Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Boronów - Tarnowskie góry

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 11
TRELEK

Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-03-11 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Nadleśnictwo Boronów powstało w połowie XIX wieku. Znajduje się w miejscowości Zumpy, przy ul. Lipowej 4.

Budynek spełniał swoją funkcję do 1972 r. Obecnie jest to budynek mieszkalny.

Nadleśnictwo Boronów zostało wpisane do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 60/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Stodoła w Zespole Pofolwarcznym powstała w II połowie XIX wieku. Obecnie stanowi własność prywatną i  pełni funkcję myjni samochodowej, zakładu. Obiekt znajduje się przy ul. Koszęcińskiej w Boronowie.

Stodoła w Zespole Pofolwarcznym została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

 

Ośrodek powstał z inicjatywy Jana Myrcika, w oparciu o jego zbiory dotyczące historii Ziemi Śląskiej, ze szczególnym uwzględnieniem terenów znajdujących się na mapie powiatu lublinieckiego. Ośrodek mieści się w czterech pomieszczeniach prywatnych właściciela.

Uroczyste otwarcie Ośrodka - z udziałem wielu znanych osobistości ze świata kultury i nauki a także środków przekazu - miało miejsce 3 maja 2001 roku. Ośrodek Prowadzi „Księgę Gości", w której znajduje się około dwa tysiące pochlebnych wpisów.

Przed Ośrodkiem znajduje się wielka gablota reklamowa, w której ukazane jest piękno Gminy Koszęcin i Powiatu Lublinieckiego.

We wrześniu 2008 roku odsłonięto przy muzeum interesujący i dużych rozmiarów pomnik poświęcony 370 poległym na różnych wojnach Koszęcinianom.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)4:50D11:20S13:45D20:15Dm
2. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)4:51D11:21S13:46D20:16Dm
3. Koszęcin - Rynek4:58D11:28S13:53D20:23Dm
4. Koszęcin - Szkoła4:59D11:29S13:54D20:24Dm
5. Koszęcin - Św. Trójca5:01D11:31S13:56D20:26Dm
6. Kalety - Drutarnia I5:06D11:36S14:01D20:31Dm
7. Kalety - Osiedle5:09D11:39S14:04D20:34Dm
8. Kalety - Żwirki i Wigury5:10D11:40S14:05D20:35Dm
9. Kalety - Kościół5:12D11:42S14:07D20:37Dm
10. Kalety - Osiedle Królów5:14D11:44S14:09D20:39Dm
11. Kalety - Dom kultury5:16D11:46S14:11D20:41Dm
12. Kalety - Kuczów I5:20D11:50S14:15D20:45Dm
13. Kalety - Kuczów II5:21D11:51S14:16D20:46Dm
14. Kalety - Miotek skrzyżowanie I5:23D11:53S14:18D20:48Dm
15. Kalety - Miotek, Zarach5:25D11:55S14:20D20:50Dm
16. Miasteczko śląskie - Huta5:30D12:00S14:25D20:55Dm
17. Miasteczko śląskie - Rynek5:32D12:02S14:27D20:57Dm
18. Tarnowskie góry - Lasowice i5:39D12:09S14:34D21:04Dm
19. Tarnowskie góry - Dworzec5:41D12:11S14:36D21:06Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 11 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Tarnowskie góry - Dworzec5:55D12:45S18:20Dm21:30Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II5:57D12:47S18:22Dm21:32Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:04D12:54S18:29Dm21:39Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta6:06D12:56S18:31Dm21:41Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach6:11D13:01S18:36Dm21:46Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie I6:13D13:03S18:38Dm21:48Dm
7. Kalety - Kuczów II6:15D13:05S18:40Dm21:50Dm
8. Kalety - Kuczów I6:16D13:06S18:41Dm21:51Dm
9. Kalety - Dom kultury6:20D13:10S18:45Dm21:55Dm
10. Kalety - Osiedle Królów6:22D13:12S18:47Dm21:57Dm
11. Kalety - Kościół6:24D13:14S18:49Dm21:59Dm
12. Kalety - Żwirki i Wigury6:26D13:16S18:51Dm22:01Dm
13. Kalety - Osiedle6:27D13:17S18:52Dm22:02Dm
14. Kalety - Drutarnia I6:30D13:20S18:55Dm22:05Dm
15. Koszęcin - Św. Trójca6:35D13:25S19:00Dm22:10Dm
16. Koszęcin - Szkoła6:37D13:27S19:02Dm22:12Dm
17. Koszęcin - Rynek6:38D13:28S19:03Dm22:13Dm
18. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)6:45D13:35S19:10Dm22:20Dm
19. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:46D13:36S19:11Dm22:21Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)