Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Częstochowa - Tarnowskie góry

UWAGA: Linia nowo utworzona.

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 55
GTVBUS POLSKA

Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Tarnowskie góry - Dworzec

UWAGA: Linia nowo utworzona.

NOWA
Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
H - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie ferii i wakacji szkolnych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
d – nie kursuje w  dniu 1.I, w pierwszy i  drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
6 - kursuje w soboty
X - przystanek pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-02-20 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Woźniki są wzmiankowane w dokumencie biskupa krakowskiego Fulka z 1206 r. Prawdopodobnie pod koniec XIII w. miasto posiadało drewniany kościół pod wezwaniem św. Walentego (wzmiankowany w 1490 r.). Na tym samym miejscu w roku 1696 wzniesiono nowy drewniany kościół, również pod tym samym wezwaniem. Po lokacji miasta (przed 1386 r.) wybudowano drugi kościół pod wezwaniem św. Katarzyny, który po zmianie lokacji w połowie XV w. stał się centrum parafii. Kościół parafialny został ujęty w rejestrze zabytków. Decyzją Wojewódzkiego Oddziału Ochrony Zabytków w Częstochowie z 16 grudnia 1997 r., wpisano dodatkowo do rejestru zabytków 17 przedmiotów ruchomych (m.in. ołtarze, rzeźby, kielichy i inne przedmioty kultu)[1]. Na terenie parafii znajduje się też zabytkowy kościół św. Walentego.

Kapliczka p.w. Św. Jana Nepomucena w Lubszy powstała pod koniec XVIII wieku.

Kapliczka stoi na terenie ogrodów parafii p.w. Św. Jakuba Starszego z wejściem na ulicę. Obok rośnie stary jawor. Kapliczka ustawiona jest na wzniesieniu, tylna jej część jest niższa, by zachować poziom.

Decyzję o budowie ratusza podjęto w 1848 roku, kiedy to zakupiono działkę pod ten cel. Projekt wykonał architekt Niedner. Sama jednak budowa rozpoczęła się dopiero po wielkim pożarze miasta. Kamień węgielny położono z datą: 24.05.1862r. Jest to również rok ukończenia budowy.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 55 (Częstochowa » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16
1. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Poniedziałek-Piątek: 5:45E6:10Dmz7:10Dmz7:25Dmz10:30Dmz11:00Dmz12:15H,612:15S13:25Dmz14:20D14:50Dmz15:45Dmz16:25Dmz17:20Dmz19:15Dmz22:40Dmz
Sobota: 5:45E7:156d8:506d14:406d12:15H,6
2. Częstochowa - Rondo MickiewiczaPoniedziałek-Piątek: 5:46E6:11Dmz7:11Dmz7:26Dmz10:31Dmz11:01Dmz12:16H,612:16S13:26Dmz14:21D14:51Dmz15:46Dmz16:26Dmz17:21Dmz19:16Dmz22:41Dmz
Sobota: 5:46E7:166d8:516d14:416d12:16H,6
3. Częstochowa - JagiellońskaPoniedziałek-Piątek: 5:49E6:14Dmz7:14Dmz7:29Dmz10:34Dmz11:04Dmz12:19H,612:19S13:29Dmz14:24D14:54Dmz15:49Dmz16:29Dmz17:24Dmz19:19Dmz22:44Dmz
Sobota: 5:49E7:196d8:546d14:446d12:19H,6
4. Częstochowa - Szkoła Straży PożarnejPoniedziałek-Piątek: 5:51E6:16Dmz7:16Dmz7:31Dmz10:36Dmz11:06Dmz12:21H,612:21S13:31Dmz14:26D14:56Dmz15:51Dmz16:31Dmz17:26Dmz19:21Dmz22:46Dmz
Sobota: 5:51E7:216d8:566d14:466d12:21H,6
5. Częstochowa - SabinówPoniedziałek-Piątek: 5:53E6:18Dmz7:18Dmz7:33Dmz10:38Dmz11:08Dmz12:23H,612:23S13:33Dmz14:28D14:58Dmz15:53Dmz16:33Dmz17:28Dmz19:23Dmz22:48Dmz
Sobota: 5:53E7:236d8:586d14:486d12:23H,6
6. Częstochowa - GronowaPoniedziałek-Piątek: 5:54E6:20Dmz7:19Dmz7:35Dmz10:39Dmz11:10Dmz12:24H,612:24S13:35Dmz14:29D15:00Dmz15:54Dmz16:35Dmz17:29Dmz19:24Dmz22:49Dmz
Sobota: 5:54E7:246d8:596d14:496d12:24H,6
7. Częstochowa - BrzezinyPoniedziałek-Piątek: 5:56E6:22Dmz7:21Dmz7:37Dmz10:41Dmz11:12Dmz12:26H,612:26S13:37Dmz14:31D15:02Dmz15:56Dmz16:37Dmz17:31Dmz19:26Dmz22:51Dmz
Sobota: 5:56E7:266d9:016d14:516d12:26H,6
8. Sobuczyna - SzafirowaPoniedziałek-Piątek: 5:58E6:24Dmz7:23Dmz7:39Dmz10:43Dmz11:14Dmz12:28H,612:28S13:39Dmz14:33D15:04Dmz15:58Dmz16:39Dmz17:33Dmz19:28Dmz22:53Dmz
Sobota: 5:58E7:286d9:036d14:536d12:28H,6
9. Nierada - Targowa 144Poniedziałek-Piątek: 6:02E6:28Dmz7:27Dmz7:43Dmz10:47Dmz11:18Dmz12:32H,612:32S13:43Dmz14:37D15:08Dmz16:02Dmz16:43Dmz17:37Dmz19:32Dmz22:57Dmz
Sobota: 6:02E7:326d9:076d14:576d12:32H,6
10. Łysiec - GórnyPoniedziałek-Piątek: 6:05E6:31Dmz7:30Dmz7:46Dmz10:50Dmz11:21Dmz12:35H,612:35S13:46Dmz14:40D15:11Dmz16:05Dmz16:46Dmz17:40Dmz19:35Dmz23:00Dmz
Sobota: 6:05E7:356d9:106d15:006d12:35H,6
11. ŁysiecPoniedziałek-Piątek: 6:06E6:32Dmz7:31Dmz7:47Dmz10:51Dmz11:22Dmz12:36H,612:36S13:47Dmz14:41D15:12Dmz16:06Dmz16:47Dmz17:41Dmz19:36Dmz23:01Dmz
Sobota: 6:06E7:366d9:116d15:016d12:36H,6
12. Łysiec - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 6:07E6:33Dmz7:32Dmz7:48Dmz10:52Dmz11:23Dmz12:37H,612:37S13:48Dmz14:42D15:13Dmz16:07Dmz16:48Dmz17:42Dmz19:37Dmz23:02Dmz
Sobota: 6:07E7:376d9:126d15:026d12:37H,6
13. Łysiec - KoloniaPoniedziałek-Piątek: 6:08EX7:33DmzX10:53DmzX12:38H,612:38SX14:43DX16:08DmzX17:43Dmz19:38Dmz23:03Dmz
Sobota: 6:08E7:386d9:136d15:036d12:38H,6
14. WłasnaPoniedziałek-Piątek: 6:09EX7:34DmzX10:54DmzX12:39H,612:39SX14:44DX16:09DmzX17:44Dmz19:39Dmz23:04Dmz
Sobota: 6:09E7:396d9:146d15:046d12:39H,6
15. Łysiec - OsiedlePoniedziałek-Piątek: X6:34DmzX7:49DmzX11:24DmzXX13:49DmzX15:14DmzX16:49DmzXXX
Sobota: XXXXX
16. KlepaczkaPoniedziałek-Piątek: X6:35DmzX7:50DmzX11:25DmzXX13:50DmzX15:15DmzX16:50DmzXXX
Sobota: XXXXX
17. Starcza - KościółPoniedziałek-Piątek: 6:10E6:36Dmz7:35Dmz7:51Dmz10:55Dmz11:26Dmz12:40H,612:40S13:51Dmz14:45D15:16Dmz16:10Dmz16:51Dmz17:45Dmz19:40Dmz23:05Dmz
Sobota: 6:10E7:406d9:156d15:056d12:40H,6
18. Rudnik Mały - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 6:11EX7:36DmzX10:56DmzX12:41H,612:41SX14:46DX16:11DmzX17:46Dmz19:41Dmz23:06Dmz
Sobota: 6:11E7:416d9:166d15:066d12:41H,6
19. Rudnik Mały - OSPPoniedziałek-Piątek: 6:12EX7:37DmzX10:57DmzX12:42H,612:42SX14:47DX16:12DmzX17:47Dmz19:42Dmz23:07Dmz
Sobota: 6:12E7:426d9:176d15:076d12:42H,6
20. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: 6:13EX7:38DmzX10:58DmzX12:43H,612:43SX14:48DX16:13DmzX17:48Dmz19:43Dmz23:08Dmz
Sobota: 6:13E7:436d9:186d15:086d12:43H,6
21. Rudnik Mały - IPoniedziałek-Piątek: 6:14EX7:39DmzX10:59DmzX12:44H,612:44SX14:49DX16:14DmzX17:49Dmz19:44Dmz23:09Dmz
Sobota: 6:14E7:446d9:196d15:096d12:44H,6
22. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: 6:15EX7:40DmzX11:00DmzX12:45H,612:45SX14:50DX16:15DmzX17:50Dmz19:45Dmz23:10Dmz
Sobota: 6:15E7:456d9:206d15:106d12:45H,6
23. Rudnik Mały - IPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
24. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
25. Rudnik Mały - OSPPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
26. Rudnik Mały - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 6:17EX7:42DmzX11:02DmzX12:47H,612:47SX14:52DX16:17DmzX17:52Dmz19:47Dmz23:12Dmz
Sobota: 6:17E7:476d9:226d15:126d12:47H,6
27. Starcza - SzkołaPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
28. Starcza - KościółPoniedziałek-Piątek: 6:18EX7:43DmzX11:03DmzX12:48H,612:48SX14:53DX16:18DmzX17:53Dmz19:48Dmz23:13Dmz
Sobota: 6:18E7:486d9:236d15:136d12:48H,6
29. KlepaczkaPoniedziałek-Piątek: XXXXXX12:49H,612:49SXXXXXX19:49Dmz23:14Dmz
Sobota: X7:496dX15:146d12:49H,6
30. Klepaczka - ZachodniaPoniedziałek-Piątek: XXXXXX12:50H,612:50SXXXXXX19:50Dmz23:15Dmz
Sobota: X7:506dX15:156d12:50H,6
31. Starcza - SzkołaPoniedziałek-Piątek: 6:19E6:37Dmz7:44Dmz7:52Dmz11:04Dmz11:27DmzX12:52S13:52Dmz14:54D15:17Dmz16:19Dmz16:52Dmz17:54DmzXX
Sobota: 6:19EX9:246dXX
32. Starcza - SpacerowaPoniedziałek-Piątek: 6:20E6:38Dmz7:45Dmz7:53Dmz11:05Dmz11:28Dmz12:51H,612:53S13:53Dmz14:55D15:18Dmz16:20Dmz16:53Dmz17:55Dmz19:51Dmz23:16Dmz
Sobota: 6:20E7:516d9:256d15:166d12:51H,6
33. Starcza - GórkaPoniedziałek-Piątek: 6:21E6:39Dmz7:46Dmz7:54Dmz11:06Dmz11:29Dmz12:52H,612:54S13:54Dmz14:56D15:19Dmz16:21Dmz16:54Dmz17:56Dmz19:52Dmz23:17Dmz
Sobota: 6:21E7:526d9:266d15:176d12:52H,6
34. Starcza - BrzozowaPoniedziałek-Piątek: 6:22E6:41Dmz7:47Dmz7:56Dmz11:07Dmz11:31Dmz12:53H,612:55S13:56Dmz14:57D15:21Dmz16:22Dmz16:56Dmz17:57Dmz19:53Dmz23:18Dmz
Sobota: 6:22E7:536d9:276d15:186d12:53H,6
35. Starcza - SklepPoniedziałek-Piątek: 6:23E6:42Dmz7:48Dmz7:57Dmz11:08Dmz11:32Dmz12:54H,612:56S13:57Dmz14:58D15:22Dmz16:23Dmz16:57Dmz17:58Dmz19:54Dmz23:19Dmz
Sobota: 6:23E7:546d9:286d15:196d12:54H,6
36. Starcza - Zimna wodaPoniedziałek-Piątek: 6:24E6:43Dmz7:49Dmz7:58Dmz11:09Dmz11:33Dmz12:55H,612:57S13:58Dmz14:59D15:23Dmz16:24Dmz16:58Dmz17:59Dmz19:55Dmz23:20Dmz
Sobota: 6:24E7:556d9:296d15:206d12:55H,6
37. Starcza - Skrzyżowanie -szkolnaPoniedziałek-Piątek: 6:25E6:44Dmz7:50Dmz7:59Dmz11:10Dmz11:34Dmz12:56H,612:58S13:59Dmz15:00D15:24Dmz16:25Dmz16:59Dmz18:00Dmz19:56Dmz23:21Dmz
Sobota: 6:25E7:566d9:306d15:216d12:56H,6
38. DrogobyczaPoniedziałek-Piątek: 6:46Dmz8:01Dmz11:36Dmz14:01Dmz15:26Dmz17:01Dmz
Sobota:
39. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)Poniedziałek-Piątek: 6:48Dmz8:03Dmz11:38Dmz14:03Dmz15:28Dmz17:03Dmz
Sobota:
40. Kamienica śl.Poniedziałek-Piątek: 6:50Dmz8:05Dmz11:40Dmz14:05Dmz15:30Dmz17:05Dmz
Sobota:
41. LubszaPoniedziałek-Piątek: 6:54Dmz8:09Dmz11:44Dmz14:09Dmz15:34Dmz17:09Dmz
Sobota:
42. Lubsza - ul. LigockaPoniedziałek-Piątek: 6:56Dmz8:11Dmz11:46Dmz14:11Dmz15:36Dmz17:11Dmz
Sobota:
43. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)Poniedziałek-Piątek: 6:59Dmz8:14Dmz11:49Dmz14:14Dmz15:39Dmz17:14Dmz
Sobota:
44. Woźniki - ul. FlorianekPoniedziałek-Piątek: 7:02Dmz8:17Dmz11:52Dmz14:17Dmz15:42Dmz17:17Dmz
Sobota:
45. WoźnikiPoniedziałek-Piątek: 7:03Dmz8:18Dmz11:53Dmz14:18Dmz15:43Dmz17:18Dmz
Sobota:
46. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)Poniedziałek-Piątek: 7:04Dmz8:19Dmz11:54Dmz14:19Dmz15:44Dmz17:19Dmz
Sobota:
47. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)Poniedziałek-Piątek: 7:06Dmz8:21Dmz11:56Dmz14:21Dmz15:46Dmz17:21Dmz
Sobota:
48. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)Poniedziałek-Piątek: 7:09Dmz8:24Dmz11:59Dmz14:24Dmz15:49Dmz17:24Dmz
Sobota:
49. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)Poniedziałek-Piątek: 7:10Dmz8:25Dmz12:00Dmz14:25Dmz15:50Dmz17:25Dmz
Sobota:
50. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)Poniedziałek-Piątek: 7:11Dmz8:26Dmz12:01Dmz14:26Dmz15:51Dmz17:26Dmz
Sobota:
51. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)Poniedziałek-Piątek: 7:12Dmz8:27Dmz12:02Dmz14:27Dmz15:52Dmz17:27Dmz
Sobota:
52. Kalety - MokrusPoniedziałek-Piątek: 7:15Dmz8:30Dmz12:05Dmz14:30Dmz15:55Dmz17:30Dmz
Sobota:
53. Kalety - Miotek skrzyżowanie IIPoniedziałek-Piątek: 7:16Dmz8:31Dmz12:06Dmz14:31Dmz15:56Dmz17:31Dmz
Sobota:
54. Kalety - Miotek, ZarachPoniedziałek-Piątek: 7:18Dmz8:33Dmz12:08Dmz14:33Dmz15:58Dmz17:33Dmz
Sobota:
55. Miasteczko śląskie - RynekPoniedziałek-Piątek: 7:25Dmz8:40Dmz12:15Dmz14:40Dmz16:05Dmz17:40Dmz
Sobota:
56. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 7:33Dmz8:48Dmz12:23Dmz14:48Dmz16:13Dmz17:48Dmz
Sobota:
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 55 (Tarnowskie góry » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16
1. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 4:45Dmz6:00Dmz8:15Dmz11:45Dmz13:15Dmz14:55Dmz18:30Dmz
Sobota:
2. Miasteczko śląskie - RynekPoniedziałek-Piątek: 4:53Dmz6:08Dmz8:23Dmz11:53Dmz13:23Dmz15:03Dmz18:38Dmz
Sobota:
3. Kalety - Miotek, ZarachPoniedziałek-Piątek: 5:00Dmz6:15Dmz8:30Dmz12:00Dmz13:30Dmz15:10Dmz18:45Dmz
Sobota:
4. Kalety - Miotek skrzyżowanie IIPoniedziałek-Piątek: 5:02Dmz6:17Dmz8:32Dmz12:02Dmz13:32Dmz15:12Dmz18:47Dmz
Sobota:
5. Kalety - MokrusPoniedziałek-Piątek: 5:03Dmz6:18Dmz8:33Dmz12:03Dmz13:33Dmz15:13Dmz18:48Dmz
Sobota:
6. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)Poniedziałek-Piątek: 5:06Dmz6:21Dmz8:36Dmz12:06Dmz13:36Dmz15:16Dmz18:51Dmz
Sobota:
7. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)Poniedziałek-Piątek: 5:07Dmz6:22Dmz8:37Dmz12:07Dmz13:37Dmz15:17Dmz18:52Dmz
Sobota:
8. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)Poniedziałek-Piątek: 5:08Dmz6:23Dmz8:38Dmz12:08Dmz13:38Dmz15:18Dmz18:53Dmz
Sobota:
9. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)Poniedziałek-Piątek: 5:09Dmz6:24Dmz8:39Dmz12:09Dmz13:39Dmz15:19Dmz18:54Dmz
Sobota:
10. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)Poniedziałek-Piątek: 5:12Dmz6:27Dmz8:42Dmz12:12Dmz13:42Dmz15:22Dmz18:57Dmz
Sobota:
11. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)Poniedziałek-Piątek: 5:14Dmz6:29Dmz8:44Dmz12:14Dmz13:44Dmz15:24Dmz18:59Dmz
Sobota:
12. WoźnikiPoniedziałek-Piątek: 5:15Dmz6:30Dmz8:45Dmz12:15Dmz13:45Dmz15:25Dmz19:00Dmz
Sobota:
13. Woźniki - ul. FlorianekPoniedziałek-Piątek: 5:16Dmz6:31Dmz8:46Dmz12:16Dmz13:46Dmz15:26Dmz19:01Dmz
Sobota:
14. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)Poniedziałek-Piątek: 5:19Dmz6:34Dmz8:49Dmz12:19Dmz13:49Dmz15:29Dmz19:04Dmz
Sobota:
15. Lubsza - ul. LigockaPoniedziałek-Piątek: 5:22Dmz6:37Dmz8:52Dmz12:22Dmz13:52Dmz15:32Dmz19:07Dmz
Sobota:
16. LubszaPoniedziałek-Piątek: 5:24Dmz6:39Dmz8:54Dmz12:24Dmz13:54Dmz15:34Dmz19:09Dmz
Sobota:
17. Kamienica śl.Poniedziałek-Piątek: 5:28Dmz6:43Dmz8:58Dmz12:28Dmz13:58Dmz15:38Dmz19:13Dmz
Sobota:
18. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)Poniedziałek-Piątek: 5:30Dmz6:45Dmz9:00Dmz12:30Dmz14:00Dmz15:40Dmz19:15Dmz
Sobota:
19. DrogobyczaPoniedziałek-Piątek: 5:32Dmz6:47Dmz9:02Dmz12:32Dmz14:02Dmz15:42Dmz19:17Dmz
Sobota:
20. Starcza - Skrzyżowanie -szkolnaPoniedziałek-Piątek: 4:40E5:34Dmz6:30Dmz6:49Dmz7:50Dmz9:04Dmz9:45E11:15Dmz12:34Dmz13:25E14:04Dmz15:05Dmz15:44Dmz18:10Dmz19:19Dmz21:00Dmz
Sobota: 4:40E6:306d8:006d9:45E13:25E
21. Starcza - Zimna wodaPoniedziałek-Piątek: 4:41E5:35Dmz6:31Dmz6:50Dmz7:51Dmz9:05Dmz9:46E11:16Dmz12:35Dmz13:26E14:05Dmz15:06Dmz15:45Dmz18:11Dmz19:20Dmz21:01Dmz
Sobota: 4:41E6:316d8:016d9:46E13:26E
22. Starcza - SklepPoniedziałek-Piątek: 4:42E5:36Dmz6:32Dmz6:51Dmz7:52Dmz9:06Dmz9:47E11:17Dmz12:36Dmz13:27E14:06Dmz15:07Dmz15:46Dmz18:12Dmz19:21Dmz21:02Dmz
Sobota: 4:42E6:326d8:026d9:47E13:27E
23. Starcza - BrzozowaPoniedziałek-Piątek: 4:43E5:37Dmz6:33Dmz6:52Dmz7:53Dmz9:07Dmz9:48E11:18Dmz12:37Dmz13:28E14:07Dmz15:08Dmz15:47Dmz18:13Dmz19:22Dmz21:03Dmz
Sobota: 4:43E6:336d8:036d9:48E13:28E
24. Starcza - GórkaPoniedziałek-Piątek: 4:44E5:39Dmz6:34Dmz6:54Dmz7:54Dmz9:09Dmz9:49E11:19Dmz12:39Dmz13:29E14:09Dmz15:09Dmz15:49Dmz18:14Dmz19:24Dmz21:04Dmz
Sobota: 4:44E6:346d8:046d9:49E13:29E
25. Starcza - SpacerowaPoniedziałek-Piątek: 4:45E5:40Dmz6:35Dmz6:55Dmz7:55Dmz9:10Dmz9:50E11:20Dmz12:40Dmz13:30E14:10Dmz15:10Dmz15:50Dmz18:15Dmz19:25Dmz21:05Dmz
Sobota: 4:45E6:356d8:056d9:50E13:30E
26. Starcza - SzkołaPoniedziałek-Piątek: X5:41Dmz6:36Dmz6:56Dmz7:56Dmz9:11Dmz9:51E11:21Dmz12:41Dmz13:31E14:11Dmz15:11Dmz15:51Dmz18:16Dmz19:26Dmz21:06Dmz
Sobota: XXX9:51E13:31E
27. Klepaczka - ZachodniaPoniedziałek-Piątek: 4:46EXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: 4:46E6:366d8:066dXX
28. KlepaczkaPoniedziałek-Piątek: 4:47EXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: 4:47E6:376d8:076dXX
29. Starcza - KościółPoniedziałek-Piątek: 4:48EX6:37DmzX7:57DmzX9:52E11:22DmzX13:32EX15:12DmzX18:17DmzX21:07Dmz
Sobota: 4:48E6:386d8:086d9:52E13:32E
30. Starcza - SzkołaPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
31. Rudnik Mały - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 4:49EX6:38DmzX7:58DmzX9:53E11:23DmzX13:33EX15:13DmzX18:18DmzX21:08Dmz
Sobota: 4:49E6:396d8:096d9:53E13:33E
32. Rudnik Mały - OSPPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
33. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
34. Rudnik Mały - IPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
35. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: 4:51EX6:40DmzX8:00DmzX9:55E11:25DmzX13:35EX15:15DmzX18:20DmzX21:10Dmz
Sobota: 4:51E6:416d8:116d9:55E13:35E
36. Rudnik Mały - IPoniedziałek-Piątek: 4:52EX6:41DmzX8:01DmzX9:56E11:26DmzX13:36EX15:16DmzX18:21DmzX21:11Dmz
Sobota: 4:52E6:426d8:126d9:56E13:36E
37. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: 4:53EX6:42DmzX8:02DmzX9:57E11:27DmzX13:37EX15:17DmzX18:22DmzX21:12Dmz
Sobota: 4:53E6:436d8:136d9:57E13:37E
38. Rudnik Mały - OSPPoniedziałek-Piątek: 4:54EX6:43DmzX8:03DmzX9:58E11:28DmzX13:38EX15:18DmzX18:23DmzX21:13Dmz
Sobota: 4:54E6:446d8:146d9:58E13:38E
39. Rudnik Mały - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 4:55EX6:44DmzX8:04DmzX9:59E11:29DmzX13:39EX15:19DmzX18:24DmzX21:14Dmz
Sobota: 4:55E6:456d8:156d9:59E13:39E
40. Starcza - KościółPoniedziałek-Piątek: 4:56E5:42Dmz6:45Dmz6:57Dmz8:05Dmz9:12Dmz10:00E11:30Dmz12:42Dmz13:40E14:12Dmz15:20Dmz15:52Dmz18:25Dmz19:27Dmz21:15Dmz
Sobota: 4:56E6:466d8:166d10:00E13:40E
41. KlepaczkaPoniedziałek-Piątek: X5:43DmzX6:58DmzX9:13DmzXX12:43DmzX14:13DmzX15:53DmzX19:28DmzX
Sobota: XXXXX
42. Łysiec - OsiedlePoniedziałek-Piątek: X5:44DmzX6:59DmzX9:14DmzXX12:44DmzX14:14DmzX15:54DmzX19:29DmzX
Sobota: XXXXX
43. WłasnaPoniedziałek-Piątek: 4:57EX6:46DmzX8:06DmzX10:01E11:31DmzX13:41EX15:21DmzX18:26DmzX21:16Dmz
Sobota: 4:57E6:476d8:176d10:01E13:41E
44. Łysiec - KoloniaPoniedziałek-Piątek: 4:58EX6:47DmzX8:07DmzX10:02E11:32DmzX13:42EX15:22DmzX18:27DmzX21:17Dmz
Sobota: 4:58E6:486d8:186d10:02E13:42E
45. Łysiec - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 4:59E5:45Dmz6:48Dmz7:00Dmz8:08Dmz9:15Dmz10:03E11:33Dmz12:45Dmz13:43E14:15Dmz15:23Dmz15:55Dmz18:28Dmz19:30Dmz21:18Dmz
Sobota: 4:59E6:496d8:196d10:03E13:43E
46. ŁysiecPoniedziałek-Piątek: 5:00E5:46Dmz6:49Dmz7:01Dmz8:09Dmz9:16Dmz10:04E11:34Dmz12:46Dmz13:44E14:16Dmz15:24Dmz15:56Dmz18:29Dmz19:31Dmz21:19Dmz
Sobota: 5:00E6:506d8:206d10:04E13:44E
47. Łysiec - GórnyPoniedziałek-Piątek: 5:01E5:47Dmz6:50Dmz7:02Dmz8:10Dmz9:17Dmz10:05E11:35Dmz12:47Dmz13:45E14:17Dmz15:25Dmz15:57Dmz18:30Dmz19:32Dmz21:20Dmz
Sobota: 5:01E6:516d8:216d10:05E13:45E
48. Nierada - Targowa 144Poniedziałek-Piątek: 5:04E5:50Dmz6:53Dmz7:05Dmz8:13Dmz9:20Dmz10:08E11:38Dmz12:50Dmz13:48E14:20Dmz15:28Dmz16:00Dmz18:33Dmz19:35Dmz21:23Dmz
Sobota: 5:04E6:546d8:246d10:08E13:48E
49. Sobuczyna - SzafirowaPoniedziałek-Piątek: 5:08E5:54Dmz6:57Dmz7:09Dmz8:17Dmz9:24Dmz10:12E11:42Dmz12:54Dmz13:52E14:24Dmz15:32Dmz16:04Dmz18:37Dmz19:39Dmz21:27Dmz
Sobota: 5:08E6:586d8:286d10:12E13:52E
50. Częstochowa - BrzezinyPoniedziałek-Piątek: 5:10E5:56Dmz6:59Dmz7:11Dmz8:19Dmz9:26Dmz10:14E11:44Dmz12:56Dmz13:54E14:26Dmz15:34Dmz16:06Dmz18:39Dmz19:41Dmz21:29Dmz
Sobota: 5:10E7:006d8:306d10:14E13:54E
51. Częstochowa - GronowaPoniedziałek-Piątek: 5:12E5:58Dmz7:01Dmz7:13Dmz8:21Dmz9:28Dmz10:16E11:46Dmz12:58Dmz13:56E14:28Dmz15:36Dmz16:08Dmz18:41Dmz19:43Dmz21:31Dmz
Sobota: 5:12E7:026d8:326d10:16E13:56E
52. Częstochowa - SabinówPoniedziałek-Piątek: 5:13E6:00Dmz7:02Dmz7:15Dmz8:22Dmz9:30Dmz10:17E11:47Dmz13:00Dmz13:57E14:30Dmz15:37Dmz16:10Dmz18:42Dmz19:45Dmz21:32Dmz
Sobota: 5:13E7:036d8:336d10:17E13:57E
53. Częstochowa - Szkoła Straży PożarnejPoniedziałek-Piątek: 5:15E6:02Dmz7:04Dmz7:17Dmz8:24Dmz9:32Dmz10:19E11:49Dmz13:02Dmz13:59E14:32Dmz15:39Dmz16:12Dmz18:44Dmz19:47Dmz21:34Dmz
Sobota: 5:15E7:056d8:356d10:19E13:59E
54. Częstochowa - JagiellońskaPoniedziałek-Piątek: 5:17E6:04Dmz7:06Dmz7:19Dmz8:26Dmz9:34Dmz10:21E11:51Dmz13:04Dmz14:01E14:34Dmz15:41Dmz16:14Dmz18:46Dmz19:49Dmz21:36Dmz
Sobota: 5:17E7:076d8:376d10:21E14:01E
55. Częstochowa - Rondo MickiewiczaPoniedziałek-Piątek: 5:20E6:07Dmz7:09Dmz7:22Dmz8:29Dmz9:37Dmz10:24E11:54Dmz13:07Dmz14:04E14:37Dmz15:44Dmz16:17Dmz18:49Dmz19:52Dmz21:39Dmz
Sobota: 5:20E7:106d8:406d10:24E14:04E
56. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Poniedziałek-Piątek: 5:21E6:08Dmz7:10Dmz7:23Dmz8:30Dmz9:38Dmz10:25E11:55Dmz13:08Dmz14:05E14:38Dmz15:45Dmz16:18Dmz18:50Dmz19:53Dmz21:40Dmz
Sobota: 5:21E7:116d8:416d10:25E14:05E

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)