Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Tarnowskie góry - Boronów

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 11
TRELEK

Tarnowskie góry - DworzecBoronów - ul. Poznańska (Szkoła)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
K - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt – tylko w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kapliczka Murowana Matki Boskiej powstała na początku XX wieku. Znajduje się przy ul. 3 Maja 105.

Na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r. została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Budynek mieszkalny znajduje się przy ul. Wolności 4 w Boronowie. Pochodzi z początku XX wieku.

Został wpisany do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Czworak powstał w I połowie XIX wieku. Obecnie pełni funkcję budynku mieszkalnego. Znajduje się przy ul. Grojec 3 w miejscowości Grojec.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Tarnowskie góry - Dworzec12:40D14:40K18:20Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice i12:43D14:43K18:23Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek12:49D14:49K18:29Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta12:50D14:50K18:30Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach12:54D14:54K18:34Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie I12:56D14:56K18:36Dm
7. Kalety - Kuczów II12:58D14:58K18:38Dm
8. Kalety - Kuczów I12:59D14:59K18:39Dm
9. Kalety - Dom kultury13:03D15:03K18:43Dm
10. Kalety - Osiedle Królów13:05D15:05K18:45Dm
11. Kalety - Kościół13:07D15:07K18:47Dm
12. Kalety - Żwirki i Wigury13:09D15:09K18:49Dm
13. Kalety - Osiedle13:10D15:10K18:50Dm
14. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)13:16D15:16K18:56Dm
15. Piasek - pl. Powstańców13:19D15:19K18:59Dm
16. Psary - ul. Poznańska13:21D15:21K19:01Dm
17. Psary - Główna 113:22D15:22K19:02Dm
18. Psary - Główna 2 (Szkoła)13:23D15:23K19:03Dm
19. Babienica - Główna13:25D15:25K19:05Dm
20. Boronów - ul. Wolności 8213:31D15:31K19:11Dm
21. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)13:34D15:34K19:14Dm
22. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)13:36D15:36K19:16Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)11:15D
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)11:17D
3. Hucisko - ul. Spokojna11:20D
4. Babienica - Główna 111:26D
5. Psary - Główna 2 (Szkoła)11:28D
6. Psary - Główna 111:29D
7. Psary - ul. Poznańska11:30D
8. Piasek - pl. Powstańców11:32D
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)11:35D
10. Kalety - Osiedle11:41D
11. Kalety - Żwirki i Wigury11:42D
12. Kalety - Kościół11:44D
13. Kalety - Osiedle Królów11:46D
14. Kalety - Dom kultury11:48D
15. Kalety - Kuczów I11:52D
16. Kalety - Kuczów II11:53D
17. Kalety - Miotek skrzyżowanie I11:55D
18. Kalety - Miotek, Zarach11:57D
19. Miasteczko śląskie - Huta12:01D
20. Miasteczko śląskie - Rynek12:02D
21. Tarnowskie góry - Lasowice II12:08D
22. Tarnowskie góry - Dworzec12:11D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)