Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Kochanowice

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Północne obrzeże Lublińca zamyka wzniesienie zwane "Kochcicką Górką" (wys. 285 m). Na samym szczycie tego wzgórza stoi masywny bunkier obronny (jeden z czterech znajdujących się w Lublińcu). Powstał on niemal przed samym wybuchem wojny, kiedy to latem 1939 roku rozpoczęto gorączkowe prace przy budowie fortyfikacji dla 7. Dywizji Piechoty.

Polowy schron piechoty do ognia bocznego. Jego uzbrojenie miały stanowić dwa ckm-y na podstawie polowej. Schron zachowany w stosunkowo dobrym stanie, gdyż znajduje się na terenie posesji. Jedna ze strzelnic jest zamurowana, ściany pobielone. Obiekt do niedawna służył jako składzik, teraz zarośnięty pajęczynami. Schronu przed wojną najprawdopodobniej nie zdążono obsypać ziemią. Nosi ślady ostrzału.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 18 (Lubliniec » Kochanowice)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka15:10S
2. Lubliniec - al. Solidarności 115:14S
3. Lubliniec - Grunwaldzka15:16S
4. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)15:19S
5. Lubliniec - Powstańców 115:21S
6. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)15:23S
7. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)15:26S
8. Sadów - Leśna15:28S
9. Harbułtowice15:30S
10. Droniowice15:32S
11. Mochała15:35S
12. Hadra - Szkoła15:37S
13. Chwostek15:41S
14. Lisów - Bruk15:44S
15. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)15:47S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 18 (Kochanowice » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:10S
2. Lisów - Bruk7:13S
3. Chwostek7:16S
4. Hadra - Szkoła7:20S
5. Mochała7:22S
6. Droniowice7:25S
7. Harbułtowice7:27S
8. Sadów - Leśna7:30S
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:32S
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:34S
11. Lubliniec - Powstańców 17:37S
12. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:39S
13. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:41S
14. Lubliniec - al. Solidarności 17:43S
15. Lubliniec - Grunwaldzka7:45S
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:47S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)