Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Częstochowa - Tarnowskie góry

UNI METALUNI METAL
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 14
UNI METAL

Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
S - kursuje w dniach nauki szkolnej;
1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli;
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII;
d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII;
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII;
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII;
p – nie kursuje 2.V oraz w piątek po dniu Bożego Ciała;
F – kursuje 1.I, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII;
G – kursuje 6.I, 1.V, 15.VIII, 1.XI, 11.XI;
K – nie kursuje 3.V oraz w dzień Bożego Ciała.
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-04-28 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
P.P.H.U. Uni Metal Joanna Michalska
ul.Tarchalskiego 2, 42-230 Koniecpol
Infolinia: 703 403 323
Koszt połączenia wynosi 2,58 zł brutto/min
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Pochodzący z przełomu XIX i XX wieku pałac był świadkiem historycznych wydarzeń. To w nim m.in. Wojciech Korfanty podpisał odezwę do ludności Śląska, wzywającą ich do zbrojnego powstania przeciw ówczesnemu podziałowi tych ziem pomiędzy Niemcami a Polską. Przez kilkanaście lat pałac pełnił funkcję ośrodka rehabilitacyjnego. Obecnie w jego wnętrzach znajduje się luksusowy hotel i restauracja.

Park zlokalizowany jest w  północnej części miejscowości. Pałac stanowi zamknięcie osi widokowej drogi prowadzącej do Woźnik. Całość składa się z dwóch części: zachodniej i wschodniej, pomiędzy którymi znajdują się stawy. Bezpośrednio wokół pałacu znajduje się wyraźnie starsza część parku.

Pierwsze wzmianki o parafii w Lubszy pochodzą z 1374 roku i związane są z poborem świętopietrza. Pierwszy kościół zbudowany na przełomie XIV i XV wieku spłonął albo w czasie wojen husyckich albo w okresie wojny między Władysławem Jagiełłą a skięciem Władysławem Opolczykiem. Następny kościół murowany powstał prawdopodobnie w połowie XV wieku. Jego fundatorem był Piotr z Lubszy, właściciel tutejszych dóbr.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 14 (Częstochowa » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)6:10Dp
2. Częstochowa - Jagiellońska6:15Dp
3. Częstochowa - Sabinowska6:18Dp
4. Sobuczyna - Szafirowa6:25Dp
5. Nierada - Targowa 606:28Dp
6. Łysiec - Górny6:30Dp
7. Łysiec6:31Dp
8. Łysiec - Skrzyżowanie6:32Dp
9. Łysiec - Osiedle6:33Dp
10. Klepaczka6:34Dp
11. Starcza - Kościół6:36Dp
12. Starcza - Szkoła6:37Dp
13. Starcza - Spacerowa6:38Dp
14. Starcza - Górka6:39Dp
15. Starcza - Brzozowa6:40Dp
16. Starcza - Sklep6:41Dp
17. Starcza - Zimna woda6:42Dp
18. Starcza - Skrzyżowanie -szkolna6:44Dp
19. Drogobycza6:45Dp
20. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)6:46Dp
21. Kamienica śl. - ul. Częstochowska6:47Dp
22. Lubsza6:51Dp
23. Lubsza - Skrzyżowanie6:53Dp
24. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)6:56Dp
25. Gniazdów - WoźnickaX6:50S
26. Woźniki6:59Dp7:00S
27. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)7:01Dp7:02S
28. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)7:04Dp7:05S
29. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)7:06Dp7:07S
30. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)7:07Dp7:08S
31. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)7:08Dp7:09S
32. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)7:10Dp7:11S
33. Kalety - Miotek skrzyżowanie I7:14Dp7:15S
34. Miasteczko śląskie - Rynek7:22Dp7:23S
35. Tarnowskie góry - Dworzec7:30Dp7:31S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 14 (Tarnowskie góry » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Tarnowskie góry - Dworzec4:50Dp6:001-7dGK
2. Miasteczko śląskie - Rynek4:57Dp6:081-7dGK
3. Kalety - Miotek kościół5:05Dp6:161-7dGK
4. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:08Dp6:191-7dGK
5. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)5:10Dp6:211-7dGK
6. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)5:11Dp6:221-7dGK
7. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)5:12Dp6:231-7dGK
8. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)5:14Dp6:251-7dGK
9. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)5:17Dp6:281-7dGK
10. Woźniki5:19Dp6:301-7dGK
11. Gniazdów - WoźnickaXX
12. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)5:22Dp6:331-7dGK
13. Lubsza - Skrzyżowanie5:26Dp6:371-7dGK
14. Lubsza5:28Dp6:391-7dGK
15. Kamienica śl. - ul. Częstochowska5:32Dp6:431-7dGK
16. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)5:33Dp6:441-7dGK
17. Drogobycza5:34Dp6:451-7dGK
18. Starcza - Skrzyżowanie -szkolna5:35Dp6:461-7dGK
19. Starcza - Zimna woda5:37Dp6:481-7dGK
20. Starcza - Sklep5:38Dp6:491-7dGK
21. Starcza - Brzozowa5:39Dp6:501-7dGK
22. Starcza - Górka5:40Dp6:511-7dGK
23. Starcza - Spacerowa5:41Dp6:521-7dGK
24. Starcza - Szkoła5:42Dp6:531-7dGK
25. Starcza - Kościół5:43Dp6:541-7dGK
26. Klepaczka5:45Dp6:561-7dGK
27. Łysiec - Osiedle5:46Dp6:571-7dGK
28. Łysiec - Skrzyżowanie5:47Dp6:581-7dGK
29. Łysiec5:48Dp6:591-7dGK
30. Łysiec - Górny5:49Dp7:001-7dGK
31. Nierada - Targowa 1445:50Dp7:011-7dGK
32. Sobuczyna - Szafirowa5:53Dp7:041-7dGK
33. Częstochowa - Sabinowska5:59Dp7:101-7dGK
34. Częstochowa - Jagiellońska6:01Dp7:131-7dGK
35. Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)6:05Dp7:171-7dGK
36. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)6:07Dp7:201-7dGK

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)