:53D11:03D11:036+d11:53D13:336+d13:38D14:38D15:336+d16:03D17:03D17:536+d18:03D19:01D21:23D
33. CZĘSTOCHOWA - ŚW. BARBARY6:24D6:546+d7:29D8:54D9:046+d9:54D11:04D11:046+d11:54D13:346+d13:39D14:39D15:346+d16:04D17:04D17:546+d18:04D19:02D21:24D
34. CZĘSTOCHOWA - ŚW. AUGUSTYNA6:25D6:556+d7:30D8:55D9:056+d9:55D11:05D11:056+d11:55D13:356+d13:40D14:40D15:356+d16:05D17:05D17:556+d18:04D19:03D21:25D
35. CZĘSTOCHOWA - SKWER SOKOŁÓW6:26D6:566+d7:31D8:56D9:066+d9:56D11:06D11:066+d11:56D13:366+d13:41D14:41D15:366+d16:06D17:06D17:566+d18:05D19:04D21:26D
36. CZĘSTOCHOWA - KORCZAKA6:27D6:576+d7:32D8:57D9:076+d9:57D11:07D11:076+d11:57D13:376+d13:42D14:42D15:376+d16:07D17:07D17:576+d18:07D19:05D21:27D
37. CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO6:28D6:586+d7:33D8:58D9:086+d9:58D11:08D11:086+d11:58D13:386+d13:43D14:43D15:386+d16:08D17:08D17:586+d18:08D19:06D21:28D
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 1 (CZĘSTOCHOWA » LUBLINIEC)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16Kurs 17Kurs 18Kurs 19
1. CZĘSTOCHOWA - ORZECHOWSKIEGO5:30D7:00D7:006+d7:35D9:10D9:106+d10:00D11:10D11:406+d12:40D13:406+d14:05D15:15D16:006+d16:15D17:10D18:006+d19:10D22:10D
2. CZĘSTOCHOWA - KORCZAKA5:32D7:02D7:026+d7:37D9:12D9:126+d10:02D11:12D11:426+d12:42D13:426+d14:07D15:17D16:026+d16:17D17:12D18:026+d19:12D22:12D
3. CZĘSTOCHOWA - SKWER SOKOŁÓW5:33D7:03D7:036+d7:38D9:13D9:136+d10:03D11:13D11:436+d12:43D13:436+d14:08D15:18D16:036+d16:18D17:13D18:036+d19:13D22:13D
4. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KAZIMIERZA5:35D7:05D7:056+d7:40D9:15D9:156+d10:05D11:15D11:456+d12:45D13:456+d14:10D15:12D16:056+d16:20D17:15D18:056+d19:15D22:15D
5. CZĘSTOCHOWA - ŚW. BARBARY (SZPITAL)5:36D7:06D7:066+d7:41D9:16D9:166+d10:06D11:16D11:466+d12:46D13:466+d14:11D15:21D16:066+d16:21D17:16D18:066+d19:16D22:16D
6. CZĘSTOCHOWA - ŚW. KINGI5:37D7:07D7:076+d7:42D9:17D9:176+d10:07D11:17D11:476+d12:47D13:476+d14:12D15:22D16:076+d16:22D17:17D18:076+d19:17D22:17D
7. CZĘSTOCHOWA - ŚW. JADWIGII5:38D7:08D7:086+d7:43D9:18D9:186+d10:08D11:18D11:486+d12:48D13:486+d14:13D15:23D16:086+d16:23D17:18D18:086+d19:18D22:18D
8. CZĘSTOCHOWA - PRZESTRZENNA5:39D7:09D7:096+d7:44D9:19D9:196+d10:09D11:19D11:496+d12:49D13:496+d14:14D15:24D16:096+d16:24D17:19D18:096+d19:19D22:19D
9. CZĘSTOCHOWA - KAWODRZA DOLNA5:40D7:10D7:106+d7:45D9:20D9:206+d10:10D11:20D11:506+d12:50D13:506+d14:15D15:25D16:106+d16:25D17:20D18:106+d19:20D22:20D
10. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DOSPEL5:41D7:11D7:116+d7:46D9:21D9:216+d10:11D11:21D11:516+d12:51D13:516+d14:16D15:26D16:116+d16:26D17:21D18:116+d19:21D22:21D
11. CZĘSTOCHOWA - ENERGETYKÓW5:42D7:12D7:126+d7:47D9:22D9:226+d10:12D11:22D11:526+d12:52D13:526+d14:17D15:27D16:126+d16:27D17:22D18:126+d19:22D22:22D
12. CZĘSTOCHOWA - GNASZYN-DWORZEC PKP5:43D7:13D7:136+d7:48D9:23D9:236+d10:13D11:23D11:536+d12:53D13:536+d14:18D15:28D16:136+d16:28D17:23D18:136+d19:23D22:23D
13. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA (MARYNARSKA)5:44D7:14D7:146+d7:49D9:24D9:246+d10:14D11:24D11:546+d12:54D13:546+d14:19D15:29D16:146+d16:29D17:24D18:146+d19:24D22:24D
14. CZĘSTOCHOWA - UL. PRZEJAZDOWA5:45D7:15D7:156+d7:50D9:25D9:256+d10:15D11:25D11:556+d12:55D13:556+d14:20D15:30D16:156+d16:30D17:25D18:156+d19:25D22:25D
15. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA I5:46D7:16D7:166+d7:51D9:26D9:266+d10:16D11:26D11:566+d12:56D13:566+d14:21D15:31D16:166+d16:31D17:26D18:166+d19:26D22:26D
16. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA II5:47D7:17D7:176+d7:52D9:27D9:276+d10:17D11:27D11:576+d12:57D13:576+d14:22D15:32D16:176+d16:32D17:27D18:176+d19:27D22:27D
17. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA III5:48D7:18D7:186+d7:53D9:28D9:286+d10:15D11:25D11:586+d12:58D13:586+d14:23D15:33D16:186+d16:33D17:28D18:186+d19:28D22:28D
18. BLACHOWNIA - UL. CZĘSTOCHOWSKA (DWORZEC PKP)5:49D7:19D7:196+d7:54D9:29D9:296+d10:19D11:29D11:596+d12:59D13:596+d14:24D15:34D16:196+d16:34D17:29D18:196+d19:29D22:29D
19. TRZEPIZURY - UL. LUBLINIECKA5:51D7:21D7:216+d7:56D9:31D9:316+d10:21D11:31D12:016+d13:01D14:016+d14:26D15:36D16:216+d16:36D17:31D18:216+d19:31D22:31D
20. PIETRZAKI - UL. CZĘSTOCHOWSKA5:52D7:22D7:226+d7:57D9:32D9:326+d10:22D11:32D12:026+d13:02D14:026+d14:27D15:37D16:226+d16:37D17:32D18:226+d19:32D22:32D
21. HERBY - NADLEŚNICTWO5:56D7:26D7:266+d8:01D9:36D9:366+d10:26D11:36D12:066+d13:06D14:066+d14:31D15:41D16:266+d16:41D17:36D18:266+d19:36D22:36D
22. HERBY - CENTRUM5:58D7:28D7:286+d8:03D9:38D9:386+d10:28D11:38D12:086+d13:08D14:086+d14:33D15:43D16:286+d16:43D17:38D18:286+d19:38D22:38D
23. HERBY NOWE6:00D7:30D7:306+d8:05D9:40D9:406+d10:30D11:40D12:106+d13:10D14:106+d14:35D15:45D16:306+d16:45D17:40D18:306+d19:40D22:40D
24. KOLONIA LISÓW6:02D7:32D7:326+d8:07D9:42D9:426+d10:32D11:42D12:126+d13:12D14:126+d14:37D15:47D16:326+d16:47D17:42D18:326+d19:42D22:42D
25. LISÓW - CENTRUM6:05D7:35D7:356+d8:10D9:45D9:456+d10:35D11:45D12:156+d13:15D14:156+d14:40D15:50D16:356+d16:50D17:45D18:356+d19:45D22:45D
26. LISÓW - BRUK6:06D7:36D7:366+d8:11D9:46D9:466+d10:36D11:46D12:166+d13:16D14:166+d14:41D15:51D16:366+d16:51D17:46D18:366+d19:46D22:46D
27. KOCHANOWICE - UL. WOLNOŚCI (CENTRUM)6:09D7:39D7:396+d8:14D9:49D9:496+d10:39D11:49D12:156+d13:19D14:196+d14:44D15:54D16:396+d16:54D17:49D18:396+d19:49D22:49D
28. KOCHANOWICE - UL. GŁÓWNA (RONDO)6:11D7:41D7:416+d8:16D9:51D9:516+d10:41D11:51D12:216+d13:21D14:216+d14:46D15:56D16:416+d16:56D17:51D18:416+d19:51D22:51D
29. JAWORNICA6:13D7:43D7:436+d8:18D9:53D9:536+d10:43D11:53D12:236+d13:23D14:236+d14:48D15:58D16:436+d16:58D17:53D18:436+d19:53D22:53D
30. LUBLINIEC - KLONOWA 16:15D7:45D7:456+d8:20D9:55D9:556+d10:45D11:55D12:256+d13:25D14:256+d14:50D16:00D16:456+d17:00D17:55D18:456+d19:55D22:55D
31. LUBLINIEC - KLONOWA 26:17D7:47D7:476+d8:22D9:57D9:576+d10:47D11:57D12:276+d13:27D14:276+d14:52D16:02D16:476+d17:02D17:57D18:476+d19:57D22:57D
32. LUBLINIEC - POWSTAŃCÓW 16:18D7:48D7:486+d8:23D9:58D9:586+d10:48D11:58D12:286+d13:28D14:286+d14:53D16:03D16:486+d17:03D17:58D18:486+d19:58D22:58D
33. LUBLINIEC - PLEBISCYTOWA6:20D7:50D7:506+d8:25D10:00D10:006+d10:50D12:00D12:306+d13:30D14:306+d14:55D16:05D16:506+d17:05D18:00D18:506+d20:00D23:00D
34. LUBLINIEC - LICEUM6:22D7:52D7:526+d8:27D10:02D10:026+d10:52D12:02D12:326+d13:32D14:326+d14:57D16:07D16:526+d17:07D18:02D18:526+d20:02D23:02D
35. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA6:23D7:53D7:536+d8:28D10:03D10:036+d10:53D12:03D12:336+d13:33D14:336+d14:58D16:08D16:536+d17:08D18:03D18:536+d20:03D23:00D
36. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI6:24D7:54D7:546+d8:29D10:04D10:046+d10:54D12:04D12:346+d13:34D14:346+d14:59D16:09D16:546+d17:09D18:04D18:546+d20:04D23:04D
37. LUBLINIEC - PL. NIEPODLEGŁOŚCI6:26D7:56D7:566+d8:31D10:06D10:066+d10:56D12:06D12:366+d13:36D14:366+d15:01D16:11D16:566+d17:11D18:06D18:566+d20:06D23:06D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ