Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Częstochowa - Tarnowskie góry

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

UNI METALUNI METAL
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 13
UNI METAL

Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Tarnowskie góry - Dworzec

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-04-28 do 2021-02-19
Za rozkład odpowiada:
P.P.H.U. Uni Metal Joanna Michalska
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Pierwsze wzmianki o parafii w Lubszy pochodzą z 1374 roku i związane są z poborem świętopietrza. Pierwszy kościół zbudowany na przełomie XIV i XV wieku spłonął albo w czasie wojen husyckich albo w okresie wojny między Władysławem Jagiełłą a skięciem Władysławem Opolczykiem. Następny kościół murowany powstał prawdopodobnie w połowie XV wieku. Jego fundatorem był Piotr z Lubszy, właściciel tutejszych dóbr.

Obiekt wybudowany w 1707 roku jako budynek mieszkalny dla organisty i jednocześnie nauczyciela w szkole. Pierwszym mieszkańcem był Jarosław Jaroszewicz. W 1819 roku posadę nauczyciela objął Lompa.

Kaplica Góra Oliwna – zbudowana w 1910 r. z cegły na zboczu Coglowej Góry (365 m n.p.m.) – najwyższego wzniesienia w granicach miasta. Służyła niegdyś jako kaplica przedpogrzebowa. Nazwa wywodzi się od obrazu, w ołtarzyku kaplicy, przedstawiającego Jezusa modlącego się na Górze Oliwnej w towarzystwie śpiących Uczniów.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 13 (Częstochowa » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1
1. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)4:15D
2. Częstochowa - Jagiellońska4:21D
3. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej4:22D
4. Częstochowa - Sabinów4:25D
5. Częstochowa - Gronowa4:27D
6. Częstochowa - Brzeziny4:29D
7. Sobuczyna - Szafirowa4:31D
8. Nierada - Targowa 1444:34D
9. Łysiec - Górny4:36D
10. Łysiec4:37D
11. Łysiec - Skrzyżowanie4:38D
12. Łysiec - Osiedle4:39D
13. Klepaczka4:40D
14. Starcza - Kościół4:42D
15. Starcza - Szkoła4:43D
16. Starcza - Spacerowa4:44D
17. Starcza - Górka4:45D
18. Starcza - Brzozowa4:46D
19. Starcza - Sklep4:47D
20. Starcza - Zimna woda4:49D
21. Starcza - Skrzyżowanie -szkolna4:50D
22. Drogobycza4:51D
23. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)4:52D
24. Babienica - Główna 14:54D
25. Babienica - Główna4:55D
26. Psary - Główna 2 (Szkoła)4:56D
27. Psary - Lompy4:58D
28. Lubsza5:00D
29. Lubsza - Skrzyżowanie5:02D
30. Lubsza - ul. Ligocka5:03D
31. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)5:06D
32. Woźniki - ul. Florianek5:08D
33. Woźniki5:09D
34. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)5:11D
35. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)5:14D
36. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)5:16D
37. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)5:17D
38. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)5:18D
39. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:20D
40. Kalety - Miotek skrzyżowanie I5:23D
41. Miasteczko śląskie - Rynek5:31D
42. Tarnowskie góry - Dworzec5:38D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)