Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Częstochowa - Tarnowskie góry

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 55
GTVBUS POLSKA

Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
H - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie ferii i wakacji szkolnych
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
d – nie kursuje w  dniu 1.I, w pierwszy i  drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
6 - kursuje w soboty
X - przystanek pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-02-20 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Istnieją pewne niezgodności co do czasu powstania obiektu. Katalog zabytków sztuki w Polsce z 1961 roku podaje 1696 rok jako datę budowy kościoła . Według Bernarda Szczecha, badacza historii ziemi woźnickiej który przeanalizował dokumenty źródłowe, jest to jedynie data remontu kościoła, zaś najstarsza wzmianka pochodzi już z 1497 roku, kiedy to pan dziedziczny na Woźnikach podarował kościołowi św. Katarzyny niwy i łąkę na Staromieściu "za kaplicą". Ten sam historyk odwołuje się do zapisów księdza Zgorkowica z 1664 roku, który zakładając swoja księgę na wstępie podał informacje, że wiara katolicka wszczepiona na ziemi woźnickiej od wieków najpierw przez kościół św. Walentego, a potem przez kościół św. Katarzyny.

Cmentarz położony przy ulicy Tarnogórskiej, został założony na przełomie XVII i XVIII wieku, powiększony w 1913 roku, niwelując przy okazji grodzisko. Teren cmentarza rozdzielony jest drogą na dwie części. Południowa, starsza, skupia się wokół kościoła p.w. św. Walentego. Aleje obsadzono szpalerami tiu. Najstarszy zachowany nagrobek pochodzi z 1805 roku. Tutaj znajduje się również nagrobek Józefa Lompy. Ponadto jest tu mogiła powstańców śląskich, zbiorowa mogiła żołnierzy polskich poległych we wrześniu 1939 roku.

Decyzję o budowie ratusza podjęto w 1848 roku, kiedy to zakupiono działkę pod ten cel. Projekt wykonał architekt Niedner. Sama jednak budowa rozpoczęła się dopiero po wielkim pożarze miasta. Kamień węgielny położono z datą: 24.05.1862r. Jest to również rok ukończenia budowy.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 55 (Częstochowa » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16
1. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Poniedziałek-Piątek: 5:45E6:10Dmz7:10Dmz7:25Dmz10:30Dmz11:00Dmz12:15H,612:15S13:25Dmz14:20D14:50Dmz15:45Dmz16:25Dmz17:20Dmz19:15Dmz22:40Dmz
Sobota: 5:45E7:156d8:506d14:406d12:15H,6
2. Częstochowa - Rondo MickiewiczaPoniedziałek-Piątek: 5:46E6:11Dmz7:11Dmz7:26Dmz10:31Dmz11:01Dmz12:16H,612:16S13:26Dmz14:21D14:51Dmz15:46Dmz16:26Dmz17:21Dmz19:16Dmz22:41Dmz
Sobota: 5:46E7:166d8:516d14:416d12:16H,6
3. Częstochowa - JagiellońskaPoniedziałek-Piątek: 5:49E6:14Dmz7:14Dmz7:29Dmz10:34Dmz11:04Dmz12:19H,612:19S13:29Dmz14:24D14:54Dmz15:49Dmz16:29Dmz17:24Dmz19:19Dmz22:44Dmz
Sobota: 5:49E7:196d8:546d14:446d12:19H,6
4. Częstochowa - Szkoła Straży PożarnejPoniedziałek-Piątek: 5:51E6:16Dmz7:16Dmz7:31Dmz10:36Dmz11:06Dmz12:21H,612:21S13:31Dmz14:26D14:56Dmz15:51Dmz16:31Dmz17:26Dmz19:21Dmz22:46Dmz
Sobota: 5:51E7:216d8:566d14:466d12:21H,6
5. Częstochowa - SabinówPoniedziałek-Piątek: 5:53E6:18Dmz7:18Dmz7:33Dmz10:38Dmz11:08Dmz12:23H,612:23S13:33Dmz14:28D14:58Dmz15:53Dmz16:33Dmz17:28Dmz19:23Dmz22:48Dmz
Sobota: 5:53E7:236d8:586d14:486d12:23H,6
6. Częstochowa - GronowaPoniedziałek-Piątek: 5:54E6:20Dmz7:19Dmz7:35Dmz10:39Dmz11:10Dmz12:24H,612:24S13:35Dmz14:29D15:00Dmz15:54Dmz16:35Dmz17:29Dmz19:24Dmz22:49Dmz
Sobota: 5:54E7:246d8:596d14:496d12:24H,6
7. Częstochowa - BrzezinyPoniedziałek-Piątek: 5:56E6:22Dmz7:21Dmz7:37Dmz10:41Dmz11:12Dmz12:26H,612:26S13:37Dmz14:31D15:02Dmz15:56Dmz16:37Dmz17:31Dmz19:26Dmz22:51Dmz
Sobota: 5:56E7:266d9:016d14:516d12:26H,6
8. Sobuczyna - SzafirowaPoniedziałek-Piątek: 5:58E6:24Dmz7:23Dmz7:39Dmz10:43Dmz11:14Dmz12:28H,612:28S13:39Dmz14:33D15:04Dmz15:58Dmz16:39Dmz17:33Dmz19:28Dmz22:53Dmz
Sobota: 5:58E7:286d9:036d14:536d12:28H,6
9. Nierada - Targowa 144Poniedziałek-Piątek: 6:02E6:28Dmz7:27Dmz7:43Dmz10:47Dmz11:18Dmz12:32H,612:32S13:43Dmz14:37D15:08Dmz16:02Dmz16:43Dmz17:37Dmz19:32Dmz22:57Dmz
Sobota: 6:02E7:326d9:076d14:576d12:32H,6
10. Łysiec - GórnyPoniedziałek-Piątek: 6:05E6:31Dmz7:30Dmz7:46Dmz10:50Dmz11:21Dmz12:35H,612:35S13:46Dmz14:40D15:11Dmz16:05Dmz16:46Dmz17:40Dmz19:35Dmz23:00Dmz
Sobota: 6:05E7:356d9:106d15:006d12:35H,6
11. ŁysiecPoniedziałek-Piątek: 6:06E6:32Dmz7:31Dmz7:47Dmz10:51Dmz11:22Dmz12:36H,612:36S13:47Dmz14:41D15:12Dmz16:06Dmz16:47Dmz17:41Dmz19:36Dmz23:01Dmz
Sobota: 6:06E7:366d9:116d15:016d12:36H,6
12. Łysiec - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 6:07E6:33Dmz7:32Dmz7:48Dmz10:52Dmz11:23Dmz12:37H,612:37S13:48Dmz14:42D15:13Dmz16:07Dmz16:48Dmz17:42Dmz19:37Dmz23:02Dmz
Sobota: 6:07E7:376d9:126d15:026d12:37H,6
13. Łysiec - KoloniaPoniedziałek-Piątek: 6:08EX7:33DmzX10:53DmzX12:38H,612:38SX14:43DX16:08DmzX17:43Dmz19:38Dmz23:03Dmz
Sobota: 6:08E7:386d9:136d15:036d12:38H,6
14. WłasnaPoniedziałek-Piątek: 6:09EX7:34DmzX10:54DmzX12:39H,612:39SX14:44DX16:09DmzX17:44Dmz19:39Dmz23:04Dmz
Sobota: 6:09E7:396d9:146d15:046d12:39H,6
15. Łysiec - OsiedlePoniedziałek-Piątek: X6:34DmzX7:49DmzX11:24DmzXX13:49DmzX15:14DmzX16:49DmzXXX
Sobota: XXXXX
16. KlepaczkaPoniedziałek-Piątek: X6:35DmzX7:50DmzX11:25DmzXX13:50DmzX15:15DmzX16:50DmzXXX
Sobota: XXXXX
17. Starcza - KościółPoniedziałek-Piątek: 6:10E6:36Dmz7:35Dmz7:51Dmz10:55Dmz11:26Dmz12:40H,612:40S13:51Dmz14:45D15:16Dmz16:10Dmz16:51Dmz17:45Dmz19:40Dmz23:05Dmz
Sobota: 6:10E7:406d9:156d15:056d12:40H,6
18. Rudnik Mały - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 6:11EX7:36DmzX10:56DmzX12:41H,612:41SX14:46DX16:11DmzX17:46Dmz19:41Dmz23:06Dmz
Sobota: 6:11E7:416d9:166d15:066d12:41H,6
19. Rudnik Mały - OSPPoniedziałek-Piątek: 6:12EX7:37DmzX10:57DmzX12:42H,612:42SX14:47DX16:12DmzX17:47Dmz19:42Dmz23:07Dmz
Sobota: 6:12E7:426d9:176d15:076d12:42H,6
20. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: 6:13EX7:38DmzX10:58DmzX12:43H,612:43SX14:48DX16:13DmzX17:48Dmz19:43Dmz23:08Dmz
Sobota: 6:13E7:436d9:186d15:086d12:43H,6
21. Rudnik Mały - IPoniedziałek-Piątek: 6:14EX7:39DmzX10:59DmzX12:44H,612:44SX14:49DX16:14DmzX17:49Dmz19:44Dmz23:09Dmz
Sobota: 6:14E7:446d9:196d15:096d12:44H,6
22. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: 6:15EX7:40DmzX11:00DmzX12:45H,612:45SX14:50DX16:15DmzX17:50Dmz19:45Dmz23:10Dmz
Sobota: 6:15E7:456d9:206d15:106d12:45H,6
23. Rudnik Mały - IPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
24. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
25. Rudnik Mały - OSPPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
26. Rudnik Mały - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 6:17EX7:42DmzX11:02DmzX12:47H,612:47SX14:52DX16:17DmzX17:52Dmz19:47Dmz23:12Dmz
Sobota: 6:17E7:476d9:226d15:126d12:47H,6
27. Starcza - SzkołaPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
28. Starcza - KościółPoniedziałek-Piątek: 6:18EX7:43DmzX11:03DmzX12:48H,612:48SX14:53DX16:18DmzX17:53Dmz19:48Dmz23:13Dmz
Sobota: 6:18E7:486d9:236d15:136d12:48H,6
29. KlepaczkaPoniedziałek-Piątek: XXXXXX12:49H,612:49SXXXXXX19:49Dmz23:14Dmz
Sobota: X7:496dX15:146d12:49H,6
30. Klepaczka - ZachodniaPoniedziałek-Piątek: XXXXXX12:50H,612:50SXXXXXX19:50Dmz23:15Dmz
Sobota: X7:506dX15:156d12:50H,6
31. Starcza - SzkołaPoniedziałek-Piątek: 6:19E6:37Dmz7:44Dmz7:52Dmz11:04Dmz11:27DmzX12:52S13:52Dmz14:54D15:17Dmz16:19Dmz16:52Dmz17:54DmzXX
Sobota: 6:19EX9:246dXX
32. Starcza - SpacerowaPoniedziałek-Piątek: 6:20E6:38Dmz7:45Dmz7:53Dmz11:05Dmz11:28Dmz12:51H,612:53S13:53Dmz14:55D15:18Dmz16:20Dmz16:53Dmz17:55Dmz19:51Dmz23:16Dmz
Sobota: 6:20E7:516d9:256d15:166d12:51H,6
33. Starcza - GórkaPoniedziałek-Piątek: 6:21E6:39Dmz7:46Dmz7:54Dmz11:06Dmz11:29Dmz12:52H,612:54S13:54Dmz14:56D15:19Dmz16:21Dmz16:54Dmz17:56Dmz19:52Dmz23:17Dmz
Sobota: 6:21E7:526d9:266d15:176d12:52H,6
34. Starcza - BrzozowaPoniedziałek-Piątek: 6:22E6:41Dmz7:47Dmz7:56Dmz11:07Dmz11:31Dmz12:53H,612:55S13:56Dmz14:57D15:21Dmz16:22Dmz16:56Dmz17:57Dmz19:53Dmz23:18Dmz
Sobota: 6:22E7:536d9:276d15:186d12:53H,6
35. Starcza - SklepPoniedziałek-Piątek: 6:23E6:42Dmz7:48Dmz7:57Dmz11:08Dmz11:32Dmz12:54H,612:56S13:57Dmz14:58D15:22Dmz16:23Dmz16:57Dmz17:58Dmz19:54Dmz23:19Dmz
Sobota: 6:23E7:546d9:286d15:196d12:54H,6
36. Starcza - Zimna wodaPoniedziałek-Piątek: 6:24E6:43Dmz7:49Dmz7:58Dmz11:09Dmz11:33Dmz12:55H,612:57S13:58Dmz14:59D15:23Dmz16:24Dmz16:58Dmz17:59Dmz19:55Dmz23:20Dmz
Sobota: 6:24E7:556d9:296d15:206d12:55H,6
37. Starcza - Skrzyżowanie -szkolnaPoniedziałek-Piątek: 6:25E6:44Dmz7:50Dmz7:59Dmz11:10Dmz11:34Dmz12:56H,612:58S13:59Dmz15:00D15:24Dmz16:25Dmz16:59Dmz18:00Dmz19:56Dmz23:21Dmz
Sobota: 6:25E7:566d9:306d15:216d12:56H,6
38. DrogobyczaPoniedziałek-Piątek: 6:46Dmz8:01Dmz11:36Dmz14:01Dmz15:26Dmz17:01Dmz
Sobota:
39. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)Poniedziałek-Piątek: 6:48Dmz8:03Dmz11:38Dmz14:03Dmz15:28Dmz17:03Dmz
Sobota:
40. Kamienica śl.Poniedziałek-Piątek: 6:50Dmz8:05Dmz11:40Dmz14:05Dmz15:30Dmz17:05Dmz
Sobota:
41. LubszaPoniedziałek-Piątek: 6:54Dmz8:09Dmz11:44Dmz14:09Dmz15:34Dmz17:09Dmz
Sobota:
42. Lubsza - ul. LigockaPoniedziałek-Piątek: 6:56Dmz8:11Dmz11:46Dmz14:11Dmz15:36Dmz17:11Dmz
Sobota:
43. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)Poniedziałek-Piątek: 6:59Dmz8:14Dmz11:49Dmz14:14Dmz15:39Dmz17:14Dmz
Sobota:
44. Woźniki - ul. FlorianekPoniedziałek-Piątek: 7:02Dmz8:17Dmz11:52Dmz14:17Dmz15:42Dmz17:17Dmz
Sobota:
45. WoźnikiPoniedziałek-Piątek: 7:03Dmz8:18Dmz11:53Dmz14:18Dmz15:43Dmz17:18Dmz
Sobota:
46. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)Poniedziałek-Piątek: 7:04Dmz8:19Dmz11:54Dmz14:19Dmz15:44Dmz17:19Dmz
Sobota:
47. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)Poniedziałek-Piątek: 7:06Dmz8:21Dmz11:56Dmz14:21Dmz15:46Dmz17:21Dmz
Sobota:
48. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)Poniedziałek-Piątek: 7:09Dmz8:24Dmz11:59Dmz14:24Dmz15:49Dmz17:24Dmz
Sobota:
49. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)Poniedziałek-Piątek: 7:10Dmz8:25Dmz12:00Dmz14:25Dmz15:50Dmz17:25Dmz
Sobota:
50. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)Poniedziałek-Piątek: 7:11Dmz8:26Dmz12:01Dmz14:26Dmz15:51Dmz17:26Dmz
Sobota:
51. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)Poniedziałek-Piątek: 7:12Dmz8:27Dmz12:02Dmz14:27Dmz15:52Dmz17:27Dmz
Sobota:
52. Kalety - MokrusPoniedziałek-Piątek: 7:15Dmz8:30Dmz12:05Dmz14:30Dmz15:55Dmz17:30Dmz
Sobota:
53. Kalety - Miotek skrzyżowanie IIPoniedziałek-Piątek: 7:16Dmz8:31Dmz12:06Dmz14:31Dmz15:56Dmz17:31Dmz
Sobota:
54. Kalety - Miotek, ZarachPoniedziałek-Piątek: 7:18Dmz8:33Dmz12:08Dmz14:33Dmz15:58Dmz17:33Dmz
Sobota:
55. Miasteczko śląskie - RynekPoniedziałek-Piątek: 7:25Dmz8:40Dmz12:15Dmz14:40Dmz16:05Dmz17:40Dmz
Sobota:
56. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 7:33Dmz8:48Dmz12:23Dmz14:48Dmz16:13Dmz17:48Dmz
Sobota:
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 55 (Tarnowskie góry » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12Kurs 13Kurs 14Kurs 15Kurs 16
1. Tarnowskie góry - DworzecPoniedziałek-Piątek: 4:45Dmz6:00Dmz8:15Dmz11:45Dmz13:15Dmz14:55Dmz18:30Dmz
Sobota:
2. Miasteczko śląskie - RynekPoniedziałek-Piątek: 4:53Dmz6:08Dmz8:23Dmz11:53Dmz13:23Dmz15:03Dmz18:38Dmz
Sobota:
3. Kalety - Miotek, ZarachPoniedziałek-Piątek: 5:00Dmz6:15Dmz8:30Dmz12:00Dmz13:30Dmz15:10Dmz18:45Dmz
Sobota:
4. Kalety - Miotek skrzyżowanie IIPoniedziałek-Piątek: 5:02Dmz6:17Dmz8:32Dmz12:02Dmz13:32Dmz15:12Dmz18:47Dmz
Sobota:
5. Kalety - MokrusPoniedziałek-Piątek: 5:03Dmz6:18Dmz8:33Dmz12:03Dmz13:33Dmz15:13Dmz18:48Dmz
Sobota:
6. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)Poniedziałek-Piątek: 5:06Dmz6:21Dmz8:36Dmz12:06Dmz13:36Dmz15:16Dmz18:51Dmz
Sobota:
7. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I)Poniedziałek-Piątek: 5:07Dmz6:22Dmz8:37Dmz12:07Dmz13:37Dmz15:17Dmz18:52Dmz
Sobota:
8. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy)Poniedziałek-Piątek: 5:08Dmz6:23Dmz8:38Dmz12:08Dmz13:38Dmz15:18Dmz18:53Dmz
Sobota:
9. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka)Poniedziałek-Piątek: 5:09Dmz6:24Dmz8:39Dmz12:09Dmz13:39Dmz15:19Dmz18:54Dmz
Sobota:
10. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa)Poniedziałek-Piątek: 5:12Dmz6:27Dmz8:42Dmz12:12Dmz13:42Dmz15:22Dmz18:57Dmz
Sobota:
11. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP)Poniedziałek-Piątek: 5:14Dmz6:29Dmz8:44Dmz12:14Dmz13:44Dmz15:24Dmz18:59Dmz
Sobota:
12. WoźnikiPoniedziałek-Piątek: 5:15Dmz6:30Dmz8:45Dmz12:15Dmz13:45Dmz15:25Dmz19:00Dmz
Sobota:
13. Woźniki - ul. FlorianekPoniedziałek-Piątek: 5:16Dmz6:31Dmz8:46Dmz12:16Dmz13:46Dmz15:26Dmz19:01Dmz
Sobota:
14. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)Poniedziałek-Piątek: 5:19Dmz6:34Dmz8:49Dmz12:19Dmz13:49Dmz15:29Dmz19:04Dmz
Sobota:
15. Lubsza - ul. LigockaPoniedziałek-Piątek: 5:22Dmz6:37Dmz8:52Dmz12:22Dmz13:52Dmz15:32Dmz19:07Dmz
Sobota:
16. LubszaPoniedziałek-Piątek: 5:24Dmz6:39Dmz8:54Dmz12:24Dmz13:54Dmz15:34Dmz19:09Dmz
Sobota:
17. Kamienica śl.Poniedziałek-Piątek: 5:28Dmz6:43Dmz8:58Dmz12:28Dmz13:58Dmz15:38Dmz19:13Dmz
Sobota:
18. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)Poniedziałek-Piątek: 5:30Dmz6:45Dmz9:00Dmz12:30Dmz14:00Dmz15:40Dmz19:15Dmz
Sobota:
19. DrogobyczaPoniedziałek-Piątek: 5:32Dmz6:47Dmz9:02Dmz12:32Dmz14:02Dmz15:42Dmz19:17Dmz
Sobota:
20. Starcza - Skrzyżowanie -szkolnaPoniedziałek-Piątek: 4:40E5:34Dmz6:30Dmz6:49Dmz7:50Dmz9:04Dmz9:45E11:15Dmz12:34Dmz13:25E14:04Dmz15:05Dmz15:44Dmz18:10Dmz19:19Dmz21:00Dmz
Sobota: 4:40E6:306d8:006d9:45E13:25E
21. Starcza - Zimna wodaPoniedziałek-Piątek: 4:41E5:35Dmz6:31Dmz6:50Dmz7:51Dmz9:05Dmz9:46E11:16Dmz12:35Dmz13:26E14:05Dmz15:06Dmz15:45Dmz18:11Dmz19:20Dmz21:01Dmz
Sobota: 4:41E6:316d8:016d9:46E13:26E
22. Starcza - SklepPoniedziałek-Piątek: 4:42E5:36Dmz6:32Dmz6:51Dmz7:52Dmz9:06Dmz9:47E11:17Dmz12:36Dmz13:27E14:06Dmz15:07Dmz15:46Dmz18:12Dmz19:21Dmz21:02Dmz
Sobota: 4:42E6:326d8:026d9:47E13:27E
23. Starcza - BrzozowaPoniedziałek-Piątek: 4:43E5:37Dmz6:33Dmz6:52Dmz7:53Dmz9:07Dmz9:48E11:18Dmz12:37Dmz13:28E14:07Dmz15:08Dmz15:47Dmz18:13Dmz19:22Dmz21:03Dmz
Sobota: 4:43E6:336d8:036d9:48E13:28E
24. Starcza - GórkaPoniedziałek-Piątek: 4:44E5:39Dmz6:34Dmz6:54Dmz7:54Dmz9:09Dmz9:49E11:19Dmz12:39Dmz13:29E14:09Dmz15:09Dmz15:49Dmz18:14Dmz19:24Dmz21:04Dmz
Sobota: 4:44E6:346d8:046d9:49E13:29E
25. Starcza - SpacerowaPoniedziałek-Piątek: 4:45E5:40Dmz6:35Dmz6:55Dmz7:55Dmz9:10Dmz9:50E11:20Dmz12:40Dmz13:30E14:10Dmz15:10Dmz15:50Dmz18:15Dmz19:25Dmz21:05Dmz
Sobota: 4:45E6:356d8:056d9:50E13:30E
26. Starcza - SzkołaPoniedziałek-Piątek: X5:41Dmz6:36Dmz6:56Dmz7:56Dmz9:11Dmz9:51E11:21Dmz12:41Dmz13:31E14:11Dmz15:11Dmz15:51Dmz18:16Dmz19:26Dmz21:06Dmz
Sobota: XXX9:51E13:31E
27. Klepaczka - ZachodniaPoniedziałek-Piątek: 4:46EXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: 4:46E6:366d8:066dXX
28. KlepaczkaPoniedziałek-Piątek: 4:47EXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: 4:47E6:376d8:076dXX
29. Starcza - KościółPoniedziałek-Piątek: 4:48EX6:37DmzX7:57DmzX9:52E11:22DmzX13:32EX15:12DmzX18:17DmzX21:07Dmz
Sobota: 4:48E6:386d8:086d9:52E13:32E
30. Starcza - SzkołaPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
31. Rudnik Mały - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 4:49EX6:38DmzX7:58DmzX9:53E11:23DmzX13:33EX15:13DmzX18:18DmzX21:08Dmz
Sobota: 4:49E6:396d8:096d9:53E13:33E
32. Rudnik Mały - OSPPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
33. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
34. Rudnik Mały - IPoniedziałek-Piątek: XXXXXXXXXXXXXXXX
Sobota: XXXXX
35. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: 4:51EX6:40DmzX8:00DmzX9:55E11:25DmzX13:35EX15:15DmzX18:20DmzX21:10Dmz
Sobota: 4:51E6:416d8:116d9:55E13:35E
36. Rudnik Mały - IPoniedziałek-Piątek: 4:52EX6:41DmzX8:01DmzX9:56E11:26DmzX13:36EX15:16DmzX18:21DmzX21:11Dmz
Sobota: 4:52E6:426d8:126d9:56E13:36E
37. Rudnik MałyPoniedziałek-Piątek: 4:53EX6:42DmzX8:02DmzX9:57E11:27DmzX13:37EX15:17DmzX18:22DmzX21:12Dmz
Sobota: 4:53E6:436d8:136d9:57E13:37E
38. Rudnik Mały - OSPPoniedziałek-Piątek: 4:54EX6:43DmzX8:03DmzX9:58E11:28DmzX13:38EX15:18DmzX18:23DmzX21:13Dmz
Sobota: 4:54E6:446d8:146d9:58E13:38E
39. Rudnik Mały - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 4:55EX6:44DmzX8:04DmzX9:59E11:29DmzX13:39EX15:19DmzX18:24DmzX21:14Dmz
Sobota: 4:55E6:456d8:156d9:59E13:39E
40. Starcza - KościółPoniedziałek-Piątek: 4:56E5:42Dmz6:45Dmz6:57Dmz8:05Dmz9:12Dmz10:00E11:30Dmz12:42Dmz13:40E14:12Dmz15:20Dmz15:52Dmz18:25Dmz19:27Dmz21:15Dmz
Sobota: 4:56E6:466d8:166d10:00E13:40E
41. KlepaczkaPoniedziałek-Piątek: X5:43DmzX6:58DmzX9:13DmzXX12:43DmzX14:13DmzX15:53DmzX19:28DmzX
Sobota: XXXXX
42. Łysiec - OsiedlePoniedziałek-Piątek: X5:44DmzX6:59DmzX9:14DmzXX12:44DmzX14:14DmzX15:54DmzX19:29DmzX
Sobota: XXXXX
43. WłasnaPoniedziałek-Piątek: 4:57EX6:46DmzX8:06DmzX10:01E11:31DmzX13:41EX15:21DmzX18:26DmzX21:16Dmz
Sobota: 4:57E6:476d8:176d10:01E13:41E
44. Łysiec - KoloniaPoniedziałek-Piątek: 4:58EX6:47DmzX8:07DmzX10:02E11:32DmzX13:42EX15:22DmzX18:27DmzX21:17Dmz
Sobota: 4:58E6:486d8:186d10:02E13:42E
45. Łysiec - SkrzyżowaniePoniedziałek-Piątek: 4:59E5:45Dmz6:48Dmz7:00Dmz8:08Dmz9:15Dmz10:03E11:33Dmz12:45Dmz13:43E14:15Dmz15:23Dmz15:55Dmz18:28Dmz19:30Dmz21:18Dmz
Sobota: 4:59E6:496d8:196d10:03E13:43E
46. ŁysiecPoniedziałek-Piątek: 5:00E5:46Dmz6:49Dmz7:01Dmz8:09Dmz9:16Dmz10:04E11:34Dmz12:46Dmz13:44E14:16Dmz15:24Dmz15:56Dmz18:29Dmz19:31Dmz21:19Dmz
Sobota: 5:00E6:506d8:206d10:04E13:44E
47. Łysiec - GórnyPoniedziałek-Piątek: 5:01E5:47Dmz6:50Dmz7:02Dmz8:10Dmz9:17Dmz10:05E11:35Dmz12:47Dmz13:45E14:17Dmz15:25Dmz15:57Dmz18:30Dmz19:32Dmz21:20Dmz
Sobota: 5:01E6:516d8:216d10:05E13:45E
48. Nierada - Targowa 144Poniedziałek-Piątek: 5:04E5:50Dmz6:53Dmz7:05Dmz8:13Dmz9:20Dmz10:08E11:38Dmz12:50Dmz13:48E14:20Dmz15:28Dmz16:00Dmz18:33Dmz19:35Dmz21:23Dmz
Sobota: 5:04E6:546d8:246d10:08E13:48E
49. Sobuczyna - SzafirowaPoniedziałek-Piątek: 5:08E5:54Dmz6:57Dmz7:09Dmz8:17Dmz9:24Dmz10:12E11:42Dmz12:54Dmz13:52E14:24Dmz15:32Dmz16:04Dmz18:37Dmz19:39Dmz21:27Dmz
Sobota: 5:08E6:586d8:286d10:12E13:52E
50. Częstochowa - BrzezinyPoniedziałek-Piątek: 5:10E5:56Dmz6:59Dmz7:11Dmz8:19Dmz9:26Dmz10:14E11:44Dmz12:56Dmz13:54E14:26Dmz15:34Dmz16:06Dmz18:39Dmz19:41Dmz21:29Dmz
Sobota: 5:10E7:006d8:306d10:14E13:54E
51. Częstochowa - GronowaPoniedziałek-Piątek: 5:12E5:58Dmz7:01Dmz7:13Dmz8:21Dmz9:28Dmz10:16E11:46Dmz12:58Dmz13:56E14:28Dmz15:36Dmz16:08Dmz18:41Dmz19:43Dmz21:31Dmz
Sobota: 5:12E7:026d8:326d10:16E13:56E
52. Częstochowa - SabinówPoniedziałek-Piątek: 5:13E6:00Dmz7:02Dmz7:15Dmz8:22Dmz9:30Dmz10:17E11:47Dmz13:00Dmz13:57E14:30Dmz15:37Dmz16:10Dmz18:42Dmz19:45Dmz21:32Dmz
Sobota: 5:13E7:036d8:336d10:17E13:57E
53. Częstochowa - Szkoła Straży PożarnejPoniedziałek-Piątek: 5:15E6:02Dmz7:04Dmz7:17Dmz8:24Dmz9:32Dmz10:19E11:49Dmz13:02Dmz13:59E14:32Dmz15:39Dmz16:12Dmz18:44Dmz19:47Dmz21:34Dmz
Sobota: 5:15E7:056d8:356d10:19E13:59E
54. Częstochowa - JagiellońskaPoniedziałek-Piątek: 5:17E6:04Dmz7:06Dmz7:19Dmz8:26Dmz9:34Dmz10:21E11:51Dmz13:04Dmz14:01E14:34Dmz15:41Dmz16:14Dmz18:46Dmz19:49Dmz21:36Dmz
Sobota: 5:17E7:076d8:376d10:21E14:01E
55. Częstochowa - Rondo MickiewiczaPoniedziałek-Piątek: 5:20E6:07Dmz7:09Dmz7:22Dmz8:29Dmz9:37Dmz10:24E11:54Dmz13:07Dmz14:04E14:37Dmz15:44Dmz16:17Dmz18:49Dmz19:52Dmz21:39Dmz
Sobota: 5:20E7:106d8:406d10:24E14:04E
56. Częstochowa - Dworzec PKP (ul. Wolności)Poniedziałek-Piątek: 5:21E6:08Dmz7:10Dmz7:23Dmz8:30Dmz9:38Dmz10:25E11:55Dmz13:08Dmz14:05E14:38Dmz15:45Dmz16:18Dmz18:50Dmz19:53Dmz21:40Dmz
Sobota: 5:21E7:116d8:416d10:25E14:05E

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)