Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Częstochowa

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 54
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2022-03-07 do 2023-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Zabudowania szkolne powstały w 1899 r. Znajdują się w miejscowości Grojec. Obecnie stanowią własność prywatną.

Obiekt został wpisany do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 62/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Tablica pamiątkowa upamiętniająca ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010 r.

Rok powstania: XVIII w.

Figura na dwuwarstwowym, schodkowym stopniu. Święty przedstawiony w kontrapoście, w standardowym stroju, bez stuły. Głowę zwraca w kierunku dużego krzyża trzymanego na lewym ramieniu i podtrzymywanego prawą ręką. Postument w formie słupa o prostokątnym przekroju, na płaskiej stopce. Wydatny, płaski, daszkowy gzyms, ku dołowi zwężający się esowatym profilem. Figura stoi pośrodku wyłożonego kostką rynku, ocieniona przez rozłożysty klon.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Lubliniec » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)05:15D06:15S07:25D09:10D10:10D11:55D12:55D14:25D15:20D17:00Dm19:05Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka05:16D06:16S07:26D09:11D10:11D11:56D12:56D14:26D15:21D17:01Dm19:06Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 105:17D06:17S07:27D09:12D10:12D11:57D12:57D14:27D15:22D17:02Dm19:07Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka05:18D06:18S07:28D09:13D10:13D11:58D12:58D14:28D15:23D17:03Dm19:08Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)05:19D06:19S07:29D09:14D10:14D11:59D12:59D14:29D15:24D17:04Dm19:09Dm
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)05:21D06:21S07:31D09:16D10:16D12:01D13:01D14:31D15:26D17:06Dm19:11Dm
7. Lubliniec - Powstańców 105:23D06:23S07:33D09:18D10:18D12:03D13:03D14:33D15:28D17:08Dm19:13Dm
8. Lubliniec - Powstańców 205:25D06:25S07:35D09:20D10:20D12:05D13:05D14:35D15:30D17:10Dm19:15Dm
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)05:27D06:27S07:37D09:22D10:22D12:07D13:07D14:37D15:32D17:12Dm19:17Dm
10. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)05:38D06:38S07:48D09:33D10:33D12:18D13:18D14:48D15:43D17:23Dm19:28Dm
11. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)05:45D06:45S07:55D09:40D10:40D12:25D13:25D14:55D15:50D17:30Dm19:35Dm20:17Dm
12. Dębowa góra 105:51D06:51S08:01D09:46D10:46D12:31D13:31D15:01D15:56D17:36Dm19:41Dm20:23Dm
13. Leśniaki05:54D06:54S08:04D09:49D10:49D12:34D13:34D15:04D15:59D17:39Dm19:44Dm20:26Dm
14. Konopiska - Rynek06:10D07:03S08:13D10:00D11:00D12:45D13:43D15:13D16:08D17:50Dm19:53Dm20:35Dm
15. Konopiska - SKR06:12D07:05S08:15D10:02D11:02D12:47D13:45D17:52Dm20:37Dm
16. Wygoda - Osiedle06:13D07:06S08:16D10:03D11:03D12:48D13:46D17:53Dm20:38Dm
17. Wygoda06:15D07:08S08:18D10:05D11:05D12:50D13:48D17:55Dm20:40Dm
18. Częstochowa - Przyjemna06:17D07:10S08:20D10:07D11:07D12:52D13:50D17:57Dm20:42Dm
19. Częstochowa - Dźbów06:19D07:12S08:22D10:09D11:09D12:54D13:52D17:59Dm20:44Dm
20. Częstochowa - Sabinów06:23D07:16S08:26D10:13D11:13D12:58D13:56D18:03Dm20:48Dm
21. Częstochowa - Jagiellońska06:27D07:20S08:30D10:17D11:17D13:02D14:00D18:07Dm20:52Dm
22. Częstochowa - I Urząd Skarbowy06:29D07:22S08:32D10:19D11:19D13:04D14:02D18:09Dm20:54Dm
23. Częstochowa - Rondo Mickiewicza06:30D07:23S08:33D10:20D11:20D13:05D14:03D18:10Dm20:55Dm
24. Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)06:32D07:25S08:35D10:22D11:22D13:07D14:05D18:12Dm20:57Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Częstochowa » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Częstochowa - Orzechowskiego06:45D08:40D10:30D11:45D12:35D14:10D15:15S15:40Dm16:25Dm17:25Dm19:35Dm
2. Częstochowa - Rondo Mickiewicza06:47D08:42D10:32D11:47D12:37D14:12D15:17S15:42Dm16:27Dm17:27Dm19:37Dm
3. Częstochowa - I Urząd Skarbowy06:48D08:43D10:33D11:48D12:38D14:13D15:18S15:43Dm16:28Dm17:28Dm19:38Dm
4. Częstochowa - Jagiellońska06:50D08:45D10:35D11:50D12:40D14:15D15:20S15:45Dm16:30Dm17:30Dm19:40Dm
5. Częstochowa - Sabinów06:54D08:49D10:39D11:54D12:44D14:19D15:24S15:49Dm16:34Dm17:34Dm19:44Dm
6. Częstochowa - Dźbów06:58D08:53D10:43D11:58D12:48D14:23D15:28S15:53Dm16:38Dm17:38Dm19:48Dm
7. Częstochowa - Przyjemna07:00D08:55D10:45D12:00D12:50D14:25D15:30S15:55Dm16:40Dm17:40Dm19:50Dm
8. Wygoda07:02D08:57D10:47D12:02D12:52D14:27D15:32S15:57Dm16:42Dm17:42Dm19:52Dm
9. Wygoda - Osiedle07:04D08:59D10:49D12:04D12:54D14:29D15:34S15:59Dm16:44Dm17:44Dm19:54Dm
10. Konopiska - SKR07:05D09:00D10:50D12:05D12:55D14:30D15:35S16:00Dm16:45Dm17:45Dm19:55Dm
11. Konopiska - Rynek06:02D07:07D09:02D10:52D12:07D12:57D14:32D15:37S16:02Dm16:47Dm17:47Dm19:57Dm
12. Leśniaki06:11D07:16D09:11D11:01D12:16D13:06D14:41D15:46S16:11Dm16:56Dm17:56Dm20:06Dm
13. Dębowa góra 106:14D07:19D09:14D11:04D12:19D13:09D14:44D15:49S16:14Dm16:59Dm17:59Dm20:09Dm
14. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)06:20D07:25D09:20D11:10D12:25D13:15D14:50D15:55S16:20Dm17:05Dm18:05Dm20:15Dm
15. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)06:27D07:32D09:27D11:17D12:32D13:22D14:57D16:02S16:27Dm17:12Dm18:12Dm
16. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)06:38D07:43D09:38D11:28D12:43D13:33D15:08D16:13S16:38Dm17:23Dm18:23Dm
17. Lubliniec - Powstańców 206:40D07:45D09:40D11:30D12:45D13:35D15:10D16:15S16:40Dm17:25Dm18:25Dm
18. Lubliniec - Powstańców 106:42D07:47D09:42D11:32D12:47D13:37D15:12D16:17S16:42Dm17:27Dm18:27Dm
19. Lubliniec - Plebiscytowa06:44D07:49D09:44D11:34D12:49D13:39D15:14D16:19S16:44Dm17:29Dm18:29Dm
20. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)06:46D07:51D09:46D11:36DX13:41D15:16D16:21S16:46Dm17:31Dm18:31Dm
21. Lubliniec - Grunwaldzka06:47D07:52D09:47D11:37DX13:42D15:17D16:22S16:47Dm17:32Dm18:32Dm
22. Lubliniec - al. Solidarności 206:48D07:53D09:48D11:38DX13:43D15:18D16:23S16:48Dm17:33Dm18:33Dm
23. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka06:49D07:54D09:49D11:39DX13:44D15:19D16:24S16:49Dm17:34Dm18:34Dm
24. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)06:50D07:55D09:50D11:40D12:52D13:45D15:20D16:25S16:50Dm17:35Dm18:35Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)