do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Woźniki

TRELEK
TRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 40
TRELEK

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)
Woźniki

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-09-02 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Woźniki są wzmiankowane w dokumencie biskupa krakowskiego Fulka z 1206 r. Prawdopodobnie pod koniec XIII w. miasto posiadało drewniany kościół pod wezwaniem św. Walentego (wzmiankowany w 1490 r.). Na tym samym miejscu w roku 1696 wzniesiono nowy drewniany kościół, również pod tym samym wezwaniem. Po lokacji miasta (przed 1386 r.) wybudowano drugi kościół pod wezwaniem św. Katarzyny, który po zmianie lokacji w połowie XV w. stał się centrum parafii. Kościół parafialny został ujęty w rejestrze zabytków. Decyzją Wojewódzkiego Oddziału Ochrony Zabytków w Częstochowie z 16 grudnia 1997 r., wpisano dodatkowo do rejestru zabytków 17 przedmiotów ruchomych (m.in. ołtarze, rzeźby, kielichy i inne przedmioty kultu)[1]. Na terenie parafii znajduje się też zabytkowy kościół św. Walentego.

W 1755 r. koloniści niemieccy wznieśli w Piasku kaplicę ewangelicką oraz uruchomili szkołę. Kaplica wkrótce uległa ona spaleniu. W 1760 r. w jej miejsce zbudowali kościół, który w pierwotnej postaci zachował się do dzisiaj. Na wyposażeniu kościoła oryginalny ołtarz ambonowy.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 40 (Lubliniec » Woźniki)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)8:00D12:40D15:40D20:00Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka8:01D12:41D15:41D20:01Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 18:03D12:43D15:43D20:03Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka8:04D12:44D15:44D20:04Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)8:06D12:46D15:46D20:05Dm
6. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)8:09D12:49D15:49D20:07Dm
7. Lubliniec - Powstańców 18:11D12:51D15:51D20:09Dm
8. Lubliniec - Powstańców 28:13D12:53D15:53D20:11Dm
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)8:15D12:55D15:55D20:13Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)8:16D12:56D15:56D20:14Dm
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)8:18D12:58D15:58D20:16Dm
12. Wierzbie - ul. Główna8:20D13:00D16:00D20:18Dm
13. Irki8:24D13:04D16:04D20:22Dm
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka8:26D13:06D16:06D20:24Dm
15. Koszęcin - Rynek8:27D13:07D16:07D20:25Dm
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)8:28D13:08D16:08D20:26Dm
17. Strzebiń - Prądy8:30D13:10D16:10D20:28Dm
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia8:32D13:12D16:12D20:30Dm
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)8:33D13:13D16:13D20:31Dm
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka8:35D13:15D16:15D20:33Dm
21. Bukowiec - (na żądanie)8:37D13:17D16:17D20:35Dm
22. Bukowiec8:38D13:18D16:18D20:36Dm
23. Psary - Skrzyżowanie8:39D13:19D16:19D20:37Dm
24. Piasek - pl. Powstańców8:41D13:21D16:21D20:39Dm
25. Psary - Główna 18:44D13:24D16:24D20:42Dm
26. Psary - Główna 2 (Szkoła)8:45D13:25D16:25D20:43Dm
27. Babienica - Główna8:47D13:27D16:27D20:45Dm
28. Babienica - Główna 18:48D13:28D16:28D20:46Dm
29. Kamienica śl. - ul. Częstochowska8:50D13:30D16:30DX
30. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)8:52D13:32D16:32DX
31. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)8:54D13:34D16:34DX
32. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)8:56D13:36D16:36DX
33. Kamieńskie młyny - ul. Romanowska8:58D13:38D16:38DX
34. Pakuły - ul. Wolna9:00D13:40D16:40DX
35. Kamienica śl. - ul. Częstochowska9:05D13:45D16:45D20:48Dm
36. Lubsza9:08D13:48D16:48D20:51Dm
37. Lubsza - ul. Ligocka9:10D13:50D16:50D20:53Dm
38. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)9:13D13:53D16:53D20:56Dm
39. Woźniki - ul. Florianek9:16D13:56D16:56D20:58Dm
40. Woźniki9:17D13:57D16:57D20:59Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 40 (Woźniki » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Woźniki6:30D9:20D14:20D21:00Dm
2. Woźniki - ul. Florianek6:31D9:21D14:21D21:01Dm
3. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)6:34D9:24D14:24D21:03Dm
4. Lubsza - ul. Ligocka6:37D9:27D14:27D21:06Dm
5. Lubsza6:39D9:29D14:29D21:08Dm
6. Kamienica śl. - ul. Częstochowska6:42D9:32D14:32D21:11Dm
7. Pakuły - ul. Wolna6:47D9:37D14:37DX
8. Kamieńskie młyny - ul. Romanowska6:49D9:39D14:39DX
9. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)6:51D9:41D14:41DX
10. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)6:53D9:43D14:43DX
11. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)6:55D9:45D14:45DX
12. Kamienica śl. - ul. Częstochowska6:57D9:47D14:47DX
13. Babienica - Główna 16:59D9:49D14:49D21:13Dm
14. Babienica - Główna7:00D9:50D14:50D21:14Dm
15. Psary - Główna 2 (Szkoła)7:02D9:52D14:52D21:16Dm
16. Psary - Główna 17:03D9:53D14:53D21:17Dm
17. Piasek - pl. Powstańców7:06D9:56D14:56D21:20Dm
18. Psary - Skrzyżowanie7:08D9:58D14:58D21:22Dm
19. Bukowiec7:09D9:59D14:59D21:23Dm
20. Bukowiec - (na żądanie)7:10D10:00D15:00D21:24Dm
21. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka7:12D10:02D15:02D21:26Dm
22. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)7:14D10:04D15:04D21:28Dm
23. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia7:15D10:05D15:05D21:29Dm
24. Strzebiń - Prądy7:17D10:07D15:07D21:31Dm
25. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:19D10:09D15:09D21:33Dm
26. Koszęcin - Rynek7:20D10:10D15:10D21:34Dm
27. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:21D10:11D15:11D21:35Dm
28. Irki7:23D10:13D15:13D21:37Dm
29. Wierzbie - ul. Główna7:27D10:17D15:17D21:41Dm
30. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:29D10:19D15:19D21:43Dm
31. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:31D10:21D15:21D21:45Dm
32. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:32D10:22D15:22D21:46Dm
33. Lubliniec - Powstańców 27:34D10:24D15:24D21:48Dm
34. Lubliniec - Powstańców 17:36D10:26D15:26D21:50Dm
35. Lubliniec - Plebiscytowa7:38D10:28D15:28D21:52Dm
36. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:41D10:31D15:31D21:54Dm
37. Lubliniec - Grunwaldzka7:43D10:33D15:33D21:55Dm
38. Lubliniec - al. Solidarności 27:44D10:34D15:34D21:56Dm
39. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:46D10:36D15:36D21:58Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ