Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Boronów

TKA BUS
ul. Dębiany 19, 28-506 Czarnocin
tel.: 503 554 730

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 4
TKA BUS

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)

Objaśnienia:
D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
Nie kursuje: 1.I - Nowy Rok; 6.I - Trzech Króli; 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych; Boże Ciało; 15.VIII - WNMP; 1 i 11.XI; 24, 25, 26, 31.XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-05-06 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
Przewóz Osób Dariusz Stefanek
ul. Dębiany 19, 28-506 Czarnocin
tel.: 503 554 730
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Kapliczka Drewniana Św. Barbary powstała w 1740 r. Znajduje się przy ul. Powstańców 1 w Boronowie.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 4 (Lubliniec » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)11:50D13:15D16:05D
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka11:51D13:16D16:06D
3. Lubliniec - al. Solidarności 111:52D13:17D16:07D
4. Lubliniec - Grunwaldzka11:53D13:18D16:08D
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)11:55D13:20D16:10D
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)11:58D13:23D16:13D
7. Lubliniec - Powstańców 112:00D13:25D16:15D
8. Sadów - (kopce)12:04D13:29D16:19D
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)12:06D13:31D16:21D
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)12:08D13:33D16:23D
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)12:09D13:34D16:24D
12. Rusinowice - ul. Piaskowa (Straż)12:12DXX
13. Rusinowice - ul. Dworcowa (Dworzec PKP)12:13DXX
14. Wierzbie - ul. Główna12:17D13:37D16:27D
15. Irki12:21D13:41D16:31D
16. Koszęcin - ul. Lubliniecka12:24D13:44D16:34D
17. Koszęcin - Rynek12:26D13:46D16:36D
18. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)XXX
19. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)XXX
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 4 (Koszęcin » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Koszęcin - Rynek7:14D8:00D8:55D14:00D
2. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:16D8:02D8:57D14:02D
3. Irki7:19D8:05D9:00D14:05D
4. Wierzbie - ul. Główna7:23D8:09D9:04D14:09D
5. Rusinowice - ul. Dworcowa (Dworzec PKP)XX9:08DX
6. Rusinowice - ul. Piaskowa (Straż)XX9:09DX
7. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:26D8:12D9:12D14:12D
8. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:27D8:13D9:13D14:13D
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:29D8:15D9:15D14:15D
10. Sadów - (kopce)7:31D8:17D9:17D14:17D
11. Lubliniec - Powstańców 17:35D8:21D9:21D14:21D
12. Lubliniec - Plebiscytowa7:37D8:23D9:23D14:23D
13. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:40D8:26D9:26D14:26D
14. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:42D8:28D9:28D14:28D
15. Lubliniec - al. Solidarności 17:43D8:29D9:29D14:29D
16. Lubliniec - Grunwaldzka7:44D8:30D9:30D14:30D
17. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:46D8:32D9:32D14:32D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)