Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Koszęcin - Lubliniec

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek starej portierni powstał na przełomie XIX/XX w. i założony został na planie zbliżonym do kwadratu. Budynek wzniesiony jest z cegły otynkowanej i nakryty jest wielospadowym dachem z dachówki w którym mieści się ślepa wystawka. Budynek jest jednokondygnacyjny z dwukondygnacyjną wieżą w narożu. W przyziemiu wieży znajduje się małe okno zamknięte łukiem odcinkowym. Powyżej wieża wsparta jest podporą i po obu stronach której mieści dwa okna w półkoliście zamkniętych wnękach. Wieża nakryta jest dachem płaskim. Pozostałe elewacje budynku zawierają proste otwory drzwiowe i okienne zaakcentowane masywnymi parapetami.

Budynek portierni szpitala jest parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek wzniesiony został z cegły i otynkowany. Budynek nakryty jest dachem wielospadowym z wystawką. Budynek posiada prostokątne otwory okienne i drzwiowe obwiedzione tynkowanymi opaskami.

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

Budynek przy ul. Paderewskiego 5 zbudowano w 1909-10 r. W budynku mieścił się dawniej główny urząd statystyczny. Budynek murowany jest z cegły i wzniesiony na planie podobnym do prostokąta (niesymetryczny). Jest dwukondygnacyjny z wysokim użytkowym poddaszem. Budynek posiada elewację dziewięcioosiową i pokryty jest czterospadowym dachem (nad ryzalitami dwuspadowym) wykonanym z dachówki ceramicznej karpiówki. W osi środkowej piętra znajduje się balkon z płytową balustradą podparty dwiema gładkimi kolumnami. Osłania on wejście główne do budynku tworząc sklepienie łukowe pełne. Szczyty ryzalitów zakończone zostały wolutowo.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 56 (Koszęcin » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)8:07Dmz
2. Koszęcin - Rynek8:08Dmz
3. Koszęcin - ul. Lubliniecka8:10Dmz
4. Irki8:12Dmz
5. Wierzbie - ul. Główna8:14Dmz
6. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)8:16Dmz
7. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)8:17Dmz
8. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)8:18Dmz
9. Lubliniec - Powstańców 28:20Dmz
10. Lubliniec - Powstańców 18:22Dmz
11. Lubliniec - Plebiscytowa8:24Dmz
12. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)8:26Dmz
13. Lubliniec - Grunwaldzka8:27Dmz
14. Lubliniec - al. Solidarności 28:28Dmz
15. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka8:29Dmz
16. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)8:30Dmz
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 56 (Lubliniec » Koszęcin)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:40Dmz
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:41Dmz
3. Lubliniec - al. Solidarności 17:42Dmz
4. Lubliniec - GrunwaldzkaX
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)X
6. Lubliniec - Plebiscytowa7:44Dmz
7. Lubliniec - Powstańców 17:46Dmz
8. Lubliniec - Powstańców 27:48Dmz
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:50Dmz
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:51Dmz
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:52Dmz
12. Wierzbie - ul. Główna7:54Dmz
13. Irki7:56Dmz
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:58Dmz
15. Koszęcin - Rynek8:00Dmz
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)8:01Dmz

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)