Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Częstochowa - Tarnowskie góry

UNI METALUNI METAL
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 13
UNI METAL

Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-04-28 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
P.P.H.U. Uni Metal Joanna Michalska
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Cmentarz położony przy ulicy Tarnogórskiej, został założony na przełomie XVII i XVIII wieku, powiększony w 1913 roku, niwelując przy okazji grodzisko. Teren cmentarza rozdzielony jest drogą na dwie części. Południowa, starsza, skupia się wokół kościoła p.w. św. Walentego. Aleje obsadzono szpalerami tiu. Najstarszy zachowany nagrobek pochodzi z 1805 roku. Tutaj znajduje się również nagrobek Józefa Lompy. Ponadto jest tu mogiła powstańców śląskich, zbiorowa mogiła żołnierzy polskich poległych we wrześniu 1939 roku.

Kościół Świętego Jakuba Starszego Apostoła w Lubszy - murowana świątynia w Lubszy, wzniesiona w II połowie XIV w. lub na przełomie wieków XIV i XV, na miejscu drewnianego. Został on wzniesiony z kamienia pochodzącego z głazów narzutowych, które pozostawił wycofujący się lodowiec. Cały kościół, prócz wieży został otynkowany. Kościół jest orientowany. Zbudowany został w stylu gotyckim z cechami renesansowymi, które zostały wprowadzone w późniejszym czasie. Pierwotnie cały dach pokryty był gontami. Teren kościoła w 1827 r. powiększono o nowy cmentarz.

Woźniki są wzmiankowane w dokumencie biskupa krakowskiego Fulka z 1206 r. Prawdopodobnie pod koniec XIII w. miasto posiadało drewniany kościół pod wezwaniem św. Walentego (wzmiankowany w 1490 r.). Na tym samym miejscu w roku 1696 wzniesiono nowy drewniany kościół, również pod tym samym wezwaniem. Po lokacji miasta (przed 1386 r.) wybudowano drugi kościół pod wezwaniem św. Katarzyny, który po zmianie lokacji w połowie XV w. stał się centrum parafii. Kościół parafialny został ujęty w rejestrze zabytków. Decyzją Wojewódzkiego Oddziału Ochrony Zabytków w Częstochowie z 16 grudnia 1997 r., wpisano dodatkowo do rejestru zabytków 17 przedmiotów ruchomych (m.in. ołtarze, rzeźby, kielichy i inne przedmioty kultu)[1]. Na terenie parafii znajduje się też zabytkowy kościół św. Walentego.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 13 (Częstochowa » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1
1. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)4:15D
2. Częstochowa - Jagiellońska4:21D
3. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej4:22D
4. Częstochowa - Sabinów4:25D
5. Częstochowa - Gronowa4:27D
6. Częstochowa - Brzeziny4:29D
7. Sobuczyna - Szafirowa4:31D
8. Nierada - Targowa 1444:34D
9. Łysiec - Górny4:36D
10. Łysiec4:37D
11. Łysiec - Skrzyżowanie4:38D
12. Łysiec - Osiedle4:39D
13. Klepaczka4:40D
14. Starcza - Kościół4:42D
15. Starcza - Szkoła4:43D
16. Starcza - Spacerowa4:44D
17. Starcza - Górka4:45D
18. Starcza - Brzozowa4:46D
19. Starcza - Sklep4:47D
20. Starcza - Zimna woda4:49D
21. Starcza - Skrzyżowanie -szkolna4:50D
22. Drogobycza4:51D
23. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)4:52D
24. Babienica - Główna 14:54D
25. Babienica - Główna4:55D
26. Psary - Główna 2 (Szkoła)4:56D
27. Psary - Lompy4:58D
28. Lubsza5:00D
29. Lubsza - Skrzyżowanie5:02D
30. Lubsza - ul. Ligocka5:03D
31. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)5:06D
32. Woźniki - ul. Florianek5:08D
33. Woźniki5:09D
34. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)5:11D
35. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)5:14D
36. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)5:16D
37. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)5:17D
38. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)5:18D
39. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:20D
40. Kalety - Miotek skrzyżowanie I5:23D
41. Miasteczko śląskie - Rynek5:31D
42. Tarnowskie góry - Dworzec5:38D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)