Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Boronów - Tarnowskie góry

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 12
TRELEK

Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
UWAGA: ZAWIESZONO kursy w dni nauki szkolnej
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Zabudowania szkolne powstały w 1899 r. Znajdują się w miejscowości Grojec. Obecnie stanowią własność prywatną.

Obiekt został wpisany do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 62/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Woźniki są wzmiankowane w dokumencie biskupa krakowskiego Fulka z 1206 r. Prawdopodobnie pod koniec XIII w. miasto posiadało drewniany kościół pod wezwaniem św. Walentego (wzmiankowany w 1490 r.). Na tym samym miejscu w roku 1696 wzniesiono nowy drewniany kościół, również pod tym samym wezwaniem. Po lokacji miasta (przed 1386 r.) wybudowano drugi kościół pod wezwaniem św. Katarzyny, który po zmianie lokacji w połowie XV w. stał się centrum parafii. Kościół parafialny został ujęty w rejestrze zabytków. Decyzją Wojewódzkiego Oddziału Ochrony Zabytków w Częstochowie z 16 grudnia 1997 r., wpisano dodatkowo do rejestru zabytków 17 przedmiotów ruchomych (m.in. ołtarze, rzeźby, kielichy i inne przedmioty kultu)[1]. Na terenie parafii znajduje się też zabytkowy kościół św. Walentego.

Budynek wzniesiony został w roku 1754 w stylu zborów ewangelickich z XVIII wieku. Kościół zwrócony częścią ołtarzową ku przodowi. Wieżę w kształcie kwadratu dobudowano od strony wschodniej w 1820 roku, natomiast w 1865 roku nadbudowano jej górną część o konstrukcji szkieletowej, zakańczając strzelistą wieżyczką. Cały budynek oparty na rzucie prostokąta, murowany, potynkowany, przykryty wysokim dachem czterospadowym. Wewnątrz ołtarz ambonowy, rokokowy, flankowany, z dwiema skośnie ustawionymi kolumnami, zwieńczony Okiem Opatrzności. Do bardziej interesujących elementów wyposażenia należy także metalowa chrzcielnica z 1855 roku, oraz organy z rokokowym ornamentem.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:55D9:00D15:40Dm17:30Dm
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)6:57D9:02D15:42Dm17:32Dm
3. Hucisko - ul. Spokojna7:00D9:05D15:45Dm17:35Dm
4. Babienica - Główna7:06D9:11D15:51Dm17:41Dm
5. Psary - Główna 2 (Szkoła)7:08D9:13D15:53Dm17:43Dm
6. Psary - Główna 17:09D9:14D15:54Dm17:44Dm
7. Psary - ul. Poznańska7:10D9:15D15:55Dm17:45Dm
8. Piasek - pl. Powstańców7:12D9:17D15:57Dm17:47Dm
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)7:15D9:20D16:00Dm17:50Dm
10. Kalety - Miotek kościół7:18D9:23D16:03Dm17:53Dm
11. Kalety - Miotek, Zarach7:20D9:25D16:05Dm17:55Dm
12. Miasteczko śląskie - Huta7:24D9:29D16:09Dm17:59Dm
13. Miasteczko śląskie - Rynek7:25D9:30D16:10Dm18:00Dm
14. Tarnowskie góry - Lasowice II7:31D9:36D16:16Dm18:06Dm
15. Tarnowskie góry - Dworzec7:34D9:39D16:19Dm18:09Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Tarnowskie góry - Dworzec8:00D10:15D16:38Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II8:03D10:18D16:41Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek8:09D10:24D16:47Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta8:10D10:25D16:48Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach8:14D10:29D16:52Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II8:16D10:31D16:54Dm
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)8:19D10:34D16:57Dm
8. Piasek - pl. Powstańców8:22D10:37D17:00Dm
9. Psary - ul. Poznańska8:24D10:39D17:02Dm
10. Psary - Główna 18:25D10:40D17:03Dm
11. Psary - Główna 2 (Szkoła)8:26D10:41D17:04Dm
12. Babienica - Główna8:28D10:43D17:06Dm
13. Boronów - ul. Wolności 828:34D10:49D17:12Dm
14. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)8:37D10:52D17:15Dm
15. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)8:39D10:54D17:17Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)