Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Częstochowa

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 54
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Częstochowa - Orzechowskiego

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz śwIąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-05-31 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek przy ul. Paderewskiego 5 zbudowano w 1909-10 r. W budynku mieścił się dawniej główny urząd statystyczny. Budynek murowany jest z cegły i wzniesiony na planie podobnym do prostokąta (niesymetryczny). Jest dwukondygnacyjny z wysokim użytkowym poddaszem. Budynek posiada elewację dziewięcioosiową i pokryty jest czterospadowym dachem (nad ryzalitami dwuspadowym) wykonanym z dachówki ceramicznej karpiówki. W osi środkowej piętra znajduje się balkon z płytową balustradą podparty dwiema gładkimi kolumnami. Osłania on wejście główne do budynku tworząc sklepienie łukowe pełne. Szczyty ryzalitów zakończone zostały wolutowo.

Swoistym przedłużeniem rynku jest tzw. Mały Rynek. W przeszłości handlowano tutaj solą z podlublinieckiej Solarni, dlatego plac nazywano dawniej Solnym. Obecnie urządzono tu miejski skwer, w centrum którego postawiono pomnik patronki miasta – Edyty Stein. Twórcą pomnika, powstałego w 2005 roku z inicjatywy Towarzystwa im. Edyty Stein, jest Stanisław Kowalczyk, rzeźbiarz z Lublińca.

Zespół „Śląsk” powstał 1 lipca 1953 roku. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza założycielowi i twórcy Stanisławowi Hadynie - śląskiemu kompozytorowi i literatowi. Dziś „Słoneczna Republika” nosi imię swego długoletniego dyrektora generalnego i artystycznego. Rozwój Zespołu tworzyła także Elwira Kamińska - baletmistrz, choreograf i kierownik artystyczny. Wspólnie odcisnęli piętno, które zadecydowało o odmienności i oryginalności jednego z największych na świecie zespołów artystycznych, sięgających do bogactwa narodowego dziedzictwa kulturowego oraz spuścizny regionalnej.

Zespół przez dziesięciolecia dąży do perfekcji i najwyższej maestrii. Obecnie to instytucja kultury o ogromnych możliwościach wykonawczych, realizująca ok. 120 koncertów rocznie. „Śląsk” tworzy łącznie blisko 300 osób, z czego ponad sto należy do zespołu artystycznego, składającego się z chóru, baletu i orkiestry. Ten wielki Ambasador Polskiej Kultury wystąpił przeszło 8 tysięcy razy dla ponad 25 milionów widzów w 44 krajach, na pięciu kontynentach. Repertuar „Śląska” to wielka skarbnica polskiej kultury, z której Zespół czerpie inspiracje już przeszło sześć dekad. W swojej bogatej ofercie posiada programy galowe, wokalno-instrumentalne, edukacyjne, okolicznościowe, a także niepowtarzalne widowiska.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Lubliniec » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15Dmz6:15S7:25Dmz9:10Dmz10:10Dmz11:55Dmz12:55Dmz14:25Dmz15:20Dmz17:00Dmz19:05Dmz
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16Dmz6:16S7:26Dmz9:11Dmz10:11Dmz11:56Dmz12:56Dmz14:26Dmz15:21Dmz17:01Dmz19:06Dmz
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:17Dmz6:17S7:27Dmz9:12Dmz10:12Dmz11:57Dmz12:57Dmz14:27Dmz15:22Dmz17:02Dmz19:07Dmz
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:18Dmz6:18S7:28Dmz9:13Dmz10:13Dmz11:58Dmz12:58Dmz14:28Dmz15:23Dmz17:03Dmz19:08Dmz
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:19Dmz6:19S7:29Dmz9:14Dmz10:14Dmz11:59Dmz12:59Dmz14:29Dmz15:24Dmz17:04Dmz19:09Dmz
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:21Dmz6:21S7:31Dmz9:16Dmz10:16Dmz12:01Dmz13:01Dmz14:31Dmz15:26Dmz17:06Dmz19:11Dmz
7. Lubliniec - Powstańców 15:23Dmz6:23S7:33Dmz9:18Dmz10:18Dmz12:03Dmz13:03Dmz14:33Dmz15:28Dmz17:08Dmz19:13Dmz
8. Lubliniec - Powstańców 25:25Dmz6:25S7:35Dmz9:20Dmz10:20Dmz12:05Dmz13:05Dmz14:35Dmz15:30Dmz17:10Dmz19:15Dmz
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:27Dmz6:27S7:37Dmz9:22Dmz10:22Dmz12:07Dmz13:07Dmz14:37Dmz15:32Dmz17:12Dmz19:17Dmz
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:28Dmz6:28S7:38Dmz9:23Dmz10:23Dmz12:08Dmz13:08Dmz14:38Dmz15:33Dmz17:13Dmz19:18Dmz
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:29Dmz6:29S7:39Dmz9:24Dmz10:24Dmz12:09Dmz13:09Dmz14:39Dmz15:34Dmz17:14Dmz19:19Dmz
12. Wierzbie - ul. Główna5:31Dmz6:31S7:41Dmz9:26Dmz10:26Dmz12:11Dmz13:11Dmz14:41Dmz15:36Dmz17:16Dmz19:21Dmz
13. Irki5:33Dmz6:33S7:43Dmz9:28Dmz10:28Dmz12:13Dmz13:13Dmz14:43Dmz15:38Dmz17:18Dmz19:23Dmz
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:35Dmz6:35S7:45Dmz9:30Dmz10:30Dmz12:15Dmz13:15Dmz14:45Dmz15:40Dmz17:20Dmz19:25Dmz
15. Koszęcin - Rynek5:37Dmz6:37S7:47Dmz9:32Dmz10:32Dmz12:17Dmz13:17Dmz14:47Dmz15:42Dmz17:22Dmz19:27Dmz
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:38Dmz6:38S7:48Dmz9:33Dmz10:33Dmz12:18Dmz13:18Dmz14:48Dmz15:43Dmz17:23Dmz19:28Dmz
17. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)5:45Dmz6:45S7:55Dmz9:40Dmz10:40Dmz12:25Dmz13:25Dmz14:55Dmz15:50Dmz17:30Dmz19:35Dmz20:17Dmz
18. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)5:47Dmz6:47S7:57Dmz9:42Dmz10:42Dmz12:27Dmz13:27Dmz14:57Dmz15:52Dmz17:32Dmz19:37Dmz20:19Dmz
19. Dębowa góra 15:51Dmz6:51S8:01Dmz9:46Dmz10:46Dmz12:31Dmz13:31Dmz15:01Dmz15:56Dmz17:36Dmz19:41Dmz20:23Dmz
20. Leśniaki5:54Dmz6:54S8:04Dmz9:49Dmz10:49Dmz12:34Dmz13:34Dmz15:04Dmz15:59Dmz17:39Dmz19:44Dmz20:26Dmz
21. Korzonek5:56Dmz6:56S8:06Dmz9:51Dmz10:51Dmz12:36Dmz13:36Dmz15:06Dmz16:01Dmz17:41Dmz19:46Dmz20:28Dmz
22. Korzonek 15:58Dmz6:58S8:08Dmz9:53Dmz10:53Dmz12:38Dmz13:38Dmz15:08Dmz16:03Dmz17:43Dmz19:48Dmz20:30Dmz
23. Jamki5:59Dmz6:59S8:09Dmz9:54Dmz10:54Dmz12:39Dmz13:39Dmz15:09Dmz16:04Dmz17:44Dmz19:49Dmz20:31Dmz
24. Konopiska6:01Dmz7:01S8:11Dmz9:56Dmz10:56Dmz12:41Dmz13:41Dmz15:11Dmz16:06Dmz17:46Dmz19:51Dmz20:33Dmz
25. Konopiska - Rynek6:10Dmz7:03S8:13Dmz10:00Dmz11:00Dmz12:45Dmz13:43Dmz15:13Dmz16:08Dmz17:50Dmz19:53Dmz20:35Dmz
26. Konopiska - SKR6:12Dmz7:05S8:15Dmz10:02Dmz11:02Dmz12:47Dmz13:45Dmz17:52Dmz20:37Dmz
27. Wygoda - Osiedle6:13Dmz7:06S8:16Dmz10:03Dmz11:03Dmz12:48Dmz13:46Dmz17:53Dmz20:38Dmz
28. Wygoda6:15Dmz7:08S8:18Dmz10:05Dmz11:05Dmz12:50Dmz13:48Dmz17:55Dmz20:40Dmz
29. Częstochowa - Przyjemna6:17Dmz7:10S8:20Dmz10:07Dmz11:07Dmz12:52Dmz13:50Dmz17:57Dmz20:42Dmz
30. Częstochowa - Dźbów6:19Dmz7:12S8:22Dmz10:09Dmz11:09Dmz12:54Dmz13:52Dmz17:59Dmz20:44Dmz
31. Częstochowa - Sabinów6:23Dmz7:16S8:26Dmz10:13Dmz11:13Dmz12:58Dmz13:56Dmz18:03Dmz20:48Dmz
32. Częstochowa - Hetmańska6:24Dmz7:17S8:27Dmz10:14Dmz11:14Dmz12:59Dmz13:57Dmz18:04Dmz20:49Dmz
33. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej6:25Dmz7:18S8:28Dmz10:15Dmz11:15Dmz13:00Dmz13:58Dmz18:05Dmz20:50Dmz
34. Częstochowa - Sabinowska6:26Dmz7:19S8:29Dmz10:16Dmz11:16Dmz13:01Dmz13:59Dmz18:06Dmz20:51Dmz
35. Częstochowa - Jagiellońska6:27Dmz7:20S8:30Dmz10:17Dmz11:17Dmz13:02Dmz14:00Dmz18:07Dmz20:52Dmz
36. Częstochowa - I Urząd Skarbowy6:29Dmz7:22S8:32Dmz10:19Dmz11:19Dmz13:04Dmz14:02Dmz18:09Dmz20:54Dmz
37. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:30Dmz7:23S8:33Dmz10:20Dmz11:20Dmz13:05Dmz14:03Dmz18:10Dmz20:55Dmz
38. Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)6:31Dmz7:24S8:34Dmz10:21Dmz11:21Dmz13:06Dmz14:04Dmz18:11Dmz20:56Dmz
39. Częstochowa - Orzechowskiego6:32Dmz7:25S8:35Dmz10:22Dmz11:22Dmz13:07Dmz14:05Dmz18:12Dmz20:57Dmz
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Lubliniec » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)8:40Dmz10:30Dmz11:45Dmz12:35Dmz14:10Dmz15:00S15:40Dmz16:25Dmz17:25Dmz19:35Dmz
2. Częstochowa - Orzechowskiego8:41Dmz10:31Dmz11:46Dmz12:36Dmz14:11Dmz15:01S15:41Dmz16:26Dmz17:26Dmz19:36Dmz
3. Częstochowa - Rondo Mickiewicza8:42Dmz10:32Dmz11:47Dmz12:37Dmz14:12Dmz15:02S15:42Dmz16:27Dmz17:27Dmz19:37Dmz
4. Częstochowa - I Urząd Skarbowy8:43Dmz10:33Dmz11:48Dmz12:38Dmz14:13Dmz15:03S15:43Dmz16:28Dmz17:28Dmz19:38Dmz
5. Częstochowa - Jagiellońska8:45Dmz10:35Dmz11:50Dmz12:40Dmz14:15Dmz15:05S15:45Dmz16:30Dmz17:30Dmz19:40Dmz
6. Częstochowa - Sabinowska8:46Dmz10:36Dmz11:51Dmz12:41Dmz14:16Dmz15:06S15:46Dmz16:31Dmz17:31Dmz19:41Dmz
7. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej8:47Dmz10:37Dmz11:52Dmz12:42Dmz14:17Dmz15:07S15:47Dmz16:32Dmz17:32Dmz19:42Dmz
8. Częstochowa - Hetmańska8:48Dmz10:38Dmz11:53Dmz12:43Dmz14:18Dmz15:08S15:48Dmz16:33Dmz17:33Dmz19:43Dmz
9. Częstochowa - Sabinów8:49Dmz10:39Dmz11:54Dmz12:44Dmz14:19Dmz15:09S15:49Dmz16:34Dmz17:34Dmz19:44Dmz
10. Częstochowa - Dźbów8:53Dmz10:43Dmz11:58Dmz12:48Dmz14:23Dmz15:13S15:53Dmz16:38Dmz17:38Dmz19:48Dmz
11. Częstochowa - Przyjemna8:55Dmz10:45Dmz12:00Dmz12:50Dmz14:25Dmz15:15S15:55Dmz16:40Dmz17:40Dmz19:50Dmz
12. Wygoda8:57Dmz10:47Dmz12:02Dmz12:52Dmz14:27Dmz15:17S15:57Dmz16:42Dmz17:42Dmz19:52Dmz
13. Wygoda - Osiedle8:59Dmz10:49Dmz12:04Dmz12:54Dmz14:29Dmz15:19S15:59Dmz16:44Dmz17:44Dmz19:54Dmz
14. Konopiska - SKR9:00Dmz10:50Dmz12:05Dmz12:55Dmz14:30Dmz15:20S16:00Dmz16:45Dmz17:45Dmz19:55Dmz
15. Konopiska - Rynek6:02Dmz6:52Dmz9:02Dmz10:52Dmz12:07Dmz12:57Dmz14:32Dmz15:22S16:02Dmz16:47Dmz17:47Dmz19:57Dmz
16. Konopiska6:04Dmz6:54Dmz9:04Dmz10:54Dmz12:09Dmz12:59Dmz14:34Dmz15:24S16:04Dmz16:49Dmz17:49Dmz19:59Dmz
17. Jamki6:06Dmz6:56Dmz9:06Dmz10:56Dmz12:11Dmz13:01Dmz14:36Dmz15:26S16:06Dmz16:51Dmz17:51Dmz20:01Dmz
18. Korzonek 16:07Dmz6:57Dmz9:07Dmz10:57Dmz12:12Dmz13:02Dmz14:37Dmz15:27S16:07Dmz16:52Dmz17:52Dmz20:02Dmz
19. Korzonek6:09Dmz6:59Dmz9:09Dmz10:59Dmz12:14Dmz13:04Dmz14:39Dmz15:29S16:09Dmz16:54Dmz17:54Dmz20:04Dmz
20. Leśniaki6:11Dmz7:01Dmz9:11Dmz11:01Dmz12:16Dmz13:06Dmz14:41Dmz15:31S16:11Dmz16:56Dmz17:56Dmz20:06Dmz
21. Dębowa góra 16:14Dmz7:04Dmz9:14Dmz11:04Dmz12:19Dmz13:09Dmz14:44Dmz15:34S16:14Dmz16:59Dmz17:59Dmz20:09Dmz
22. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:18Dmz7:08Dmz9:18Dmz11:08Dmz12:23Dmz13:13Dmz14:48Dmz15:38S16:18Dmz17:03Dmz18:03Dmz20:13Dmz
23. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)6:20Dmz7:10Dmz9:20Dmz11:10Dmz12:25Dmz13:15Dmz14:50Dmz15:40S16:20Dmz17:05Dmz18:05Dmz20:15Dmz
24. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)6:27Dmz7:17Dmz9:27Dmz11:17Dmz12:32Dmz13:22Dmz14:57Dmz15:47S16:27Dmz17:12Dmz18:12Dmz
25. Koszęcin - Rynek6:28Dmz7:18Dmz9:28Dmz11:18Dmz12:33Dmz13:23Dmz14:58Dmz15:48S16:28Dmz17:13Dmz18:13Dmz
26. Koszęcin - ul. Lubliniecka6:30Dmz7:20Dmz9:30Dmz11:20Dmz12:35Dmz13:25Dmz15:00Dmz15:50S16:30Dmz17:15Dmz18:15Dmz
27. Irki6:32Dmz7:22Dmz9:32Dmz11:22Dmz12:37Dmz13:27Dmz15:02Dmz15:52S16:32Dmz17:17Dmz18:17Dmz
28. Wierzbie - ul. Główna6:34Dmz7:24Dmz9:34Dmz11:24Dmz12:39Dmz13:29Dmz15:04Dmz15:54S16:34Dmz17:19Dmz18:19Dmz
29. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)6:36Dmz7:26Dmz9:36Dmz11:26Dmz12:41Dmz13:31Dmz15:06Dmz15:56S16:36Dmz17:21Dmz18:21Dmz
30. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)6:37Dmz7:27Dmz9:37Dmz11:27Dmz12:42Dmz13:32Dmz15:07Dmz15:57S16:37Dmz17:22Dmz18:22Dmz
31. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)6:38Dmz7:28Dmz9:38Dmz11:28Dmz12:43Dmz13:33Dmz15:08Dmz15:58S16:38Dmz17:23Dmz18:23Dmz
32. Lubliniec - Powstańców 26:40Dmz7:30Dmz9:40Dmz11:30Dmz12:45Dmz13:35Dmz15:10Dmz16:00S16:40Dmz17:25Dmz18:25Dmz
33. Lubliniec - Powstańców 16:42Dmz7:32Dmz9:42Dmz11:32Dmz12:47Dmz13:37Dmz15:12Dmz16:02S16:42Dmz17:27Dmz18:27Dmz
34. Lubliniec - Plebiscytowa6:44Dmz7:34Dmz9:44Dmz11:34Dmz12:49Dmz13:39Dmz15:14Dmz16:04S16:44Dmz17:29Dmz18:29Dmz
35. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)6:46Dmz7:36Dmz9:46Dmz11:36Dmz12:51Dmz13:41Dmz15:16Dmz16:06S16:46Dmz17:31Dmz18:31Dmz
36. Lubliniec - Grunwaldzka6:47Dmz7:37Dmz9:47Dmz11:37Dmz12:52Dmz13:42Dmz15:17Dmz16:07S16:47Dmz17:32Dmz18:32Dmz
37. Lubliniec - al. Solidarności 26:48Dmz7:38Dmz9:48Dmz11:38Dmz12:53Dmz13:43Dmz15:18Dmz16:08S16:48Dmz17:33Dmz18:33Dmz
38. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka6:49Dmz7:39Dmz9:49Dmz11:39Dmz12:54Dmz13:44Dmz15:19Dmz16:09S16:49Dmz17:34Dmz18:34Dmz
39. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)6:50Dmz7:40Dmz9:50Dmz11:40Dmz12:55Dmz13:45Dmz15:20Dmz16:10S16:50Dmz17:35Dmz18:35Dmz

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)