Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Koszęcin - Lubliniec

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Powstanie: ok. XVIII wieku.

Budynek dawnego pałacu posiada symetryczną bryłę. Posiada 3 kondygnacje z częściowo widoczną kondygnacją piwnic. Do prostopadłościennej części środkowej przylegają skrzydła. Wszystkie części kryte są dachami dwuspadowymi o niewielkim spadku. Skrzydła zwieńczone są frontonem. Od strony południowej nieznacznie wysunięte w formie ryzalitów. 

Tablica pamiątkowa poświęcona lublinieckim policjantom zamordowanym w Katyniu i Miednoje.

23 lutego 1922 r. Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej zakupiło z przeznaczeniem na Niższe Seminarium Duchowne były Zakład Wychowawczy im. Grottowskiego w Lublińcu. W 1925 r. rozpoczęto prace nad powiększaniem domu, który rozbudowano o dwa skrzydła. We wrześniu 1928 r. ukończono skrzydło zachodnie, a w 1930 r. wschodnie. W latach 1928-31 wybudowano (w ramach skrzydła wschodniego) kościół pw. św. Stanisława Kostki, służący przede wszystkim jako kaplica Niższego Seminarium Duchownego, którą poświęcił bp Stanisław Gall z Warszawy. Od 1956 r. w  podziemiach kościoła pw. Świętego Stanisława Kostki, znajduje się kaplica, która nosi wezwanie Matki Bożej Fatimskiej.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 56 (Koszęcin » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)8:07Dmz
2. Koszęcin - Rynek8:08Dmz
3. Koszęcin - ul. Lubliniecka8:10Dmz
4. Irki8:12Dmz
5. Wierzbie - ul. Główna8:14Dmz
6. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)8:16Dmz
7. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)8:17Dmz
8. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)8:18Dmz
9. Lubliniec - Powstańców 28:20Dmz
10. Lubliniec - Powstańców 18:22Dmz
11. Lubliniec - Plebiscytowa8:24Dmz
12. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)8:26Dmz
13. Lubliniec - Grunwaldzka8:27Dmz
14. Lubliniec - al. Solidarności 28:28Dmz
15. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka8:29Dmz
16. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)8:30Dmz
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 56 (Lubliniec » Koszęcin)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:40Dmz
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:41Dmz
3. Lubliniec - al. Solidarności 17:42Dmz
4. Lubliniec - GrunwaldzkaX
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)X
6. Lubliniec - Plebiscytowa7:44Dmz
7. Lubliniec - Powstańców 17:46Dmz
8. Lubliniec - Powstańców 27:48Dmz
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:50Dmz
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:51Dmz
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:52Dmz
12. Wierzbie - ul. Główna7:54Dmz
13. Irki7:56Dmz
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:58Dmz
15. Koszęcin - Rynek8:00Dmz
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)8:01Dmz

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)