Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Woźniki

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 40
TRELEK

Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaWoźniki

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-02-25 do 2019-09-01
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Pierwsze wzmianki o parafii w Lubszy pochodzą z 1374 roku i związane są z poborem świętopietrza. Pierwszy kościół zbudowany na przełomie XIV i XV wieku spłonął albo w czasie wojen husyckich albo w okresie wojny między Władysławem Jagiełłą a skięciem Władysławem Opolczykiem. Następny kościół murowany powstał prawdopodobnie w połowie XV wieku. Jego fundatorem był Piotr z Lubszy, właściciel tutejszych dóbr.

Powstanie: ok. XVIII wieku.

Budynek dawnego pałacu posiada symetryczną bryłę. Posiada 3 kondygnacje z częściowo widoczną kondygnacją piwnic. Do prostopadłościennej części środkowej przylegają skrzydła. Wszystkie części kryte są dachami dwuspadowymi o niewielkim spadku. Skrzydła zwieńczone są frontonem. Od strony południowej nieznacznie wysunięte w formie ryzalitów. 

Budynek przy ul. Paderewskiego 7 zbudowano w latach 1894-1895 jako siedzibę "stanów powiatowych". W okresie międzywojennym znajdowało się tu starostwo powiatowe.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 40 (Lubliniec » Woźniki)
PrzystanekKurs 1
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka20:41Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 120:43Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka20:44Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)20:46Dm
6. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)20:49Dm
7. Lubliniec - Powstańców 120:51Dm
8. Lubliniec - Powstańców 220:53Dm
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)20:55Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)20:56Dm
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)20:58Dm
12. Wierzbie - ul. Główna21:00Dm
13. Irki21:04Dm
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka21:06Dm
15. Koszęcin - Rynek21:07Dm
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)21:09Dm
17. Strzebiń - Prądy21:11Dm
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia21:13Dm
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)21:14Dm
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka21:16Dm
21. Bukowiec - (na żądanie)21:18Dm
22. Bukowiec21:19Dm
23. Psary - Skrzyżowanie21:20Dm
24. Piasek - pl. Powstańców21:22Dm
25. Psary - Główna 121:25Dm
26. Psary - Główna 2 (Szkoła)21:26Dm
27. Babienica - Główna21:28Dm
28. Babienica - Główna 121:29Dm
29. Kamienica śl. - ul. Częstochowska21:31Dm
30. Lubsza21:34Dm
31. Lubsza - ul. Ligocka21:36Dm
32. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)21:39Dm
33. Woźniki - ul. Florianek21:42Dm
34. Woźniki21:43Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 40 (Woźniki » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Woźniki6:40D9:20D11:40D14:10D21:50Dm
2. Woźniki - ul. Florianek6:41D9:21D11:41D14:11D21:51Dm
3. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)6:44D9:24D11:44D14:14D21:54Dm
4. Lubsza - ul. Ligocka6:47D9:27D11:47D14:17D21:57Dm
5. Lubsza6:49D9:29D11:49D14:19D21:59Dm
6. Kamienica śl. - ul. Częstochowska6:52D9:32D11:52D14:22D22:02Dm
7. Babienica - Główna 16:54D9:34D11:54D14:24D22:04Dm
8. Babienica - Główna6:55D9:35D11:55D14:25D22:05Dm
9. Psary - Główna 2 (Szkoła)6:57D9:37D11:57D14:27D22:07Dm
10. Psary - Główna 16:58D9:38D11:58D14:28D22:08Dm
11. Piasek - pl. Powstańców7:01D9:41D12:01D14:31D22:11Dm
12. Psary - Skrzyżowanie7:03D9:43D12:03D14:33D22:13Dm
13. Bukowiec7:04D9:44D12:04D14:34D22:14Dm
14. Bukowiec - (na żądanie)7:05D9:45D12:05D14:35D22:15Dm
15. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka7:07D9:47D12:07D14:37D22:17Dm
16. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)7:09D9:49D12:09D14:39D22:19Dm
17. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia7:10D9:50D12:10D14:40D22:20Dm
18. Strzebiń - Prądy7:12D9:52D12:12D14:42D22:22Dm
19. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:14D9:54D12:14D14:44D22:24Dm
20. Koszęcin - Rynek7:15D9:55D12:15D14:45D22:25Dm
21. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:17D9:57D12:17D14:47D22:27Dm
22. Irki7:19D9:59D12:19D14:49D22:29Dm
23. Wierzbie - ul. Główna7:23D10:03D12:23D14:53D22:33Dm
24. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:25D10:05D12:25D14:55D22:35Dm
25. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:27D10:07D12:27D14:57D22:37Dm
26. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:28D10:08D12:28D14:58D22:38Dm
27. Lubliniec - Powstańców 27:30D10:10D12:30D15:00D22:40Dm
28. Lubliniec - Powstańców 17:32D10:12D12:32D15:02D22:42Dm
29. Lubliniec - Plebiscytowa7:34D10:14D12:34D15:04D22:44Dm
30. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:37D10:17D12:37D15:07D22:47Dm
31. Lubliniec - Grunwaldzka7:39D10:19D12:39D15:09D22:49Dm
32. Lubliniec - al. Solidarności 27:40D10:20D12:40D15:10D22:50Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)