do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: LUBLINIEC - OLESNO

JEZIOROWSKA
JEZIOROWSKA
ul. Kluczborska 30,
46-300 Olesno,
tel.: 34 358 35 62

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 21
JEZIOROWSKA

LUBLINIEC - UL. STALMACHA (ZAKŁAD GŁUCHYCH)
OLESNO - DWORZEC A.

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
n - Nie kursuje 02.V, piątek po Bożym Ciele, 24.XII i 31.XII
s - kursuje w dni nauki szkolnej województwa śląskiego
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-12-09 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
Usługi Transportowe Beata Aleksandra Jeziorowska
ul. Kluczborska 30,
46-300 Olesno,
tel.: 34 358 35 62

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Steblów od dawien dawna był częścią parafii św. Mikołaja w Lublińcu. Jednak mieszkańcy pragnęli mieć własny kościół, z powodu znacznej odległości do kościoła parafialnego. Starania te zostały uwieńczone sukcesem w 1981 r., kiedy uzyskano zezwolenie na przeniesienie zabytkowego kościoła pw. św. Anny z centrum Lublińca na teren dzielnicy Steblów, i otrzymano zgodę na wybudowanie nowego kościoła.

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Muzeum Paleontologiczne w Lisowicach powstało w 2008r. z inicjatywy mieszkańców Lisowic w oparciu o największe polskie odkrycia paleontologiczne. Środki na jego utworzenie, oraz ciągły rozwój pochodzą z budżetu Gminy Pawonków i różnego rodzaju środków UE.

Trwające osiem lat (2006 - 2013) wykopaliska doprowadziły do odkrycia kości pierwszego polskiego dinozaura drapieżnego Smoka z Lisowic ( nazwa potoczna ), oraz największego na świecie dicynodonta, prawdopodobnie jednego z ostatnich przedstawicieli tego wymarłego pod koniec triasu gatunku gadów ssakokształtnych.

Adres strony internetowej: http://www.muzeumlisowice.pl

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 21 (LUBLINIEC » OLESNO)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. LUBLINIEC - UL. STALMACHA (ZAKŁAD GŁUCHYCH)7:40Dn
2. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA7:43Dn
3. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI 17:45Dn
4. LUBLINIEC - NIEPODLEGŁOŚCI7:50Dn12:29s16:02Dn
5. LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWSKA7:53Dn12:30s16:03Dn
6. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI 17:56Dn12:31s16:06Dn
8. LIPIE ŚLĄSKIE - LUBLINIECKA7:57Dn12:32s16:07Dn
9. LISOWICE - LUBLINIECKA8:00Dn12:35s16:10Dn
10. LISOWICE - NAPŁATKI8:02Dn12:37s16:12Dn
11. PAWONKÓW - LUSTRZANIEC8:04Dn12:39s16:14Dn
12. PAWONKÓW - LUBLINIECKA8:06Dn12:41s16:16Dn
13. PAWONKÓW - CEGIELNIA8:08Dn12:43s16:18Dn
14. GWOŹDZIANY - UL. LUBLINIECKA8:11Dn12:46s16:21Dn
15. WYSTRZYCA8:13Dn12:48s16:23Dn
16. GOSŁAWICE8:15Dn12:50s16:25Dn
17. DOBRODZIEŃ - HADASIKI8:18Dn12:53s16:28Dn
18. DOBRODZIEŃ - UL. SOLNA8:20Dn12:55s16:30Dn
19. DOBRODZIEŃ - UL. EDYTY STEIN8:23Dn12:58s16:33Dn
20. RZĘDOWICE - BZIONKÓW8:25Dn16:35Dn
21. WARŁÓW - MALICHÓW8:30Dn16:40Dn
22. KOCURY8:33Dn16:43Dn
23. NOWY WACHÓW8:35Dn16:45Dn
24. WACHÓW8:40Dn16:50Dn
25. WACHOWICE8:43Dn16:53Dn
26. OLESNO - OPOLSKA8:45Dn16:55Dn
27. OLESNO - KRASICKIEGO8:49Dn16:59Dn
28. OLESNO - DWORZEC A.8:51Dn17:01Dn
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 21 (OLESNO » LUBLINIEC)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. OLESNO - DWORZEC A.6:20Dn11:14Dn
2. OLESNO - KRASICKIEGO6:22Dn11:16Dn
3. OLESNO - OPOLSKA6:24Dn11:18Dn
4. WACHOWICE6:28Dn11:22Dn
5. WACHÓW6:29Dn11:23Dn
6. NOWY WACHÓW6:32Dn11:26Dn
7. KOCURY6:37Dn11:31Dn
8. WARŁÓW - MALICHÓW6:39Dn11:33Dn
9. RZĘDOWICE - BZIONKÓW6:42Dn11:36Dn
10. DOBRODZIEŃ - UL. EDYTY STEIN6:46Dn11:40Dn13:10s
11. DOBRODZIEŃ - UL. SOLNA6:47Dn11:41Dn13:11s
12. DOBRODZIEŃ - HADASIKI6:50Dn11:44Dn13:14s
13. GOSŁAWICE6:52Dn11:46Dn13:16s
14. WYSTRZYCA6:55Dn11:49Dn13:19s
15. GWOŹDZIANY - UL. LUBLINIECKA6:57Dn11:51Dn13:21s
16. PAWONKÓW - CEGIELNIA6:59Dn11:53Dn13:23s
17. PAWONKÓW - LUBLINIECKA7:02Dn11:56Dn13:56s
18. PAWONKÓW - LUSTRZANIEC7:04Dn11:58Dn13:28s
19. LISOWICE - NAPŁATKI7:06Dn12:00Dn13:30s
20. LISOWICE - LUBLINIECKA7:08Dn12:02Dn13:32s
21. LIPIE ŚLĄSKIE - LUBLINIECKA7:10Dn12:04Dn13:34s
22. LUBLINIEC - M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE 17:15Dn12:09Dn13:39s
23. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI 17:18Dn12:10Dn13:40s
24. LUBLINIEC - NIEPODLEGŁOŚCI7:21Dn12:11Dn13:41s
25. LUBLINIEC - CZĘSTOCHOWSKA7:27Dn12:13Dn13:47s
26. LUBLINIEC - AL. SOLIDARNOŚCI 17:32Dn
27. LUBLINIEC - GRUNWALDZKA7:35Dn
28. LUBLINIEC - UL. STALMACHA (ZAKŁAD GŁUCHYCH)7:40Dn

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ