Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 |
---|---|---|---|
1. Tarnowskie góry - Dworzec | 12:40D | 14:40K | 18:20Dm |
2. Tarnowskie góry - Lasowice i | 12:43D | 14:43K | 18:23Dm |
3. Miasteczko śląskie - Rynek | 12:49D | 14:49K | 18:29Dm |
4. Miasteczko śląskie - Huta | 12:50D | 14:50K | 18:30Dm |
5. Kalety - Miotek, Zarach | 12:54D | 14:54K | 18:34Dm |
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie I | 12:56D | 14:56K | 18:36Dm |
7. Kalety - Kuczów II | 12:58D | 14:58K | 18:38Dm |
8. Kalety - Kuczów I | 12:59D | 14:59K | 18:39Dm |
9. Kalety - Dom kultury | 13:03D | 15:03K | 18:43Dm |
10. Kalety - Osiedle Królów | 13:05D | 15:05K | 18:45Dm |
11. Kalety - Kościół | 13:07D | 15:07K | 18:47Dm |
12. Kalety - Żwirki i Wigury | 13:09D | 15:09K | 18:49Dm |
13. Kalety - Osiedle | 13:10D | 15:10K | 18:50Dm |
14. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 13:16D | 15:16K | 18:56Dm |
15. Piasek - pl. Powstańców | 13:19D | 15:19K | 18:59Dm |
16. Psary - ul. Poznańska | 13:21D | 15:21K | 19:01Dm |
17. Psary - Główna 1 | 13:22D | 15:22K | 19:02Dm |
18. Psary - Główna 2 (Szkoła) | 13:23D | 15:23K | 19:03Dm |
19. Babienica - Główna | 13:25D | 15:25K | 19:05Dm |
20. Boronów - ul. Wolności 82 | 13:31D | 15:31K | 19:11Dm |
21. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna) | 13:34D | 15:34K | 19:14Dm |
22. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła) | 13:36D | 15:36K | 19:16Dm |
Przystanek | Kurs 1 |
---|---|
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła) | 11:15D |
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna) | 11:17D |
3. Hucisko - ul. Spokojna | 11:20D |
4. Babienica - Główna 1 | 11:26D |
5. Psary - Główna 2 (Szkoła) | 11:28D |
6. Psary - Główna 1 | 11:29D |
7. Psary - ul. Poznańska | 11:30D |
8. Piasek - pl. Powstańców | 11:32D |
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 11:35D |
10. Kalety - Osiedle | 11:41D |
11. Kalety - Żwirki i Wigury | 11:42D |
12. Kalety - Kościół | 11:44D |
13. Kalety - Osiedle Królów | 11:46D |
14. Kalety - Dom kultury | 11:48D |
15. Kalety - Kuczów I | 11:52D |
16. Kalety - Kuczów II | 11:53D |
17. Kalety - Miotek skrzyżowanie I | 11:55D |
18. Kalety - Miotek, Zarach | 11:57D |
19. Miasteczko śląskie - Huta | 12:01D |
20. Miasteczko śląskie - Rynek | 12:02D |
21. Tarnowskie góry - Lasowice II | 12:08D |
22. Tarnowskie góry - Dworzec | 12:11D |