Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Tarnowskie góry - Boronów

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 11
TRELEK

Tarnowskie góry - DworzecBoronów - ul. Poznańska (Szkoła)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
K - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt – tylko w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kapliczka Murowana Matki Boskiej powstała na początku XX wieku. Znajduje się przy ul. 3 Maja 105.

Na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r. została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Komora Celna i Posterunek Straży Granicznej znajduje się przy ul. Bocznej 5. Obiekt powstał w II połowie XIX wieku. Obecnie jest to budynek mieszkalny i stanowi własność prywatną.

 

Historia Boronowa sięga początków XIII w. Nie jest jednak znana data wybudowania pierwszego kościoła. Według tradycji, pierwszy kościółek wybudowali w 1221 lub 1291 r. ówcześni właściciele wsi - Boronowscy. Taką hipotezę zdaje się potwierdzać wyryta na belce ołtarza głównego data: A.D. 1291. Niestety, w sto lat po wybudowaniu kościółek spłonął, prawdopodobnie od uderzenia pioruna. Nie jest również znana dokładna data powstania obecnego kościoła. Jako datę ukończenia jego budowy przyjmuje się rok 1611.

 

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1
1. Tarnowskie góry - Dworzec18:20Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice i18:23Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek18:29Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta18:30Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach18:34Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie I18:36Dm
7. Kalety - Kuczów II18:38Dm
8. Kalety - Kuczów I18:39Dm
9. Kalety - Dom kultury18:43Dm
10. Kalety - Osiedle Królów18:45Dm
11. Kalety - Kościół18:47Dm
12. Kalety - Żwirki i Wigury18:49Dm
13. Kalety - Osiedle18:50Dm
14. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)18:56Dm
15. Piasek - pl. Powstańców18:59Dm
16. Psary - ul. Poznańska19:01Dm
17. Psary - Główna 119:02Dm
18. Psary - Główna 2 (Szkoła)19:03Dm
19. Babienica - Główna19:05Dm
20. Boronów - ul. Wolności 8219:11Dm
21. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)19:14Dm
22. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)19:16Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)