Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Koszęcin - Lubliniec

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Steblów od dawien dawna był częścią parafii św. Mikołaja w Lublińcu. Jednak mieszkańcy pragnęli mieć własny kościół, z powodu znacznej odległości do kościoła parafialnego. Starania te zostały uwieńczone sukcesem w 1981 r., kiedy uzyskano zezwolenie na przeniesienie zabytkowego kościoła pw. św. Anny z centrum Lublińca na teren dzielnicy Steblów, i otrzymano zgodę na wybudowanie nowego kościoła.

Budynek przy ul. Paderewskiego 7 zbudowano w latach 1894-1895 jako siedzibę "stanów powiatowych". W okresie międzywojennym znajdowało się tu starostwo powiatowe.

Budynek starej portierni powstał na przełomie XIX/XX w. i założony został na planie zbliżonym do kwadratu. Budynek wzniesiony jest z cegły otynkowanej i nakryty jest wielospadowym dachem z dachówki w którym mieści się ślepa wystawka. Budynek jest jednokondygnacyjny z dwukondygnacyjną wieżą w narożu. W przyziemiu wieży znajduje się małe okno zamknięte łukiem odcinkowym. Powyżej wieża wsparta jest podporą i po obu stronach której mieści dwa okna w półkoliście zamkniętych wnękach. Wieża nakryta jest dachem płaskim. Pozostałe elewacje budynku zawierają proste otwory drzwiowe i okienne zaakcentowane masywnymi parapetami.

Budynek portierni szpitala jest parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek wzniesiony został z cegły i otynkowany. Budynek nakryty jest dachem wielospadowym z wystawką. Budynek posiada prostokątne otwory okienne i drzwiowe obwiedzione tynkowanymi opaskami.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 56 (Koszęcin » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)8:07Dmz
2. Koszęcin - Rynek8:08Dmz
3. Koszęcin - ul. Lubliniecka8:10Dmz
4. Irki8:12Dmz
5. Wierzbie - ul. Główna8:14Dmz
6. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)8:16Dmz
7. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)8:17Dmz
8. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)8:18Dmz
9. Lubliniec - Powstańców 28:20Dmz
10. Lubliniec - Powstańców 18:22Dmz
11. Lubliniec - Plebiscytowa8:24Dmz
12. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)8:26Dmz
13. Lubliniec - Grunwaldzka8:27Dmz
14. Lubliniec - al. Solidarności 28:28Dmz
15. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka8:29Dmz
16. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)8:30Dmz
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 56 (Lubliniec » Koszęcin)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:40Dmz
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:41Dmz
3. Lubliniec - al. Solidarności 17:42Dmz
4. Lubliniec - GrunwaldzkaX
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)X
6. Lubliniec - Plebiscytowa7:44Dmz
7. Lubliniec - Powstańców 17:46Dmz
8. Lubliniec - Powstańców 27:48Dmz
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:50Dmz
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:51Dmz
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:52Dmz
12. Wierzbie - ul. Główna7:54Dmz
13. Irki7:56Dmz
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:58Dmz
15. Koszęcin - Rynek8:00Dmz
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)8:01Dmz

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)