do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Koszęcin

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58
42-700 Jawornica (Lubliniec)

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 41
TRANS GREGOR

Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka
Koszęcin - Rynek

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
W - nie kursuje w święta i wolne od pracy
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-08-19 do 2019-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58
42-700 Jawornica (Lubliniec)

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kościół rzymskokatolicki w dekanacie Lubliniec, diecezji gliwickiej. Znajduje się na granicy Lublińca i wsi Jawornica, jednak administracyjnie należy do Jawornicy w gminie Kochanowice.

Adaptacja miejskiego lasu na potrzeby rekreacji mieszkańców rozpoczęła się w latach 70-tych XIX wieku. Wtedy wytyczono pierwsze ścieżki, zbudowano krąg taneczny „Grzybek”, stoły i ławki. Szczególnie lubianym miejscem spacerowiczów była grobla obsadzona dębami, niektóre z nich liczą już 300 lat. Przed I wojną światową utworzono boisko sportowe, staw kąpielowy wraz z kabinami, kanał z mostkiem oraz plac zabaw dla dzieci.

Klasycystyczny pałac wzniesiony w początkach XIX w. przez rodzinę von Aulock, na co wskazywałyby przypisywane tej rodzinie herb Budwicz, widniejący nad wejściem wschodnim obiektu, mieszczący dziś Zespół Szkół.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 41 (Lubliniec » Koszęcin)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka6:10S,1-5,W8:00S,1-5,W13:20S,1-5,W15:20S,1-5,W
2. Lubliniec - al. Solidarności 16:11S,1-5,W8:01S,1-5,W13:21S,1-5,W15:21S,1-5,W
3. Lubliniec - Grunwaldzka6:12S,1-5,W8:02S,1-5,W13:22S,1-5,W15:22S,1-5,W
4. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)6:13S,1-5,W8:03S,1-5,W13:23S,1-5,W15:23S,1-5,W
5. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)6:15S,1-5,W8:05S,1-5,W13:25S,1-5,W15:25S,1-5,W
6. Lubliniec - Powstańców 16:17S,1-5,W8:07S,1-5,W13:27S,1-5,W15:27S,1-5,W
7. Lubliniec - Klonowa 26:19S,1-5,W8:09S,1-5,W13:29S,1-5,W15:29S,1-5,W
8. Lubliniec - Klonowa 16:22S,1-5,W8:12S,1-5,W13:32S,1-5,W15:32S,1-5,W
9. Jawornica6:25S,1-5,W8:15S,1-5,W13:35S,1-5,W15:35S,1-5,W
10. Kochanowice - Lubliniecka (Przedszkole)6:28S,1-5,W8:18S,1-5,W13:38S,1-5,W15:38S,1-5,W
11. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)6:31S,1-5,W8:21S,1-5,W13:41S,1-5,W15:41S,1-5,W
12. Harbułtowice6:38S,1-5,W8:28S,1-5,W13:48S,1-5,W15:48S,1-5,W
13. Droniowice6:42S,1-5,W8:32S,1-5,W13:52S,1-5,W15:52S,1-5,W
14. Mochała6:45S,1-5,W8:35S,1-5,W13:55S,1-5,W15:55S,1-5,W
15. Hadra - Szkoła6:48S,1-5,W8:38S,1-5,W13:58S,1-5,W15:58S,1-5,W
16. Cieszowa - ul. Koszęcińska 26:50S,1-5,W8:40S,1-5,W14:00S,1-5,W16:00S,1-5,W
17. Cieszowa - ul. Koszęcińska 16:55S,1-5,W8:45S,1-5,W14:05S,1-5,W16:05S,1-5,W
18. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W8:50S,1-5,W14:10S,1-5,W16:10S,1-5,W
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 41 (Koszęcin » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W9:00S,1-5,W14:20S,1-5,W16:10S,1-5,W
1. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W9:00S,1-5,W14:20S,1-5,W16:10S,1-5,W
2. Cieszowa - ul. Koszęcińska 17:05S,1-5,W9:05S,1-5,W14:25S,1-5,W16:15S,1-5,W
3. Cieszowa - ul. Koszęcińska 27:10S,1-5,W9:10S,1-5,W14:30S,1-5,W16:20S,1-5,W
4. Hadra - Szkoła7:12S,1-5,W9:12S,1-5,W14:32S,1-5,W16:22S,1-5,W
5. Mochała7:15S,1-5,W9:15S,1-5,W14:35S,1-5,W16:25S,1-5,W
6. Droniowice7:18S,1-5,W9:18S,1-5,W14:38S,1-5,W16:28S,1-5,W
7. Harbułtowice7:22S,1-5,W9:22S,1-5,W14:42S,1-5,W16:32S,1-5,W
8. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:29S,1-5,W9:29S,1-5,W14:49S,1-5,W16:39S,1-5,W
9. Kochanowice - Lubliniecka (Przedszkole)7:32S,1-5,W9:32S,1-5,W14:52S,1-5,W16:42S,1-5,W
10. Jawornica7:35S,1-5,W9:35S,1-5,W14:55S,1-5,W16:45S,1-5,W
11. Lubliniec - Klonowa 17:38S,1-5,W9:38S,1-5,W14:58S,1-5,W16:48S,1-5,W
12. Lubliniec - Klonowa 27:41S,1-5,W9:41S,1-5,W15:01S,1-5,W16:51S,1-5,W
13. Lubliniec - Powstańców 17:43S,1-5,W9:43S,1-5,W15:03S,1-5,W16:53S,1-5,W
14. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)7:45S,1-5,W9:45S,1-5,W15:05S,1-5,W16:55S,1-5,W
15. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:47S,1-5,W9:47S,1-5,W15:07S,1-5,W16:57S,1-5,W
16. Lubliniec - Grunwaldzka7:48S,1-5,W9:48S,1-5,W15:08S,1-5,W16:58S,1-5,W
17. Lubliniec - al. Solidarności 27:49S,1-5,W9:49S,1-5,W15:09S,1-5,W16:59S,1-5,W
18. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:50S,1-5,W9:50S,1-5,W15:10S,1-5,W17:00S,1-5,W

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ