Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Koszęcin

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 41
TRANS GREGOR

Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaKoszęcin - Rynek

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
W - nie kursuje w święta i wolne od pracy
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-05-04 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Północne obrzeże Lublińca zamyka wzniesienie zwane "Kochcicką Górką" (wys. 285 m). Na samym szczycie tego wzgórza stoi masywny bunkier obronny (jeden z czterech znajdujących się w Lublińcu). Powstał on niemal przed samym wybuchem wojny, kiedy to latem 1939 roku rozpoczęto gorączkowe prace przy budowie fortyfikacji dla 7. Dywizji Piechoty.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 41 (Lubliniec » Koszęcin)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka6:10S,1-5,W8:00S,1-5,W13:20S,1-5,W15:20S,1-5,W
2. Lubliniec - al. Solidarności 16:11S,1-5,W8:01S,1-5,W13:21S,1-5,W15:21S,1-5,W
3. Lubliniec - Grunwaldzka6:12S,1-5,W8:02S,1-5,W13:22S,1-5,W15:22S,1-5,W
4. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)6:13S,1-5,W8:03S,1-5,W13:23S,1-5,W15:23S,1-5,W
5. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)6:15S,1-5,W8:05S,1-5,W13:25S,1-5,W15:25S,1-5,W
6. Lubliniec - Powstańców 16:17S,1-5,W8:07S,1-5,W13:27S,1-5,W15:27S,1-5,W
7. Lubliniec - Klonowa 26:19S,1-5,W8:09S,1-5,W13:29S,1-5,W15:29S,1-5,W
8. Lubliniec - Klonowa 16:22S,1-5,W8:12S,1-5,W13:32S,1-5,W15:32S,1-5,W
9. Jawornica6:25S,1-5,W8:15S,1-5,W13:35S,1-5,W15:35S,1-5,W
10. Kochanowice - Lubliniecka (Przedszkole)6:28S,1-5,W8:18S,1-5,W13:38S,1-5,W15:38S,1-5,W
11. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)6:31S,1-5,W8:21S,1-5,W13:41S,1-5,W15:41S,1-5,W
12. Harbułtowice6:38S,1-5,W8:28S,1-5,W13:48S,1-5,W15:48S,1-5,W
13. Droniowice6:42S,1-5,W8:32S,1-5,W13:52S,1-5,W15:52S,1-5,W
14. Mochała6:45S,1-5,W8:35S,1-5,W13:55S,1-5,W15:55S,1-5,W
15. Hadra - Szkoła6:48S,1-5,W8:38S,1-5,W13:58S,1-5,W15:58S,1-5,W
16. Cieszowa - ul. Koszęcińska 26:50S,1-5,W8:40S,1-5,W14:00S,1-5,W16:00S,1-5,W
17. Cieszowa - ul. Koszęcińska 16:55S,1-5,W8:45S,1-5,W14:05S,1-5,W16:05S,1-5,W
18. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W8:50S,1-5,W14:10S,1-5,W16:10S,1-5,W
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 41 (Koszęcin » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W9:00S,1-5,W14:20S,1-5,W16:10S,1-5,W
1. Koszęcin - Rynek7:00S,1-5,W9:00S,1-5,W14:20S,1-5,W16:10S,1-5,W
2. Cieszowa - ul. Koszęcińska 17:05S,1-5,W9:05S,1-5,W14:25S,1-5,W16:15S,1-5,W
3. Cieszowa - ul. Koszęcińska 27:10S,1-5,W9:10S,1-5,W14:30S,1-5,W16:20S,1-5,W
4. Hadra - Szkoła7:12S,1-5,W9:12S,1-5,W14:32S,1-5,W16:22S,1-5,W
5. Mochała7:15S,1-5,W9:15S,1-5,W14:35S,1-5,W16:25S,1-5,W
6. Droniowice7:18S,1-5,W9:18S,1-5,W14:38S,1-5,W16:28S,1-5,W
7. Harbułtowice7:22S,1-5,W9:22S,1-5,W14:42S,1-5,W16:32S,1-5,W
8. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:29S,1-5,W9:29S,1-5,W14:49S,1-5,W16:39S,1-5,W
9. Kochanowice - Lubliniecka (Przedszkole)7:32S,1-5,W9:32S,1-5,W14:52S,1-5,W16:42S,1-5,W
10. Jawornica7:35S,1-5,W9:35S,1-5,W14:55S,1-5,W16:45S,1-5,W
11. Lubliniec - Klonowa 17:38S,1-5,W9:38S,1-5,W14:58S,1-5,W16:48S,1-5,W
12. Lubliniec - Klonowa 27:41S,1-5,W9:41S,1-5,W15:01S,1-5,W16:51S,1-5,W
13. Lubliniec - Powstańców 17:43S,1-5,W9:43S,1-5,W15:03S,1-5,W16:53S,1-5,W
14. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)7:45S,1-5,W9:45S,1-5,W15:05S,1-5,W16:55S,1-5,W
15. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:47S,1-5,W9:47S,1-5,W15:07S,1-5,W16:57S,1-5,W
16. Lubliniec - Grunwaldzka7:48S,1-5,W9:48S,1-5,W15:08S,1-5,W16:58S,1-5,W
17. Lubliniec - al. Solidarności 27:49S,1-5,W9:49S,1-5,W15:09S,1-5,W16:59S,1-5,W
18. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:50S,1-5,W9:50S,1-5,W15:10S,1-5,W17:00S,1-5,W

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)