Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Koszęcin

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 41
TRANS GREGOR

Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaKoszęcin - Rynek

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
W - nie kursuje w święta i wolne od pracy
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-05-04 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Pałac w Koszęcinie jest siedzibą Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” od początku istnienia zespołu, w którym niegdyś królowa Marysieńka miała oczekiwać przez kilka tygodni na powrót małżonka Jana III Sobieskiego z odsieczy wiedeńskiej. Jest to jeden z największych w Polsce Zespołów Pałacowo-Parkowych z okresu neoklasycyzmu, zaliczony do I kategorii zabytków. Pałac jest budowlą składającą się z trzech niesymetrycznych skrzydeł. Najpiękniejsze, zachodnie - mieści Salę Balową i wychodzący na park taras, Salę Kominkową oraz Salę Zieloną, w której zachował się okrągły piec kaflowy w stylu empire. Wnętrza Pałacu wykorzystywane są do organizacji różnorodnych spotkań: bankietów, konferencji oraz szkoleń. Przy Kaplicy Pałacowej - obecnie kameralnej sali koncertowej, znajduje się wieża z tarasem widokowym. W obrębie siedziby mieści się także Pawilon im. Elwiry Kamińskiej oraz Dom Pracy Twórczej im. Adolfa Dygacza, które służą jako obiekty widowiskowo-dydaktyczne. Pałac otacza park krajobrazowy w stylu angielskim, założony w połowie XIX wieku, z pomnikami przyrody i malowniczo położonym stawem. Miejsce to znają wszyscy uczestnicy wielkoformatowych imprez plenerowych jak: „Święto Śląska” czy „Cietrzewisko”, które przyciągają corocznie kilka tysięcy osób.

Zarówno zrewitalizowane wnętrza jak i atmosfera historycznego miejsca, w którym od ponad pół wieku pracują i mieszkają artyści oraz „smaczna kuchnia” sprawiła, iż Pałac w Koszęcinie stał się miejscem komfortowego wypoczynku. Dodatkową atrakcją dla gości jest boisko do koszykówki, kort tenisowy oraz wypożyczalnia kijków do Nordic Walking. Wycieczki do siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, są popularną formą spędzenia wolnego czasu zarówno dla mieszkańców Powiatu Lublinieckiego, jak i turystów z całej Polski.

Ośrodkiem i miejscem tworzenia Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA jest obiekt w Kokotku (Lubliniec). To w tym miejscu odbywają się wszystkie rekolekcje formacyjne Niniwitów a także Festiwal Życia. Stąd również wyruszają wszystkie wyprawy rowerowe NINIWA Team. Ale to nie wszystko. Dzięki wyremontowanej już kuchni sali bankietowej i konferencyjnej możliwości OCM-u pozwalają na organizowanie rekolekcji, konferencji, obozów sportowych, czy imprez okolicznościowych nawet dla 200 osób.

 

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 41 (Lubliniec » Koszęcin)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka6:10S,1-5,W8:00S,1-5,W13:20S,1-5,W15:20S,1-5,W
2. Lubliniec - al. Solidarności 16:11S,1-5,W8:01S,1-5,W13:21S,1-5,W15:21S,1-5,W
3. Lubliniec - Grunwaldzka6:12S,1-5,W8:02S,1-5,W13:22S,1-5,W15:22S,1-5,W
4. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)6:13S,1-5,W8:03S,1-5,W13:23S,1-5,W15:23S,1-5,W
5. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)6:15S,1-5,W8:05S,1-5,W13:25S,1-5,W15:25S,1-5,W
6. Lubliniec - Powstańców 16:17S,1-5,W8:07S,1-5,W13:27S,1-5,W15:27S,1-5,W
7. Lubliniec - Klonowa 26:19S,1-5,W8:09S,1-5,W13:29S,1-5,W15:29S,1-5,W
8. Lubliniec - Klonowa 16:22S,1-5,W8:12S,1-5,W13:32S,1-5,W15:32S,1-5,W
9. Jawornica6:25S,1-5,W8:15S,1-5,W13:35S,1-5,W15:35S,1-5,W
10. Kochanowice - Lubliniecka (Przedszkole)6:28S,1-5,W8:18S,1-5,W13:38S,1-5,W15:38S,1-5,W
11. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)6:31S,1-5,W8:21S,1-5,W13:41S,1-5,W15:41S,1-5,W
12. Harbułtowice6:38S,1-5,W8:28S,1-5,W13:48S,1-5,W15:48S,1-5,W
13. Droniowice6:42S,1-5,W8:32S,1-5,W13:52S,1-5,W15:52S,1-5,W
14. Mochała6:45S,1-5,W8:35S,1-5,W13:55S,1-5,W15:55S,1-5,W
15. Hadra - Szkoła6:48S,1-5,W8:38S,1-5,W13:58S,1-5,W15:58S,1-5,W
16. Cieszowa - ul. Koszęcińska 26:50S,1-5,W8:40S,1-5,W14:00S,1-5,W16:00S,1-5,W
17. Cieszowa - ul. Koszęcińska 16:55S,1-5,W8:45S,1-5,W14:05S,1-5,W16:05S,1-5,W
18. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W8:50S,1-5,W14:10S,1-5,W16:10S,1-5,W
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 41 (Koszęcin » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W9:00S,1-5,W14:20S,1-5,W16:10S,1-5,W
1. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W9:00S,1-5,W14:20S,1-5,W16:10S,1-5,W
2. Cieszowa - ul. Koszęcińska 17:05S,1-5,W9:05S,1-5,W14:25S,1-5,W16:15S,1-5,W
3. Cieszowa - ul. Koszęcińska 27:10S,1-5,W9:10S,1-5,W14:30S,1-5,W16:20S,1-5,W
4. Hadra - Szkoła7:12S,1-5,W9:12S,1-5,W14:32S,1-5,W16:22S,1-5,W
5. Mochała7:15S,1-5,W9:15S,1-5,W14:35S,1-5,W16:25S,1-5,W
6. Droniowice7:18S,1-5,W9:18S,1-5,W14:38S,1-5,W16:28S,1-5,W
7. Harbułtowice7:22S,1-5,W9:22S,1-5,W14:42S,1-5,W16:32S,1-5,W
8. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:29S,1-5,W9:29S,1-5,W14:49S,1-5,W16:39S,1-5,W
9. Kochanowice - Lubliniecka (Przedszkole)7:32S,1-5,W9:32S,1-5,W14:52S,1-5,W16:42S,1-5,W
10. Jawornica7:35S,1-5,W9:35S,1-5,W14:55S,1-5,W16:45S,1-5,W
11. Lubliniec - Klonowa 17:38S,1-5,W9:38S,1-5,W14:58S,1-5,W16:48S,1-5,W
12. Lubliniec - Klonowa 27:41S,1-5,W9:41S,1-5,W15:01S,1-5,W16:51S,1-5,W
13. Lubliniec - Powstańców 17:43S,1-5,W9:43S,1-5,W15:03S,1-5,W16:53S,1-5,W
14. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)7:45S,1-5,W9:45S,1-5,W15:05S,1-5,W16:55S,1-5,W
15. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:47S,1-5,W9:47S,1-5,W15:07S,1-5,W16:57S,1-5,W
16. Lubliniec - Grunwaldzka7:48S,1-5,W9:48S,1-5,W15:08S,1-5,W16:58S,1-5,W
17. Lubliniec - al. Solidarności 27:49S,1-5,W9:49S,1-5,W15:09S,1-5,W16:59S,1-5,W
18. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:50S,1-5,W9:50S,1-5,W15:10S,1-5,W17:00S,1-5,W

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)