Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Częstochowa

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 54
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Częstochowa - Orzechowskiego

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz śwIąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-01-04 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Powstanie ok. XIX wieku

Budynek szpitala żeńskiego założony został na planie prostokąta z ryzalitem w części środkowej i bocznych. Budynek jest dwu- i trzykondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Budynek nakryty jest dachem wielospadowym oraz mansardowym z naczółkiem. W połaci dachu ulokowane są duże lukarny i okna w kształcie powieki.

Ośrodek powstał z inicjatywy Jana Myrcika, w oparciu o jego zbiory dotyczące historii Ziemi Śląskiej, ze szczególnym uwzględnieniem terenów znajdujących się na mapie powiatu lublinieckiego. Ośrodek mieści się w czterech pomieszczeniach prywatnych właściciela.

Uroczyste otwarcie Ośrodka - z udziałem wielu znanych osobistości ze świata kultury i nauki a także środków przekazu - miało miejsce 3 maja 2001 roku. Ośrodek Prowadzi „Księgę Gości", w której znajduje się około dwa tysiące pochlebnych wpisów.

Przed Ośrodkiem znajduje się wielka gablota reklamowa, w której ukazane jest piękno Gminy Koszęcin i Powiatu Lublinieckiego.

We wrześniu 2008 roku odsłonięto przy muzeum interesujący i dużych rozmiarów pomnik poświęcony 370 poległym na różnych wojnach Koszęcinianom.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Lubliniec » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)05:20Dmz06:15S07:25Dmz09:10Dmz10:10Dmz11:55Dmz12:55Dmz14:25Dmz15:20Dmz16:50Dmz18:35Dmz
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka05:21Dmz06:16S07:26Dmz09:11Dmz10:11Dmz11:56Dmz12:56Dmz14:26Dmz15:21Dmz16:51Dmz18:36Dmz
3. Lubliniec - al. Solidarności 105:22Dmz06:17S07:27Dmz09:12Dmz10:12Dmz11:57Dmz12:57Dmz14:27Dmz15:22Dmz16:52Dmz18:37Dmz
4. Lubliniec - Grunwaldzka05:23Dmz06:18S07:28Dmz09:13Dmz10:13Dmz11:58Dmz12:58Dmz14:28Dmz15:23Dmz16:53Dmz18:38Dmz
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)05:24Dmz06:19S07:29Dmz09:14Dmz10:14Dmz11:59Dmz12:59Dmz14:29Dmz15:24Dmz16:54Dmz18:39Dmz
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)05:26Dmz06:21S07:31Dmz09:16Dmz10:16Dmz12:01Dmz13:01Dmz14:31Dmz15:26Dmz16:56Dmz18:41Dmz
7. Lubliniec - Powstańców 105:28Dmz06:23S07:33Dmz09:18Dmz10:18Dmz12:03Dmz13:03Dmz14:33Dmz15:28Dmz16:58Dmz18:43Dmz
8. Lubliniec - Powstańców 205:30Dmz06:25S07:35Dmz09:20Dmz10:20Dmz12:05Dmz13:05Dmz14:35Dmz15:30Dmz17:00Dmz18:45Dmz
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)05:32Dmz06:27S07:37Dmz09:22Dmz10:22Dmz12:07Dmz13:07Dmz14:37Dmz15:32Dmz17:02Dmz18:47Dmz
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)05:33Dmz06:28S07:38Dmz09:23Dmz10:23Dmz12:08Dmz13:08Dmz14:38Dmz15:33Dmz17:03Dmz18:48Dmz
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)05:34Dmz06:29S07:39Dmz09:24Dmz10:24Dmz12:09Dmz13:09Dmz14:39Dmz15:34Dmz17:04Dmz18:49Dmz
12. Wierzbie - ul. Główna05:36Dmz06:31S07:41Dmz09:26Dmz10:26Dmz12:11Dmz13:11Dmz14:41Dmz15:36Dmz17:06Dmz18:51Dmz
13. Koszęcin - ul. Lubliniecka05:40Dmz06:35S07:45Dmz09:30Dmz10:30Dmz12:15Dmz13:15Dmz14:45Dmz15:40Dmz17:10Dmz18:55Dmz
14. Koszęcin - Rynek05:42Dmz06:37S07:47Dmz09:32Dmz10:32Dmz12:17Dmz13:17Dmz14:47Dmz15:42Dmz17:12Dmz18:57Dmz
15. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)05:50Dmz06:45S07:55Dmz09:40Dmz10:40Dmz12:25Dmz13:25Dmz14:55Dmz15:50Dmz17:20Dmz19:05Dmz20:17Dmz
16. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)05:52Dmz06:47S07:57Dmz09:42Dmz10:42Dmz12:27Dmz13:27Dmz14:57Dmz15:52Dmz17:22Dmz19:07Dmz20:19Dmz
17. Dębowa góra 105:56Dmz06:51S08:01Dmz09:46Dmz10:46Dmz12:31Dmz13:31Dmz15:01Dmz15:56Dmz17:26Dmz19:11Dmz20:23Dmz
18. Leśniaki05:59Dmz06:54S08:04Dmz09:49Dmz10:49Dmz12:34Dmz13:34Dmz15:04Dmz15:59Dmz17:29Dmz19:14Dmz20:26Dmz
19. Korzonek06:01Dmz06:56S08:06Dmz09:51Dmz10:51Dmz12:36Dmz13:36Dmz15:06Dmz16:01Dmz17:31Dmz19:16Dmz20:28Dmz
20. Korzonek 106:03Dmz06:58S08:08Dmz09:53Dmz10:53Dmz12:38Dmz13:38Dmz15:08Dmz16:03Dmz17:33Dmz19:18Dmz20:30Dmz
21. Jamki06:04Dmz06:59S08:09Dmz09:54Dmz10:54Dmz12:39Dmz13:39Dmz15:09Dmz16:04Dmz17:34Dmz19:19Dmz20:31Dmz
22. Konopiska06:06Dmz07:01S08:11Dmz09:56Dmz10:56Dmz12:41Dmz13:41Dmz15:11Dmz16:06Dmz17:36Dmz19:21Dmz20:33Dmz
23. Konopiska - Rynek06:10Dmz07:03S08:13Dmz10:00Dmz11:00Dmz12:45Dmz13:43Dmz15:13Dmz16:08Dmz17:40Dmz19:25Dmz20:35Dmz
24. Konopiska - SKR06:12Dmz07:05S08:15Dmz10:02Dmz11:02Dmz12:47Dmz13:45Dmz17:42Dmz19:27Dmz20:37Dmz
25. Wygoda - Osiedle06:13Dmz07:06S08:16Dmz10:03Dmz11:03Dmz12:48Dmz13:46Dmz17:43Dmz19:28Dmz20:38Dmz
26. Wygoda06:15Dmz07:08S08:18Dmz10:05Dmz11:05Dmz12:50Dmz13:48Dmz17:45Dmz19:30Dmz20:40Dmz
27. Częstochowa - Przyjemna06:17Dmz07:10S08:20Dmz10:07Dmz11:07Dmz12:52Dmz13:50Dmz17:47Dmz19:32Dmz20:42Dmz
28. Częstochowa - Dźbów06:19Dmz07:12S08:22Dmz10:09Dmz11:09Dmz12:54Dmz13:52Dmz17:49Dmz19:34Dmz20:44Dmz
29. Częstochowa - Sabinów06:23Dmz07:16S08:26Dmz10:13Dmz11:13Dmz12:58Dmz13:56Dmz17:53Dmz19:38Dmz20:48Dmz
30. Częstochowa - Hetmańska06:24Dmz07:17S08:27Dmz10:14Dmz11:14Dmz12:59Dmz13:57Dmz17:54Dmz19:39Dmz20:49Dmz
31. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej06:25Dmz07:18S08:28Dmz10:15Dmz11:15Dmz13:00Dmz13:58Dmz17:55Dmz19:40Dmz20:50Dmz
32. Częstochowa - Sabinowska06:26Dmz07:19S08:29Dmz10:16Dmz11:16Dmz13:01Dmz13:59Dmz17:56Dmz19:41Dmz20:51Dmz
33. Częstochowa - Jagiellońska06:27Dmz07:20S08:30Dmz10:17Dmz11:17Dmz13:02Dmz14:00Dmz17:57Dmz19:42Dmz20:52Dmz
34. Częstochowa - I Urząd Skarbowy06:29Dmz07:22S08:32Dmz10:19Dmz11:19Dmz13:04Dmz14:02Dmz17:59Dmz19:44Dmz20:54Dmz
35. Częstochowa - Rondo Mickiewicza06:30Dmz07:23S08:33Dmz10:20Dmz11:20Dmz13:05Dmz14:03Dmz18:00Dmz19:45Dmz20:55Dmz
36. Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)06:31Dmz07:24S08:34Dmz10:21Dmz11:21Dmz13:06Dmz14:04Dmz18:01Dmz19:46Dmz20:56Dmz
37. Częstochowa - Orzechowskiego06:32Dmz07:25S08:35Dmz10:22Dmz11:22Dmz13:07Dmz14:05Dmz18:02Dmz19:47Dmz20:57Dmz
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Częstochowa » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Częstochowa - Orzechowskiego06:45Dmz08:40Dmz10:30Dmz11:45Dmz12:35Dmz14:10Dmz15:00S15:40Dmz16:25Dmz17:25Dmz19:35Dmz
2. Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)06:46Dmz08:41Dmz10:31Dmz11:46Dmz12:36Dmz14:11Dmz15:01S15:41Dmz16:26Dmz17:26Dmz19:36Dmz
3. Częstochowa - Rondo Mickiewicza06:47Dmz08:42Dmz10:32Dmz11:47Dmz12:37Dmz14:12Dmz15:02S15:42Dmz16:27Dmz17:27Dmz19:37Dmz
4. Częstochowa - I Urząd Skarbowy06:48Dmz08:43Dmz10:33Dmz11:48Dmz12:38Dmz14:13Dmz15:03S15:43Dmz16:28Dmz17:28Dmz19:38Dmz
5. Częstochowa - Jagiellońska06:50Dmz08:45Dmz10:35Dmz11:50Dmz12:40Dmz14:15Dmz15:05S15:45Dmz16:30Dmz17:30Dmz19:40Dmz
6. Częstochowa - Sabinowska06:51Dmz08:46Dmz10:36Dmz11:51Dmz12:41Dmz14:16Dmz15:06S15:46Dmz16:31Dmz17:31Dmz19:41Dmz
7. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej06:52Dmz08:47Dmz10:37Dmz11:52Dmz12:42Dmz14:17Dmz15:07S15:47Dmz16:32Dmz17:32Dmz19:42Dmz
8. Częstochowa - Hetmańska06:53Dmz08:48Dmz10:38Dmz11:53Dmz12:43Dmz14:18Dmz15:08S15:48Dmz16:33Dmz17:33Dmz19:43Dmz
9. Częstochowa - Sabinów06:54Dmz08:49Dmz10:39Dmz11:54Dmz12:44Dmz14:19Dmz15:09S15:49Dmz16:34Dmz17:34Dmz19:44Dmz
10. Częstochowa - Dźbów06:58Dmz08:53Dmz10:43Dmz11:58Dmz12:48Dmz14:23Dmz15:13S15:53Dmz16:38Dmz17:38Dmz19:48Dmz
11. Częstochowa - Przyjemna07:00Dmz08:55Dmz10:45Dmz12:00Dmz12:50Dmz14:25Dmz15:15S15:55Dmz16:40Dmz17:40Dmz19:50Dmz
12. Wygoda07:02Dmz08:57Dmz10:47Dmz12:02Dmz12:52Dmz14:27Dmz15:17S15:57Dmz16:42Dmz17:42Dmz19:52Dmz
13. Wygoda - Osiedle07:04Dmz08:59Dmz10:49Dmz12:04Dmz12:54Dmz14:29Dmz15:19S15:59Dmz16:44Dmz17:44Dmz19:54Dmz
14. Konopiska - SKR07:05Dmz09:00Dmz10:50Dmz12:05Dmz12:55Dmz14:30Dmz15:20S16:00Dmz16:45Dmz17:45Dmz19:55Dmz
15. Konopiska - Rynek06:07Dmz07:07Dmz09:02Dmz10:52Dmz12:07Dmz12:57Dmz14:32Dmz15:22S16:02Dmz16:47Dmz17:47Dmz19:57Dmz
16. Konopiska06:09Dmz07:09Dmz09:04Dmz10:54Dmz12:09Dmz12:59Dmz14:34Dmz15:24S16:04Dmz16:49Dmz17:49Dmz19:59Dmz
17. Jamki06:11Dmz07:11Dmz09:06Dmz10:56Dmz12:11Dmz13:01Dmz14:36Dmz15:26S16:06Dmz16:51Dmz17:51Dmz20:01Dmz
18. Korzonek 106:12Dmz07:12Dmz09:07Dmz10:57Dmz12:12Dmz13:02Dmz14:37Dmz15:27S16:07Dmz16:52Dmz17:52Dmz20:02Dmz
19. Korzonek06:14Dmz07:14Dmz09:09Dmz10:59Dmz12:14Dmz13:04Dmz14:39Dmz15:29S16:09Dmz16:54Dmz17:54Dmz20:04Dmz
20. Leśniaki06:16Dmz07:16Dmz09:11Dmz11:01Dmz12:16Dmz13:06Dmz14:41Dmz15:31S16:11Dmz16:56Dmz17:56Dmz20:06Dmz
21. Dębowa góra 106:19Dmz07:19Dmz09:14Dmz11:04Dmz12:19Dmz13:09Dmz14:44Dmz15:34S16:14Dmz16:59Dmz17:59Dmz20:09Dmz
22. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)06:23Dmz07:23Dmz09:18Dmz11:08Dmz12:23Dmz13:13Dmz14:48Dmz15:38S16:18Dmz17:03Dmz18:03Dmz20:13Dmz
23. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)06:25Dmz07:25Dmz09:20Dmz11:10Dmz12:25Dmz13:15Dmz14:50Dmz15:40S16:20Dmz17:05Dmz18:05Dmz20:15Dmz
24. Koszęcin - Rynek06:33Dmz07:33Dmz09:28Dmz11:18Dmz12:33Dmz13:23Dmz14:58Dmz15:48S16:28Dmz17:13Dmz18:13Dmz
25. Koszęcin - ul. Lubliniecka06:35Dmz07:35Dmz09:30Dmz11:20Dmz12:35Dmz13:25Dmz15:00Dmz15:50S16:30Dmz17:15Dmz18:15Dmz
26. Wierzbie - ul. Główna06:39Dmz07:39Dmz09:34Dmz11:24Dmz12:39Dmz13:29Dmz15:04Dmz15:54S16:34Dmz17:19Dmz18:19Dmz
27. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)06:41Dmz07:41Dmz09:36Dmz11:26Dmz12:41Dmz13:31Dmz15:06Dmz15:56S16:36Dmz17:21Dmz18:21Dmz
28. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)06:42Dmz07:42Dmz09:37Dmz11:27Dmz12:42Dmz13:32Dmz15:07Dmz15:57S16:37Dmz17:22Dmz18:22Dmz
29. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)06:43Dmz07:43Dmz09:38Dmz11:28Dmz12:43Dmz13:33Dmz15:08Dmz15:58S16:38Dmz17:23Dmz18:23Dmz
30. Lubliniec - Powstańców 206:45Dmz07:45Dmz09:40Dmz11:30Dmz12:45Dmz13:35Dmz15:10Dmz16:00S16:40Dmz17:25Dmz18:25Dmz
31. Lubliniec - Powstańców 106:47Dmz07:47Dmz09:42Dmz11:32Dmz12:47Dmz13:37Dmz15:12Dmz16:02S16:42Dmz17:27Dmz18:27Dmz
32. Lubliniec - Plebiscytowa06:49Dmz07:49Dmz09:44Dmz11:34Dmz12:49Dmz13:39Dmz15:14Dmz16:04S16:44Dmz17:29Dmz18:29Dmz
33. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)06:51Dmz07:51Dmz09:46Dmz11:36Dmz12:51Dmz13:41Dmz15:16Dmz16:06S16:46Dmz17:31Dmz18:31Dmz
34. Lubliniec - Grunwaldzka06:52Dmz07:52Dmz09:47Dmz11:37Dmz12:52Dmz13:42Dmz15:17Dmz16:07S16:47Dmz17:32Dmz18:32Dmz
35. Lubliniec - al. Solidarności 206:53Dmz07:53Dmz09:48Dmz11:38Dmz12:53Dmz13:43Dmz15:18Dmz16:08S16:48Dmz17:33Dmz18:33Dmz
36. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka06:54Dmz07:54Dmz09:49Dmz11:39Dmz12:54Dmz13:44Dmz15:19Dmz16:09S16:49Dmz17:34Dmz18:34Dmz
37. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)06:55Dmz07:55Dmz09:50Dmz11:40Dmz12:55Dmz13:45Dmz15:20Dmz16:10S16:50Dmz17:35Dmz18:35Dmz

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)