do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: LUBLINIEC - OLESNO

JEZIOROWSKA
JEZIOROWSKA
ul. Kluczborska 30,
46-300 Olesno,
tel.: 34 358 35 62

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 21
JEZIOROWSKA

LUBLINIEC - ZAKŁAD GŁUCHYCH
OLESNO - DWORZEC A.

Objaśnienia:
s - kursuje w dni nauki szkolnej województwa śląskiego
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-09-03 do 2018-12-31
Za rozkład odpowiada:
Usługi Transportowe Beata Aleksandra Jeziorowska
ul. Kluczborska 30,
46-300 Olesno,
tel.: 34 358 35 62

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

Miejscowość należała kiedyś do parafii Pawonków, która po 1921r. pozostała w granicach Polski wraz z kościołem parafialnym. Dla pozostałych mieszkańców utworzona została kuracja 31.VIII 1926 r. i rozpoczęto budowę kościoła, który został konsekrowany przez biskupa wrocławskiego W. Wojciecha 12.VI 1929 r. Kościół filialny w Pludrach, wybudowany w 1933r r., konsekrowany przez bpa Jana Wieczorka 12.VI 1983 r.

Steblów od dawien dawna był częścią parafii św. Mikołaja w Lublińcu. Jednak mieszkańcy pragnęli mieć własny kościół, z powodu znacznej odległości do kościoła parafialnego. Starania te zostały uwieńczone sukcesem w 1981 r., kiedy uzyskano zezwolenie na przeniesienie zabytkowego kościoła pw. św. Anny z centrum Lublińca na teren dzielnicy Steblów, i otrzymano zgodę na wybudowanie nowego kościoła.
zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 21 (LUBLINIEC » OLESNO)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. LUBLINIEC - ZAKŁAD GŁUCHYCH15:28s
2. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA15:32s
3. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI15:36s
4. LUBLINIEC - KLONOWA 214:20sX
5. LUBLINIEC - PL. NIEPODLEGŁOŚCI8:38s14:25s15:41s
6. LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWSKA8:41s14:28s15:48s
7. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI8:44s14:31s15:54s
8. LUBLINIEC - M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE 18:46s14:33s15:56s
9. LIPIE ŚLĄSKIE - LUBLINIECKA8:50s14:37s16:00s
10. LISOWICE - LUBLINIECKA8:52s14:39s16:02s
11. LISOWICE - NAPŁATKI8:54s14:41s16:04s
12. PAWONKÓW - LUSTRZANIEC8:56s14:43s16:06s
13. PAWONKÓW - LUBLINIECKA8:58s14:45s16:08s
14. PAWONKÓW - CEGIELNIA9:01s14:48s16:11s
15. GWOŹDZIANY - UL. LUBLINIECKA9:03s14:50s16:13s
16. WYSTRZYCA9:05s14:52s16:15s
17. GOSŁAWICE9:08s14:55s16:18s
18. DOBRODZIEŃ - HADASIKI9:10sX16:20s
19. DOBRODZIEŃ - UL. SOLNA9:13sX16:23s
20. DOBRODZIEŃ - UL. EDYTY STEIN14:58s16:25s
21. RZĘDOWICE - BZIONKÓW16:30s
22. WARŁÓW - MALICHÓW16:33s
23. KOCURY16:35s
24. NOWY WACHÓW16:40s
25. WACHÓW16:43s
26. WACHOWICE16:45s
27. OLESNO - OPOLSKA16:49s
28. OLESNO - KRASICKIEGO16:51s
29. OLESNO - DWORZEC A.16:52s
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 21 (OLESNO » LUBLINIEC)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. OLESNO - DWORZEC A.6:25s
2. OLESNO - KRASICKIEGO6:27s
3. OLESNO - OPOLSKA6:29s
4. WACHOWICE6:33s
5. WACHÓW6:34s
6. NOWY WACHÓW6:37s
7. KOCURY6:42s
8. WARŁÓW - MALICHÓW6:44s
9. RZĘDOWICE - BZIONKÓW6:47s
10. DOBRODZIEŃ - UL. EDYTY STEIN6:51s11:40s14:58s
11. DOBRODZIEŃ - UL. SOLNA6:52s11:41s14:59s
12. DOBRODZIEŃ - HADASIKI6:55s11:44s15:02s
13. GOSŁAWICE6:57s11:46s15:04s
14. WYSTRZYCA7:00s11:49s15:07s
15. GWOŹDZIANY - UL. LUBLINIECKA7:02s11:51s15:09s
16. PAWONKÓW - CEGIELNIA7:04s11:53s15:11s
17. PAWONKÓW - LUBLINIECKA7:07s11:56s15:14s
18. PAWONKÓW - LUSTRZANIEC7:09s11:58s15:16s
19. LISOWICE - NAPŁATKI7:11s12:00s15:18s
20. LISOWICE - LUBLINIECKA7:13s12:02s15:20s
21. LIPIE ŚLĄSKIE - LUBLINIECKA7:15s12:04s15:22s
22. LUBLINIEC - M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE 17:20s12:09sX
23. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI7:23sXX
24. LUBLINIEC - PL. NIEPODLEGŁOŚCI7:26s12:12sX
25. LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWSKA7:32sX
26. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI7:37sX
27. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA7:40sX
28. LUBLINIEC - ZAKŁAD GŁUCHYCH7:45s15:27s
29. LUBLINIEC - KLONOWA 27:50s

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ