Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Kochanowice

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek przy ul. Paderewskiego 7 zbudowano w latach 1894-1895 jako siedzibę "stanów powiatowych". W okresie międzywojennym znajdowało się tu starostwo powiatowe.

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Pałac w Kochanowicach – klasycystyczny pałac wybudowany w Kochanowicach na początku XIX wieku.

Pałac został wybudowany na planie prostokąta, o dwóch kondygnacjach z mansardowym dachem. Jedenastoosiowa fasada posiada centralny, trzyosiowy i trzykondygnacyjny ryzalit z dekoracją w postaci pilastrów i lizen.

Właścicielem pałacu w latach 1817–1928 była rodzina von Aulock, których kartusz herbowy zachował się nad wejściem do budynku. W 1929 roku, kręgowy Urząd Ziemski w Katowicach dokonał parcelacji majątku. W 1932 w pałac zaadaptowano na potrzeby oświatowe i otwarto sześcioklasową szkołę podstawową wraz z jednoklasową szkołą dokształcającą. Po II wojnie światowej, w murach pałacu urządzono szkołę podstawową oraz gimnazjum.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 18 (Lubliniec » Kochanowice)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka15:10S
2. Lubliniec - al. Solidarności 115:14S
3. Lubliniec - Grunwaldzka15:16S
4. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)15:19S
5. Lubliniec - Powstańców 115:21S
6. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)15:23S
7. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)15:26S
8. Sadów - Leśna15:28S
9. Harbułtowice15:30S
10. Droniowice15:32S
11. Mochała15:35S
12. Hadra - Szkoła15:37S
13. Chwostek15:41S
14. Lisów - Bruk15:44S
15. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)15:47S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 18 (Kochanowice » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:10S
2. Lisów - Bruk7:13S
3. Chwostek7:16S
4. Hadra - Szkoła7:20S
5. Mochała7:22S
6. Droniowice7:25S
7. Harbułtowice7:27S
8. Sadów - Leśna7:30S
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:32S
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:34S
11. Lubliniec - Powstańców 17:37S
12. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:39S
13. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:41S
14. Lubliniec - al. Solidarności 17:43S
15. Lubliniec - Grunwaldzka7:45S
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:47S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)