Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: Ciasna - Zborowskie

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

MOTOMIXMOTOMIX
ul. Kluczborska 30, 46-300 Olesno,
tel.: 693 597 319

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Polowy schron piechoty w odmianie stosunkowo rzadko stosowanej na Śląsku - do ognia czołowego. Schron pierwotnie znajdował się na stacji kolejowej, jednakże po nieudanych próbach rozebrania go, został przewieziony koleją poza miasto i zrzucony do rowu. Dzięki temu można przyjrzeć się szczegółom konstrukcyjnym zwykle niedostępnym do zwiedzania - płyta wylewki pod fundament czy fragmenty zbrojenia stropowego.

Tablica pamiątkowa poświęcona lublinieckim policjantom zamordowanym w Katyniu i Miednoje.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 37 (Ciasna » Zborowskie)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)14:08S15:42S
2. Glinica - ul. Asfaltowa14:18S15:52S
3. Lubliniec - al. Solidarności 214:26S16:00S
4. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)14:28S16:02S
5. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka14:30S16:05S
6. Lubliniec - Powstańców 114:32S16:09S
7. Lubliniec - Klonowa 214:33S16:14S
8. Jawornica14:35S16:16S
9. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (Szkoła)14:37S16:18S
10. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (skrzyżowanie)14:39S16:20S
11. Kochcice - ul. Zamkowa (Kochcice-PGR)14:41S16:22S
12. Kochcice - ul. Kochcicka (Biały Ług)14:42S16:23S
13. Pawełki - Kulińskie14:43S16:24S
14. Pawełki - Główna14:45S16:26S
15. Glinica - Brzezinkowe 114:47S16:28S
16. Zborowskie - Głowna 314:49S16:30S
17. Zborowskie - Głowna 114:51S16:32S
18. Zborowskie - Zapiece16:34S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 37 (Zborowskie » Ciasna)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Zborowskie - Zapiece6:47S
2. Zborowskie - Głowna 16:50S7:55S
3. Zborowskie - Głowna 36:52S7:57S
4. Glinica - Brzezinkowe 16:55S7:59S
5. Pawełki - Główna6:57S8:01S
6. Pawełki - Kulińskie6:59S8:03S
7. Kochcice - ul. Kochcicka (Biały Ług)7:00S8:04S
8. Kochcice - ul. Zamkowa (Kochcice-PGR)7:01S8:05S
9. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (skrzyżowanie)7:04S8:08S
10. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (Szkoła)7:06S8:10S
11. Jawornica7:08S8:12S
12. Lubliniec - Klonowa 27:12S8:14S
13. Lubliniec - Powstańców 17:15S8:15S
14. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:18S8:17S
15. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:22S8:19S
16. Lubliniec - al. Solidarności 17:30S8:26S
17. Glinica - ul. Asfaltowa7:40S8:36S
18. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)8:46S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)