Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Boronów - Tarnowskie góry

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 12
TRELEK

Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek wzniesiony został w roku 1754 w stylu zborów ewangelickich z XVIII wieku. Kościół zwrócony częścią ołtarzową ku przodowi. Wieżę w kształcie kwadratu dobudowano od strony wschodniej w 1820 roku, natomiast w 1865 roku nadbudowano jej górną część o konstrukcji szkieletowej, zakańczając strzelistą wieżyczką. Cały budynek oparty na rzucie prostokąta, murowany, potynkowany, przykryty wysokim dachem czterospadowym. Wewnątrz ołtarz ambonowy, rokokowy, flankowany, z dwiema skośnie ustawionymi kolumnami, zwieńczony Okiem Opatrzności. Do bardziej interesujących elementów wyposażenia należy także metalowa chrzcielnica z 1855 roku, oraz organy z rokokowym ornamentem.

Pierwsze wzmianki o kościele pochodzą z 1347 i 1490 roku, choć parafia istnieje od XIII wieku. Jeszcze w 1569 roku kościół był drewniany, kryty gontem wspomina się również o belkach i drewnie użytym do naprawy. Na początku XVII wieku, w latach 1607-1608 na miejscu starego drewnianego zbudowano nowy kościół murowany, z wykorzystaniem pozostałości po starej budowli. Przebudowany w 1756 roku, uległ spaleniu w 1789 roku. Prace związane z odbudową rozpoczęły się w 1811 roku.

Kapliczka Św. Jana Nepomucena znajduje się przy ul. Wolności 1 przy kościele parafialnym. Pochodzi z II połowy XVIII wieku.

Została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:55D7:40S9:00D13:45D14:30S15:40Dm17:30Dm
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)6:57D7:42S9:02D13:47D14:32S15:42Dm17:32Dm
3. Hucisko - ul. Spokojna7:00D7:45S9:05D13:50D14:35S15:45Dm17:35Dm
4. Babienica - Główna7:06D7:51S9:11D13:56D14:41S15:51Dm17:41Dm
5. Psary - Główna 2 (Szkoła)7:08D7:53S9:13D13:58D14:43S15:53Dm17:43Dm
6. Psary - Główna 17:09D7:54S9:14D13:59D14:44S15:54Dm17:44Dm
7. Psary - ul. Poznańska7:10D7:55S9:15D14:00D14:45S15:55Dm17:45Dm
8. Piasek - pl. Powstańców7:12D7:57S9:17D14:02D14:47S15:57Dm17:47Dm
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)7:15D8:00S9:20D14:05D14:50S16:00Dm17:50Dm
10. Kalety - Miotek kościół7:18D8:03S9:23D14:08D14:53S16:03Dm17:53Dm
11. Kalety - Miotek, Zarach7:20D8:05S9:25D14:10D14:55S16:05Dm17:55Dm
12. Miasteczko śląskie - Huta7:24D8:09S9:29D14:14D14:59S16:09Dm17:59Dm
13. Miasteczko śląskie - Rynek7:25D8:10S9:30D14:15D15:00S16:10Dm18:00Dm
14. Tarnowskie góry - Lasowice II7:31D8:16S9:36D14:21D15:06S16:16Dm18:06Dm
15. Tarnowskie góry - Dworzec7:34D8:19S9:39D14:24D15:09S16:19Dm18:09Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6
1. Tarnowskie góry - Dworzec8:00D10:15D13:35S14:40D15:25S16:38Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II8:03D10:18D13:38S14:43D15:28S16:41Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek8:09D10:24D13:44S14:49D15:34S16:47Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta8:10D10:25D13:45S14:50D15:35S16:48Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach8:14D10:29D13:49S14:54D15:39S16:52Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II8:16D10:31D13:51S14:56D15:41S16:54Dm
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)8:19D10:34D13:54S14:59D15:44S16:57Dm
8. Piasek - pl. Powstańców8:22D10:37D13:57S15:02D15:47S17:00Dm
9. Psary - ul. Poznańska8:24D10:39D13:59S15:04D15:49S17:02Dm
10. Psary - Główna 18:25D10:40D14:00S15:05D15:50S17:03Dm
11. Psary - Główna 2 (Szkoła)8:26D10:41D14:01S15:06D15:51S17:04Dm
12. Babienica - Główna8:28D10:43D14:03S15:08D15:53S17:06Dm
13. Boronów - ul. Wolności 828:34D10:49D14:09S15:14D15:59S17:12Dm
14. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)8:37D10:52D14:12S15:17D16:02S17:15Dm
15. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)8:39D10:54D14:14S15:19D16:04S17:17Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)