do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Jawornica - Kochanowice

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58
42-700 Jawornica (Lubliniec)

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 33
TRANS GREGOR

Jawornica
Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła)

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-09-03 do 2019-06-30
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58
42-700 Jawornica (Lubliniec)

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Dwie kapliczki, z połowy XIX w., w obrębie wsi przy skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej z drogą do Ostrowa. Kapliczki są murowane, zamknięte trójbocznie, wewnątrz znajdują się ludowe rzeźby św. Jana Nepomucena i św. Floriana.

Ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna Na Brzozę (7 km) rozpoczyna się przy leśniczówce w Lubockiem, a kończy w Pawełkach przy Schronisku Młodzieżowym. Na jednym z przystanków turyści mogą podziwiać z wieży widokowej niezwykły pomnik przyrody - stanowisko prawie 100-letniego różanecznika katawbijskiego, zajmujące obszar 0,46 ha.

Kościół rzymskokatolicki w dekanacie Lubliniec, diecezji gliwickiej. Znajduje się na granicy Lublińca i wsi Jawornica, jednak administracyjnie należy do Jawornicy w gminie Kochanowice.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 33 (Jawornica » Kochanowice)
PrzystanekKurs 1
1. Jawornica7:00S
2. Kochanowice - Lubliniecka (Przedszkole)7:05S
3. Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła)7:09S
4. Lubockie - Leśna (Lubockie I)7:15S
5. Lubockie - Leśna (Lubockie II)7:16S
6. Lubockie - Wieczorka (Lubockie III)7:17S
7. Lubockie - Wieczorka (sklep)7:18S
8. Lubockie - Szkolna (szkoła)7:19S
9. Ostrów - Wiejska (Ostrów-wieś)7:21S
10. Kochanowice - Ostrowska (Lipka)7:24S
11. Kochanowice - Lubliniecka (Przedszkole)7:27S
12. Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła)7:30S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ