do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Kochanowice

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58
42-700 Jawornica (Lubliniec)

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Północne obrzeże Lublińca zamyka wzniesienie zwane "Kochcicką Górką" (wys. 285 m). Na samym szczycie tego wzgórza stoi masywny bunkier obronny (jeden z czterech znajdujących się w Lublińcu). Powstał on niemal przed samym wybuchem wojny, kiedy to latem 1939 roku rozpoczęto gorączkowe prace przy budowie fortyfikacji dla 7. Dywizji Piechoty.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 18 (Lubliniec » Kochanowice)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka15:10S
2. Lubliniec - al. Solidarności 115:14S
3. Lubliniec - Grunwaldzka15:16S
4. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)15:19S
5. Lubliniec - Powstańców 115:21S
6. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)15:23S
7. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)15:26S
8. Sadów - Leśna15:28S
9. Harbułtowice15:30S
10. Droniowice15:32S
11. Mochała15:35S
12. Hadra - Szkoła15:37S
13. Chwostek15:41S
14. Lisów - Bruk15:44S
15. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)15:47S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 18 (Kochanowice » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:10S
2. Lisów - Bruk7:13S
3. Chwostek7:16S
4. Hadra - Szkoła7:20S
5. Mochała7:22S
6. Droniowice7:25S
7. Harbułtowice7:27S
8. Sadów - Leśna7:30S
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:32S
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:34S
11. Lubliniec - Powstańców 17:37S
12. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:39S
13. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:41S
14. Lubliniec - al. Solidarności 17:43S
15. Lubliniec - Grunwaldzka7:45S
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:47S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ