Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Częstochowa

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 54
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Częstochowa - Orzechowskiego

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz śwIąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-08-02 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Powstanie: ok. XVIII wieku.

Budynek dawnego pałacu posiada symetryczną bryłę. Posiada 3 kondygnacje z częściowo widoczną kondygnacją piwnic. Do prostopadłościennej części środkowej przylegają skrzydła. Wszystkie części kryte są dachami dwuspadowymi o niewielkim spadku. Skrzydła zwieńczone są frontonem. Od strony południowej nieznacznie wysunięte w formie ryzalitów. 

Budynek przy ul. Paderewskiego 5 zbudowano w 1909-10 r. W budynku mieścił się dawniej główny urząd statystyczny. Budynek murowany jest z cegły i wzniesiony na planie podobnym do prostokąta (niesymetryczny). Jest dwukondygnacyjny z wysokim użytkowym poddaszem. Budynek posiada elewację dziewięcioosiową i pokryty jest czterospadowym dachem (nad ryzalitami dwuspadowym) wykonanym z dachówki ceramicznej karpiówki. W osi środkowej piętra znajduje się balkon z płytową balustradą podparty dwiema gładkimi kolumnami. Osłania on wejście główne do budynku tworząc sklepienie łukowe pełne. Szczyty ryzalitów zakończone zostały wolutowo.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Lubliniec » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15Dmz6:15S7:25Dmz9:10Dmz10:10Dmz11:55Dmz12:55Dmz14:25Dmz15:20Dmz17:00Dmz19:05Dmz
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16Dmz6:16S7:26Dmz9:11Dmz10:11Dmz11:56Dmz12:56Dmz14:26Dmz15:21Dmz17:01Dmz19:06Dmz
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:17Dmz6:17S7:27Dmz9:12Dmz10:12Dmz11:57Dmz12:57Dmz14:27Dmz15:22Dmz17:02Dmz19:07Dmz
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:18Dmz6:18S7:28Dmz9:13Dmz10:13Dmz11:58Dmz12:58Dmz14:28Dmz15:23Dmz17:03Dmz19:08Dmz
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:19Dmz6:19S7:29Dmz9:14Dmz10:14Dmz11:59Dmz12:59Dmz14:29Dmz15:24Dmz17:04Dmz19:09Dmz
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:21Dmz6:21S7:31Dmz9:16Dmz10:16Dmz12:01Dmz13:01Dmz14:31Dmz15:26Dmz17:06Dmz19:11Dmz
7. Lubliniec - Powstańców 15:23Dmz6:23S7:33Dmz9:18Dmz10:18Dmz12:03Dmz13:03Dmz14:33Dmz15:28Dmz17:08Dmz19:13Dmz
8. Lubliniec - Powstańców 25:25Dmz6:25S7:35Dmz9:20Dmz10:20Dmz12:05Dmz13:05Dmz14:35Dmz15:30Dmz17:10Dmz19:15Dmz
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:27Dmz6:27S7:37Dmz9:22Dmz10:22Dmz12:07Dmz13:07Dmz14:37Dmz15:32Dmz17:12Dmz19:17Dmz
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:28Dmz6:28S7:38Dmz9:23Dmz10:23Dmz12:08Dmz13:08Dmz14:38Dmz15:33Dmz17:13Dmz19:18Dmz
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:29Dmz6:29S7:39Dmz9:24Dmz10:24Dmz12:09Dmz13:09Dmz14:39Dmz15:34Dmz17:14Dmz19:19Dmz
12. Wierzbie - ul. Główna5:31Dmz6:31S7:41Dmz9:26Dmz10:26Dmz12:11Dmz13:11Dmz14:41Dmz15:36Dmz17:16Dmz19:21Dmz
13. Irki5:33Dmz6:33S7:43Dmz9:28Dmz10:28Dmz12:13Dmz13:13Dmz14:43Dmz15:38Dmz17:18Dmz19:23Dmz
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:35Dmz6:35S7:45Dmz9:30Dmz10:30Dmz12:15Dmz13:15Dmz14:45Dmz15:40Dmz17:20Dmz19:25Dmz
15. Koszęcin - Rynek5:37Dmz6:37S7:47Dmz9:32Dmz10:32Dmz12:17Dmz13:17Dmz14:47Dmz15:42Dmz17:22Dmz19:27Dmz
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:38Dmz6:38S7:48Dmz9:33Dmz10:33Dmz12:18Dmz13:18Dmz14:48Dmz15:43Dmz17:23Dmz19:28Dmz
17. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)5:45Dmz6:45S7:55Dmz9:40Dmz10:40Dmz12:25Dmz13:25Dmz14:55Dmz15:50Dmz17:30Dmz19:35Dmz20:17Dmz
18. Dębowa góra 15:51Dmz6:51S8:01Dmz9:46Dmz10:46Dmz12:31Dmz13:31Dmz15:01Dmz15:56Dmz17:36Dmz19:41Dmz20:23Dmz
19. Leśniaki5:54Dmz6:54S8:04Dmz9:49Dmz10:49Dmz12:34Dmz13:34Dmz15:04Dmz15:59Dmz17:39Dmz19:44Dmz20:26Dmz
20. Korzonek5:56Dmz6:56S8:06Dmz9:51Dmz10:51Dmz12:36Dmz13:36Dmz15:06Dmz16:01Dmz17:41Dmz19:46Dmz20:28Dmz
21. Korzonek 15:58Dmz6:58S8:08Dmz9:53Dmz10:53Dmz12:38Dmz13:38Dmz15:08Dmz16:03Dmz17:43Dmz19:48Dmz20:30Dmz
22. Jamki5:59Dmz6:59S8:09Dmz9:54Dmz10:54Dmz12:39Dmz13:39Dmz15:09Dmz16:04Dmz17:44Dmz19:49Dmz20:31Dmz
23. Konopiska6:01Dmz7:01S8:11Dmz9:56Dmz10:56Dmz12:41Dmz13:41Dmz15:11Dmz16:06Dmz17:46Dmz19:51Dmz20:33Dmz
24. Konopiska - Rynek6:10Dmz7:03S8:13Dmz10:00Dmz11:00Dmz12:45Dmz13:43Dmz15:13Dmz16:08Dmz17:50Dmz19:53Dmz20:35Dmz
25. Konopiska - SKR6:12Dmz7:05S8:15Dmz10:02Dmz11:02Dmz12:47Dmz13:45Dmz17:52Dmz20:37Dmz
26. Wygoda - Osiedle6:13Dmz7:06S8:16Dmz10:03Dmz11:03Dmz12:48Dmz13:46Dmz17:53Dmz20:38Dmz
27. Wygoda6:15Dmz7:08S8:18Dmz10:05Dmz11:05Dmz12:50Dmz13:48Dmz17:55Dmz20:40Dmz
28. Częstochowa - Przyjemna6:17Dmz7:10S8:20Dmz10:07Dmz11:07Dmz12:52Dmz13:50Dmz17:57Dmz20:42Dmz
29. Częstochowa - Dźbów6:19Dmz7:12S8:22Dmz10:09Dmz11:09Dmz12:54Dmz13:52Dmz17:59Dmz20:44Dmz
30. Częstochowa - Sabinów6:23Dmz7:16S8:26Dmz10:13Dmz11:13Dmz12:58Dmz13:56Dmz18:03Dmz20:48Dmz
31. Częstochowa - Hetmańska6:24Dmz7:17S8:27Dmz10:14Dmz11:14Dmz12:59Dmz13:57Dmz18:04Dmz20:49Dmz
32. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej6:25Dmz7:18S8:28Dmz10:15Dmz11:15Dmz13:00Dmz13:58Dmz18:05Dmz20:50Dmz
33. Częstochowa - Sabinowska6:26Dmz7:19S8:29Dmz10:16Dmz11:16Dmz13:01Dmz13:59Dmz18:06Dmz20:51Dmz
34. Częstochowa - Jagiellońska6:27Dmz7:20S8:30Dmz10:17Dmz11:17Dmz13:02Dmz14:00Dmz18:07Dmz20:52Dmz
35. Częstochowa - I Urząd Skarbowy6:29Dmz7:22S8:32Dmz10:19Dmz11:19Dmz13:04Dmz14:02Dmz18:09Dmz20:54Dmz
36. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:30Dmz7:23S8:33Dmz10:20Dmz11:20Dmz13:05Dmz14:03Dmz18:10Dmz20:55Dmz
37. Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)6:31Dmz7:24S8:34Dmz10:21Dmz11:21Dmz13:06Dmz14:04Dmz18:11Dmz20:56Dmz
38. Częstochowa - Orzechowskiego6:32Dmz7:25S8:35Dmz10:22Dmz11:22Dmz13:07Dmz14:05Dmz18:12Dmz20:57Dmz
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Częstochowa » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Częstochowa - Orzechowskiego6:45Dmz8:40Dmz10:30Dmz11:45Dmz12:35Dmz14:10Dmz15:00S15:40Dmz16:25Dmz17:25Dmz19:35Dmz
2. Częstochowa - Dworzec PKS6:46Dmz8:41Dmz10:31Dmz11:46Dmz12:36Dmz14:11Dmz15:01S15:41Dmz16:26Dmz17:26Dmz19:36Dmz
3. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:47Dmz8:42Dmz10:32Dmz11:47Dmz12:37Dmz14:12Dmz15:02S15:42Dmz16:27Dmz17:27Dmz19:37Dmz
4. Częstochowa - I Urząd Skarbowy6:48Dmz8:43Dmz10:33Dmz11:48Dmz12:38Dmz14:13Dmz15:03S15:43Dmz16:28Dmz17:28Dmz19:38Dmz
5. Częstochowa - Jagiellońska6:50Dmz8:45Dmz10:35Dmz11:50Dmz12:40Dmz14:15Dmz15:05S15:45Dmz16:30Dmz17:30Dmz19:40Dmz
6. Częstochowa - Sabinowska6:51Dmz8:46Dmz10:36Dmz11:51Dmz12:41Dmz14:16Dmz15:06S15:46Dmz16:31Dmz17:31Dmz19:41Dmz
7. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej6:52Dmz8:47Dmz10:37Dmz11:52Dmz12:42Dmz14:17Dmz15:07S15:47Dmz16:32Dmz17:32Dmz19:42Dmz
8. Częstochowa - Hetmańska6:53Dmz8:48Dmz10:38Dmz11:53Dmz12:43Dmz14:18Dmz15:08S15:48Dmz16:33Dmz17:33Dmz19:43Dmz
9. Częstochowa - Sabinów6:54Dmz8:49Dmz10:39Dmz11:54Dmz12:44Dmz14:19Dmz15:09S15:49Dmz16:34Dmz17:34Dmz19:44Dmz
10. Częstochowa - Dźbów6:58Dmz8:53Dmz10:43Dmz11:58Dmz12:48Dmz14:23Dmz15:13S15:53Dmz16:38Dmz17:38Dmz19:48Dmz
11. Częstochowa - Przyjemna7:00Dmz8:55Dmz10:45Dmz12:00Dmz12:50Dmz14:25Dmz15:15S15:55Dmz16:40Dmz17:40Dmz19:50Dmz
12. Wygoda7:02Dmz8:57Dmz10:47Dmz12:02Dmz12:52Dmz14:27Dmz15:17S15:57Dmz16:42Dmz17:42Dmz19:52Dmz
13. Wygoda - Osiedle7:04Dmz8:59Dmz10:49Dmz12:04Dmz12:54Dmz14:29Dmz15:19S15:59Dmz16:44Dmz17:44Dmz19:54Dmz
14. Konopiska - SKR7:05Dmz9:00Dmz10:50Dmz12:05Dmz12:55Dmz14:30Dmz15:20S16:00Dmz16:45Dmz17:45Dmz19:55Dmz
15. Konopiska - Rynek6:02Dmz7:07Dmz9:02Dmz10:52Dmz12:07Dmz12:57Dmz14:32Dmz15:22S16:02Dmz16:47Dmz17:47Dmz19:57Dmz
16. Konopiska6:04Dmz7:09Dmz9:04Dmz10:54Dmz12:09Dmz12:59Dmz14:34Dmz15:24S16:04Dmz16:49Dmz17:49Dmz19:59Dmz
17. Jamki6:06Dmz7:11Dmz9:06Dmz10:56Dmz12:11Dmz13:01Dmz14:36Dmz15:26S16:06Dmz16:51Dmz17:51Dmz20:01Dmz
18. Korzonek 16:07Dmz7:12Dmz9:07Dmz10:57Dmz12:12Dmz13:02Dmz14:37Dmz15:27S16:07Dmz16:52Dmz17:52Dmz20:02Dmz
19. Korzonek6:09Dmz7:14Dmz9:09Dmz10:59Dmz12:14Dmz13:04Dmz14:39Dmz15:29S16:09Dmz16:54Dmz17:54Dmz20:04Dmz
20. Leśniaki6:11Dmz7:16Dmz9:11Dmz11:01Dmz12:16Dmz13:06Dmz14:41Dmz15:31S16:11Dmz16:56Dmz17:56Dmz20:06Dmz
21. Dębowa góra 16:14Dmz7:19Dmz9:14Dmz11:04Dmz12:19Dmz13:09Dmz14:44Dmz15:34S16:14Dmz16:59Dmz17:59Dmz20:09Dmz
22. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)6:20Dmz7:25Dmz9:20Dmz11:10Dmz12:25Dmz13:15Dmz14:50Dmz15:40S16:20Dmz17:05Dmz18:05Dmz20:15Dmz
23. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)6:27Dmz7:32Dmz9:27Dmz11:17Dmz12:32Dmz13:22Dmz14:57Dmz15:47S16:27Dmz17:12Dmz18:12Dmz
24. Koszęcin - Rynek6:28Dmz7:33Dmz9:28Dmz11:18Dmz12:33Dmz13:23Dmz14:58Dmz15:48S16:28Dmz17:13Dmz18:13Dmz
25. Koszęcin - ul. Lubliniecka6:30Dmz7:35Dmz9:30Dmz11:20Dmz12:35Dmz13:25Dmz15:00Dmz15:50S16:30Dmz17:15Dmz18:15Dmz
26. Irki6:32Dmz7:37Dmz9:32Dmz11:22Dmz12:37Dmz13:27Dmz15:02Dmz15:52S16:32Dmz17:17Dmz18:17Dmz
27. Wierzbie - ul. Główna6:34Dmz7:39Dmz9:34Dmz11:24Dmz12:39Dmz13:29Dmz15:04Dmz15:54S16:34Dmz17:19Dmz18:19Dmz
28. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)6:36Dmz7:41Dmz9:36Dmz11:26Dmz12:41Dmz13:31Dmz15:06Dmz15:56S16:36Dmz17:21Dmz18:21Dmz
29. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)6:37Dmz7:42Dmz9:37Dmz11:27Dmz12:42Dmz13:32Dmz15:07Dmz15:57S16:37Dmz17:22Dmz18:22Dmz
30. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)6:38Dmz7:43Dmz9:38Dmz11:28Dmz12:43Dmz13:33Dmz15:08Dmz15:58S16:38Dmz17:23Dmz18:23Dmz
31. Lubliniec - Powstańców 26:40Dmz7:45Dmz9:40Dmz11:30Dmz12:45Dmz13:35Dmz15:10Dmz16:00S16:40Dmz17:25Dmz18:25Dmz
32. Lubliniec - Powstańców 16:42Dmz7:47Dmz9:42Dmz11:32Dmz12:47Dmz13:37Dmz15:12Dmz16:02S16:42Dmz17:27Dmz18:27Dmz
33. Lubliniec - Plebiscytowa6:44Dmz7:49Dmz9:44Dmz11:34Dmz12:49Dmz13:39Dmz15:14Dmz16:04S16:44Dmz17:29Dmz18:29Dmz
34. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)6:46Dmz7:51Dmz9:46Dmz11:36Dmz12:51Dmz13:41Dmz15:16Dmz16:06S16:46Dmz17:31Dmz18:31Dmz
35. Lubliniec - Grunwaldzka6:47Dmz7:52Dmz9:47Dmz11:37Dmz12:52Dmz13:42Dmz15:17Dmz16:07S16:47Dmz17:32Dmz18:32Dmz
36. Lubliniec - al. Solidarności 26:48Dmz7:53Dmz9:48Dmz11:38Dmz12:53Dmz13:43Dmz15:18Dmz16:08S16:48Dmz17:33Dmz18:33Dmz
37. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka6:49Dmz7:54Dmz9:49Dmz11:39Dmz12:54Dmz13:44Dmz15:19Dmz16:09S16:49Dmz17:34Dmz18:34Dmz
38. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)6:50Dmz7:55Dmz9:50Dmz11:40Dmz12:55Dmz13:45Dmz15:20Dmz16:10S16:50Dmz17:35Dmz18:35Dmz

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)