do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

TRELEK BUS
TRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11,
42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 31
TRELEK BUS

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)
Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
6 - kursuje w soboty
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-08-04 do 2019-09-30
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11,
42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Pałac w Koszęcinie jest siedzibą Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” od początku istnienia zespołu, w którym niegdyś królowa Marysieńka miała oczekiwać przez kilka tygodni na powrót małżonka Jana III Sobieskiego z odsieczy wiedeńskiej. Jest to jeden z największych w Polsce Zespołów Pałacowo-Parkowych z okresu neoklasycyzmu, zaliczony do I kategorii zabytków. Pałac jest budowlą składającą się z trzech niesymetrycznych skrzydeł. Najpiękniejsze, zachodnie - mieści Salę Balową i wychodzący na park taras, Salę Kominkową oraz Salę Zieloną, w której zachował się okrągły piec kaflowy w stylu empire. Wnętrza Pałacu wykorzystywane są do organizacji różnorodnych spotkań: bankietów, konferencji oraz szkoleń. Przy Kaplicy Pałacowej - obecnie kameralnej sali koncertowej, znajduje się wieża z tarasem widokowym. W obrębie siedziby mieści się także Pawilon im. Elwiry Kamińskiej oraz Dom Pracy Twórczej im. Adolfa Dygacza, które służą jako obiekty widowiskowo-dydaktyczne. Pałac otacza park krajobrazowy w stylu angielskim, założony w połowie XIX wieku, z pomnikami przyrody i malowniczo położonym stawem. Miejsce to znają wszyscy uczestnicy wielkoformatowych imprez plenerowych jak: „Święto Śląska” czy „Cietrzewisko”, które przyciągają corocznie kilka tysięcy osób.

Zarówno zrewitalizowane wnętrza jak i atmosfera historycznego miejsca, w którym od ponad pół wieku pracują i mieszkają artyści oraz „smaczna kuchnia” sprawiła, iż Pałac w Koszęcinie stał się miejscem komfortowego wypoczynku. Dodatkową atrakcją dla gości jest boisko do koszykówki, kort tenisowy oraz wypożyczalnia kijków do Nordic Walking. Wycieczki do siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, są popularną formą spędzenia wolnego czasu zarówno dla mieszkańców Powiatu Lublinieckiego, jak i turystów z całej Polski.

Budynek przy ul. Paderewskiego 7 zbudowano w latach 1894-1895 jako siedzibę "stanów powiatowych". W okresie międzywojennym znajdowało się tu starostwo powiatowe.

Zespół „Śląsk” powstał 1 lipca 1953 roku. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza założycielowi i twórcy Stanisławowi Hadynie - śląskiemu kompozytorowi i literatowi. Dziś „Słoneczna Republika” nosi imię swego długoletniego dyrektora generalnego i artystycznego. Rozwój Zespołu tworzyła także Elwira Kamińska - baletmistrz, choreograf i kierownik artystyczny. Wspólnie odcisnęli piętno, które zadecydowało o odmienności i oryginalności jednego z największych na świecie zespołów artystycznych, sięgających do bogactwa narodowego dziedzictwa kulturowego oraz spuścizny regionalnej.

Zespół przez dziesięciolecia dąży do perfekcji i najwyższej maestrii. Obecnie to instytucja kultury o ogromnych możliwościach wykonawczych, realizująca ok. 120 koncertów rocznie. „Śląsk” tworzy łącznie blisko 300 osób, z czego ponad sto należy do zespołu artystycznego, składającego się z chóru, baletu i orkiestry. Ten wielki Ambasador Polskiej Kultury wystąpił przeszło 8 tysięcy razy dla ponad 25 milionów widzów w 44 krajach, na pięciu kontynentach. Repertuar „Śląska” to wielka skarbnica polskiej kultury, z której Zespół czerpie inspiracje już przeszło sześć dekad. W swojej bogatej ofercie posiada programy galowe, wokalno-instrumentalne, edukacyjne, okolicznościowe, a także niepowtarzalne widowiska.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 31 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15D7:35D8:0068:45S11:00D11:00612:10S13:20D14:00614:30S
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16D7:36D8:0168:46S11:01D11:01612:11S13:21D14:01614:31S
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:18D7:38D8:0368:48S11:03D11:03612:13S13:23D14:03614:33S
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:19D7:39D8:0468:49S11:04D11:04612:14S13:24D14:04614:34S
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:21D7:41D8:0668:51S11:06D11:06612:16S13:26D14:06614:36S
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:24D7:44D8:0968:54S11:09D11:09612:19S13:29D14:09614:39S
7. Lubliniec - Powstańców 15:26D7:46D8:1168:56S11:11D11:11612:21S13:31D14:11614:41S
8. Lubliniec - Powstańców 25:28D7:48D8:1368:58S11:13D11:13612:23S13:33D14:13614:43S
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:30D7:50D8:1569:00S11:15D11:15612:25S13:35D14:15614:45S
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:31D7:51D8:1669:01S11:16D11:16612:26S13:36D14:16614:46S
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:33D7:53D8:1869:03S11:18D11:18612:28S13:38D14:18614:48S
12. Wierzbie - ul. Główna5:35D7:55D8:2069:05S11:20D11:20612:30S13:40D14:20614:50S
13. Irki5:39D7:59D8:2469:09S11:24D11:24612:34S13:44D14:24614:54S
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:41D8:01D8:2669:11S11:26D11:26612:36S13:46D14:26614:56S
15. Koszęcin - Rynek5:42D8:02D8:2769:12S11:27D11:27612:37S13:47D14:27614:57S
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:43D8:03D8:2869:13S11:28D11:28612:38S13:48D14:28614:58S
17. Strzebiń - Prądy5:45D8:05D8:3069:15S11:30D11:30612:40S13:50D14:30615:00S
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia5:47D8:07D8:3269:17S11:32D11:32612:42S13:52D14:32615:02S
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)5:48D6:58S8:08D8:3369:18S11:33D11:33612:43S13:53D14:33615:03S
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka5:50D7:00S8:10D8:3569:20S11:35D11:35612:45S13:55D14:35615:05S
21. Bukowiec - (na żądanie)5:52D7:02S8:12D8:3769:22S11:37D11:37612:47S13:57D14:37615:07S
22. Bukowiec5:53D7:03S8:13D8:3869:23S11:38D11:38612:48S13:58D14:38615:08S
23. Psary - ul. Poznańska5:55D7:05S8:15D8:4069:25S11:40D11:40612:50S14:00D14:40615:10S
24. Piasek - pl. Powstańców5:57D7:07S8:17D8:4269:27S11:42D11:42612:52S14:02D14:42615:12S
25. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:00D7:10S8:20D8:4569:30S11:45D11:45612:55S14:05D14:45615:15S
26. Kalety - Mokrus6:02D7:12S8:22D8:4769:32S11:47D11:47612:57S14:07D14:47615:17S
27. Kalety - Miotek kościół6:03D7:13S8:23D8:4869:33S11:48D11:48612:58S14:08D14:48615:18S
28. Kalety - Miotek, Zarach6:05D7:15S8:25D8:5069:35S11:50D11:50613:00S14:10D14:50615:20S
29. Miasteczko śląskie - Huta6:09D7:19S8:29D8:5469:39S11:54D11:54613:04S14:14D14:54615:24S
30. Miasteczko śląskie - Rynek6:10D7:20S8:30D8:5569:40S11:55D11:55613:05S14:15D14:55615:25S
31. Tarnowskie góry - Lasowice i6:16D7:26S8:36D9:0169:46S12:01D12:01613:11S14:21D15:01615:31S
32. Tarnowskie góry - Dworzec6:19D7:29S8:39D9:0469:49S12:04D12:04613:14S14:24D15:04615:34S
33. Tarnowskie góry - Dworzec7:30S
34. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 017:32S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 31 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11
1. Tarnowskie góry - Dworzec6:25D7:35S8:45D9:30611:00S12:10D12:30613:20S14:30D15:30615:40S
2. Tarnowskie góry - Lasowice II6:28D7:38S8:48D9:33611:03S12:13D12:33613:23S14:33D15:33615:43S
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:34D7:44S8:54D9:39611:09S12:19D12:39613:29S14:39D15:39615:49S
4. Miasteczko śląskie - Huta6:35D7:45S8:55D9:40611:10S12:20D12:40613:30S14:40D15:40615:50S
5. Kalety - Miotek, Zarach6:39D7:49S8:59D9:44611:14S12:24D12:44613:34S14:44D15:44615:54S
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II6:41D7:51S9:01D9:46611:16S12:26D12:46613:36S14:46D15:46615:56S
7. Kalety - Mokrus6:42D7:52S9:02D9:47611:17S12:27D12:47613:37S14:47D15:47615:57S
8. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:44D7:54S9:04D9:49611:19S12:29D12:49613:39S14:49D15:49615:59S
9. Piasek - pl. Powstańców6:47D7:57S9:07D9:52611:22S12:32D12:52613:42S14:52D15:52616:02S
10. Psary - ul. Poznańska6:49D7:59S9:09D9:54611:24S12:34D12:54613:44S14:54D15:54616:04S
11. Bukowiec6:51D8:01S9:11D9:56611:26S12:36D12:56613:46S14:56D15:56616:06S
12. Bukowiec - (na żądanie)6:52D8:02S9:12D9:57611:27S12:37D12:57613:47S14:57D15:57616:07S
13. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka6:54D8:04S9:14D9:59611:29S12:39D12:59613:49S14:59D15:59616:09S
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)6:56D8:06S9:16D10:01611:31S12:41D13:01613:51S15:01D16:01616:11S
15. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia6:57D8:07S9:17D10:02611:32S12:42D13:02613:52S15:02D16:026
16. Strzebiń - Prądy6:59D8:09S9:19D10:04611:34S12:44D13:04613:54S15:04D16:046
17. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:01D8:11S9:21D10:06611:36S12:46D13:06613:56S15:06D16:066
18. Koszęcin - Rynek7:02D8:12S9:22D10:07611:37S12:47D13:07613:57S15:07D16:076
19. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:03D8:13S9:23D10:08611:38S12:48D13:08613:58S15:08D16:086
20. Irki7:05D8:15S9:25D10:10611:40S12:50D13:10614:00S15:10D16:106
21. Wierzbie - ul. Główna7:09D8:19S9:29D10:14611:44S12:54D13:14614:04S15:14D16:146
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:11D8:21S9:31D10:16611:46S12:56D13:16614:06S15:16D16:166
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:13D8:23S9:33D10:18611:48S12:58D13:18614:08S15:18D16:186
24. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:14D8:24S9:34D10:19611:49S12:59D13:19614:09S15:19D16:196
25. Lubliniec - Powstańców 27:16D8:26S9:36D10:21611:51S13:01D13:21614:11S15:21D16:216
26. Lubliniec - Powstańców 17:18D8:28S9:38D10:23611:53S13:03D13:23614:13S15:23D16:236
27. Lubliniec - Plebiscytowa7:20D8:30S9:40D10:25611:55S13:05D13:25614:15S15:25D16:256
28. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:23D8:33S9:43D10:28611:58S13:08D13:28614:18S15:28D16:286
29. Lubliniec - Grunwaldzka7:25D8:35S9:45D10:30612:00S13:10D13:30614:20S15:30D16:306
30. Lubliniec - al. Solidarności 27:26D8:36S9:46D10:31612:01S13:11D13:31614:21S15:31D16:316
31. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:28D8:38S9:48D10:33612:03S13:13D13:33614:23S15:33D16:336

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ