Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

TRELEK BUSTRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 50
TRELEK BUS

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01

Objaśnienia:
6 - kursuje w soboty oprócz świąt
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Północne obrzeże Lublińca zamyka wzniesienie zwane "Kochcicką Górką" (wys. 285 m). Na samym szczycie tego wzgórza stoi masywny bunkier obronny (jeden z czterech znajdujących się w Lublińcu). Powstał on niemal przed samym wybuchem wojny, kiedy to latem 1939 roku rozpoczęto gorączkowe prace przy budowie fortyfikacji dla 7. Dywizji Piechoty.

W Cesarstwie Habsburgów Zamek Lubliniecki oraz inne dobra miasta przez 55 lat były przedmiotem zastawów, a od 1587 roku kolejno własnością rodów, m. in. Kochcickich. od 1645 roku hr. Cellarych, a od 1727 roku de Garnier. W 1742 r. w wyniku I wojny śląskiej, Dolny Śląsk i Księstwo Opolskie weszły w skład Królestwa Prus. Dlatego zamek stał się własnością kolejnych rodów m. in. hr. F. Grotowskiego i hr. A. Renarda, az wreszcie państwa pruskiego.

Pierwsze wzmianki o kościele pochodzą z 1347 i 1490 roku, choć parafia istnieje od XIII wieku. Jeszcze w 1569 roku kościół był drewniany, kryty gontem wspomina się również o belkach i drewnie użytym do naprawy. Na początku XVII wieku, w latach 1607-1608 na miejscu starego drewnianego zbudowano nowy kościół murowany, z wykorzystaniem pozostałości po starej budowli. Przebudowany w 1756 roku, uległ spaleniu w 1789 roku. Prace związane z odbudową rozpoczęły się w 1811 roku.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 50 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Poniedziałek-Piątek: 5:15D7:35D8:45S11:00D12:10S13:20D14:30S17:05Dm
Sobota: 8:00611:00614:006
2. Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaPoniedziałek-Piątek: 5:16D7:36D8:46S11:01D12:11S13:21D14:31S17:06Dm
Sobota: 8:01611:01614:016
3. Lubliniec - al. Solidarności 1Poniedziałek-Piątek: 5:18D7:38D8:48S11:03D12:13S13:23D14:33S17:08Dm
Sobota: 8:03611:03614:036
4. Lubliniec - GrunwaldzkaPoniedziałek-Piątek: 5:19D7:39D8:49S11:04D12:14S13:24D14:34S17:09Dm
Sobota: 8:04611:04614:046
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)Poniedziałek-Piątek: 5:21D7:41D8:51S11:06D12:16S13:26D14:36S17:11Dm
Sobota: 8:06611:06614:066
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)Poniedziałek-Piątek: 5:24D7:44D8:54S11:09D12:19S13:29D14:39S17:14Dm
Sobota: 8:09611:09614:096
7. Lubliniec - Powstańców 1Poniedziałek-Piątek: 5:26D7:46D8:56S11:11D12:21S13:31D14:41S17:16Dm
Sobota: 8:11611:11614:116
8. Lubliniec - Powstańców 2Poniedziałek-Piątek: 5:28D7:48D8:58S11:13D12:23S13:33D14:43S17:18Dm
Sobota: 8:13611:13614:136
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)Poniedziałek-Piątek: 5:30D7:50D9:00S11:15D12:25S13:35D14:45S17:20Dm
Sobota: 8:15611:15614:156
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)Poniedziałek-Piątek: 5:31D7:51D9:01S11:16D12:26S13:36D14:46S17:21Dm
Sobota: 8:16611:16614:166
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)Poniedziałek-Piątek: 5:33D7:53D9:03S11:18D12:28S13:38D14:48S17:23Dm
Sobota: 8:18611:18614:186
12. Wierzbie - ul. GłównaPoniedziałek-Piątek: 5:35D7:55D9:05S11:20D12:30S13:40D14:50S17:25Dm
Sobota: 8:20611:20614:206
13. IrkiPoniedziałek-Piątek: 5:39D7:59D9:09S11:24D12:34S13:44D14:54S17:29Dm
Sobota: 8:24611:24614:246
14. Koszęcin - ul. LublinieckaPoniedziałek-Piątek: 5:41D8:01D9:11S11:26D12:36S13:46D14:56S17:31Dm
Sobota: 8:26611:26614:266
15. Koszęcin - RynekPoniedziałek-Piątek: 5:42D8:02D9:12S11:27D12:37S13:47D14:57S17:32Dm
Sobota: 8:27611:27614:276
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)Poniedziałek-Piątek: 5:43D8:03D9:13S11:28D12:38S13:48D14:58S17:33Dm
Sobota: 8:28611:28614:286
17. Strzebiń - PrądyPoniedziałek-Piątek: 5:45D8:05D9:15S11:30D12:40S13:50D15:00S17:35Dm
Sobota: 8:30611:30614:306
18. Strzebiń - ul. Juliusza LigoniaPoniedziałek-Piątek: 5:47D8:07D9:17S11:32D12:42S13:52D15:02S17:37Dm
Sobota: 8:32611:32614:326
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)Poniedziałek-Piątek: 5:48D6:58S8:08D9:18S11:33D12:43S13:53D15:03S17:38Dm
Sobota: 8:33611:33614:336
20. Strzebiń stary - ul. LublinieckaPoniedziałek-Piątek: 5:50D7:00S8:10D9:20S11:35D12:45S13:55D15:05S17:40Dm
Sobota: 8:35611:35614:356
21. Bukowiec - (na żądanie)Poniedziałek-Piątek: 5:52D7:02S8:12D9:22S11:37D12:47S13:57D15:07S17:42Dm
Sobota: 8:37611:37614:376
22. BukowiecPoniedziałek-Piątek: 5:53D7:03S8:13D9:23S11:38D12:48S13:58D15:08S17:43Dm
Sobota: 8:38611:38614:386
23. Psary - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 5:55D7:05S8:15D9:25S11:40D12:50S14:00D15:10S17:45Dm
Sobota: 8:40611:40614:406
24. Piasek - pl. PowstańcówPoniedziałek-Piątek: 5:57D7:07S8:17D9:27S11:42D12:52S14:02D15:12S17:47Dm
Sobota: 8:42611:42614:426
25. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)Poniedziałek-Piątek: 6:00D7:10S8:20D9:30S11:45D12:55S14:05D15:15S17:50Dm
Sobota: 8:45611:45614:456
26. Kalety - MokrusPoniedziałek-Piątek: 6:02D7:12S8:22D9:32S11:47D12:57S14:07D15:17S17:52Dm
Sobota: 8:47611:47614:476
27. Kalety - Miotek kościółPoniedziałek-Piątek: 6:03D7:13S8:23D9:33S11:48D12:58S14:08D15:18S17:53Dm
Sobota: 8:48611:48614:486
28. Kalety - Miotek, ZarachPoniedziałek-Piątek: 6:05D7:15S8:25D9:35S11:50D13:00S14:10D15:20S17:55Dm
Sobota: 8:50611:50614:506
29. Miasteczko śląskie - HutaPoniedziałek-Piątek: 6:09D7:19S8:29D9:39S11:54D13:04S14:14D15:24S17:59Dm
Sobota: 8:54611:54614:546
30. Miasteczko śląskie - RynekPoniedziałek-Piątek: 6:10D7:20S8:30D9:40S11:55D13:05S14:15D15:25S18:00Dm
Sobota: 8:55611:55614:556
31. Tarnowskie góry - Lasowice iPoniedziałek-Piątek: 6:16D7:26S8:36D9:46S12:01D13:11S14:21D15:31S18:06Dm
Sobota: 9:01612:01615:016
32. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 6:19D7:29S8:39D9:49S12:04D13:14S14:24D15:34S18:09Dm
Sobota: 9:04612:04615:046
33. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 7:30S
Sobota:
34. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01Poniedziałek-Piątek: 7:32S
Sobota:
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 50 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 6:25D7:35S8:45D11:00S12:10D13:20S14:30D15:40S18:25Dm
Sobota: 9:30612:30615:306
2. Tarnowskie góry - Lasowice IIPoniedziałek-Piątek: 6:28D7:38S8:48D11:03S12:13D13:23S14:33D15:43S18:28Dm
Sobota: 9:33612:33615:336
3. Miasteczko śląskie - RynekPoniedziałek-Piątek: 6:34D7:44S8:54D11:09S12:19D13:29S14:39D15:49S18:34Dm
Sobota: 9:39612:39615:396
4. Miasteczko śląskie - HutaPoniedziałek-Piątek: 6:35D7:45S8:55D11:10S12:20D13:30S14:40D15:50S18:35Dm
Sobota: 9:40612:40615:406
5. Kalety - Miotek, ZarachPoniedziałek-Piątek: 6:39D7:49S8:59D11:14S12:24D13:34S14:44D15:54S18:39Dm
Sobota: 9:44612:44615:446
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie IIPoniedziałek-Piątek: 6:41D7:51S9:01D11:16S12:26D13:36S14:46D15:56S18:41Dm
Sobota: 9:46612:46615:466
7. Kalety - MokrusPoniedziałek-Piątek: 6:42D7:52S9:02D11:17S12:27D13:37S14:47D15:57S18:42Dm
Sobota: 9:47612:47615:476
8. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)Poniedziałek-Piątek: 6:44D7:54S9:04D11:19S12:29D13:39S14:49D15:59S18:44Dm
Sobota: 9:49612:49615:496
9. Piasek - pl. PowstańcówPoniedziałek-Piątek: 6:47D7:57S9:07D11:22S12:32D13:42S14:52D16:02S18:47Dm
Sobota: 9:52612:52615:526
10. Psary - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 6:49D7:59S9:09D11:24S12:34D13:44S14:54D16:04S18:49Dm
Sobota: 9:54612:54615:546
11. BukowiecPoniedziałek-Piątek: 6:51D8:01S9:11D11:26S12:36D13:46S14:56D16:06S18:51Dm
Sobota: 9:56612:56615:566
12. Bukowiec - (na żądanie)Poniedziałek-Piątek: 6:52D8:02S9:12D11:27S12:37D13:47S14:57D16:07S18:52Dm
Sobota: 9:57612:57615:576
13. Strzebiń stary - ul. LublinieckaPoniedziałek-Piątek: 6:54D8:04S9:14D11:29S12:39D13:49S14:59D16:09S18:54Dm
Sobota: 9:59612:59615:596
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)Poniedziałek-Piątek: 6:56D8:06S9:16D11:31S12:41D13:51S15:01D16:11S18:56Dm
Sobota: 10:01613:01616:016
15. Strzebiń - ul. Juliusza LigoniaPoniedziałek-Piątek: 6:57D8:07S9:17D11:32S12:42D13:52S15:02D18:57Dm
Sobota: 10:02613:02616:026
16. Strzebiń - PrądyPoniedziałek-Piątek: 6:59D8:09S9:19D11:34S12:44D13:54S15:04D18:59Dm
Sobota: 10:04613:04616:046
17. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)Poniedziałek-Piątek: 7:01D8:11S9:21D11:36S12:46D13:56S15:06D19:01Dm
Sobota: 10:06613:06616:066
18. Koszęcin - RynekPoniedziałek-Piątek: 7:02D8:12S9:22D11:37S12:47D13:57S15:07D19:02Dm
Sobota: 10:07613:07616:076
19. Koszęcin - ul. LublinieckaPoniedziałek-Piątek: 7:03D8:13S9:23D11:38S12:48D13:58S15:08D19:03Dm
Sobota: 10:08613:08616:086
20. IrkiPoniedziałek-Piątek: 7:05D8:15S9:25D11:40S12:50D14:00S15:10D19:05Dm
Sobota: 10:10613:10616:106
21. Wierzbie - ul. GłównaPoniedziałek-Piątek: 7:09D8:19S9:29D11:44S12:54D14:04S15:14D19:09Dm
Sobota: 10:14613:14616:146
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)Poniedziałek-Piątek: 7:11D8:21S9:31D11:46S12:56D14:06S15:16D19:11Dm
Sobota: 10:16613:16616:166
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)Poniedziałek-Piątek: 7:13D8:23S9:33D11:48S12:58D14:08S15:18D19:13Dm
Sobota: 10:18613:18616:186
24. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)Poniedziałek-Piątek: 7:14D8:24S9:34D11:49S12:59D14:09S15:19D19:14Dm
Sobota: 10:19613:19616:196
25. Lubliniec - Powstańców 2Poniedziałek-Piątek: 7:16D8:26S9:36D11:51SD13:01D14:11S15:21D19:16Dm
Sobota: 10:21613:21616:216
26. Lubliniec - Powstańców 1Poniedziałek-Piątek: 7:18D8:28S9:38D11:53SD13:03D14:13S15:23D19:18Dm
Sobota: 10:23613:23616:236
27. Lubliniec - PlebiscytowaPoniedziałek-Piątek: 7:20D8:30S9:40D11:55SD13:05D14:15S15:25D19:20Dm
Sobota: 10:25613:25616:256
28. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)Poniedziałek-Piątek: 7:23D8:33S9:43D11:58SD13:08D14:18S15:28D19:23Dm
Sobota: 10:28613:28616:286
29. Lubliniec - GrunwaldzkaPoniedziałek-Piątek: 7:25D8:35S9:45D12:00SD13:10D14:20S15:30D19:25Dm
Sobota: 10:30613:30616:306
30. Lubliniec - al. Solidarności 2Poniedziałek-Piątek: 7:26D8:36S9:46D12:01SD13:11D14:21S15:31D19:26Dm
Sobota: 10:31613:31616:316
31. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Poniedziałek-Piątek: 7:28D8:38S9:48D12:03SD13:13D14:23S15:33D19:28Dm
Sobota: 10:33613:33616:336

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)