Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

TRELEK BUSTRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 50
TRELEK BUS

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01

Objaśnienia:
UWAGA: ZAWIESZONO kursy w dni nauki szkolnej oraz soboty
6 - kursuje w soboty oprócz świąt
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Zwiedzanie kościoła indywidualnie i grup pod opieką przewodnika zgłaszać do Pana Jana Myrcika.
 
Kościół Świętej Trójcy w Koszęcinie jest kościołem parafialnym, związanym z wielowiekową bogatą tradycją religijną. Jest także wielkim zabytkiem naszej kultury.

Adaptacja miejskiego lasu na potrzeby rekreacji mieszkańców rozpoczęła się w latach 70-tych XIX wieku. Wtedy wytyczono pierwsze ścieżki, zbudowano krąg taneczny „Grzybek”, stoły i ławki. Szczególnie lubianym miejscem spacerowiczów była grobla obsadzona dębami, niektóre z nich liczą już 300 lat. Przed I wojną światową utworzono boisko sportowe, staw kąpielowy wraz z kabinami, kanał z mostkiem oraz plac zabaw dla dzieci.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 50 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15D7:35D11:00D13:20D17:05Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16D7:36D11:01D13:21D17:06Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:18D7:38D11:03D13:23D17:08Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:19D7:39D11:04D13:24D17:09Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:21D7:41D11:06D13:26D17:11Dm
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:24D7:44D11:09D13:29D17:14Dm
7. Lubliniec - Powstańców 15:26D7:46D11:11D13:31D17:16Dm
8. Lubliniec - Powstańców 25:28D7:48D11:13D13:33D17:18Dm
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:30D7:50D11:15D13:35D17:20Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:31D7:51D11:16D13:36D17:21Dm
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:33D7:53D11:18D13:38D17:23Dm
12. Wierzbie - ul. Główna5:35D7:55D11:20D13:40D17:25Dm
13. Irki5:39D7:59D11:24D13:44D17:29Dm
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:41D8:01D11:26D13:46D17:31Dm
15. Koszęcin - Rynek5:42D8:02D11:27D13:47D17:32Dm
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:43D8:03D11:28D13:48D17:33Dm
17. Strzebiń - Prądy5:45D8:05D11:30D13:50D17:35Dm
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia5:47D8:07D11:32D13:52D17:37Dm
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)5:48D8:08D11:33D13:53D17:38Dm
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka5:50D8:10D11:35D13:55D17:40Dm
21. Bukowiec - (na żądanie)5:52D8:12D11:37D13:57D17:42Dm
22. Bukowiec5:53D8:13D11:38D13:58D17:43Dm
23. Psary - Skrzyżowanie5:55D8:15D11:40D14:00D17:45Dm
24. Piasek - pl. Powstańców5:57D8:17D11:42D14:02D17:47Dm
25. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:00D8:20D11:45D14:05D17:50Dm
26. Kalety - Mokrus6:02D8:22D11:47D14:07D17:52Dm
27. Kalety - Miotek kościół6:03D8:23D11:48D14:08D17:53Dm
28. Kalety - Miotek, Zarach6:05D8:25D11:50D14:10D17:55Dm
29. Miasteczko śląskie - Huta6:09D8:29D11:54D14:14D17:59Dm
30. Miasteczko śląskie - Rynek6:10D8:30D11:55D14:15D18:00Dm
31. Tarnowskie góry - Lasowice i6:16D8:36D12:01D14:21D18:06Dm
32. Tarnowskie góry - Dworzec6:19D8:39D12:04D14:24D18:09Dm
33. Tarnowskie góry - Dworzec
34. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 50 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Tarnowskie góry - Dworzec6:25D8:45D12:10D14:30D18:25Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II6:28D8:48D12:13D14:33D18:28Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:34D8:54D12:19D14:39D18:34Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta6:35D8:55D12:20D14:40D18:35Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach6:39D8:59D12:24D14:44D18:39Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II6:41D9:01D12:26D14:46D18:41Dm
7. Kalety - Mokrus6:42D9:02D12:27D14:47D18:42Dm
8. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:44D9:04D12:29D14:49D18:44Dm
9. Piasek - pl. Powstańców6:47D9:07D12:32D14:52D18:47Dm
10. Psary - Skrzyżowanie6:49D9:09D12:34D14:54D18:49Dm
11. Bukowiec6:51D9:11D12:36D14:56D18:51Dm
12. Bukowiec - (na żądanie)6:52D9:12D12:37D14:57D18:52Dm
13. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka6:54D9:14D12:39D14:59D18:54Dm
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)6:56D9:16D12:41D15:01D18:56Dm
15. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia6:57D9:17D12:42D15:02D18:57Dm
16. Strzebiń - Prądy6:59D9:19D12:44D15:04D18:59Dm
17. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:01D9:21D12:46D15:06D19:01Dm
18. Koszęcin - Rynek7:02D9:22D12:47D15:07D19:02Dm
19. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:03D9:23D12:48D15:08D19:03Dm
20. Irki7:05D9:25D12:50D15:10D19:05Dm
21. Wierzbie - ul. Główna7:09D9:29D12:54D15:14D19:09Dm
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:11D9:31D12:56D15:16D19:11Dm
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:13D9:33D12:58D15:18D19:13Dm
24. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:14D9:34D12:59D15:19D19:14Dm
25. Lubliniec - Powstańców 27:16D9:36D13:01D15:21D19:16Dm
26. Lubliniec - Powstańców 17:18D9:38D13:03D15:23D19:18Dm
27. Lubliniec - Plebiscytowa7:20D9:40D13:05D15:25D19:20Dm
28. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:23D9:43D13:08D15:28D19:23Dm
29. Lubliniec - Grunwaldzka7:25D9:45D13:10D15:30D19:25Dm
30. Lubliniec - al. Solidarności 27:26D9:46D13:11D15:31D19:26Dm
31. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:28D9:48D13:13D15:33D19:28Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)