Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Kamieńskie młyny - Tarnowskie Góry

TRELEK BUSTRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 51
TRELEK BUS

Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)Tarnowskie Góry - Kaufland

Objaśnienia:
6 - kursuje w soboty oprócz świąt
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Park zlokalizowany jest w  północnej części miejscowości. Pałac stanowi zamknięcie osi widokowej drogi prowadzącej do Woźnik. Całość składa się z dwóch części: zachodniej i wschodniej, pomiędzy którymi znajdują się stawy. Bezpośrednio wokół pałacu znajduje się wyraźnie starsza część parku.

Kapliczka p.w. Św. Jana Nepomucena w Lubszy powstała pod koniec XVIII wieku.

Kapliczka stoi na terenie ogrodów parafii p.w. Św. Jakuba Starszego z wejściem na ulicę. Obok rośnie stary jawor. Kapliczka ustawiona jest na wzniesieniu, tylna jej część jest niższa, by zachować poziom.

Istnieją pewne niezgodności co do czasu powstania obiektu. Katalog zabytków sztuki w Polsce z 1961 roku podaje 1696 rok jako datę budowy kościoła . Według Bernarda Szczecha, badacza historii ziemi woźnickiej który przeanalizował dokumenty źródłowe, jest to jedynie data remontu kościoła, zaś najstarsza wzmianka pochodzi już z 1497 roku, kiedy to pan dziedziczny na Woźnikach podarował kościołowi św. Katarzyny niwy i łąkę na Staromieściu "za kaplicą". Ten sam historyk odwołuje się do zapisów księdza Zgorkowica z 1664 roku, który zakładając swoja księgę na wstępie podał informacje, że wiara katolicka wszczepiona na ziemi woźnickiej od wieków najpierw przez kościół św. Walentego, a potem przez kościół św. Katarzyny.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 51 (Kamieńskie młyny » Tarnowskie Góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)Poniedziałek-Piątek: 6:34D
Sobota:
2. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)Poniedziałek-Piątek: 6:36D
Sobota:
3. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)Poniedziałek-Piątek: 6:38D
Sobota:
4. Kamienica śl.Poniedziałek-Piątek: 6:40D7:50D9:30D11:30D13:30D
Sobota:
5. LubszaPoniedziałek-Piątek: 6:43D7:53D9:33D11:33D13:33D
Sobota:
6. Lubsza - ul. LigockaPoniedziałek-Piątek: 6:45D7:55D9:35D11:35D13:35D
Sobota:
7. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)Poniedziałek-Piątek: 6:48D7:58D9:38D11:38D13:38D
Sobota:
8. Woźniki - ul. FlorianekPoniedziałek-Piątek: 6:51D8:01D9:41D11:41D13:41D
Sobota:
9. WoźnikiPoniedziałek-Piątek: 6:52D8:02D9:42D11:42D13:42D
Sobota: 8:0269:42611:426
10. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)Poniedziałek-Piątek: 6:54D8:04D9:44D11:44D13:44D
Sobota: 8:0469:44611:446
11. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)Poniedziałek-Piątek: 6:56D8:06D9:46D11:46D13:46D
Sobota: 8:0669:46611:466
12. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)Poniedziałek-Piątek: 6:58D8:08D9:48D11:48D13:48D
Sobota: 8:0869:48611:486
13. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)Poniedziałek-Piątek: 7:00D8:10D9:50D11:50D13:50D
Sobota: 8:1069:50611:506
14. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)Poniedziałek-Piątek: 7:01D8:11D9:51D11:51D13:51D
Sobota: 8:1169:51611:516
15. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)Poniedziałek-Piątek: 7:03D8:13D9:53D11:53D13:53D
Sobota: 8:1369:53611:536
16. Kalety - MokrusPoniedziałek-Piątek: 7:05D8:15D9:55D11:55D13:55D
Sobota: 8:1569:55611:556
17. Kalety - Miotek kościółPoniedziałek-Piątek: 7:06D8:16D9:56D11:56D13:56D
Sobota: 8:1669:56611:566
18. Kalety - Miotek, ZarachPoniedziałek-Piątek: 7:08D8:18D9:58D11:58D13:58D
Sobota: 8:1869:58611:586
19. Miasteczko śląskie - HutaPoniedziałek-Piątek: 7:12D8:22D10:02D12:02D14:02D
Sobota: 8:22610:02612:026
20. Miasteczko śląskie - RynekPoniedziałek-Piątek: 7:13D8:23D10:03D12:03D14:03D
Sobota: 8:23610:03612:036
21. Tarnowskie góry - Lasowice iPoniedziałek-Piątek: 7:19D8:29D10:09D12:09D14:09D
Sobota: 8:29610:09612:096
22. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 7:22D8:32D10:12D12:12D14:12D
Sobota: 8:32610:12612:126
23. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek:
Sobota: 8:33610:13612:136
24. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01Poniedziałek-Piątek:
Sobota: 8:35610:15612:156
25. Tarnowskie Góry - ul. Opolska (Os. Fazos)Poniedziałek-Piątek:
Sobota: 8:37610:17612:176
26. Tarnowskie Góry - KauflandPoniedziałek-Piątek:
Sobota: 8:38610:18612:186
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 51 (Tarnowskie Góry » Kamieńskie młyny)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Tarnowskie Góry - KauflandPoniedziałek-Piątek:
Sobota: 8:39610:39612:396
2. Tarnowskie Góry - ul. Opolska (Os. Fazos)Poniedziałek-Piątek:
Sobota: 8:40610:40612:406
3. Tarnowskie góry - Powstańców Śląskich 01Poniedziałek-Piątek:
Sobota: 8:42610:42612:426
4. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek:
Sobota: 8:44610:44612:446
5. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 8:40D10:45D12:45D14:25D15:45Dm
Sobota: 8:45610:45612:456
6. Tarnowskie góry - Lasowice IIPoniedziałek-Piątek: 8:43D10:48D12:48D14:28D15:48Dm
Sobota: 8:48610:48612:486
7. Miasteczko śląskie - RynekPoniedziałek-Piątek: 8:49D10:54D12:54D14:34D15:54Dm
Sobota: 8:54610:54612:546
8. Miasteczko śląskie - HutaPoniedziałek-Piątek: 8:50D10:55D12:55D14:35D15:55Dm
Sobota: 8:55610:55612:556
9. Kalety - Miotek, ZarachPoniedziałek-Piątek: 8:54D10:59D12:59D14:39D15:59Dm
Sobota: 8:59610:59612:596
10. Kalety - Miotek skrzyżowanie IIPoniedziałek-Piątek: 8:56D11:01D13:01D14:41D16:01Dm
Sobota: 9:01611:01613:016
11. Kalety - MokrusPoniedziałek-Piątek: 8:57D11:02D13:02D14:42D16:02Dm
Sobota: 9:02611:02613:026
12. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)Poniedziałek-Piątek: 8:59D11:04D13:04D14:44D16:04Dm
Sobota: 9:04611:04613:046
13. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)Poniedziałek-Piątek: 9:01D11:06D13:06D14:46D16:06Dm
Sobota: 9:06611:06613:066
14. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)Poniedziałek-Piątek: 9:02D11:07D13:07D14:47D16:07Dm
Sobota: 9:07611:07613:076
15. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)Poniedziałek-Piątek: 9:04D11:09D13:09D14:49D16:09Dm
Sobota: 9:09611:09613:096
16. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)Poniedziałek-Piątek: 9:06D11:11D13:11D14:51D16:11Dm
Sobota: 9:11611:11613:116
17. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)Poniedziałek-Piątek: 9:08D11:13D13:13D14:53D16:13Dm
Sobota: 9:13611:13613:136
18. WoźnikiPoniedziałek-Piątek: 9:10D11:15D13:15D14:55D16:15Dm
Sobota: 9:15611:15613:156
19. Woźniki - ul. FlorianekPoniedziałek-Piątek: 9:11D11:16D13:16D14:56D16:16Dm
Sobota:
20. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)Poniedziałek-Piątek: 9:14D11:19D13:19D14:59D16:19Dm
Sobota:
21. Lubsza - ul. LigockaPoniedziałek-Piątek: 9:17D11:22D13:22D15:02D16:22Dm
Sobota:
22. LubszaPoniedziałek-Piątek: 9:19D11:24D13:24D15:04D16:24Dm
Sobota:
23. Kamienica śl.Poniedziałek-Piątek: 9:22D11:27D13:27D15:07D16:27Dm
Sobota:
24. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)Poniedziałek-Piątek: 16:29Dm
Sobota:
25. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)Poniedziałek-Piątek: 16:31Dm
Sobota:
26. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)Poniedziałek-Piątek: 16:33Dm
Sobota:

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)