Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Kamieńskie młyny - Tarnowskie Góry

TRELEK BUSTRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 51
TRELEK BUS

Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)Tarnowskie Góry - Kaufland

Objaśnienia:
UWAGA: ZAWIESZONO cześć kursów, kurs zawieszony na odcinku Kamienica – Lubsza Ligocka; na odcinku Lubsza Ligocka – Tarnowskie Góry Dworzec 05 kursuje zgodnie z rozkładem jazdy
6 - kursuje w soboty oprócz świąt
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kaplica Góra Oliwna – zbudowana w 1910 r. z cegły na zboczu Coglowej Góry (365 m n.p.m.) – najwyższego wzniesienia w granicach miasta. Służyła niegdyś jako kaplica przedpogrzebowa. Nazwa wywodzi się od obrazu, w ołtarzyku kaplicy, przedstawiającego Jezusa modlącego się na Górze Oliwnej w towarzystwie śpiących Uczniów.

Park zlokalizowany jest w  północnej części miejscowości. Pałac stanowi zamknięcie osi widokowej drogi prowadzącej do Woźnik. Całość składa się z dwóch części: zachodniej i wschodniej, pomiędzy którymi znajdują się stawy. Bezpośrednio wokół pałacu znajduje się wyraźnie starsza część parku.

Pierwsze wzmianki o kościele pochodzą z 1347 i 1490 roku, choć parafia istnieje od XIII wieku. Jeszcze w 1569 roku kościół był drewniany, kryty gontem wspomina się również o belkach i drewnie użytym do naprawy. Na początku XVII wieku, w latach 1607-1608 na miejscu starego drewnianego zbudowano nowy kościół murowany, z wykorzystaniem pozostałości po starej budowli. Przebudowany w 1756 roku, uległ spaleniu w 1789 roku. Prace związane z odbudową rozpoczęły się w 1811 roku.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 51 (Kamieńskie młyny » Tarnowskie Góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)6:34D
2. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)6:36D
3. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)6:38D
4. Kamienica śl.6:40D7:50D13:30D
5. Lubsza6:43D7:53D13:33D
6. Lubsza - ul. Ligocka6:45D7:55D13:35D
7. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)6:48D7:58D13:38D
8. Woźniki - ul. Florianek6:51D8:01D13:41D
9. Woźniki6:52D8:02D13:42D
10. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)6:54D8:04D13:44D
11. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)6:56D8:06D13:46D
12. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)6:58D8:08D13:48D
13. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)7:00D8:10D13:50D
14. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)7:01D8:11D13:51D
15. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)7:03D8:13D13:53D
16. Kalety - Mokrus7:05D8:15D13:55D
17. Kalety - Miotek kościół7:06D8:16D13:56D
18. Kalety - Miotek, Zarach7:08D8:18D13:58D
19. Miasteczko śląskie - Huta7:12D8:22D14:02D
20. Miasteczko śląskie - Rynek7:13D8:23D14:03D
21. Tarnowskie góry - Lasowice i7:19D8:29D14:09D
22. Tarnowskie góry - Dworzec7:22D8:32D14:12D
23. Tarnowskie góry - Dworzec
24. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01
25. Tarnowskie Góry - ul. Opolska (Os. Fazos)
26. Tarnowskie Góry - Kaufland
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 51 (Tarnowskie Góry » Kamieńskie młyny)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Tarnowskie Góry - Kaufland
2. Tarnowskie Góry - ul. Opolska (Os. Fazos)
3. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01
4. Tarnowskie góry - Dworzec
5. Tarnowskie góry - Dworzec12:45D14:25D15:45Dm
6. Tarnowskie góry - Lasowice II12:48D14:28D15:48Dm
7. Miasteczko śląskie - Rynek12:54D14:34D15:54Dm
8. Miasteczko śląskie - Huta12:55D14:35D15:55Dm
9. Kalety - Miotek, Zarach12:59D14:39D15:59Dm
10. Kalety - Miotek skrzyżowanie II13:01D14:41D16:01Dm
11. Kalety - Mokrus13:02D14:42D16:02Dm
12. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)13:04D14:44D16:04Dm
13. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)13:06D14:46D16:06Dm
14. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)13:07D14:47D16:07Dm
15. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)13:09D14:49D16:09Dm
16. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)13:11D14:51D16:11Dm
17. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)13:13D14:53D16:13Dm
18. Woźniki13:15D14:55D16:15Dm
19. Woźniki - ul. Florianek13:16D14:56D16:16Dm
20. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)13:19D14:59D16:19Dm
21. Lubsza - ul. Ligocka13:22D15:02D16:22Dm
22. Lubsza13:24D15:04D16:24Dm
23. Kamienica śl.13:27D15:07D16:27Dm
24. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)16:29Dm
25. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)16:31Dm
26. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)16:33Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)