Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Boronów

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 49
TRANS GREGOR

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
W - nie kursuje w święta i wolne od pracy
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-06-17 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Karczma powstała pod koniec XIX wieku. Znajduje się przy ul. Powstańców 1 w Boronowie. Obecnie jest to budynek mieszkalny stanowiący własność prywatną.

Karczma została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Klasycystyczny pałac wzniesiony w początkach XIX w. przez rodzinę von Aulock, na co wskazywałyby przypisywane tej rodzinie herb Budwicz, widniejący nad wejściem wschodnim obiektu, mieszczący dziś Zespół Szkół.

Zespół Budynków Szkolnych w Boronowie obejmuje tzw. "Szkołę Niską", "Szkołę Wysoką" oraz Budynek gospodarczy. Znajdują się one przy ulicy Szkolnej 9.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 49 (Lubliniec » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)6:20S1-5W8:30S1-5W12:201-5W14:20S1-5W16:101-5W
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka6:22S1-5W8:32S1-5W12:221-5W14:22S1-5W16:121-5W
3. Lubliniec - al. Solidarności 16:23S1-5W8:33S1-5W12:231-5W14:23S1-5W16:131-5W
4. Lubliniec - Grunwaldzka6:24S1-5W8:34S1-5W12:241-5W14:24S1-5W16:141-5W
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)6:25S1-5W8:35S1-5W12:251-5W14:25S1-5W16:151-5W
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)6:26S1-5W8:36S1-5W12:261-5W14:26S1-5W16:161-5W
7. Lubliniec - Powstańców 16:29S1-5W8:39S1-5W12:291-5W14:29S1-5W16:191-5W
8. Lubliniec - Klonowa 26:32S1-5W8:42S1-5W12:321-5W14:32S1-5W16:221-5W
9. Lubliniec - Klonowa 16:34S1-5W8:44S1-5W12:341-5W14:34S1-5W16:241-5W
10. Jawornica6:36S1-5W8:46S1-5W12:361-5W14:36S1-5W16:261-5W
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo)6:39S1-5W8:49S1-5W12:391-5W14:39S1-5W16:291-5W
12. Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła)6:41S1-5W8:51S1-5W12:411-5W14:41S1-5W16:311-5W
13. Lisów - Bruk6:44S1-5W8:54S1-5W12:441-5W14:44S1-5W16:341-5W
14. Lisów - Centrum6:45S1-5W8:55S1-5W12:451-5W14:45S1-5W16:351-5W
15. Kolonia lisów6:48S1-5W8:58S1-5W12:481-5W14:48S1-5W16:381-5W
16. Herby nowe6:51S1-5W9:01S1-5W12:511-5W14:51S1-5W16:411-5W
17. Herby - Centrum6:53S1-5W9:03S1-5W12:531-5W14:53S1-5W16:431-5W
18. Kalina - ul. Józefa Lompy6:56S1-5W12:561-5W16:561-5W
19. Olszyna - ul. Akacjowa7:00S1-5W13:001-5W17:001-5W
20. Zumpy7:03S1-5W13:031-5W17:031-5W
21. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)7:05S1-5W13:051-5W17:051-5W
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 49 (Boronów » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)7:05S1-5W13:051-5W17:051-5W
2. Zumpy7:07S1-5W13:071-5W17:071-5W
3. Olszyna - ul. Akacjowa7:10S1-5W13:101-5W17:101-5W
4. Kalina - ul. Józefa Lompy7:14S1-5W13:141-5W17:141-5W
5. Herby - Centrum7:17S1-5W9:30S1-5W13:171-5W15:20S1-5W17:171-5W
6. Herby nowe7:19S1-5W9:32S1-5W13:191-5W15:22S1-5W17:191-5W
7. Kolonia lisów7:22S1-5W9:35S1-5W13:221-5W15:25S1-5W17:221-5W
8. Lisów - Centrum7:25S1-5W9:38S1-5W13:251-5W15:28S1-5W17:251-5W
9. Lisów - Bruk7:26S1-5W9:39S1-5W13:261-5W15:29S1-5W17:261-5W
10. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:29S1-5W9:45S1-5W13:291-5W15:32S1-5W17:291-5W
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo)7:31S1-5W9:47S1-5W13:311-5W15:34S1-5W17:311-5W
12. Jawornica7:34S1-5W9:49S1-5W13:341-5W15:37S1-5W17:341-5W
13. Lubliniec - Klonowa 17:36S1-5W9:52S1-5W13:361-5W15:39S1-5W17:361-5W
14. Lubliniec - Klonowa 27:38S1-5W9:55S1-5W13:381-5W15:41S1-5W17:381-5W
15. Lubliniec - Powstańców 17:41S1-5W9:56S1-5W13:411-5W15:44S1-5W17:411-5W
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:45S1-5W9:58S1-5W13:451-5W15:48S1-5W17:451-5W
17. Lubliniec - Grunwaldzka7:46S1-5W9:59S1-5W13:461-5W15:49S1-5W17:461-5W
18. Lubliniec - al. Solidarności 27:47S1-5W10:01S1-5W13:471-5W15:50S1-5W17:471-5W
19. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:48S1-5W10:03S1-5W13:481-5W15:51S1-5W17:481-5W
20. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:50S1-5W10:05S1-5W13:501-5W15:53S1-5W18:001-5W

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)