Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Boronów

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 49
TRANS GREGOR

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
W - nie kursuje w święta i wolne od pracy
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-10-12 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Powstanie ok. XIX wieku

Budynek szpitala żeńskiego założony został na planie prostokąta z ryzalitem w części środkowej i bocznych. Budynek jest dwu- i trzykondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Budynek nakryty jest dachem wielospadowym oraz mansardowym z naczółkiem. W połaci dachu ulokowane są duże lukarny i okna w kształcie powieki.

Zajazd powstał w I połowie XIX wieku. Obecnie pełni funkcję rozbudowanego sklepu wraz z restauracją. Znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 1.

Obiekt został wpisany do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 49 (Lubliniec » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:201-5W12:201-5W14:30S1-5W16:301-5W
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:221-5W12:221-5W14:32S1-5W16:321-5W
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:231-5W12:231-5W14:33S1-5W16:331-5W
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:241-5W12:241-5W14:34S1-5W16:341-5W
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:251-5W12:251-5W14:35S1-5W16:351-5W
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:261-5W12:261-5W14:36S1-5W16:361-5W
7. Lubliniec - Powstańców 15:291-5W12:291-5W14:39S1-5W16:391-5W
8. Lubliniec - Klonowa 25:321-5W12:321-5W14:42S1-5W16:421-5W
9. Lubliniec - Klonowa 15:341-5W12:341-5W14:44S1-5W16:441-5W
10. Jawornica5:361-5W12:361-5W14:46S1-5W16:461-5W
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo)5:391-5W12:391-5W14:49S1-5W16:491-5W
12. Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła)5:411-5W12:411-5W14:51S1-5W16:511-5W
13. Lisów - Bruk5:441-5W12:441-5W14:54S1-5W16:541-5W
14. Lisów - Centrum5:451-5W12:451-5W14:55S1-5W16:551-5W
15. Kolonia lisów5:481-5W12:481-5W14:58S1-5W16:581-5W
16. Herby nowe5:511-5W12:511-5W15:01S1-5W17:011-5W
17. Herby - Centrum5:531-5W12:531-5W15:03S1-5W17:031-5W
18. Kalina - ul. Józefa Lompy5:561-5W12:561-5W15:06S1-5W
19. Olszyna - ul. Akacjowa6:001-5W13:001-5W15:10S1-5W
20. Zumpy6:031-5W13:031-5W15:13S1-5W
21. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:051-5W13:051-5W15:15S1-5W
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 49 (Boronów » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:501-5W13:051-5W15:201-5W
2. Zumpy6:521-5W13:071-5W15:221-5W
3. Olszyna - ul. Akacjowa6:551-5W13:101-5W15:251-5W
4. Kalina - ul. Józefa Lompy6:591-5W13:141-5W15:291-5W
5. Herby - Centrum5:20S1-5W7:021-5W13:171-5W15:321-5W17:201-5W
6. Herby nowe5:22S1-5W7:041-5W13:191-5W15:341-5W17:221-5W
7. Kolonia lisów5:25S1-5W7:071-5W13:221-5W15:371-5W17:251-5W
8. Lisów - Centrum5:28S1-5W7:101-5W13:251-5W15:401-5W17:281-5W
9. Lisów - Bruk5:29S1-5W7:111-5W13:261-5W15:411-5W17:291-5W
10. Kochanowice - ul. Częstochowska (Szkoła)5:32S1-5W7:141-5W13:291-5W15:441-5W17:321-5W
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo)5:34S1-5W7:161-5W13:311-5W15:461-5W17:341-5W
12. Jawornica5:37S1-5W7:191-5W13:341-5W15:491-5W17:371-5W
13. Lubliniec - Klonowa 15:39S1-5W7:211-5W13:361-5W15:511-5W17:391-5W
14. Lubliniec - Klonowa 25:41S1-5W7:231-5W13:381-5W15:531-5W17:411-5W
15. Lubliniec - Powstańców 15:44S1-5W7:261-5W13:411-5W15:561-5W17:441-5W
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:48S1-5W7:301-5W13:451-5W16:001-5W17:481-5W
17. Lubliniec - Grunwaldzka5:49S1-5W7:311-5W13:461-5W16:011-5W17:491-5W
18. Lubliniec - al. Solidarności 25:50S1-5W7:321-5W13:471-5W16:021-5W17:501-5W
19. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:51S1-5W7:331-5W13:481-5W16:031-5W17:511-5W
20. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:53S1-5W7:351-5W13:501-5W16:051-5W17:531-5W

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)