Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Tarnowskie góry - Boronów

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 11
TRELEK

Tarnowskie góry - DworzecBoronów - ul. Poznańska (Szkoła)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
K - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt – tylko w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-06-29 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Cmentarz położony przy ulicy Tarnogórskiej, został założony na przełomie XVII i XVIII wieku, powiększony w 1913 roku, niwelując przy okazji grodzisko. Teren cmentarza rozdzielony jest drogą na dwie części. Południowa, starsza, skupia się wokół kościoła p.w. św. Walentego. Aleje obsadzono szpalerami tiu. Najstarszy zachowany nagrobek pochodzi z 1805 roku. Tutaj znajduje się również nagrobek Józefa Lompy. Ponadto jest tu mogiła powstańców śląskich, zbiorowa mogiła żołnierzy polskich poległych we wrześniu 1939 roku.

Organistówka powstała w II połowie XIX wieku (ok. 1865 r.). Obecnie stanowi własność prywatną i pełni funkcję budynku mieszkalnego. Znajduje się na ul. Szkolnej 2 w Boronowie.

Kaplica Góra Oliwna – zbudowana w 1910 r. z cegły na zboczu Coglowej Góry (365 m n.p.m.) – najwyższego wzniesienia w granicach miasta. Służyła niegdyś jako kaplica przedpogrzebowa. Nazwa wywodzi się od obrazu, w ołtarzyku kaplicy, przedstawiającego Jezusa modlącego się na Górze Oliwnej w towarzystwie śpiących Uczniów.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Tarnowskie góry - Dworzec12:40D14:40K18:20Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice i12:43D14:43K18:23Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek12:49D14:49K18:29Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta12:50D14:50K18:30Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach12:54D14:54K18:34Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie I12:56D14:56K18:36Dm
7. Kalety - Kuczów II12:58D14:58K18:38Dm
8. Kalety - Kuczów I12:59D14:59K18:39Dm
9. Kalety - Dom kultury13:03D15:03K18:43Dm
10. Kalety - Osiedle Królów13:05D15:05K18:45Dm
11. Kalety - Kościół13:07D15:07K18:47Dm
12. Kalety - Żwirki i Wigury13:09D15:09K18:49Dm
13. Kalety - Osiedle13:10D15:10K18:50Dm
14. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)13:16D15:16K18:56Dm
15. Piasek - pl. Powstańców13:19D15:19K18:59Dm
16. Psary - ul. Poznańska13:21D15:21K19:01Dm
17. Psary - Główna 113:22D15:22K19:02Dm
18. Psary - Główna 2 (Szkoła)13:23D15:23K19:03Dm
19. Babienica - Główna13:25D15:25K19:05Dm
21. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)13:34D15:34K19:14Dm
22. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)13:36D15:36K19:16Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)11:15D
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)11:17D
3. Hucisko - ul. Spokojna11:20D
4. Babienica - Główna 111:26D
5. Psary - Główna 2 (Szkoła)11:28D
6. Psary - Główna 111:29D
7. Psary - ul. Poznańska11:30D
8. Piasek - pl. Powstańców11:32D
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)11:35D
10. Kalety - Osiedle11:41D
11. Kalety - Żwirki i Wigury11:42D
12. Kalety - Kościół11:44D
13. Kalety - Osiedle Królów11:46D
14. Kalety - Dom kultury11:48D
15. Kalety - Kuczów I11:52D
16. Kalety - Kuczów II11:53D
17. Kalety - Miotek skrzyżowanie I11:55D
18. Kalety - Miotek, Zarach11:57D
19. Miasteczko śląskie - Huta12:01D
20. Miasteczko śląskie - Rynek12:02D
21. Tarnowskie góry - Lasowice II12:08D
22. Tarnowskie góry - Dworzec12:11D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)