Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Gwoździany

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 52
MARTIN BUS

Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)Gwoździany - ul. Lubliniecka

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-07 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Tablica upamiętniająca Konrada Mańkę, harcerza i organizatora lublinieckiego ruchu oporu, zamordowanego przez hitlerowców 14 lipca 1942 roku. Tablica umieszczona na budynku, w którym mieszkał i działał w latach 1939-40.

Budynek przy ul. Paderewskiego 5 zbudowano w 1909-10 r. W budynku mieścił się dawniej główny urząd statystyczny. Budynek murowany jest z cegły i wzniesiony na planie podobnym do prostokąta (niesymetryczny). Jest dwukondygnacyjny z wysokim użytkowym poddaszem. Budynek posiada elewację dziewięcioosiową i pokryty jest czterospadowym dachem (nad ryzalitami dwuspadowym) wykonanym z dachówki ceramicznej karpiówki. W osi środkowej piętra znajduje się balkon z płytową balustradą podparty dwiema gładkimi kolumnami. Osłania on wejście główne do budynku tworząc sklepienie łukowe pełne. Szczyty ryzalitów zakończone zostały wolutowo.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 52 (Lubliniec » Gwoździany)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)15:28S
2. Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 215:37S
3. Lubliniec - al. Solidarności 215:40S
4. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)15:44S
5. Lubliniec - Klonowa 214:20S15:10S16:00S
6. Lubliniec - Powstańców 114:21S15:11S16:01S
7. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka10:29S12:35S14:25S15:15S16:05S
8. Lubliniec - al. Solidarności 110:30S12:36S14:26S15:16S16:06S
9. Lubliniec - Grunwaldzka14:27S15:17S
10. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)14:28S15:18S
11. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)10:32S12:38S14:31S15:21S16:08S
12. Lipie śląskie - Lubliniecka10:34S12:40S14:33S15:23S16:10S
13. Lisowice - Lubliniecka10:36S12:42S14:35S15:25S16:12S
14. Lisowice - Napłatki10:38S12:44S14:37S15:27S16:14S
15. Pawonków - Lustrzaniec10:40S12:46S14:39S15:29S16:16S
16. Pawonków - Lubliniecka10:42S12:48S14:41S15:31S16:18S
17. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)10:43S12:49S14:42S15:32S16:19S
18. Pawonków - Cegielnia10:46S14:45S15:35S16:22S
19. Gwoździany - ul. Lubliniecka10:49S14:48S15:38S16:25S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 52 (Gwoździany » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Gwoździany - ul. Lubliniecka7:00S
2. Pawonków - Cegielnia7:03S
3. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:06S8:11S9:00S
4. Pawonków - Lubliniecka7:07S8:12S9:01S
5. Pawonków - Lustrzaniec7:09S8:14S9:03S
6. Lisowice - Napłatki7:11S8:16S9:05S
7. Lisowice - Lubliniecka7:13S8:18S9:07S
8. Lipie śląskie - Lubliniecka7:15S8:20S9:09S
9. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:17S8:22S9:11S
10. Lubliniec - al. Solidarności 27:19S8:24S9:13S
11. Lubliniec - Grunwaldzka7:20S8:25S9:14S
12. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:22S8:27S9:16S
13. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)7:24S8:29S9:18S
14. Lubliniec - Powstańców 17:25S8:30S9:19S
15. Lubliniec - Klonowa 27:26S8:31S9:20S
16. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:29S
17. Lubliniec - al. Solidarności 17:33S
18. Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 27:36S
19. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)7:45S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)