Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Boronów

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 49
TRANS GREGOR

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
W - nie kursuje w święta i wolne od pracy
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-10-12 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Polowy schron piechoty do ognia bocznego. Jego uzbrojenie miały stanowić dwa ckm-y na podstawie polowej. Schron zachowany w stosunkowo dobrym stanie, gdyż znajduje się na terenie posesji. Jedna ze strzelnic jest zamurowana, ściany pobielone. Obiekt do niedawna służył jako składzik, teraz zarośnięty pajęczynami. Schronu przed wojną najprawdopodobniej nie zdążono obsypać ziemią. Nosi ślady ostrzału.

23 lutego 1922 r. Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej zakupiło z przeznaczeniem na Niższe Seminarium Duchowne były Zakład Wychowawczy im. Grottowskiego w Lublińcu. W 1925 r. rozpoczęto prace nad powiększaniem domu, który rozbudowano o dwa skrzydła. We wrześniu 1928 r. ukończono skrzydło zachodnie, a w 1930 r. wschodnie. W latach 1928-31 wybudowano (w ramach skrzydła wschodniego) kościół pw. św. Stanisława Kostki, służący przede wszystkim jako kaplica Niższego Seminarium Duchownego, którą poświęcił bp Stanisław Gall z Warszawy. Od 1956 r. w  podziemiach kościoła pw. Świętego Stanisława Kostki, znajduje się kaplica, która nosi wezwanie Matki Bożej Fatimskiej.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 49 (Lubliniec » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:201-5W12:201-5W14:30S1-5W16:301-5W
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:221-5W12:221-5W14:32S1-5W16:321-5W
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:231-5W12:231-5W14:33S1-5W16:331-5W
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:241-5W12:241-5W14:34S1-5W16:341-5W
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:251-5W12:251-5W14:35S1-5W16:351-5W
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:261-5W12:261-5W14:36S1-5W16:361-5W
7. Lubliniec - Powstańców 15:291-5W12:291-5W14:39S1-5W16:391-5W
8. Lubliniec - Klonowa 25:321-5W12:321-5W14:42S1-5W16:421-5W
9. Lubliniec - Klonowa 15:341-5W12:341-5W14:44S1-5W16:441-5W
10. Jawornica5:361-5W12:361-5W14:46S1-5W16:461-5W
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo)5:391-5W12:391-5W14:49S1-5W16:491-5W
12. Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła)5:411-5W12:411-5W14:51S1-5W16:511-5W
13. Lisów - Bruk5:441-5W12:441-5W14:54S1-5W16:541-5W
14. Lisów - Centrum5:451-5W12:451-5W14:55S1-5W16:551-5W
15. Kolonia lisów5:481-5W12:481-5W14:58S1-5W16:581-5W
16. Herby nowe5:511-5W12:511-5W15:01S1-5W17:011-5W
17. Herby - Centrum5:531-5W12:531-5W15:03S1-5W17:031-5W
18. Kalina - ul. Józefa Lompy5:561-5W12:561-5W15:06S1-5W
19. Olszyna - ul. Akacjowa6:001-5W13:001-5W15:10S1-5W
20. Zumpy6:031-5W13:031-5W15:13S1-5W
21. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:051-5W13:051-5W15:15S1-5W
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 49 (Boronów » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:501-5W13:051-5W15:201-5W
2. Zumpy6:521-5W13:071-5W15:221-5W
3. Olszyna - ul. Akacjowa6:551-5W13:101-5W15:251-5W
4. Kalina - ul. Józefa Lompy6:591-5W13:141-5W15:291-5W
5. Herby - Centrum5:20S1-5W7:021-5W13:171-5W15:321-5W17:201-5W
6. Herby nowe5:22S1-5W7:041-5W13:191-5W15:341-5W17:221-5W
7. Kolonia lisów5:25S1-5W7:071-5W13:221-5W15:371-5W17:251-5W
8. Lisów - Centrum5:28S1-5W7:101-5W13:251-5W15:401-5W17:281-5W
9. Lisów - Bruk5:29S1-5W7:111-5W13:261-5W15:411-5W17:291-5W
10. Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła)5:32S1-5W7:141-5W13:291-5W15:441-5W17:321-5W
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo)5:34S1-5W7:161-5W13:311-5W15:461-5W17:341-5W
12. Jawornica5:37S1-5W7:191-5W13:341-5W15:491-5W17:371-5W
13. Lubliniec - Klonowa 15:39S1-5W7:211-5W13:361-5W15:511-5W17:391-5W
14. Lubliniec - Klonowa 25:41S1-5W7:231-5W13:381-5W15:531-5W17:411-5W
15. Lubliniec - Powstańców 15:44S1-5W7:261-5W13:411-5W15:561-5W17:441-5W
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:48S1-5W7:301-5W13:451-5W16:001-5W17:481-5W
17. Lubliniec - Grunwaldzka5:49S1-5W7:311-5W13:461-5W16:011-5W17:491-5W
18. Lubliniec - al. Solidarności 25:50S1-5W7:321-5W13:471-5W16:021-5W17:501-5W
19. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:51S1-5W7:331-5W13:481-5W16:031-5W17:511-5W
20. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:53S1-5W7:351-5W13:501-5W16:051-5W17:531-5W

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)