Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Jawornica - Lubliniec

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kościół rzymskokatolicki w dekanacie Lubliniec, diecezji gliwickiej. Znajduje się na granicy Lublińca i wsi Jawornica, jednak administracyjnie należy do Jawornicy w gminie Kochanowice.

23 lutego 1922 r. Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej zakupiło z przeznaczeniem na Niższe Seminarium Duchowne były Zakład Wychowawczy im. Grottowskiego w Lublińcu. W 1925 r. rozpoczęto prace nad powiększaniem domu, który rozbudowano o dwa skrzydła. We wrześniu 1928 r. ukończono skrzydło zachodnie, a w 1930 r. wschodnie. W latach 1928-31 wybudowano (w ramach skrzydła wschodniego) kościół pw. św. Stanisława Kostki, służący przede wszystkim jako kaplica Niższego Seminarium Duchownego, którą poświęcił bp Stanisław Gall z Warszawy. Od 1956 r. w  podziemiach kościoła pw. Świętego Stanisława Kostki, znajduje się kaplica, która nosi wezwanie Matki Bożej Fatimskiej.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 36 (Jawornica » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Jawornica6:55S
2. Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1)X13:40S15:25S
3. Lubliniec - Stalmacha7:05S13:42S15:27S
4. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)X13:45S15:30S
5. Lubliniec - ul. Droniowicka (Gimnazjum 2)X13:47S15:32S
6. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)X13:49S15:34S
7. Lubliniec - Posmyk osiedle silesianaX14:00S15:45S
8. Lubliniec - Posmyk wieśX14:02S15:47S
9. Lubliniec - Kokotek SzkołaX14:04S15:49S
10. Lubliniec - Pusta Kuźnica sklepX14:06S15:51S
11. Lubliniec - Pusta Kuźnica ZHP7:23S14:07S15:52S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 36 (Lubliniec » Jawornica)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Lubliniec - Pusta Kuźnica ZHP7:23S14:10S15:55S
2. Lubliniec - Pusta Kuźnica sklep7:24SX15:56S
3. Lubliniec - Kokotek Szkoła7:25SX15:57S
4. Lubliniec - Posmyk wieś7:29SX15:59S
5. Lubliniec - Posmyk osiedle silesiana7:31SX16:01S
6. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)7:41SX16:11S
7. Lubliniec - ul. Droniowicka (Gimnazjum 2)7:43SX16:13S
8. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)7:45SX16:15S
9. Lubliniec - Stalmacha7:48SX16:18S
10. Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1)7:50SX16:20S
11. Jawornica14:42S16:30S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)