Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Kamieńskie młyny - Tarnowskie Góry

TRELEK BUSTRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 51
TRELEK BUS

Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)Tarnowskie Góry - Kaufland

Objaśnienia:
UWAGA: ZAWIESZONO kursy w soboty
6 - kursuje w soboty oprócz świąt
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kościół Świętego Jakuba Starszego Apostoła w Lubszy - murowana świątynia w Lubszy, wzniesiona w II połowie XIV w. lub na przełomie wieków XIV i XV, na miejscu drewnianego. Został on wzniesiony z kamienia pochodzącego z głazów narzutowych, które pozostawił wycofujący się lodowiec. Cały kościół, prócz wieży został otynkowany. Kościół jest orientowany. Zbudowany został w stylu gotyckim z cechami renesansowymi, które zostały wprowadzone w późniejszym czasie. Pierwotnie cały dach pokryty był gontami. Teren kościoła w 1827 r. powiększono o nowy cmentarz.

Kapliczka p.w. Św. Jana Nepomucena w Lubszy powstała pod koniec XVIII wieku.

Kapliczka stoi na terenie ogrodów parafii p.w. Św. Jakuba Starszego z wejściem na ulicę. Obok rośnie stary jawor. Kapliczka ustawiona jest na wzniesieniu, tylna jej część jest niższa, by zachować poziom.

Cmentarz położony przy ulicy Tarnogórskiej, został założony na przełomie XVII i XVIII wieku, powiększony w 1913 roku, niwelując przy okazji grodzisko. Teren cmentarza rozdzielony jest drogą na dwie części. Południowa, starsza, skupia się wokół kościoła p.w. św. Walentego. Aleje obsadzono szpalerami tiu. Najstarszy zachowany nagrobek pochodzi z 1805 roku. Tutaj znajduje się również nagrobek Józefa Lompy. Ponadto jest tu mogiła powstańców śląskich, zbiorowa mogiła żołnierzy polskich poległych we wrześniu 1939 roku.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 51 (Kamieńskie młyny » Tarnowskie Góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)6:34D
2. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)6:36D
3. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)6:38D
4. Kamienica śl.6:40D7:50D9:30D11:30D13:30D
5. Lubsza6:43D7:53D9:33D11:33D13:33D
6. Lubsza - ul. Ligocka6:45D7:55D9:35D11:35D13:35D
7. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)6:48D7:58D9:38D11:38D13:38D
8. Woźniki - ul. Florianek6:51D8:01D9:41D11:41D13:41D
9. Woźniki6:52D8:02D9:42D11:42D13:42D
10. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)6:54D8:04D9:44D11:44D13:44D
11. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)6:56D8:06D9:46D11:46D13:46D
12. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)6:58D8:08D9:48D11:48D13:48D
13. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)7:00D8:10D9:50D11:50D13:50D
14. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)7:01D8:11D9:51D11:51D13:51D
15. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)7:03D8:13D9:53D11:53D13:53D
16. Kalety - Mokrus7:05D8:15D9:55D11:55D13:55D
17. Kalety - Miotek kościół7:06D8:16D9:56D11:56D13:56D
18. Kalety - Miotek, Zarach7:08D8:18D9:58D11:58D13:58D
19. Miasteczko śląskie - Huta7:12D8:22D10:02D12:02D14:02D
20. Miasteczko śląskie - Rynek7:13D8:23D10:03D12:03D14:03D
21. Tarnowskie góry - Lasowice i7:19D8:29D10:09D12:09D14:09D
22. Tarnowskie góry - Dworzec7:22D8:32D10:12D12:12D14:12D
23. Tarnowskie góry - Dworzec
24. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01
25. Tarnowskie Góry - ul. Opolska (Os. Fazos)
26. Tarnowskie Góry - Kaufland
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 51 (Tarnowskie Góry » Kamieńskie młyny)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Tarnowskie Góry - Kaufland
2. Tarnowskie Góry - ul. Opolska (Os. Fazos)
3. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01
4. Tarnowskie góry - Dworzec
5. Tarnowskie góry - Dworzec8:40D10:45D12:45D14:25D15:45Dm
6. Tarnowskie góry - Lasowice II8:43D10:48D12:48D14:28D15:48Dm
7. Miasteczko śląskie - Rynek8:49D10:54D12:54D14:34D15:54Dm
8. Miasteczko śląskie - Huta8:50D10:55D12:55D14:35D15:55Dm
9. Kalety - Miotek, Zarach8:54D10:59D12:59D14:39D15:59Dm
10. Kalety - Miotek skrzyżowanie II8:56D11:01D13:01D14:41D16:01Dm
11. Kalety - Mokrus8:57D11:02D13:02D14:42D16:02Dm
12. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)8:59D11:04D13:04D14:44D16:04Dm
13. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)9:01D11:06D13:06D14:46D16:06Dm
14. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)9:02D11:07D13:07D14:47D16:07Dm
15. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)9:04D11:09D13:09D14:49D16:09Dm
16. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)9:06D11:11D13:11D14:51D16:11Dm
17. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)9:08D11:13D13:13D14:53D16:13Dm
18. Woźniki9:10D11:15D13:15D14:55D16:15Dm
19. Woźniki - ul. Florianek9:11D11:16D13:16D14:56D16:16Dm
20. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)9:14D11:19D13:19D14:59D16:19Dm
21. Lubsza - ul. Ligocka9:17D11:22D13:22D15:02D16:22Dm
22. Lubsza9:19D11:24D13:24D15:04D16:24Dm
23. Kamienica śl.9:22D11:27D13:27D15:07D16:27Dm
24. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)16:29Dm
25. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)16:31Dm
26. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)16:33Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)