Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Tarnowskie góry - Częstochowa

UNI METALUNI METAL
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 13
UNI METAL

Tarnowskie góry - DworzecCzęstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-04-28 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
P.P.H.U. Uni Metal Joanna Michalska
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Powstała  z  inicjatywy sołtysa Józefa Słoty. Pieniądze na budowę przekazali: rodziny Kabotów i Kożuchów oraz Jan Porębski. Miejsce pod budowę ofiarowali: Michał Kurek i Paweł Kożuch.Wszystkie prace wykonali mieszkańcy Babienicy. Prace ukończono  w 1894 roku. Pierwszą mszę św. w kaplicy odprawiono  w 1914 roku dla stacjonujących w Babienicy wojsk.

Kościół Świętego Jakuba Starszego Apostoła w Lubszy - murowana świątynia w Lubszy, wzniesiona w II połowie XIV w. lub na przełomie wieków XIV i XV, na miejscu drewnianego. Został on wzniesiony z kamienia pochodzącego z głazów narzutowych, które pozostawił wycofujący się lodowiec. Cały kościół, prócz wieży został otynkowany. Kościół jest orientowany. Zbudowany został w stylu gotyckim z cechami renesansowymi, które zostały wprowadzone w późniejszym czasie. Pierwotnie cały dach pokryty był gontami. Teren kościoła w 1827 r. powiększono o nowy cmentarz.

Decyzję o budowie ratusza podjęto w 1848 roku, kiedy to zakupiono działkę pod ten cel. Projekt wykonał architekt Niedner. Sama jednak budowa rozpoczęła się dopiero po wielkim pożarze miasta. Kamień węgielny położono z datą: 24.05.1862r. Jest to również rok ukończenia budowy.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 13 (Tarnowskie góry » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1
1. Tarnowskie góry - Dworzec15:15D
2. Miasteczko śląskie - Rynek15:22D
3. Kalety - Miotek kościół15:30D
4. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)15:33D
5. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)15:35D
6. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)15:36D
7. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)15:37D
8. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)15:39D
9. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)15:42D
10. Woźniki15:44D
11. Woźniki - ul. Florianek15:45D
12. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)15:47D
13. Lubsza - ul. Ligocka15:50D
14. Lubsza - Skrzyżowanie15:51D
15. Lubsza15:53D
16. Psary - Lompy15:55D
17. Psary - Główna 2 (Szkoła)15:56D
18. Babienica - Główna15:58D
19. Babienica - Główna 115:59D
20. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)16:01D
21. Drogobycza16:02D
22. Starcza - Skrzyżowanie -szkolna16:03D
23. Starcza - Zimna woda16:04D
24. Starcza - Sklep16:06D
25. Starcza - Brzozowa16:07D
26. Starcza - Górka16:08D
27. Starcza - Spacerowa16:09D
28. Starcza - Szkoła16:10D
29. Starcza - Kościół16:11D
30. Klepaczka16:13D
31. Łysiec - Osiedle16:14D
32. Łysiec - Skrzyżowanie16:15D
33. Łysiec16:16D
34. Łysiec - Górny16:17D
35. Nierada - Targowa 14416:19D
36. Sobuczyna - Szafirowa16:22D
37. Częstochowa - Brzeziny16:24D
38. Częstochowa - Gronowa16:26D
39. Częstochowa - Sabinów16:28D
40. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej16:31D
41. Częstochowa - Jagiellońska16:33D
42. Częstochowa - Rondo Mickiewicza16:36D
43. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)16:38D
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 13 (Częstochowa » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1
1. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)4:15D
2. Częstochowa - Jagiellońska4:21D
3. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej4:22D
4. Częstochowa - Sabinów4:25D
5. Częstochowa - Gronowa4:27D
6. Częstochowa - Brzeziny4:29D
7. Sobuczyna - Szafirowa4:31D
8. Nierada - Targowa 1444:34D
9. Łysiec - Górny4:36D
10. Łysiec4:37D
11. Łysiec - Skrzyżowanie4:38D
12. Łysiec - Osiedle4:39D
13. Klepaczka4:40D
14. Starcza - Kościół4:42D
15. Starcza - Szkoła4:43D
16. Starcza - Spacerowa4:44D
17. Starcza - Górka4:45D
18. Starcza - Brzozowa4:46D
19. Starcza - Sklep4:47D
20. Starcza - Zimna woda4:49D
21. Starcza - Skrzyżowanie -szkolna4:50D
22. Drogobycza4:51D
23. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)4:52D
24. Babienica - Główna 14:54D
25. Babienica - Główna4:55D
26. Psary - Główna 2 (Szkoła)4:56D
27. Psary - Lompy4:58D
28. Lubsza5:00D
29. Lubsza - Skrzyżowanie5:02D
30. Lubsza - ul. Ligocka5:03D
31. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)5:06D
32. Woźniki - ul. Florianek5:08D
33. Woźniki5:09D
34. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)5:11D
35. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)5:14D
36. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)5:16D
37. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)5:17D
38. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)5:18D
39. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:20D
40. Kalety - Miotek skrzyżowanie I5:23D
41. Miasteczko śląskie - Rynek5:31D
42. Tarnowskie góry - Dworzec5:38D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)